Blachprofil2 Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Blachprofil2 Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Blachprofil2 Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Romo_p2 Nowy wpis
Kandydat

Witam czy firma przyjmuje na praktyki zawodowe? (magazynier logistyk)

Max Nowy wpis
Kandydat

Witam Krótkie pytanie: jaka atmosfera panuje w biurze firmy ? Szczególnie proszę o opinie pracowników działu księgowości.

Pytanie Nowy wpis

Czy Blachprofil2 Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Blachprofil2 Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Livescore

Odtadzam

Ciekawy

Na czym polega dokładnie praca na produkcji i ile można zarobić na początek

Anonim
@Ciekawy

Zależy co robiłeś i co byś chciał robić jest dużo maszyn więc znajdą coś w czym się sprawdzisz a na start zarobisz z 3 tysie

Michael
@Anonim

W tej firmie zarobisz jak będziesz na dniowkach zto z sobotami dwoma koło 3 tys. Na metrach to już bliżej 4.chcacy zarobić to drze a zostawać i dorabiać

Danielos
@Michael

No niestety tak już jest. Trzeba w soboty przychodzić żeby jakoś ta wypłata wyglądała

Tw
@Danielos

I 40 ng

Ewelina
@Anonim

Trzy tysiące to całkiem dobra stawka na początek. A ile godzin tygodniowo pracujecie w BlachProfil? Więcej niż osiem?

Adk
@Anonim

Zapomniałeś dodać że maszyny praktycznie te same i ogólnie 2 typy bo maszyn może być i 100 ale jak wiele się nie różnią to po co pisać. A ta trójka to pod stołem połowa pewbie

@Ewelina

8h dziennie. 2 zmiany. Soboty po 5-6h przy rannych zmianach. Premia zależna od wyciętych metrów. Poniżej 3tyś raczej ciężko zejść a przy chęci do pracy można wyjść 3,5 do 4k bez problemu. Jak robisz to co do Ciebie należy to nikt Ci na ręce nie patrzy.

Adk

Pracowałem tam dość dawno kasa była na czarno 8 umowa na najniższa. Nadgodziny za standardowa stawkę a zarobki słabe ale mimo to byli id... Co po 12 albo więcej godzin robili, pamiętam jak jeden na kleckach podkładał pod kolana styropian i tak 12 h wyjmował blachodachowki :) praca dla ściganych przez komornika

Młoda

Witam Jest oferta pracy na stanowisku - fakturzysta Polecacie? Jakie są zarobki i jaka atmosfera W jakich godzinach się pracuje ?

Absolutnie nie polecam, pracowałem przez chwile i ludzie to co tam sie dzieje, jak traktowani sa pracownicy(usunięte przez administratora)

Brawo

Brawo dla wlasciciela, za usunięcie ze stanowiska w dniu dzisiejszym najgorszego dyrektora w histori tej firmy.

Dionizos
@Brawo

Brawo brawo brawo Może nareszcie ludzie będą mogli skupić się na.pracy .....

Cyklon
@Dionizos

Teraz zarząd powinien zadbać o powrót ludzi którzy odeszli bądź zostali zwolnieni z powodu tego niby dyrektora! Bo pragnę nadmienić że byli to naprawdę dobrzy i solidni pracownicy

Jabłoń
@Cyklon

Wątpię żeby któryś ze zwolnionych pracowników chciał tam wracać po tym jak został potraktowany...

Byly
@Jabłoń

Po 4 dyski za godzinę bym przyszedl;)

Notosiup
@Cyklon

Ja bym wrócił, ale chyba mnie nie chcą ???? Pozdrawienia dla całej produkcji w Grojcu, wracają dobre czasy.

Jaja
@Notosiup

Nie chcą Cie bo pewnie miałeś swoje zdanie

Dzidek
@Jaja

A bo mieli cię już dość

Dzidek

A kogo tak miał dość? Ujawnia się he he he bo on miał dość kilkunastu ludzi :)))(

Kierokierowca

Witam, ostatnio widziałem ofertę dla kierowców Kat. C. Chciał bym poznać wasza opinie, jak wygląda praca, przykładowe trasy

Driver
@Kierokierowca

Wyjezdzasz, w niedziele w nocy jezdziesz do 20 punktow, wracasz w czwartek/piatek. W sobote masz dyzur przy zaladunkach(usunięte przez administratora) Dodam ze praca na akord, ile metrow wywieziesz tyle zarobisz.

Michał
@Kierokierowca

Ta oferta nie jest już aktualna. Obecnie na jednym z ogólnie dostępnych portali pracowniczych firma szuka przedstawiciela handlowego w kilku lokalizacjach. Firma oferuje narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań: samochód, komputer, telefon. Może ta oferta rekrutacyjna Cię zainteresuje?

Dżesika

Nie warto tu przychodzić.. (usunięte przez administratora) Najlepiej robić zdjęcia list bo później może być ciezko coś udowodnic.. Lepiej dać sobie spokój

Dzesika
@Dżesika

Dlaczego opinie została poprawiona? Gdzie złamała regulamin?

Mariusz
@Dżesika

Przez Twój wpis rozumiem że w BlachProfil2 są problemy z rozliczaniem godzin? Napisz więcej szczegółów o Twojej sytuacji. Dzięki za informacje.

Ranczerek
@Dżesika

Mass racje kolego. Prawdy nie ma co tez pisac na tym portalu bo usuna za: ,, naruszenie dobra osobistego" (usunięte przez administratora)

Fo
@Ranczerek

A cóż to brakuje kierowców w firmie, ze ogłoszenia widzę ? (usunięte przez administratora) teraz przyjecia?

