Eurohost

Kraków

Opinie o Eurohost

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Pop, ktoś ma dobre intencje i dzięki temu, że zamieszcza tak przydatne informacje wszyscy użytkownicy forum są na bieżąco z aktualnymi informacjami na temat Eurohost. Czy ktoś z was jest również w posiadaniu informacji czy firma obecnie prowadzi nabór ?

marchefka
użytkownik zarejestrowany

no ja myślałam o zatrudnieniu się u was, natomiast jak piszez o super mega lol wow zapleczu it to zaczynam się obawiać że może jednak nie sprostam wymaganiom jakie stawialiby mi na ewentualnej rekrutacji bo młodą osobą jestem - a jakie to są wymagania?

Pop
@marchefka 06.10.2016, 23:03

A ja się obawiam że to po prostu wpis sponsorowany :)

korp
@marchefka 06.10.2016, 23:03

wymagań nie ma żadnych

Check Mate

Firma świetna. Jasne obowiązki, dobra atmosfera w pracy, każdy sobie pomaga jak może. Firma posiada świetnych programistów i support, dobre zaplecze IT z rzetelnymi administratorami (jeden był nawet pracownikiem miesiąca), SEO i Graficy zawsze pomogą. Szef bardzo wyrozumiały i pomocny, zawsze wysłucha. Wynagrodzenie bardzo dobre i adekwatne do umiejętności jakie się posiada. Dzień można zacząć od dobrej kawy i szybkiej partyjce w rzutki - najważniejsze, że firma posiada pełen profesjonalizm nie będąc jednocześnie sztucznym "korpo" gdzie człowiek to trybik. Sam byłem programistą w Eurohoście, niestety musiałem zmienić miejsce zamieszkania. Gorąco polecam! ;) ♔

kuba

firma niby spoko, ale troche słaba jakos produktów

jaccobs

e slaba firma, zerujaca na studzenciakach :-( niepolecam

grubi_sa_lepsi_w_lozku

Pracowałem w Eurohoście jako programista przez parę lat, pracę zmieniłem z powodu chęci sprawdzenia się w nieco innej roli. To co jest esencją Eurohostu to panująca tam atmosfera, wszyscy super mili i pomocni. Nie ma wyścigu czy niezdrowej rywalizacji. Wynagrodzenie odpowiada umiejętnością - w moim przypadku rosło wraz z wzrostem skali trudności problemów czy wzrostem odpowiedzialności. Stanowiska pracy w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników - jeżeli czegoś brakowało po zgłoszeniu zapotrzebowania, rzeczy po prostu pojawiały się. Elastyczne w ramach zdrowego rozsądku godziny pracy + kawa z ekspresu i darty w przerwach od kodowania. Dodatkowo świetny kontakt z prezesem, bardzo bez konfliktowy. Oraz okazjonalne imprezy firmowe, czy dostęp do multisporta. Generalnie firma godna polecenia, z bardzo ciekawymi projektami.

karina

słyszałem, że u nich słabo z kasą

dinoz

Widzialem oferte pracy, jednak ciekawy jestem jak wyglada placa w tej firmie? Mozecie podac jakies wydelki na stanowisku php developera?

lotus

janekXd - jak zakończysz programować w firmie Freshmail, to też tak potem obsmarujesz swoich współpracowników, co? Z takim podejściem lepiej idź na capo do korpo :)

szkodnik834

Post powyzej jest przykladem ich watpliwego marketingu. Zenada

babiszon

@Kandydatka, to gdzie oni maja to biuro? Na stronie jest info, że na Grunwaldzkiej, to przecież dobra dzielnica jest... Jak wyglądała rozmowa?

Kandydatka

Nie polecam. Ciągle zamieszczają jedno i to samo ogłoszenie do działu seo, ale tak naprawdę nie mają zamiaru nikogo przyjąć tylko robią "castingi". Kłamią, że oferują umowy i że zarobki są na poziomie, a szereg opinii od znajomych temu zaprzecza. Biura mają w jakiś slamsach gdzie w ogóle nie można się dostać, rekrutacje przeprowadzają śmieszne, typowe "paniusie z hrów" które wyglądają tak, jakby dzisiaj się urodziły i nie są do niczego przygotowane. Nie wygląda to profesjonalnie.

Jaro

słaba firemka, wieczne nadgodziny, oczywiście niepłatne :) no i śmieciówki

Sierra

Marysiu, z przyczyn oczywistych nie mogę publicznie napisać ile miałam netto ;-) Miałam tyle ile chciałam. Atmosfera nie ma znaczenia, liczy się tylko praca? Hmmm pachnie mi wpisem sponsorowanym :)

Sierra

Zarobki ok, niemiła atmosfera

dlugi

brak umowy zarobki ponizej 1500

mat

Bez żartów. 4 z przodu to jest norma w takiej pracy.

Tomo
użytkownik zarejestrowany

No i co z tymi konkretami, jest w stanie ktoś napisać ile można orientacyjnie zarobić na dzień dzisiejszy w Eurohost? Może wcale nie jest tak najgorzej z tymi pensjami, a uprzednie posty o niskich pensjach były pisane przez malkontentów, czy inne osoby, które muszą zarabiać 4 z przodu. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

zbyszek

nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu i niskie zarobki

dlugi

nie polecam nie mila wspolpraca zwlaszcza z (usunięte przez administratora)

lola

Szczerze mowiac dzial programowania bez fachowej obstawy zamieszanie brak jakiegokolwiek porzadku ludzie niemili i obcesowi.... nie polecam wam ja tam bylam na praktykach i obiecali mi prace po czym jej nie dostalam . Ale dzieki im znalazłam prawdziwą prace w dziale programowania i w nowej firmie w ktorej doceniaja doswiadczenie. Nie polecam duzo Skarg do tej firmy maja ich klienci juz podczas praktyk sie nasluchalam ...

anim

Szczerze firma na niskim poziomie niemila atmosfera i przemadzalstwo

km

Ja również znalazłem tam zatrudnienie po praktykach. Odnośnie tego jak wyglądają praktyki, to zależy do którego działu chcesz aplikować. Co innego praktyka w IT, a co innego w SEO. Ale generalnie nuda nie grozi. A atmosfera bardzo fajna :-) Polecam.

Eduardo

Ja po praktykach pracowałem w tej firmie. Kasa nie była jakaś bardzo duża ale praca też niezbyt ciężka. Atmosfera raczej dobra.

Hary

No cóż, firemka żerująca na naiwnych studentach, poprzez praktyki. U nich wiecznie jest sytuacja, że admin sieci się przeprowadza i oferują BEZPŁATNE praktyki i perfidnie kłamią w oczy, że później będą chcieli zatrudnić. Z prawdą to ma tyle wspólnego co ta firma z profesjonalizmem i uczciwością, czyli nic. Co pół roku zamieszczają ogłoszenie, że poszukują praktykantów na to samo stanowisko. Osoba odpowiedzialna za rekrutacje czasami przeklina podczas niej, co prawda nie do potencjalnego praktykanta ale sam ten fakt już trochę daje do myślenia. Szukanie naiwniaków, żeby później móc z UE czerpać z nich pieniądze to chyba marny sposób na budowanie pozycji tej śmiesznej firemki.

Zostaw opinię o Eurohost - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurohost