Opinie o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Zapraszam do współpracy z Avon.

Cylon

niestety ale firma traci wiele teraz na swoim wizerunku jest złe zarządzana, pracownicy którzy dbali o dobro tej firmy niestety albo są zwalniani albo sami się zwalniają. praca tam teraz zapewne jest bo wielu pracowników odeszło ale stawki juz nie sa zadowalające. Wszystkie firmy w Polsce sie rozwijaja, lepiej opłacają swoich pracowników, a tu wręcz odwrotnie. pensje sa ucinane lub zabierane dodatki. Pozdrawiam

Sszkowowana opinią

Wydaje mi się że nie każdy nadaje się do FM, trzeba mieć to coś. To że komuś się nie udało to nie znaczy że firma jest zła. Zła to ewentualnie może być grupa i jej metody - ale oni po prostu z FM współpracują. Można oceniać firmę FM GROUP po produktach a nie po tym jak robią MLM partnerzy biznesowi tej firmy. Ja używać FM na własny użytek i kupuje na https://www.fmprodukty.pl/ - polecam tak każdemu kto nie ma ochoty pakować się w MLM tylko chce poużywać produktów

Ewelka

kurcze po tylu zlych opiniach to nie warto skladac Cv a myslałam o pracy w tej firmie chocby ze wzgledu,że blisko bo jestem ze Szewc no ale.... szkoda:-(

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie FM Group Polska na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
zdegustowany

Zatrudniona została nowa Pani dyrektor EDYTA D. i w tej firmie juz nie chce prawie nikt pracowac. Nie można pic kawy nie mozna miec wlasnej wody butelkowanej, nie mozna nosić żadnej biżuterii. na Dzien dobry chce zabrac premie i za dojazdy i szuka osob najlepiej z ukrainy za 9 zl na zlecenie. „Starych pracowników, którzy wiele oddali tej firmie, byli dla tej firmy i zawsze służyli pomocą chce usunąć jak zwykłe śmieci. Brak słów…. A najgorsze, że właściciel ma to wszystko głęboko gdzieś …

billa

no jakoś ciężko mi przyznać ci rację jak przejrzysz ich oferty pracy, na przykład na stanowisko trenera produktowego, to jednak zapewniają że rozwój jest i mozna nawet wdrażać własne pomysły, także nie masz racji

@billa

A ty biedna wierzysz w to co piszą...

DRAMAT Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i stawiasz na rozwój kompetencji to nie aplikuj. Wszystkie negatywne opinie potwierdzam. Jaki Pan taki kram.

Noname

Jeżeli lubisz w jednym miesiącu spędzić 12 godzin w poniedziałki w pracy, przyjść na chwile do roboty we wtorki a resztę tygodnia mieć wolne - Zapraszamy. Jeżeli lubisz w innym miesiącu robić 12 godzin dziennie, za 10 zł/h - Zapraszamy. Jeżeli lubisz być nikim - Zapraszamy =) ps: Nie licz na umowę o prace.

