Synerise S.A.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Synerise S.A.

rotfl
Pracownik

duży stack, spora samodzielność w projektach. można się tutaj nauczyć więcej niż gdziekolwiek indziej. ludzie też na +

Tornado

Pracuję w firmie od lutego 2019. Firma mega dynamiczna, dająca szanse rozwoju i budowania własnego wymarzonego profilu zawodowego. Praca sprawia przyjemność, masz wpływ na to co się dzieje. Jak masz dobry pomysł - idź i rób - to daje satysfakcję! Jedno jest pewne trzeba nastawić się na to, że tutaj się pracuje, a nie obija (z góry mówię dla tych co przywykli do chodzenia do pracy, a nie do pracowania). To nie jest korpo, działamy ostro i do przodu. Trochę chaosu jest, ale gdzie nie ma ;)?. Jarek normalny spoko gość do pogadania, a nie nadęty bufon. Co do opóźnień z kasą - zdarzyło mi się raz (pracuję na B2B). Wcześniej został wysłany mail z dokładną informacją z czego to wynika, więc można było spokojnie się na to przygotować. Nie mam z tym problemu ponieważ doskonale wiem, że Polska to nędzny kraj do prowadzenia biznesu i utrzymania płynności finansowej.

3
Tornado
@Ojoj

Pisałem jak ja miałem, nie zaglądam nikomu na konto. We wpisie nie chodziło o budowanie wizji pracodawcy jako niestabilnego, a o to, że nawet mocno rozwinięte firmy większe od Synerise maja chwilowe problemy z odzyskaniem Vatu czy płatności od klientów, a czasami założony bufor może nie wystarczyć. Dla mnie to zrozumiałe. Cóż jak ja się zatrudniałem zdawałem sobie z tego sprawę, więc nie mam pretensji. Odbijam sobie właśnie na tym, że się nie nudzę i rozwijam, jestem wśród fajnych ludzi, pasjonatów i czuję, że buduję firmę.

2
mati

Świetna firma !! Zarządzający nią ludzie znają się na rzeczy. Oby tak dalej

4
MikeMike

Piorunująca mieszanka. Przez ostatni rok nauczyłem się więcej niż w ciągu całej swojej kariery. Ogromni klienci, ambitne projekty, parcie na konkurowanie technologiami. Firma, potrafi stawiać twarde warunki nawet klientom. Spotkania z zarządami i dycedentami korporacji niemal każdego tygodnia. Na korytarzach mieszanka młodości i doświadczenia z mocnym jajem i dystansem. Ogromny szacunek rynkowy. Ciężko powiedzieć coś o szefostwie w kontekście krytyki, bo nie da się odczuć, że istnieją jakieś struktury co rzecz jasna nie wszystkim musi psowac. Hipisi high tech. Firma w ciągu roku zwiększyła zatrudnienie chyba z 25 do 150 osób już, a daleko jej do jakiegoś korpo. Po wizytach u „prezesa” zbieram się kilka dni, mózg mi eksploduje od ilości informacji, Chyba nie znajdzie się osoba, która kiedykolwiek nie została wysłuchana. Zdecydowałem się na rekrutacje po rekomendacji kolegi, który w trakcie pracy sporo chorował, nie dość ze nigdy nie miał problemów z urlopami to jesczcze na czas choroby dostał podwyzke żeby mógł spokojniej poradzić sobie z choroba i organizować życie rodzinne... obiboki maja ciężko, ale tylko dlatego ze od razu czuć ze się odstaje. Za mojej historii zwolniona została chyba tylko 1 osoba.firma się układa i profesjonalizuje. Oby nie straciła tego co ma obecnie, unikalny klimat. Swego czasu żałowałem ze tak mało mówi się o sukcesach i się ich nie świętuje , ale to chyba wynika właśnie z tej kultury. od momentu kiedy poszerzył się dział marketingu czesciej w ramach organizacji komunikujemy projekty, podobnie na zewnątrz. Mam wrażenie ze gdyby za referencje przyjąć osiągnięcia innych polskich firm, i to co dla nich jest sukcesem w Synerise trzeba by chodzić na bombie co drugi dzień. Z minusów to zbyt rzadkie spotkania teamow krakowskich i warszawskich.

