Opinie o Activ Investment Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Activ Investment Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Activ Investment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activ Investment Sp. z o.o. w Kraków

Bartłomiej

Jako były, wieloletni pracownik- mogę stwierdzić, że spółka jest super. Zarząd chociaż czasami wyskakiwał z różnymi pomysłami, zawsze na końcu Nas szanował. Senior był najlepszy ;-) hmmmm To były czasy... Współpracownicy bardzo pomocni, prywatnie to wspaniałe osoby. W kwestii wynagrodzenia, nigdy nie było dnia opóźnienia. Prawdą są niestety opinie o Pani Dyrektor HR, jest bardzo nie miłą osobą, często kłamie i knuje, przeciwko pracownikom. Odszedłem z pracy ze względów osobistych, już dawno temu- niestety była to po części wina Pani Dyrektor... Serdeczne pozdrowienia dla całego ACTIV-u. Pamiętajcie, że bez Activ-u również można żyć ;-)

Miki

Witam, Jako były pracownik mam wiele zastrzeżeń- rzeczywiście panuje atmosfera szpiegowania i zastraszania (dyrektorka HR węszy co dzień jak pies gończy i sprawdza długość spodni i kolor skarpet, ale inni też współpracują chętnie, taki styl tam panuje :), prawa pracowników do urlopów, rozliczeń delegacji itd nie są respektowane lub pod naciskiem i baaardzo niechętnie. Od razu mi powiedzieli, że jak urlop zdrowotny się trafi, to lepiej wziąć wypoczynkowy. Jak w Bangladeszu jakimś. Na plus mogę powiedzieć, że płacą regularnie i nadgodziny zdarzały się rzadko (bezpłatne oczywiście).

Joanna

Zachęcam osoby związane z firmą Activ Investment w Krakowie oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania swojej opinii na temat tego pracodawcy. Najnowsze wieści dotyczące obecnego zatrudnienia oraz poziomu płac i benefitów będą niezwykle pomocne dla innych.

Tomasz

Czy jest tak dobrze, że nie ma chętnego żeby napisać jakieś info?

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. inwestycji w firmie Activ Investment Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zosia

Dzień dobry, zastanawiam się czy rozpocząć pracę w tej firmie. Czy wszystko jest ok jeśli chodzi o pracownika? Pozdrawiam Zosia

Joanna

@Tajemniczy Klient czy dobrze rozumiem, że w firmie pracowników obowiązuje ścisły dress code? Pracy na jakich stanowiskach to dotyczy?

Joanna

Pracujesz w Activ Investment? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda praca w firmie. Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom, które rozważają przesłanie swojej aplikacji?

fffff

Activ we Wrocławiu Skarbowców właśnie otrzymałem informację że termin odbioru budowlanego sie przesunie , obserwuje codziennie jak wyglądaj prace tej inwestycji i cooo ?? i nic sie tam nie dzieje ... czy to znaczy ze maja jakieś kłopoty ktoś coś wie?? rezygnować z już kupionego mieszkania ???

maro

Najbardziej na pracodawcę narzekają ci co im się robić nie chce! Wszelkiej maści nieroby zawsze będą oczerniać swój zakład pracy! Jeśli chodzi o mieszkania to sam kupuje mieszkanie na Banacha i jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy.

fdf

@xxx no masz racje bo teraz nie maja zadnych ofert

Ja też z Katowic i mają tu dwie ciekawe inwestycje. Jednak chyba zdecyduję się na 4 wieże teraz budują 3 więc może uda mi się dostać kredyt zanim skończą budowę. Bardzo podoba mi się lokalizacja tej inwestycji zaraz koło parku.

Dawid

Bardzo pozytywnie mogę ich ocenić kupiłem od nich mieszkanie w Katowicach. Dokładniej na tysiąclecia i wszystko z mieszkaniem jest tak jak należy. POlecam każdemu uczciwy deweloper.

Baszteba

Pewnie ,ze nie jest tragedią , ja widziałam nawet raz widzłam około 6000 tysięcy prawie za metr. Oglądałam sobie projekty od activ investment i moim zdaniem bardzo ciekawym jest na osiedlu skarbowców . Piękne zielone tarasy , mieszkania nawet do 103 metrów kwadratowych , uważam za bardzo atrakcyjna oferte.

SweetHome

Niestety tak czasami jest ,że wysyła się setki cv a potem nikt sie nie odzywa. Ja z activ investment mam doczynienia jako klient i jest w porządku. Jestem z Katowic, a tak się akurat składa ,ze ta firma rozpoczeła budowe osiedle karolina. I z tego co się orientowałem to są tam mieszkania dla singli oraz dla rodzin z dziećmi. My oczywiście będziemy myśleć z żoną nad wiekszym mieszkaniem . I jak na to ,że będzie to osiedle zamknięte , nie są takie drogie bo cena zaczyna się od 3999 zł/m2

Paulek

Wiesz . dzisiaj zwłaszcza w każdej tego typu firmie ( już nie wspomne o agentach ) , wymagane jest prawo jazdy katB i nic z tym nie zrobisz Pola. A jest wymagane dokładnie pewnie tak jak wspomniałas ,pewnie ze względu na liczne spotkania . Ja nie pracuje u nich tylko współpracuje jako klient . Ponieważ kupiłem od nich mieszkanie w Katowicach na osiedlu karoliny , Jak narazie jestem zadowolony . Nie zrobili mnie w przysłowiowego "balona "

Dinozaur

Ja akurat z racji tej ,ze jestem z Krakowa , od Activ investment kupiłbym najchętniej mieszkanie na osiedlu Banacha . Po prostu najabrdziej mi odpowiada

Kora

Bardzo dużo tu opinii wystawionych przez rzekomych klientów pod koniec 2015. Wygląda to na nieprofesjonalnie przeprowadzoną akcję promowania firmy przez samą siebie. Duży minus.

Sometimes

Jeżeli chodzi o Active investment ,w sensie mieszkań , to oglądałam rózne projekty od nich i najbardziej powiem szczerze podobają mi się mieszkania we Wrocławiu na Skarbowców. Poza tym jest promocja 15% zniżki do końca stycznia 2016.Pozdrawiam

once

Widziałam je w projektach które mają , osobiście bardziej podobają mi się mieszkania w Krakowie , osiedle Konopnicka City Park .graniczy z parkiem matecznego oraz terenem wzdłuż rzeki Wilgi . Niecałe 20 minut na rynek i wawel ;) dlatego ja od active investment gdybym miala sie decydować to wybrałabym właśnie konopnicka city park w krk

puchatek

Ja nie pracowałam akurat w firmie która zajmuje sie nieruchomościami , ale pracowałam w firmie ubezpieczoniowej gdzie licyły się wyniki , byla sama prowizja tylko były to na prawde duże pieniadze . Co do samego Active Investment , nie wiem , ja wiem tylko tyle ,ze mam zamiar od nich kupic mieszkanie na osiedlu Karoliny , Bardzo mi się podoba projekt , a ze i tak chcielismy kupic mieszkanie więc ;) własnie tu sie roglądam

Zostaw merytoryczną opinię o Activ Investment Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Activ Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Activ Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Activ Investment Sp. z o.o.?

Activ Investment Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Lipińskiego 3A
    30-349 Kraków
  • NIP: 6782071683 KRS: 0000005335

Activ Investment Sp. z o.o.