Opinie o BlachProfil2 Sp. z o.o.

Julita

Czy może ktoś aktualnie pracuje w firmie BlachProfil2 i chciałby podzielić się własnymi doświadczeniami z pracą? Może ktoś wie czy kogoś w tym momencie rekrutują? Pewnie są tu osoby, które szukają pracy w tej firmie i chętnie się dowiedzą informacji z pierwszego źródła.

kapeć

dla mnie spoko, kaska w terminie, raz mi się 2 dni spóźniła przez weekend, wszystko na papierze, wynagrodzenie jak na wkład pracy idealne, bez umowy i badań na hale nie wejdziesz, ludzie spoko, ogólnie bez spin. na produkcji polecam, pracuje od ponad pół roku,

bbb

@ Dante - co prawda teraz juz nie ma tej oferty, no ale wydaje mi sie ze skoro podpisujesz umowę w Polsce to bedzie to wypłat6a w złotówkach a nie w euro :)

iron@

A gdzie na produkcji pracujesz i na jakim stanowisku?

Pirotechnik

Pracuje na produkcji.

Pirotechnik

To już jest moja chyba 15 praca. Jak na razie wygląda spoko. Jak robisz swoje da się wytrzymać.

mnich

Daj sobie spokój, naprawde nie warto.

Ciekawy

Pracował ktoś w magazynie w BP2 w Grojcu? Jeśli tak, proszę o opinie czy warto składać tam cv na magazyn + wózek widłowy, jaka praca, wysokość zarobków, czy magazyn pracuje w soboty?

2wq3w4

@romi niezbyt wiele informacji jest tam w ogloszeniu ale napisali ze wymagana jest umiejętność obsługi komputera,doświadczenie z obsługi prasy krawędziowej, robotów przemysłowych, profilarek

Ogi

Czytając twoją opinię @czołowy działacz podziemi rozumiem, że zostałeś zwolniony i dlatego tak opisujesz tą firmę? Z tego co ja się orientuję to firma wcale nie jest taka zła jak piszesz i pracownik ma szanse się rozwijać.

abc

Czy ten zadowolony pracownik może podpisać się z imienia i nazwiska?

moniek

@taus tez mi się wydaje, że to o loga chodzi, tylko nie wiaodmo czy też na zamówienie klientów czy firmowe.

aqqqq

Natknąłem się na ogłoszenie że szukają inżynierów do oddziału w Dąbrowej Górniczej :)

aqqqq

Witam A jak sytuacja wygląda wśród inżynierów zatrudnianych w BP? Pytam bo ostatni czasy pracowałem w firmie i wsumie tak 12-14h to była norma a czasami jeszcze nocki :/

zainteresowany

czy jest ktoś kto może wyrazić swoje zdanie odnosnie pracy na produkcji, kierownikach, jacy to ludzie ,jaka panuje atmosfera?Pracowałem juz jako operator maszyn w firmie gdzie pracownik miał większe pojecie od swojego przełożonego na temat pracy itp, prosze o wyrażenie opinii poprzedników lub ludzi tam pracujacych gdyż jestem zainteresowany praca w Blachprofil

balonowa

no właśnie szanowny użytkowniku hokus-pokus, skoro piszesz że zarobki śmieszne w tej firmie to mógłbyś przynajmniej napisac ile obecnie one wynoszą? jestem osobą szukającą pilnie teraz pracy i takie informacje są dla nie wręcz nioewyobrażalnie ważne. proszę odpisz, lub krokolwiek innych niech odpisze kto wie, ok?

rrge

delikatnie mówiąc nie polecam.

K P

Pracowałem w bp2 jako kierowca i powiem zupełnie szczerze że w porównaniu z innymi,ta firma wypada całkiem przyzwoicie. Te osoby które narzekają to ludzie którzy nigdzie indziej wcześniej nie pracowali i w związku z tym brak im porównania,albo po prostu lewusy dla których każde zajęcie jest zbyt dużym wyzwaniem.

lala29

Pracowałam w kilku firmach, ale w bp nie było jeszcze tak najgorzej z kierownictwem można się było dogadać, jak się robiło swoje. Mogli lepiej płacić. nie polecam ale tez nie odradzam.

peter

Parę lat pracowałem w tej firmię,(usunięte przez administratora)są rzecza normalną (czyt. prowizja od sprzedaży), ale jesli umie się zorganizowac pracę jest znosnie. W porównaiu z takim np Blachstalem wypada o niebo lepiej - dużo bardziej kompetentna produkcja, logistyka i zarządzanie, choć to przecież rodzina

toudi_

pracodawca jak pracodawca.Czasami nie jest łatwo, ale wywiazuje się z ustaleń. Generalnie nie można narzekać.

adrian88

praca w BlachProfil'u jest ciężka i niestety trzeba brać dużo nadgodzin by zarobić uczciwe pieniądze mam tam znajomego i nie polecam

Zostaw opinię o BlachProfil2 Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BlachProfil2 Sp. z o.o.