Opinie o Varico w biznesie warto na nas liczyć w Poznań

<p align="justify"> <font color="black">Varico: w biznesie warto na nas liczyć</font> </br> Jesteśmy poznańską firmą z tradycjami, funkcjonującą na rynku IT od 1989 roku. Zapewniamy Klientom z mikro, małych i średnich firm kompleksową obsługę w zakresie IT. Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania finansowo - księgowego i magazynowego. Naszą wizją jest efektywne przetwarzanie danych biznesowych, które pozwoli na dalszy rozwój małych i średnich biznesów. Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, zdobyliśmy zaufanie wielu tysięcy Klientów, którzy są z nami od lat. To razem z nimi kreujemy innowacyjną przyszłość. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Varico w biznesie warto na nas liczyć w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Varico w biznesie warto na nas liczyć?

Były Pracownik Nowy wpis

Praca dobra na początek. Faktycznie niskie zarobki, ale jak ktoś jest zaraz po szkole i mało co umie, to warto od czegoś zacząć. Chyba, że na starcie ma lepszą ofertę pracy, co i to się zdarza. Ludzie bardzo w porządku, dobrze wspominam ten czas. Szef nieszkodliwy, ale faktycznie turkusowy (usunięte przez administratora). Za dużo tego turkusu w turkusie ????

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Helpdesk w firmie Varico w biznesie warto na nas liczyć. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Rekrutowany Nowy wpis

Bylem na rozmowie jakis czas temu. Rozmawialem z 3 osobami z prezesem 2x. Rozmowy trwaly bardzo dlugo i bylem wypytywany o wszystkie nieistotne sprawy po to by zeobic mi jakis test psychologiczny czy sie nadaje do wspolpracy i czy aby napewno zaakceptuje i w pelni rozumiem turkusowe szalenstwo. Po tym praniu odpowedzialem ze ja glownie stawiam na szacunek i szczerosc a wszystko inne wynika z tego i nie potrzebuje turkusowej religii. Na co szef stwierdzil ze jednak musze isc na szkolenie (turkusowe). Moim zdaniem to sie nie sprawdza i kazdy robi wszystko (domyslam sie ze tak moze byc). Po dyskusjach zostalem zapytany ile chce zarabiac powiedzialem ze tyle zeby po oplatach zostalo mi 8k. Dostalem umowe do weryfikacji bylo wpisane 8k ale po oplatach podatku i zus bylo by mniej na reke wiec zglosilem ten fakt ze sie zle zrozumielismy. Szef uznal ze klamie i teraz chce naciagac firme i anulowal rekrutacje wielce zbulwersowany. Obecnie jak pracownicy odeszli to podwyzszyli stawke... Dziekuje ????

doradca techniczny

Miął i kulturalna rozmowa

Co wiesz o firmie Doświadczenie i umiejętności sprawdzenie wiedzy

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
niezadowolona klientka

Program firmy Varico z Poznania jak i sama firma pozostawiają wiele do życzenia - program ma ograniczone funkcje, a przy bardziej skomplikowanej sprawie dział techniczny nie odbiera lub nie oddzwania. Płacić każą za byle drobnostkę. Ale największy kant jest przy opłacie za odnowienie programu na nowy rok - procent liczą od osobnych programów (np. osobno KPiR i osobno Płace, mimo że zakup był łączny) i od cen regularnych bez promocji, więc opłata za odnowienie wychodzi prawie tyle, co nowy program w promocji!!! No i niech ktoś nie liczy, że kupując licencję wieczystą będzie mógł korzystać z programu przez kilka lat - nic bardziej mylnego - blokują wpisywanie danych z kolejnych lat. NIE POLECAM VARICO.

Rudy Lis

Nie polecam pracy w tej firmie, nawet jeśli to ma być twoja 1 prawdziwa robota w IT. Lepiej poszukać lepszej, z której przynajmniej wyniesiesz jakąś pożyteczną wiedzę. Pod względem wynagrodzenia nie dogania konkurencji. Samo ich oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia. Czuć jakby pod względem technologicznym zatrzymała się w przeszłości. Pomijając fakt, że niektóre elementy oprogramowania nie działają. Turkusowa otoczka, którą tak firma się chwali, jest mocno wydmuchana i naciągana. Podsumowując, nie polecam współpracy jako pracownik i klient.

fox55

Kompetencje Pani kierownik działu marketingu z Poznania pozostawiają wiele do życzenia. Nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, dużo bardziej kompetentni są pracownicy niż kierownik. Spowodowane jest to zapewne tym, iż ludzie po stażu zostają tam obsadzeni na stanowiskach kierowniczych... takie ruchy firmy obniżają zaufanie klientów.