masterblaster of flamaster

Nadszedł czas i na moją opinię. W FM GROUP Polska pracowałem kilka lat. Na samym początku chciałbym wytłumaczyć jedną kwestię. Pracowałem tam jako pracownik a nie Partner Biznesowy (czy też konsultant/dystrybutor). Partnerzy Biznesowi, czyli klienci FM GROUP Polska (osoby kupujące towar) są traktowani jak guru i żyją jak pączki w maśle, natomiast co do pracowników, no właśnie - o tym już za chwilę. Jak już wcześniej wspomniałem pracowałem w tej firmie dobrych kilka lat, zajmując kilka różnych stanowisk. Jedynym plusem tej pracy była możliwość spotkania niesamowitych osób (mówię tutaj o pracownikach, a nie osobach w tzw. "zarządzie"). Dodatkowy atut to wypłata do 10, ale ten obowiązek wynika bezpośrednio z przepisów prawa pracy, a tak duża firma nie może sobie pozwolić na tego typu uchybienia. Cała reszta to jedna totalna klapa informacyjno - organizacyjna. Niestabilność pracy jest tak ogromna, że gro pracowników boi się przychodzić do zakładu pracy w piątki, ponieważ w godzinach popołudniowych może ich odwiedzić kadrowa i wręczyć dokumenty rozwiązujące stosunek pracy, oczywiście bez podania żadnej przyczyny. Mój scenariusz był podobny - pomimo tak długiego stażu została ze mną rozwiązana umowa, bez podania przyczyny, a ja nie miałem sobie nic do zarzucenia. Jeżeli już planujesz się tam zatrudnić, przemyśl wszystko dokładnie i swoje wymagania finansowe określ na samym początku, a jeżeli na umowie nie będzie podana odpowiednia kwota to lepiej od razu się zwolnij, ponieważ na podwyżkę musisz poczekać baaaaaaaaaaaaaaaaardzo długooooooooooooooooooo (to nie jest żaden żart, w FM pracują osoby po kilka lat i nie otrzymują żadnych podwyżek). Nie wierz też w żadne zapewnienia odnośnie tego, że po okresie próbnym dostaniesz więcej, to wszystko wyimaginowane obietnice składane tylko po to, aby pracownikowi zamydlić oczy. Najprawdopodobniej podczas rozmowy o podwyżce otrzymasz jedno z poniższych twierdzeń: * "to nie jest odpowiedni moment" (ale ku... to ja się pytam kiedy jest odpowiedni moment, bo zawsze jest to zła chwila?), * "ale co ta osoba robi ponad to co robiła" (nie jest ważne, że przybyło Ci obowiązków, lub też od 5 lat nie dostałeś podwyżki, musisz robić "coś" więcej, pomimo tego, iż to "coś" już robisz, żal totalny). Uważaj też na to co i komu mówisz - zarząd ma kilku "przedłużaczy" w firmie. Nie możesz ufać takim osobom - wszyscy tylko dbają o swoje cztery litery, jedno mówią Ci podczas rozmowy w 4 oczy, a co innego przekazują dalej i nigdy, przenigdy nie wstawią się za Tobą w sprawie przed "zarządem". Takich osób jest jednak niewiele, ale w każdej firmie znajdzie się niecna grupka postkomunistycznych konfidentów. Co ciekawe - firma skupia się bardziej na odnalezieniu osób winnych zamieszaniu, aniżeli skupieniu się na wyeliminowaniu powstałego problemu, co jest podejściem dość prehistorycznym, chyba ktoś został hibernowany w epoce kamienia łupanego i niedawno pokrywa lodowa owych dzikusów, tak, tak - to całkiem trafne określenie, odmarzła. Jeżeli już popełnisz błąd, a przecież takie się zdarzają, to bądź pewny, że wyjdzie z tego niemałe zamieszanie. Co do ścieżki rozwoju i kariery - takowej w firmie nie ma, co jest dość przykrym doświadczeniem w tak ogromnym przedsiębiorstwie :/ Jeżeli nie jesteś nastawiony na rozwój, to FM GROUP jest idealnym miejscem dla Ciebie :-) Aha, byłbym zapomniał - socjalu brak.

szeryf

Fm Group - Szewce. Pracowałem tam dłuższą chwilę, wszystko fajnie pięknie, na chwilę, jedynie ludzie których tam poznałem byli warci uwagi, oczywiście nie wszyscy bo większość tylko czeka aż się 'potkniesz' aby pobiec do biura i Cię podłożyć. Panująca zasada - ufaj tylko sobie. Biuro - jedynie tam możesz się udać aby coś 'załatwić' - reasumując to nic nie załatwisz. Tzw liderzy - śmiech na sali. Podsumowanie - polecam się tam zatrudnić na wakacyjny okres czy coś w tym stylu... bo na dłuższą metę idzie zwariować, o ile wcześniej Cię nie zwolnią. Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie, pozdrawiam.

szeryf

biki

To zależy. Budowanie marketingu sieciowego jest bardzo trudne, ale masz 100% szans na sukces pod jednym warunkiem - że się nie poddasz. Wiele osób narzeka na to, że w marketingu sieciowym tak mało osób zarabia duże pieniądze, ale jest prosty powód - tak mało ludzi traktuje to poważnie. Jeśli chcesz być partnerem biznesowym na długą metę oznacza to zmianę stuly życia. W początkowej fazie jest to trudne, ale potem jest to życie jak pączek w maśle :)

