Opinie o G4 Geodezja w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy G4 Geodezja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie G4 Geodezja o rekrutacji.


Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G4 Geodezja w Kraków

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
 Pytanie

Czy w firmie G4 Geodezja są regularne szkolenia pracownicze?

HMC Nowy wpis
Pracownik

Firma nierzetelna zleca wykananie pracy i nie płaci za wykonaną pracę. Przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z tymi ludźmi.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w G4 Geodezja?

anonim
Pracownik

Porażkowa firma byle szybciej byle jak. Byle odhaczyć na liście kolejnego komu nie zapłacono faktury. Przestrzegam wszystkich nie ma sensu nic robić dla G0

Damian Markiewicz
Pracownik
 Rekomendacja
@anonim

Dzień Dobry, Proszę o kontakt i konkretne przedstawienie problemu, a nie pisanie anonimowych i nieprawdziwych opinii o firmie. Jeżeli rzeczywiście nie dotrzymaliśmy jakiejś płatności, a praca została wykonana to rozwiążemy problem. Mój adres e-mail: damian.markiewicz@g4geodezja.pl Pozdrawiam Damian Markiewicz

anonim Nowy wpis
Pracownik
@Damian Markiewicz

Doskonale wiesz komu nie zapłaciłeś za prace nie chce mi się z tobą nawet rozmawiać jesteś poniżej dna tak jak całe g0

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w G4 Geodezja spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kacper

A można zrezygnować z nadgodzin czy nie ma takiej opcji?

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie G4 Geodezja? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Damian Markiewicz
Pracownik
@Pytanie

Dzień Dobry, W G4 Geodezja obydwie formy rozliczenia nadgodzin są dostępne po ustaleniu z przełożonym. Pozdrawiam Damian Markiewicz

Karol

Jeśli praca została źle wykonana to słusznie, że firma nie płaci. Nauczmy się robić dobrze a ogólnie to dobrze się tu pracuje więc polecam.

Administrator

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w G4 Geodezja. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pomoc
@Administrator

Umowy śmieciowe. Najniża krajowa i druga umowa zlecenie wyrównująca do założonej kwoty. Jeżeli chodzi o warunki pracy, pomieszczenia, wyposażenie to nie można powiedzieć złego słowa. Każdy z pracowników ma swoje miejsce pracy (przestrzenne),pomieszczenia są klimatyzowane, firma zapewnia kawę, herbatę (do oporu :)).

Geodeta
@Pomoc

Jakie kwoty na rękę w biurze i terenie?

geoosnowa

Geodezja Warsawa może być potrzebna na etapie projektowania i podczas całej budowy obiektu. Specjaliści Geo-Osnowa wykonują pełną listę działań związanych z pomiarami topograficznymi, badaniami geodezyjnymi, określaniem granic terenu i geodezyjnym wsparciem budowy (geodezji). Dowiedz się więcej https://geo-osnowa.pl/geodezja-warszawa.

Bolo

Utrzymać się w dobrej firmie nie jest łatwo więc jak komuś nie udała się praca w firmie to obrzuca bzdurami!!!

Tomek
@Bolo

G zero to "dobra firma"? jakiś chyba żart , to najgorszy dyskont geodezyjny w Krakowie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
JESTEM NA NIE

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda. Nie liczy się nic prócz kasa dla "GÓRY". Nadgodziny za śmieszne pieniądze. O wszystko trzeba się upominać. Nieterminowe wypłaty i jeszcze dwie śmieciowe umowy. Kolejni pracownicy opuszczają firmę a "GÓRA" nie wyciąga z tego konsekwencji. Bardzo duże roboty i niewyobrażalnie krótkie terminy. Rzetelni pracownicy nie są doceniani. Spychologia po całości, byleby nie mieć końcowego udziału w pracach. Jeden plus pracy w tej firmie: człowiek dostaje niesamowitą szkołę życia i staje się dojrzalszy zawodowo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciecierka

Witam, Bardzo cenie te firme za mozliwosc wykonywanie waznych robot. Duzo sie w niej nauczylam i napewno nie zmienie jej na inna.

były pracownik

Beznadziejna firma !!!!!!!!!!!!!!!!!!

goed

Chyba G zero ma problem ze znalezieniem pracowników skoro zaczeła trolowac, próbując pisać o sobie pozytywne opinie

Posnania

Jak tak się to czyta, to zastanawiam się czy w tej samej firmie pracowałem. Zacznę od sprzętu. Przedpotopowy? Na pewno nie tachimetry. Może nie najwyższej klasy na czasy obecne, ale na konkretnym poziomie. Brak podwyżek? Widać osoba może najzwyczajniej w świecie nie zasłużyła? W moim przypadku niecałe dwa lata pracy, w tym czasie podwyżka plus umowa o pracę (tą odpowiedzią wyjaśniłem przy okazji podpunkt "umowy śmieciowe"). Brak wypłat za nadgodziny? Co do grosza otrzymane :) Pozdrawiam zespół!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
G4 Geodezja

Firmę G4 Geodezja wspominam dobrze, pracownicy tworzą zespół z którym fajnie się współpracuje. Firma niewątpliwie bierze udział w dużych i ciekawych projektach, dzięki czemu można zdobyć wartościowe doświadczenie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jak najdalej od tej firmy

NIE POLECAM!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!! Niskie zarobki, wykorzysttwabie pracownika!!!!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o G4 Geodezja - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w G4 Geodezja?

  Zobacz opinie na temat firmy G4 Geodezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w G4 Geodezja?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G4 Geodezja
2/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Cienista 2
  31-831 Kraków
 • NIP: 6783159291 KRS: 0000605531
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
G4 Geodezja
Przejdź do nowych opinii