Rudy koteł
@fox55

Pozdrawiam serdecznie byłych od dawna pracowników firmy, którzy sami napisali (i polajkowali!) tę opinię :) Dzięki Wam jestem bardzo zadowolona z decyzji o rozstaniu się z firmą. Zarobkowa przepaść to jedno, ale przeświadczona o swojej nieomylności i zaje.bistości kadra kierownicza w osobie Pana Rafała i Pana Macieja czy jak mu tam było z Bydgoszczy, pozwoliły mi zaliczyć pracę magisterską o niewłaściwym zarządzaniu firmą z najwyższą notą. Co więcej, odejście pozwoliło mi spojrzeć na to, co działo się w Varico z innej perspektywy i żałuję, że zostałam w tej firmie tak długo. Ludzie, w Poznaniu jest wiele świetnych pracodawców, którzy Was docenią i pozwolą się rozwinąć, dlatego nie zasilajcie szeregów firmy, w której (usunięte przez administratora) odbywa się w białych rękawiczkach!

Dd
@Rudy koteł

+1 byczq

Czy w Varico w biznesie warto na nas liczyć możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Help Desk?

UserX

Firma Varico sprzedaje licencje na oprogramowanie z błędami. Nie reaguje na zgłoszone nieprawidłowości.

Katarzyna

Program łatwy w obsłudze nie ma problemów, jeśli zdarzy się jednak jakiś problem to dział doradców technicznych nie odbiera telefonów sztuczny Max Wygodny zachęca do kontaktu przez e- maila, oprócz automatycznej odpowiedz nikt nie raczy się skontaktować, telefony odbiera tylko dział sprzedaży ha, ha, ha....

Daga

@Anon a to jakie są górne widełki możliwych zarobków tu?

Anon

Praca jako pierwsza w trakcie studiów jest Okey ponieważ jakiegoś doświadczenia łapiemy, mniejsze bądź większe. Nie ma co sie spodziewać kokosów jeśli chodzi o płace więc to firma tylko na chwile. Atmosfera jest dobra wyluzowana jeśli sie robi swoje i nie ma co do ukrycia. Nie poleciłbym tu osób, które mają większę doświadczenie ponieważ sie znudzą i nie zarobią dużej kasy ...

@Anon

Staramy się, aby każdy z naszych pracowników był zadowolony i miał możliwość rozwoju. Jesteśmy turkusową firmą co niesie za sobą wiele benefitów i możliwości podejmowania się nowych ról oraz rozwoju osobistego. Cenimy zaangażowanie i uważamy, że jest ono wartością nadrzędną w rozwoju zawodowym.

Zofia
@Varico

Czy możemy prosić o rozwinięcie pojęcia "turkusowa firma"? Na pewno będzie to bardzo przydatne dla osób chcących starać się o pracę w Varico.

@Zofia

@Zofia w Varico stawia się mocno na wartości, na zgrany lubiący współpracować ze sobą zespół. Wychodzimy z założenia, że nie liczy się hierarchia w firmie, ale pomysłowość, zaangażowanie, przez co cenimy sobie ludzi odważnych, którzy nie boją się wyzwań. W naszej firmie każdy ma taką samą szansę na rozwój swoich umiejętności, nie lubimy niezdrowej rywalizacji. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony https://web.varico.pl/o-nas/, gdzie możesz poznać na bliżej ;)

Prawda

Ludzie to najlepszy element firmy, wiele osób to potwierdzi. Szef to wykształcony człowiek, który wykorzystując swoje szerokie doświadczenie mogły firmę postawić na nogi. Dług technologiczny w programach jest ogromny i to ogranicza ich rozwój - budowaliśmy zamki z piasku, które przy nieostrożnym ruchu się zawalą... Teraz mam wrażenie, że firma jedzie na opinii z dawnych lat i klientów wyciska jak cytrynę. Pierwsza praca tak, dowiesz się czego unikać później, a czego potrzebujesz.

