Agencja reklamowa Traffic Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Agencja reklamowa Traffic Sp. z o.o.

Elson

a propos Agencji Reklamowej Traffic to mógłbym też wiele napisać. Poza [usunięte przez moderatora] cała reszta w dziale handlowym to poważna kpina ! [usunięte przez moderatora] dyrektorem handlowym [usunięte przez moderatora] jest kompletnie śmieszny. Pani [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]która szpanuje czymś o czym w życiu nie miała pojęcia i próbuje wkraść się w łaski osób zarządzających. Brawo [usunięte przez moderatora] !

Zostaw opinię o Agencja reklamowa Traffic Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja reklamowa Traffic Sp. z o.o.