2
Pracownik
@MikeMike

Harry królewski jest zdolny do tego by tak pisać

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Synerise S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Barbara

A obowiązki wymagają jakichś rozmów telefonicznych? Czy to nie jest konieczne żeby gdzieś dzwonić? Czy ten komputer to samemu się deklaruje preferencje czy jest przydzielany z góry?

Barbara Nowy wpis
Kandydat

A telefon nie jest potrzebny? Czy może rozmawia się przez jakąś aplikacje? W takim wypadku cały sprzęt taki jak mikrofon, słuchawki to jest zapewniony?

Odpowiedz Nowy wpis
Pracownik
@Barbara

Laptop ma mikrofon, dodatkowe akcesoria nie są zapewniane

Barbara Nowy wpis
@Odpowiedz

Rozumiem. Mógłbyś też napisać jaka proponują umowę? Można tu liczyć na umowę o pracę? Jakie warunki są?

Małpiszon
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie organizowane są wyjścia integracyjne, np. do Kubano?

Barbara Nowy wpis
Kandydat
@Małpiszon

Sama szukałam takiej informacji, ale w ogłoszeniach nic takiego nie ma. Znalazłam informację o nowoczesnym biurze w Krakowie - wiecie może czy można czasem popracować home office? Zgadzają się?

barbs
Pracownik

jeśli ktoś szuka miejsca gdzie ma się wpływ i można działać, to dobra opcja

Olga
@barbs

Oooo super ciekawie to wygląda z tym działaniem. Można wiedzieć, jak to wygląda na posadach juniorskich? Czy na tych początkowych stanowiskach tez ma się wpływ na projekty? I czy właśnie taki aktywny udział wi udzielanie się wspomaga w awansie na wyższą posadę?

Maksymilian
Kandydat
 Pytanie

Czołem! Ze względu na polecenie znajomego, zainteresowała mnie praca w tej firmie. Pracuję ponad 10 lat w branży usługowej. Praca z klientem nie jest mi obca, jednak chciałbym zmienić kurs i uderzyć w tematykę marketingu/analizy danych, co interesuje mnie od dłuższego czasu. Sądząc po ofertach pracy, byłbym w stanie wkomponować się w zespół, jednak pytanie - czy warto (pod kątem finansowym)? Inflacja galopuje, ceny w sklepach coraz wyższe, więc biorąc pod uwagę pracę specjalisty w danym zakresie, ciężko mi przyjąć myśl, że propozycja 3500,00 zł netto byłaby odrzucona. Jak to wygląda w praktyce? Na jakie faktyczne warunki można liczyć?

Iwona
@Maksymilian

Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Myślę, że kwota jaką podałeś nie jest wygórowana jeśli chodzi o doświadczonego i dobrego specjalistę.

Maksymilian
Kandydat
@Iwona

Rozważam wysłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące Marketing Trainee, które znalazłem na stronie Synerise. Mam sporo doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, lecz wierzę, że wszystko jest do nadrobienia w kwestii umiejętności dotyczących stanowiska. Pytanie jednak, czy jest to opłacalne i jest szansa na dalszy rozwój w Synerise.

A
Kandydat
@Iwona

Ta kwota to wolne żarty .... proszę nie obrażać ludzkiej godności taką stawką. Szczególnie, jeśli ktoś miałby doświadczenie w temacie i był specjalistą.

Zbigniew

Hej. Co prawda ofert aktywnych nie znalazłem, ale jestem w trakcie nauki języka angielskiego i jestem już na poziomie B1. Jest to poziom wystarczający, aby móc tu pracować, czy od razu podczas rozmowy rekrutacyjnej weryfikują średni poziom języka i odrzucają takich kandydatów, jak ja? Nadmieniam, że wciąż się uczę ;)

kandydat
Kandydat

Brak feedbacku, umówiona rozmowa nie odbyła się, nie została przełożona. Brak kontaktu ze strony firmy

Barbara
@kandydat

Ale to piszesz przez to że umówili się na rozmowę i nie było jej? Odwołali ją czy co się stało? Wytłumaczyli sytuacje?

