Opinie o Alior w Kraków Wielicka 72

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Alior, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Alior o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alior w Kraków Wielicka 72

Anita Nowy wpis

Może ktoś ma wiedzę czy bank prowadzi aktualnie rekrutacje? Możecie uchylić rąbka tajemnicy jak przebiega rekrutacja?

Bankier Nowy wpis

Kompletnie nie polecam pracy w Aliorze w Centrum Hipotecznym w Krakowie. Poświęciłam 11 lat pracy w innym banku dla Aliora bo zaproponowali większa podstawę, a już o pani szanownej dyrektor regionalnej z warszafki, która była taka super, na luzie i która nawet sobie pozwoliła na przekleństwa na rozmowie kwalifikacyjnej. Byłam w ciężkim szoku kiedy to na rozmowie widzę pierwszy raz dyrektora regionalnego elegancka kobietę uśmiechnięta luzacka która przeklinała. Zasada jest taka: dostajesz umowę na 7 mcy plan masz narastająco, docelowo 2 200 000 biorąc pod uwagę ze w hipotekach alior jest bankiem ostatniego wyboru ze względu na droga ofertę, pośrednicy jak maja klienta do aliora to maja ale wiadomo każdy bazuje na poleceniach wiec z planem lipa. Rotacja co 7 mcy. Przełożony opowiada bzdury pracownikom mówiąc ze otrzyma premie, która teoretycznie mu się nie należy. Nie plecem !!!!

Hania Nowy wpis

Pracowników trzeba zmieniać co pewien czas bo jak wchodzą w rutynę, to wydaje im się ,że są panami świata. Do pracy przyszliby w pantoflach....i spali

Hania Nowy wpis

Fatalni pracownicy na Wielickiej 72 w Krakowie. Nieuprzejmi, przerwy robią gdy jest największa kolejka. Obsługa na krytycznym poziomie. Na pytanie o dane osobowe klient musi odpowiadać głośno i słyszą inni. Pracownicy uznali,że klient to wróg nr 1. Jak widza ludzi w kolejce do banku to głowa wykręcona w przeciwnym kierunku (usunięte przez administratora)

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Alior w mieście Kraków? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Alior. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Alior - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.