Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków Kurniki 4

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w HR International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków Kurniki 4

Witam mam zamiar pojechc na inwentaryzacje, moze ktos byl i moze cos wiecej powiedziec

NICK

Witam chcialem zapytac jak wyglada sytulacja na inwetaryzacja

Justyna

@Baron Dziękuję za Twoją informację. Polski HR International zapewnia zakwaterowanie, czy leży to w gestii pracowników?

Ev

Mogłabyś napisać coś więcej odnośnie warunków pracy? W październiku tam pojadę i chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć. (usunięte przez administratora)

Justyna

A jak oceniłabyś ogólne warunki, jakie oferuje Polski HR International? Mają oni również inne oferty i zastanawiam się czy warto pojechać za ich pośrednictwem w inne miejsca. Chodzi mi tu głównie o takie informacje, czy zapewniają dojazd do miejsca pracy lub czy za mieszkanie odliczają pracownikowi z wypłaty, czy jest na ich koszt?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Max 1978

Witam czy pracował ktoś za pomocą polski hr International przy pakowaniu czekoladek w Hainburgu. A może ktoś się wybiera.

Katdor
@Max 1978

Witaj a co chcesz wiedzieć jesteśmy na tym projekcie

@Max 1978

Ja się wybieram. Katdor mogłabyś napisać jakie są warunki pracy?

@Katdor

Również się wybieram. Mogłabyś coś więcej napisać o warunkach pracy?

Katdor
@Ev

To proszę o jakiś email napisze nie będę tutaj bo przeczyta ktoś kto nie powinien

Katharina

zareagowałam na rekrutację... pani mnie zbyła i była bardzo nieuprzejma!

majster

Jeśli ktoś chce pracować i dobrze zarabiać to wyjazd za granicę jest okazją ale liczenie , że za długo się pracuje to żarty.

mira

Polski HR super firma,polecam.

JJJ
@mira

hehe mira a gdzie jezdzisz? no spoko firma, szału nie robi, ale czepiac sie nie ma co. Kase płaca, prace dają, jest ok.

mloteczek78
@mira

Hehe tak się wydaje . Nic dodać nic ująć . Kiedy kasa na koncie Bo nie wiem kiedy mam się spodziewać wypłaty .

Xy
@JJJ

Ty nie płaci na czas jak tu się nie czepiać

Ruda_tanczy_jak_szalona

Witam. Tak czytam opinie i sie zastanawiam czy podjąć współprace z firma. Firma wyplacalna? Bo to najwazniejsze:) i czy mieszkania sa darmowe. Jak traktują pracownikow. Prosze o odpowiedz:)

inwentura-bawaria
@Ruda_tanczy_jak_szalona

Byłam na inwentaryzacji z Polskim HR prace wykonywaliśmy w Bawarii dla RGSu ludzi traktują jak śmieci,ciągle zastraszają i poniżają,żadnego przeszkolenia na skaner trzeba samemu dochodzić jak się obsługiwać ,wyrzucają nawet po tygodniu nie mówiąc dlaczego.Szczególnie starsze osoby,mimo że dobrze liczą.Jeżdziliśmy podad 150km.do pracy gdzie pracowaliśmy najczęściej po 3godz.Nasza Tim LIDER nieogarnięta dziewczyna ze słabą znajomością języka Angielskiego i Niemieckiego,nie umiała nam przetłumaczyć tylko kiwała głowa że rozumie.Warunki mieszkaniowe super ,Łukasz jako przedstawiciel RGIsu zachowywał się ja Boss żadnego szacunku i poważania dla ludzi ma swoich pupili którym daje więcej godz pracy ,to już lepszy stosunek do Polaków miał Tomas Niemiec z Rgisu,pracowałam jeden dzień z Danielem tez Niemiec z RGISu zupełnie inna praca bez stresu i straszenia .Co do Polskiego Hr na dzień dzisiejszy nie mam zastrzezeń ,czekam na wypłatę a wtedy będę mogła napisać coś więcej.Prawdą jest że młodzi ludzie donoszą na starsze osoby,sami popełniają mnostwo błędów ale ich traktuje się z przymróżeniem oka

Adamo

To totalna pomylka.Nigdy wiecej wyjazdu na inwentaryzacje za posrednictwem tej firmy.Umowy podpisywane na okreslony czas,po czym zrywane.Praca u niemieckiego zleceniodawcy.P(usunięte przez administratora)Masowa rotacja,brak odpowiedniego przeszkolenia jesli chodzi o obsluge skanera.Zbieranina osob z roznym poziomem kultury osobistej,wiekszosc mlodych ludzi nastawionych na imprezy.Osoba starajaca sie rzetelnie wykonywac prace,zostaje zwalniana dzieki donosom wyssanych z palca pijanych i skacowanych typkow niewiadomo skad.Po prostu koszmar.Ciagla niepewnosc i stres czy dnia nastepnego nie dostanie sie wypowiedzenia.To naprawde kiepsko wplywa na wydajnosc pracy.Pracownicy agencji,bazujacy na plotkach.Nikomu nie polecam.

kim
@Adamo

A płacą terminowo???