@kandydat
Kandydat
@Barbara

po prostu nikt sie nie odezwal na umowiona rozmowe. Firma nie powaznie traktuje kandydatow

Pracodawca

@@kandydat

Bardzo Cię prosimy o kontakt, w celu sprawdzenia i omówienia tej sytuacji. Przepraszamy, jeśli nie dostałeś informacji zwrotnej od nas – po kontakcie z Tobą przeanalizujemy co poszło nie tak i wprowadzimy niezbędne usprawnienia, by nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości.

pracownik
Były pracownik

Na start dobry wybór z czasem niska pensja i brak awansów

Łucja
@pracownik

Niska znaczy jaka? Z doświadczenia wiem, że ludzie mają różne wyobrażenie o tym, jakie wynagrodzenie jest w porządku, a jakie nie. Różne oczekiwania po prostu.

Pytanie
 Pytanie

Jak w Synerise S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Nie wiadomo kto za co i kiedy dostaje

Olga

Widziałam tutaj ktoś pytał, czy bez doświadczenia w IT można dostać pracę, widziałam stare ogłoszenie na pozycję Big Data Engineer. Czy ktoś wie, jak wygląda rekrutacja na to stanowisko i ile ma etapów?

Maciek
Kandydat
 Pytanie

Czy Synerise w Krakowie rekrutuje obecnie do zespołu Customer Success & Implementation?

Kandydatka
Kandydat

Niestety nie mam pozytywnego doświadczenia z tą firmą. Z działu rekrutacji dostałam maila z zadaniami do wykonania oraz z instrukcją. Zadania wykonałam, jednak formularz za pomocą którego miałam je przesłać, nie działał. Zgłosiłam to do rekrutującej Pani, formularz naprawiono. Wysłałam zadania i nastała cisza. Cztery godziny straconego czasu na nauczenie się obsługi programu oraz wykonanie zadań testowych. Zero feedbacku. Jeśli firma uważa się za profesjonalną, ów profesjonalizm powinien być przełożony na każdy dział.

Pracodawca

@Kandydatka

Bardzo prosimy o kontakt bezpośredni, abyśmy mogli sprawdzić dokładniej Pani sytuację. Jeśli jest to jedna z ostatnich rekrutacji, to możemy tylko potwierdzić, że względu na duże zainteresowanie rekrutacją czas oczekiwania na feedback przedłużył się. Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi.

Pracodawca

 Aktualność
Synerise Closes $23M Series B to Fuel International Expansion

Synerise, an AI-first behavioral data platform headquartered in Poland, closed a $23 million Series B round led by Carpathian Partners, a CEE-focused technology investment fund. The round included a primary capital raise and a secondary share acquisition and was joined by several prominent business angels. The purpose of the round is to fund Synerise's expansion into the US market and the continued investment into the company's deep-tech behavioral data processing, AI & process automation platform.


SAN FRANCISCO, May 05, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) -- Synerise, an AI-first behavioral data platform headquartered in Poland, closed a $23 million Series B round led by Carpathian Partners, a CEE-focused technology investment fund. The round included a primary capital raise and a secondary share acquisition and was joined by several prominent business angels. The purpose of the round is to fund Synerise's expansion into the US market and the continued investment into the company's deep-tech behavioral data processing, AI & process automation platform.

Synerise addresses many of the key challenges of modern behavioral data operations by combining real-time heterogeneous data collection and analytics, with automated and AI-enhanced decisions and instant use case implementation/deployment into live business environments. Synerise proposition stands in contrast to how enterprises tend to work with behavioral big data, which often includes expensive technology stacks with multiple disparate systems and applications from multiple vendors, resulting in chaotic system architecture, data silos, security risks, and excessive human resources required to staff these operations. Consequently, enterprise data ecosystems rarely operate in real time, despite low latency claims from individual point-solution vendors.    
Synerise is solving these problems. Its end-to-end platform provides one environment where most enterprise business processes can be managed from. Some of the many use-cases possible through Synerise include individualized product recommendations, content management, loyalty systems, marketing automation, predictive analytics, scoring & propensity models, churn prevention, NPS measurement, fraud prevention, pricing optimization, and hyper-segmentation, all working seamlessly across the web, mobile apps or even physical channels (e.g. a PoS). Real-time execution - within under a second from the triggering event, through data queries, analytics, decisions, and automated deployment - is possible due to the unmatched speed of Synerise's purpose-built proprietary database technology, Terrarium. 
"Our vision is to always be in real-time mode, no matter how much data you need to process. We have created, from scratch, a column & row-oriented real-time behavioral database engine for heterogeneous multi-modal data ingestion, which powers our platform. It enables the daily handling of billions of requests responsible for enterprise-level decisions, without any pre-aggregations or dividing data into hot and cold storage for separate analytical and transactional operations. This gives us a competitive advantage in building highly effective out-of-the-box AI models with self-optimization" commented Jarosław Królewski, the CEO and co-founder of Synerise.

Jacek Dąbrowski, the Chief Artificial Intelligence Officer at Synerise, added: "We manage model agnostic features for real-time inference and batch Machine Learning applications. Our solution also allows to automate feature engineering, manage feature versions, serve features to models, and document feature definitions. Every AI product of Synerise is based on a universal input format for all Machine Learning tasks, operating on raw events with zero information loss with real-time model updates. Everything is packaged in a self-service, low-code & automation platform with reusable components for developers, clients & partners and out-of-the-box products.

Lukasz Gawlik, the founder, and Managing Partner at Carpathian Partners, commented: "We are delighted to partner with Jarosław and the Synerise team on their journey to building a category leader in the behavioral big data and AI space. We remain impressed by how well-thought-out the architecture of the platform is. Combining a proprietary database technology, a global award-winning behavioral AI, and a low-code interface allows for an incredibly broad set of use cases applicable across multiple industries. This horizontal nature of Synerise, combined with its flexibility to address deep vertical big data problems, translates into a vast target addressable market opportunity for the company. With a deep bench of incredible technology talent and truly global ambitions, we believe Synerise has all the required ingredients to achieve and maintain hyper-growth in the coming years."  
Cezary Pietrasik, the co-founder, and Venture Partner at Carpathian Partners, added: "The depth of the Synerise product is astounding. Even the biggest software firms in the US do not have such an elegant, unified, and highly-performant solution. We believe that the combination of unique scientific prowess of the platform, thoughtful go-to-market approach, and solid funding will allow Synerise to build a huge business in America. We plan to scale the company quickly in the United States." Cezary will become the new President of Synerise's US business with a mandate to lead the company's expansion in North America. 

About Synerise

Founded in 2013, Synerise is a B2B SaaS platform allowing its clients to store and process all their heterogeneous data and automate the data-related processes with the support of a world-class AI and a no-code/low-code interface. Synerise supports its corporate clients in e-commerce, retail, telecom, financial services, and automotive industries across 30 EMEA markets in collecting & analyzing data about customers, users, objects, their behavioral & environmental context, delivering actionable analytics and insights, and deployment of data-based decisions into live use-cases. Synerise's 150+ strong team operates out of offices in Warsaw, Krakow (Poland), and San Francisco (US). The company is known for its scientific achievements in behavioral data modeling and was one of the winners of prestigious international AI competitions incl. RecSys Twitter Data Challenge 2021 and KDD Cup 2021, and was ranked as the 17th fastest-growing company in the technology sector in Europe according to "FT1000 Europe's Fastest Growing Companies 2022." For more information, please visit http://www.Synerise.com.

About Carpathian Partners 

Carpathian Partners is a late-VC and early-growth-equity investment platform providing expansion capital to technology-driven companies originating in CEE and targeting global markets. Carpathian was founded and is led by seasoned private equity professionals with a track record of over $2bn of capital deployed across 20 investments. The fund's Partners are located between London and San Francisco and take an active role in supporting Carpathian's portfolio companies in scaling up and international expansion. For more information, please visit http://www.carpathianpartners.io.
Tomasz
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Słyszałem "od znajomego" dość pochlebne recenzje o samej firmie i organizacji, a to bardzo sobie cenię. Chciałbym zatem zapytać, czy osoba, która nie jest związana z branżą IT, ale chce rozpocząć swoją przygodę z taką działalnością, ma szanse na zatrudnienie w Synerise? Jeśli tak, to jakie stanowiska są "osiągalne" chcąc aktywnie rozwijać się dalej jako analityk danych?

Pracodawca

@Tomasz

Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa :) Zapraszamy na naszą stronę internetową, tam umieszczamy wszystkie aktywne ogłoszenia rekrutacyjne. Analityczne stanowiska będą związane np. z zespołem CSI (customer success and implementation), ale analityka w Synerise jest wszechobecna :) Zapraszamy! Synerise Team

Tomasz
Kandydat
 Pytanie
@Synerise S.A.

Szanowni Państwo, pięknie dziękuję za odpowiedź - przyznaję, że nie spodziewałem się uzyskania jej w tak krótkim czasie :) bardzo to doceniam. Nie ukrywam, że jestem dopiero na początku mojej ścieżki w IT, niemniej jestem przekonany, że wybrałem słuszną drogę i będę ją kontynuował. Na podstawie wcześniejszej wiadomości, chciałbym, aby mój rozwój następował właśnie w Państwa firmie, bo wierzę, że nasze interesy są pokrewne. Nie jestem jednak przekonany, czy spełniam wszystkie kryteria na stanowisko w CSI, o którym Państwo wspominają. Czy na podstawie powyższego, istnieje także szansa na przychylną opinię w trakcie procesu rekrutacji oraz ewentualną możliwość szlifowania tych umiejętności już jako Państwa pracownik w procesie dodatkowych szkoleń?

Kandydat
Pracownik

Bardzo rzetelny i merytoryczny proces rekrutacji :) Stały kontakt z działem HR, rozmowy przeprowadzone w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Kandydatka
Kandydat

Firma zapowiadała się bardzo dobrze. Bardzo profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna, ciekawe zadanie rekrutacyjne, dobry kontakt. Niestety po oddaniu zadania kontakt się urwał. Po tygodniu od oddania zadania wysłałam maila z prośbą o feedback na temat zadania technicznego. Otrzymałam odpowiedź, że zadania nie zostały jeszcze ocenione, ale na pewno nastąpi kontakt z feedbackiem. Po następnych 2 tygodniach, po których wspomniany kontakt nie nastąpił, napisałam ponownie maila z prośbą o feedback. Rozumiałam już, że na pracę nie ma szansy, ale chciałam dowiedzieć się, nad czym należy pracować i jak firma ocenia jakość mojego kodu. W tym momencie kontakt zupełnie się urwał i do tej pory nikt z rekrutacji się nie odezwał. Ostatecznie firma okazała się mało rzetelna.

Pracodawca

@Kandydatka

Bardzo dziękujemy za udział w rekrutacji, staramy się rzetelnie podchodzić do każdego kandydata, jeszcze dziś skontaktujemy się z Panią z informacją zwrotną odnośnie szczegółów wyniku Pani aplikacji.

Kandydatka
Kandydat
@Synerise S.A.

Dzisiaj otrzymałam feedack - serdecznie dziękuję!

Pracodawca

 Aktualność
Synerise 17th fastest-growing technology company in Europe according to Financial Times report.

Synerise, a company operating in the BigData/AI sector, has been ranked highest among Polish companies in the technology sector in the "FT1000 Europe's Fastest Growing Companies 2022" ranking FT1000 is a joint initiative of the Financial Times and Statista.com and involves an in-depth analysis of tens of thousands of European companies, resulting in the identification of the 1,000 fastest growing organizations out of millions of European businesses.

https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/ft-polska-firma-z-prestizowym-wyroznieniem/qtpvl2z 

Polish company Synerise has achieved an outstanding result, ranking 70th in the overall ranking of the fastest-growing companies in Europe, at the same time taking 1st place in Poland and a high 17th place in the technology sector in Europe, being also in the top three of all companies in the ranking in the field of artificial intelligence and big data.

