Opinie o Varico w biznesie warto na nas liczyć w Poznań

Varico: w biznesie warto na nas liczyć
Jesteśmy poznańską firmą z tradycjami, funkcjonującą na rynku IT od 1989 roku. Zapewniamy Klientom z mikro, małych i średnich firm kompleksową obsługę w zakresie IT. Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania finansowo - księgowego i magazynowego. Naszą wizją jest efektywne przetwarzanie danych biznesowych, które pozwoli na dalszy rozwój małych i średnich biznesów. Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, zdobyliśmy zaufanie wielu tysięcy Klientów, którzy są z nami od lat. To razem z nimi kreujemy innowacyjną przyszłość.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Varico w biznesie warto na nas liczyć. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Varico w biznesie warto na nas liczyć o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Varico w biznesie warto na nas liczyć w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy w Varico w biznesie warto na nas liczyć możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Help Desk?

UserX Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Firma Varico sprzedaje licencje na oprogramowanie z błędami. Nie reaguje na zgłoszone nieprawidłowości.

Bożena Nowy wpis
@UserX

Długo się próbujesz już doprosić zwrotu pieniędzy za taką licencję z błędami?

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Varico w biznesie warto na nas liczyć?

fox55

Kompetencje Pani kierownik działu marketingu z Poznania pozostawiają wiele do życzenia. Nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, dużo bardziej kompetentni są pracownicy niż kierownik. Spowodowane jest to zapewne tym, iż ludzie po stażu zostają tam obsadzeni na stanowiskach kierowniczych... takie ruchy firmy obniżają zaufanie klientów.

Rudy koteł
@fox55

Pozdrawiam serdecznie byłych od dawna pracowników firmy, którzy sami napisali (i polajkowali!) tę opinię :) Dzięki Wam jestem bardzo zadowolona z decyzji o rozstaniu się z firmą. Zarobkowa przepaść to jedno, ale przeświadczona o swojej nieomylności i zaje.bistości kadra kierownicza w osobie Pana Rafała i Pana Macieja czy jak mu tam było z Bydgoszczy, pozwoliły mi zaliczyć pracę magisterską o niewłaściwym zarządzaniu firmą z najwyższą notą. Co więcej, odejście pozwoliło mi spojrzeć na to, co działo się w Varico z innej perspektywy i żałuję, że zostałam w tej firmie tak długo. Ludzie, w Poznaniu jest wiele świetnych pracodawców, którzy Was docenią i pozwolą się rozwinąć, dlatego nie zasilajcie szeregów firmy, w której (usunięte przez administratora) odbywa się w białych rękawiczkach!

Daga

@Anon a to jakie są górne widełki możliwych zarobków tu?

logo firmy Manager Regionu
PROWANSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(2 opinie)
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(65 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Anon

Praca jako pierwsza w trakcie studiów jest Okey ponieważ jakiegoś doświadczenia łapiemy, mniejsze bądź większe. Nie ma co sie spodziewać kokosów jeśli chodzi o płace więc to firma tylko na chwile. Atmosfera jest dobra wyluzowana jeśli sie robi swoje i nie ma co do ukrycia. Nie poleciłbym tu osób, które mają większę doświadczenie ponieważ sie znudzą i nie zarobią dużej kasy ...

@Anon

Staramy się, aby każdy z naszych pracowników był zadowolony i miał możliwość rozwoju. Jesteśmy turkusową firmą co niesie za sobą wiele benefitów i możliwości podejmowania się nowych ról oraz rozwoju osobistego. Cenimy zaangażowanie i uważamy, że jest ono wartością nadrzędną w rozwoju zawodowym.

Zofia
@Varico

Czy możemy prosić o rozwinięcie pojęcia "turkusowa firma"? Na pewno będzie to bardzo przydatne dla osób chcących starać się o pracę w Varico.

@Zofia

@Zofia w Varico stawia się mocno na wartości, na zgrany lubiący współpracować ze sobą zespół. Wychodzimy z założenia, że nie liczy się hierarchia w firmie, ale pomysłowość, zaangażowanie, przez co cenimy sobie ludzi odważnych, którzy nie boją się wyzwań. W naszej firmie każdy ma taką samą szansę na rozwój swoich umiejętności, nie lubimy niezdrowej rywalizacji. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony https://web.varico.pl/o-nas/, gdzie możesz poznać na bliżej ;)

Prawda
 Rekomendacja

Ludzie to najlepszy element firmy, wiele osób to potwierdzi. Szef to wykształcony człowiek, który wykorzystując swoje szerokie doświadczenie mogły firmę postawić na nogi. Dług technologiczny w programach jest ogromny i to ogranicza ich rozwój - budowaliśmy zamki z piasku, które przy nieostrożnym ruchu się zawalą... Teraz mam wrażenie, że firma jedzie na opinii z dawnych lat i klientów wyciska jak cytrynę. Pierwsza praca tak, dowiesz się czego unikać później, a czego potrzebujesz.