Inwentaryzacja - Bawaria 2019

Kilka słów o pracy przy inwentaryzacji w Niemczech (zlecenie od stycznia 2019 na 6 tygodni). Liczba godzin pracy: w ciągu 2 tygodni ani razu nie udało się przepracować 8 godzin (inwentaryzacje przeprowadzane są znacznie szybciej). Rotacja: sporo osób jest zwalnianych z dnia na dzień. Jeśli ktoś myśli, że podpisując umowę na 6 tygodni ma gwarancję pracy do końca jest w błędzie. Załoga mojego busa - wg planu miało być 9 osób. Jedna osoba nie dojechała, 2 osoby zwolnioną po niespełna 2 tygodniach pobytu. Zakwaterowanie - 3 osobowe pokoje o standardzie hostelu. Dojazdy do pracy: od 50 km do ponad 150 km. Koszty związane z podjęciem pracy: -dojazd do Niemiec - 260 zł, -"opłata na poczet organizacji i koordynacji noclegów"- 100 zł, -koszty utrzymania na miejscu - 150-200 zł/tydzień, -transport z Bawarii do Polski - 340 zł.

@Inwentaryzacja - Bawaria 2019

Przepraszam za pomyłkę, w ciągu niecałych 2 tygodni zwolniono 3 osoby (z 8 które dojeżdżały ze mną do pracy).

@Inwentaryzacja - Bawaria 2019

Po 4 tygodniach z mojego busa odeszła jeszcze jedna osoba. Tak więc obecnie z 8, które przyjechały pozostało zaledwie 4 (50%!!!). Sytuację ratuje osoba, która została przesunięta z innego zespołu. Wniosek z tego jest następujący: podpisując w Polsce umowę na 6 tygodni nie masz pewności, że będziesz pracować do końca zlecenia.

Betina
@Inwentaryzacja - Bawaria 2019

Brawo aż się dziwię że nikt ci nie usunął twoich komentarzy ale w pełni się z tobą zgadzam też jeżdżę na inwentaryzacje z nimi i jest coraz gorzej, juz nie chodzi o zwalnianie bo biorą kogo się da a zwalniają takich którzy pracują i te godziny jak dojazdu tak i pracy, koszty tak samo najpierw zapłać opłaca a potem jeszcze na wypłatę czekać

Malera

Chciałam zapytać ,czy firma jest wypłacalna ,czy zakwaterowanie jest darmowe,czy w ogóle warto z nimi podpisywać umowę? bo się zastanawiam czy zacząć z nimi współpracę po tym jak w czasie rozmów nagle tuż przed wysłaniem umowy do podpisania zmienili stawkę godzinową na mniejszą ,a w ofercie była podana większa,więc coś mi tu nie gra ;)

@Malera

Czy ostatecznie zdecydowałaś się na podjęcie współpracy? Jeśli tak, to zachęcam Cię do dalszej aktywności. Mogłabyś napisać, jakie warunki zostały zaoferowane? Jak wygląda kwestia zakwaterowania? Czy pracodawca wyjaśnił, dlaczego zmniejszył stawkę?

Justyna

@Del, i jak, zdecydowałeś się wyjechać? Jeśli tak, to koniecznie podziel się swoją opinią na temat współpracy z Polski HR International na naszym forum! Twoje zdanie może być bardzo ważne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu. @pdf, rozumiem, że współpracowałeś z Polski HR International. Czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? @Pracownik, a jak wyglądają kwestie zakwaterowania i dojazdu? Czy firma je zapewnia? Jak atmosfera w pracy?

@Justyna

Opoznienia sa spowodowane tym ze firma trzyma pieniadze I na procent licza

CZY FIRMA JEST W PORZĄDKU BO SIĘ OGŁASZAJĄ BO OPISY NIECIEKAWE

dcb
@anonymous

nie wyplacaja kasy, albo trzeba czekac 3 mies. dane podajesz przez telefon lub mailem, wiec nie wiadomo co dalej sie z tymi danymi dzieje ...

Irek

Konkurencja chce tak bardzo dokuczyć firmie? Jeśli komuś należą się pieniądze to je otrzymuje!!

Dajan
@Irek

IRA nie denerwuj się ;)

Justyna

@anonymous na jakim etapie jest obecnie Twoja sprawa? Coś się wyjaśniło? @andrzej możesz wzbogacić swoją opinię o merytoryczne i rzeczowe informacje? Pamiętaj, że na forum mogą być tylko prawdziwe komentarze dotyczące działań i obecnej sytuacji w Polski HR International.

Justyna

@anonymous czy przed wyjazdem do pracy zorganizowanej przez Polski HR International miałeś już wiedzę o wynagrodzeniu i zakwaterowaniu czy wszystkiego dowiadywałeś się na bieżąco? Jak wyglądała Twoja znajomość języka? Była sprawdzana przez rekruterów? Jak oceniasz opiekę koordynatora Polski HR International będąc tam na miejscu?

Justyna

@Nowa czy to jedyny projekt w którym uczestniczyłaś? Czy oprócz sytuacji, o której wspomniałaś jest jeszcze coś o czym warto napisać? Jakie miałaś warunki pracy? Czy mogłaś liczyć na pomoc koordynatora i/ lub wdrożenie do pracy? Zauważyłaś barierę językową?

Ulka

Czy wydarzyło się ostatnio coś w firmie?

Ulka

Może to pomyłka i już wszystko zostało rozliczone?

POLA

HEJ czy wybiera się ktoś do sortowania owoców na początku czerwca.Albo ktoś już tam był i może się wypowiedzieć na ten temat:)

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.