Stefan
@Fo

Firma poszukuje obecnie kierowców? Daj znać, gdzie widziałeś dostępne ogłoszenie, ponieważ niestety ja nic nie znalazłem.

Mariusz

Jeżeli spojrzysz na komentarze na temat innych firm, to zauważysz, że tak nie jest. Administrator usuwa tylko i wyłącznie takie wpisy (ich część), która jest niezgodna z regulaminem GoWork.pl, czyli np. wulgarne, niemoralne, czy też naruszające dobra osobiste, firma nie ma takiej możliwości. Mówisz, że nie można tutaj przeczytać prawdziwych opinii, dlaczego tak uważasz?

Ranczer
@Mariusz

Ale piszemy o tym konkretnym przypadku, sam dodawalem opinie na temat firmy ale nie trafily one na strone . Zaginely...Przypadek?

Nick
@Ranczer

...nie sądzę

PP
@Mariusz

Wpadka, o ile dobrze pamiętam to portal gowork.pl przesłał maila z inf. o opłacie za obsługę, tylko że mail doszedł do na niewłaściwy dział ???? A jeśli Mariuszu piszesz jako prezes firmy to uwierz ze 90 % osób które się zwolniło lub firma zwolniła w mijającym roku ma dużo inf. na temat firmy i tego co się wyprawia za plecami Prezesa.

Yo
@PP

Za plecami czy z przykazu odgornego? Bo to są 2 różne rzeczy... Nic w tej firmie nie dzieje się za plecami to wszystko jest odgórnie ustalone a fakt że 90 procent chłopów ma kupę dowodów na pewne rzeczy zbierane od kilku lat powinien dać zarządowi w końcu do myslenia

J

Przykład dobrej firmy https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,101648&ved=2ahUKEwjJn8PMsrLkAhWBAxAIHVYlDOwQFjAAegQIBhAC&usg=AOvVaw2Cp8iBwQchPpMVHxJgakEz dlaczego niema komentarzy? Bo nikt w dobrej firmie gdzie wszystko się zgadza nie myśli o wypisuwaniu farmazonow.

Robol

Firma nie najgorsza, ale ponownie jak kiedyś rośnie niezadowolenie wśród pracowników.. Niestety w tej firmie stoi się ciągle w tym samym miejscu, zarobki takie na chwilę obecną jak w innych firmach jeśli miałbym wybór wybrałbym co innego.. Kwestia kilku tygodni miesięcy i zostaną tylko nowi, ludzie potrzebują zarabiać iść do przodu niestety już nie tutaj może kilka lat temu

Andrzej
@Robol

Pisząc, że firma stoi w miejscu masz na myśli, że nie można się rozwijać i brać udziału w szkoleniach, czy więcej zarabiać? Jest możliwość, żeby starać się o awans, a tym samym o podwyżkę? Napisz coś więcej.

Oko demona
@Andrzej

Gdzie jest ta możliwość? Napisz gdzie, w biurowcu?

Xyz
@Oko demona

Przeciez mozliwosc jest ale tylko dla tych co kapują :)

Fa
@Xyz

Niema takich.. Co ty opowiadasz..

Fo
@Fa

Znam tam takiego jednego magazyniera, jak nie doniesie to chory, a do tego zawsze nosi dokumentacje w postaci zdjęć

Fa
@Fo

Na hali też jest taki

Raczej
@Andrzej

A jeszcze pytanie, Andrzej to ty? To naprawdę ty?

@Fa

Jest jest u nas na zmianie, więcej u dyrektora niż na stanowisku, albo na telefonie! Jakby nie donosił to dawno by poleciał

K
@Metrok

Hehe, wszechwiedzacy pan Z... zapewne, gosc ktory ma wiecej pomylek w ciagu dnia niz inni w ciagu roku

@K

Ucho prezesai też robi fotki;)

@Metrok

Ale chłopaki się cieszą w związkach bo sieje propagandę że zarząd bd zwalnialc i chłopaki wola przystąpić do związków bo beda wiedzieć do przodu.. tak że nie taki Pan Z zly;)

abc

Czy ten zadowolony pracownik może podpisać się z imienia i nazwiska?

Tak
@abc

Mogę

Kelner

Bardzo kiepska firma.nie pracuje w tej gałęzi gospodarczej ,pracuje jako kelner.dzisiejszego wieczoru gościliśmy tą firmę i nie potrafili uszanować zwyczaju dawania napiwków.powiem więcej .jeżeli masz rachunek poniżej 3000 to 40 zł napiwku to jak napluć kelnerowi w twarz. Za 4 godziny pracy to chyba kiepsko(usunięte przez administratora)

Tomek
@Kelner

Śmieszny jesteś. A ty masz wypłatę tylko z napiwków?? Ciesz się że dostałeś chociaz tyle. W Japonii za danie napiwku klient dostał by w pysk bo to jest obraza kelnera niewdzieczny gamoniu

Jeremi

Firma ma dobre opinie, do tego jest dobrym pracodawca. Można spokojnie pracować.

Zenek

Taka macie dobrą pracę i dlatego przestaliście korzystać z tego forum?

Wiesz jak wyglądają zarobki w BlachProfil2 Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Blachprofil2 Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Blachprofil2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blachprofil2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Blachprofil2 Sp. z o.o.