@Prawda

Staramy się, aby nasze programy były dostosowane do najnowszych standardów rynkowych. Stale budujemy nasz wizerunek i razem z klientami tworzymy funkcjonalne oprogramowanie. Współpraca to jedna z wartości, którymi się kierujemy i dzięki niej tworzymy zgrany zespół.

zawiedziony

wspólpraca żadna,nawet po chęciach i rozmowach na tym się kończy ,zero kontaktu nawet po prośbach i interwencjach.....

@zawiedziony

Wszystkie reklamacje i sprawy klientów obsługujemy indywidualnie. Kontakt z nami można nawiązać nie tylko telefoniczne, ale zapraszamy również na nasze forum i profile w mediach społecznościowych, na pewno się odezwiemy.

Kostek

@Prawda Więcej optymizmu! Firma dobra ale może ma gorszy moment w swojej pracy, ja w każdym razie polecam pracę.

Karma

Szanowny Pan Prezes powiedział mi kiedyś, że nigdy nie znajde innej pracy. Na szczęście się mylił bo bardzo dobrze sobie poradzilam :) nie polecam dziwię się, że ta zacofana firma jeszcze istnieje.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Varico w biznesie warto na nas liczyć? Jak Wam się tam pracuje?

Varico

Od każdego pracownika Varico wymagamy przede wszystkim realizacji powierzonych mu zadań i osiągania wyznaczonych celów. Dajemy przy tym dużo swobody tworząc przyjazną atmosferę. Zwracamy również dużą uwagę na to jak nowa osoba jest odbierana przez dotychczasowy zespół i ile wnosi do jego pracy. Jeśli zadania nie są wykonywane należycie i cele nie są osiągane a odbiór zespołu jest negatywny kończymy współpracę, gdyż występuje niedopasowanie. Bardzo się cieszymy, że w nowej pracy to dopasowanie jest lepsze i tego wszystkim życzymy. Zachęcamy do bezpośrednich kontaktów, które mogą zaowocować wieloletnią owocną dla obu stron współpracą.

DT

Rafał nie odpowie bo nie interesują go pracownicy a co dopiero byli. Co do wyżywania na pracownikach nigdy nie byłem świadkiem takiego zachowania, prawdą jest że Rafał ma monopol na prawdę. Zachęca do dyskusji ale na końcu i tak najczęściej stawia na swoim. Oszczędności to fakt, firma technologicznie zacofana ale też nie zarabia kokosów więc nie stać jej na nowe narzędzia. Dla młodych na jedną z pierwszych pracy czy na staż mogę polecić, kokosów się nie zarabia ale praca zróżnicowana (Doradca Techniczny).

Piotr

Wysokość zarobków zawsze jest punktem spornym. Może teraz przy braku fachowców firma podniesie stawki?

ktoś

Wynagrodzenie jest zdecydowanie za niskie w porównaniu do innych ofert na stanowisko doradcy technicznego, czyt. wdrożeniowca, serwisanta, klepacza prototypów, a najlepiej i testera. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo prosta, a praca stresująca (ciągły kontakt z klientem). Wysokość podwyżki doprowadzająca do refluksu żołądka. Ps. Rotacja pracowników na tym stanowisku bardzo duża, a klienci oczywiście to widzą i swoje wnioski również wyciągają.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Varico w biznesie warto na nas liczyć? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Patrycja

@fffffco sprawia, że masz tak negatywną opinię na temat firmy Varico? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Szczególnie ważne będą szczegółowe i merytoryczne opinie, które pokazują zarówno słabe, jak i mocne strony pracodawcy. Takie wpisy będą najbardziej pomocne dla osób, które myślą o przesłaniu swojego CV do firmy.

fffff

Masakra ta firma ! Nie idzcie na rozmowe kwalifikacyjna ! Szukaja teraz...

ali

czym są dla ciebie konkretnie te głodowe stawki ile niby one wynoszą?

ooo

Rozmawiałem z jednym z waszych pracowników. Ogólnie żyją z głodowych stawek. Trzeba uważać na tę fimę.

Mako

Skąd te wnioski? Po za tym #60groszyzawpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Varico w biznesie warto na nas liczyć - Poznań

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Varico w biznesie warto na nas liczyć?

Liczba opinii klientów firmy Varico w biznesie warto na nas liczyć, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Varico w biznesie warto na nas liczyć?

Kandydaci do pracy w Varico w biznesie warto na nas liczyć napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Varico w biznesie warto na nas liczyć