@Prawda

Staramy się, aby nasze programy były dostosowane do najnowszych standardów rynkowych. Stale budujemy nasz wizerunek i razem z klientami tworzymy funkcjonalne oprogramowanie. Współpraca to jedna z wartości, którymi się kierujemy i dzięki niej tworzymy zgrany zespół.

zawiedziony

wspólpraca żadna,nawet po chęciach i rozmowach na tym się kończy ,zero kontaktu nawet po prośbach i interwencjach.....

@zawiedziony

Wszystkie reklamacje i sprawy klientów obsługujemy indywidualnie. Kontakt z nami można nawiązać nie tylko telefoniczne, ale zapraszamy również na nasze forum i profile w mediach społecznościowych, na pewno się odezwiemy.

Kostek

@Prawda Więcej optymizmu! Firma dobra ale może ma gorszy moment w swojej pracy, ja w każdym razie polecam pracę.

Karma

Szanowny Pan Prezes powiedział mi kiedyś, że nigdy nie znajde innej pracy. Na szczęście się mylił bo bardzo dobrze sobie poradzilam :) nie polecam dziwię się, że ta zacofana firma jeszcze istnieje.

Varico

Od każdego pracownika Varico wymagamy przede wszystkim realizacji powierzonych mu zadań i osiągania wyznaczonych celów. Dajemy przy tym dużo swobody tworząc przyjazną atmosferę. Zwracamy również dużą uwagę na to jak nowa osoba jest odbierana przez dotychczasowy zespół i ile wnosi do jego pracy. Jeśli zadania nie są wykonywane należycie i cele nie są osiągane a odbiór zespołu jest negatywny kończymy współpracę, gdyż występuje niedopasowanie. Bardzo się cieszymy, że w nowej pracy to dopasowanie jest lepsze i tego wszystkim życzymy. Zachęcamy do bezpośrednich kontaktów, które mogą zaowocować wieloletnią owocną dla obu stron współpracą.

DT

Rafał nie odpowie bo nie interesują go pracownicy a co dopiero byli. Co do wyżywania na pracownikach nigdy nie byłem świadkiem takiego zachowania, prawdą jest że Rafał ma monopol na prawdę. Zachęca do dyskusji ale na końcu i tak najczęściej stawia na swoim. Oszczędności to fakt, firma technologicznie zacofana ale też nie zarabia kokosów więc nie stać jej na nowe narzędzia. Dla młodych na jedną z pierwszych pracy czy na staż mogę polecić, kokosów się nie zarabia ale praca zróżnicowana (Doradca Techniczny).

Wysokość zarobków zawsze jest punktem spornym. Może teraz przy braku fachowców firma podniesie stawki?

ktoś

Wynagrodzenie jest zdecydowanie za niskie w porównaniu do innych ofert na stanowisko doradcy technicznego, czyt. wdrożeniowca, serwisanta, klepacza prototypów, a najlepiej i testera. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo prosta, a praca stresująca (ciągły kontakt z klientem). Wysokość podwyżki doprowadzająca do refluksu żołądka. Ps. Rotacja pracowników na tym stanowisku bardzo duża, a klienci oczywiście to widzą i swoje wnioski również wyciągają.

Patrycja

@fffffco sprawia, że masz tak negatywną opinię na temat firmy Varico? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Szczególnie ważne będą szczegółowe i merytoryczne opinie, które pokazują zarówno słabe, jak i mocne strony pracodawcy. Takie wpisy będą najbardziej pomocne dla osób, które myślą o przesłaniu swojego CV do firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Varico w biznesie warto na nas liczyć - Poznań

• Jak się pracuje w Varico w biznesie warto na nas liczyć?

Zobacz opinie na temat firmy Varico w biznesie warto na nas liczyć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Varico w biznesie warto na nas liczyć?

Kandydaci do pracy w Varico w biznesie warto na nas liczyć napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Varico w biznesie warto na nas liczyć