Zif Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zif Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Zif Sp. z o.o.?

Witold Nowy wpis

Mam zamiar złożyć dokumenty i zastanawiam się czy firma potrzebuje teraz kogoś,ale trochę niepokojące są te wpisy. Warto aplikować?

Mag.

Typowa polska firma, typowe buractwo. Nieśmieszne rasistowskie żarty na porządku dziennym.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kaś
@Mag.

Coś więcej możesz powiedzieć?,dostałam zaproszenie na rozmowę do obslugi klienta i nie wiem czy jechać bo stawce szału nie ma i jeszcze zleceniówka.

3

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Da Nowy wpis
@kaś

I jak, zdecydowałaś się? :) Jak poszła rozmowa?

2
Mirek Nowy wpis

Czy w tej firmie można liczyć na podwyżkę ? Jakiś awans ?

3
Czarodziejka

W żadnym wypadku nie polecam, żałosne stawki, na każdym kroku sugestie że jak coś zrobisz nie tak to oni mają prawników. Nerwowa i nieprzyjemna atmosfera a dział IT to jakaś chora pomyłka. Omijać szerokim łukiem! ZiF to Fabryka Siły jakby ktoś nie wiedział.

1
Ala
@Czarodziejka

Masz całkowitą rację. Dział IT składa się z samych nieprzyjemnych gburów, którzy myślą, że wiedzą wszystko. Jest tak jak mówisz. Panuje tam atmosfera zastraszania prawnikami i "wyciągania prawnych konsekwencji". Jeżeli szefowie chcą wyciągać konsekwencje prawne to muszą troszkę podnieść stawkę kandydatom bo nikt nie będzie ryzykował "więzienia" za kilkanaście złotych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Zif Sp. z o.o. w miejscowości Kraków. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Zif Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Zif Sp. z o.o.