Zif Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zif Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w Zif Sp. z o.o.?

Witold Nowy wpis

Mam zamiar złożyć dokumenty i zastanawiam się czy firma potrzebuje teraz kogoś,ale trochę niepokojące są te wpisy. Warto aplikować?

Mag.

Typowa polska firma, typowe buractwo. Nieśmieszne rasistowskie żarty na porządku dziennym.

kaś
@Mag.

Coś więcej możesz powiedzieć?,dostałam zaproszenie na rozmowę do obslugi klienta i nie wiem czy jechać bo stawce szału nie ma i jeszcze zleceniówka.

Da Nowy wpis
@kaś

I jak, zdecydowałaś się? :) Jak poszła rozmowa?

Mirek Nowy wpis

Czy w tej firmie można liczyć na podwyżkę ? Jakiś awans ?

Czarodziejka

W żadnym wypadku nie polecam, żałosne stawki, na każdym kroku sugestie że jak coś zrobisz nie tak to oni mają prawników. Nerwowa i nieprzyjemna atmosfera a dział IT to jakaś chora pomyłka. Omijać szerokim łukiem! ZiF to Fabryka Siły jakby ktoś nie wiedział.

Ala
@Czarodziejka

Masz całkowitą rację. Dział IT składa się z samych nieprzyjemnych gburów, którzy myślą, że wiedzą wszystko. Jest tak jak mówisz. Panuje tam atmosfera zastraszania prawnikami i "wyciągania prawnych konsekwencji". Jeżeli szefowie chcą wyciągać konsekwencje prawne to muszą troszkę podnieść stawkę kandydatom bo nikt nie będzie ryzykował "więzienia" za kilkanaście złotych.

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Zif Sp. z o.o. w miejscowości Kraków. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Zif Sp. z o.o. - Kraków

Zif Sp. z o.o.