Józef programista

Panie i panowie o czym rozmawiamy o partnerach biznesowych czy pracownikach? OB jest w stanie wyciągnąć na miesiąc pieniądze takie że polityk sie zawstydzi...A pracownik typowy dostaje ochłapy. Ja byłem zadowolony z tych ochłapów :) Ludzie są życzliwi, z szefostwem da sie dogadać. Zawsze. Tylko trzeba posiadać argumenty. A do tego trzeba inteligencji. Danki

Z ciekawosci
@Józef programista

Wpis sponsorowany :))

as

to są wszystkie opinie o fm w szewcach czy ogólnie?

obóz_pracy

Odradzam składać CV do tej firmy. Zgadzam się z powyższymi opiniami. Nie ma płaconych nadgodzin, to że zostaniesz 1-2 godziny po czasie pracy to nikogo nie interesuje. Pracownicy nie są szanowani, kariery robią tylko lojalni donosiciele bez własnego zdania. (usunięte przez administratora)

nie lubię

Idź, idź cwaniaczku. Zobaczymy jaki będziesz hardy za pół roku, jak zmienią Ci warunki pracy /zapewniam, ze nie na lepsze/ albo jak przeżyjesz pierwszy kontakt z panią M. hahaha :))

koncerta nie budziet

Kariera i upadek FM Group Polska. Niestety już nie tylko pracownicy są traktowani jak zło konieczne, firma strzeliła sobie gola i pozbyła się ogromnej ilości Dystrybutorów. Nie liczcie już na zatrudnienie w tej firmie. Teraz będzie szukanie winnych - oczywiście tam, gdzie ich nie ma - a potem już tylko zostanie rodzina właścieli i przyjaciólki. Będą sobą wzajemnie zarządzać, przejmować grupy i kasę po wyrzuconych Dystrybutorach, pasywnie czekając aż kwoty na kontach dojdą do zera. Serdecznie nie polecam współpracy z FM i wpółczuję tym, którzy jeszcze podlegają niekompetentnemu zarządzaniu i wyzyskowi.

szary czlowiek

Niekompetentna kadra zarządzająca, cały pion kierowniczy to banda hipokrytów, stanowiska po znajomości. Wyzysk na pracownikach, zmuszanie do nadgodzin,które są ciągle - tygodniowa suma godzin od 50 w góre! które później "oddają" w stosunku 1:1, jest to nie zgodne z kodeksem pracy- ktory i tak maja w (usunięte przez administratora), brak poszanowania dla pracownika- zero ludzkiego podejścia. Brak rąk do pracy, wiec mowia zebys robił szybciej, w piaty dzień pracy majac za soba 45 godzin juz przepracowanych... nie masz prawa czuć się zmęczony! a! najlepiej gdy donosisz na kumpli! Pracownicy z duzym stażem czuja sie nie pewnie przy każdym przedłużeniu umowy! Jeśli liczy sie dla was tylko praca, nie planujecie dnia, macie nudne i do(usunięte przez administratora)zycie to jest to magazyn dla was... nie wiesz o ktorej skonczysz, co dziennie "coś", same (usunięte przez administratora) zapraszamy FM!

obóz pracy

Jeśli masz szczęście bycia członkiem rodziny właścicieli lub osoba zaprzyjaźnioną - bedziesz żył jak pączęk w maśle - lansując się białym mercedesem, zwiedzając największe kurorty tego świata i pensja od 4000-8000tyś. Jednak zdecydowana większość pracowników nie ma dla szefostwa żadnego znaczenia. Jak nie Ty, to ktoś inny zawsze znajdzie się na Twoje miejsce nawet za 1800 (trzy zmiany] w niewdzięcznej roli bezpośredniego kontaktu z Klientem. Niestety, osoby, które wykonują najcięższa pracę; budujacy relacje z Klientami; pracujący na wizerunek firmy (i to nie za przyczyną sponsorowanych artykułów, wywiadów, akcji, laurów - za kasę kupisz każdą statuetkę i każdą nagrodę)są niedoceniane i zupełnie obojętne dla przełożonych.

123abc

Czy pracownicy mają płacone nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