"We are very pleased that along with our achievements in the field of artificial intelligence, where Synerise's technologies are recognized globally as state-of-the-art, the business result also follows. In the last year we have achieved outstanding results when it comes to the advancement of our technology solutions, successfully competing on the international stage with brands such as DeepMind, nVidia, Stanford, PARC, Baidu or Intel, winning or being on the podium of international artificial intelligence competitions such as KDD Cup, Rakuten Data Challenge or RecSys Challenge organized by Twitter in the last year." - says Jarosław Królewski, CEO of Synerise.

 

Synerise provides a big data platform where customers can store heterogeneous data on a massive scale, leverage its processing in real-time through a proprietary database engine created by Synerise engineers. The entire operation is supported by state-of-the-art AI models along with the automation of business solutions.

"The result achieved by our company in the Financial Times ranking, pleases us immensely, because it is the result of an uncompromising belief in meritocracy, product quality, selling solutions not based on customer ignorance or pretty presentations, but real, best-in-class solutions in areas such as artificial intelligence, big data or automation. The worldwide partner ecosystem that is responsible for deploying and selling the platform continues to grow. At the end of the year, we exceeded the 30 million PLN ARR of our platform, and we count on stable growth in the future," says Eugeniusz Licznarowski - Partner and Chief Business Development Officer at Synerise.

Synerise is currently one of the most innovative European companies that operate in high technology sectors such as big data and artificial intelligence - which are also some of the fastest-growing market segments in the world. The company successfully competes with the largest artificial intelligence technology companies in the world, which have multi-billion dollar budgets. The team's scientific, research and commercial work is recognized by personalities of the high-tech scene worldwide and in national and global competitions.
DrV
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie: Czy w Państwa firmie jest ktoś z doświadczeniem / albo bez z pracowników który ma zdiagnozowane zaburzenia ze spektrum autyzmu? Bo chciałbym dołączyć do Państwa zespołu, ale nie wiem, czy z moim brakiem całkowitej wiedzy o programowaniu jest to możliwe. Dziękuję.

Pracodawca

 Aktualność
Synerise & Google collaboration.

The end of 2021 marks the beginning of a strategic collaboration between Google Cloud and Synerise in multi cloud world.
We're joining forces to offer the most advanced technology in the field of #artificial #intelligence!

Both teams of Synerise and Google won most of the greatest #ai competitions in the world last year - delivering state-of-the-art products.Technology in times of digitalization often constitutes a competitive advantage for enterprises. That is why we have outlined ambitious plans for the global development of our joint offer, focusing inter alia on the e-commerce, retail, banking and telco sectors.

Leading technology and a global presence will enable companies around the world to benefit from jointly developed solutions.

#multicloud #synerise #ai #google #bigdata

More: https://lnkd.in/gZ3MVZcD
Pytanie
 Pytanie

Czy w Synerise S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dominik
Pracownik
@Pytanie

3/4 ludzi jest na B2B w Synerise

Pracodawca

@Pytanie

Aktualnie: 48% to osoby współpracujące w oparciu o B2B, 41% Umowa o prace, 11% inne. pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w Synerise S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

:)
Pracownik
@Pytanie

Ubiegać można się zawsze, zwłaszcza jeśli daje się wkład w firm :) W dziale IT lub AI jest to możliwe, w działach kadrowych, marketingu i CSI najlepiej pisać i pytać ludzi na Linkedin jak z rozwojem, dofinansowaniem szkoleń czy podwyżkami. W ostatnich latach wynagrodzenia poniżej średniej w Krakowie i Warszawie, brak sociali i dofinansowań, częste przesunięcia wypłat i problem z podwyżkami, stąd nieco zwiększona rotacja. Coś za coś - ciekawy produkt, fajne projekty, więc bardzo dobre miejsce na start.

Leszek
@:)

To, że dobre miejsce na start to plus, ale to wynagrodzenie poniżej średniej mnie trochę zniechęciło. Czemu dobrze nie płacą? Wydaje się, że firma nieźle prosperuje. Wiesz coś?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Synerise S.A. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Synerise S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Synerise S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Synerise S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Synerise S.A.?

    Kandydaci do pracy w Synerise S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synerise S.A.
Przejdź do nowych opinii