Varico w biznesie warto na nas liczyć

Poznań

Opinie o Varico w biznesie warto na nas liczyć

fox55

Kompetencje Pani kierownik działu marketingu z Poznania pozostawiają wiele do życzenia. Nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, dużo bardziej kompetentni są pracownicy niż kierownik. Spowodowane jest to zapewne tym, iż ludzie po stażu zostają tam obsadzeni na stanowiskach kierowniczych... takie ruchy firmy obniżają zaufanie klientów.

Patrycja

@fffffco sprawia, że masz tak negatywną opinię na temat firmy Varico? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Szczególnie ważne będą szczegółowe i merytoryczne opinie, które pokazują zarówno słabe, jak i mocne strony pracodawcy. Takie wpisy będą najbardziej pomocne dla osób, które myślą o przesłaniu swojego CV do firmy.

fffff

Masakra ta firma ! Nie idzcie na rozmowe kwalifikacyjna ! Szukaja teraz...

ali

czym są dla ciebie konkretnie te głodowe stawki ile niby one wynoszą?

ooo

Rozmawiałem z jednym z waszych pracowników. Ogólnie żyją z głodowych stawek. Trzeba uważać na tę fimę.

Mako

Skąd te wnioski? Po za tym #60groszyzawpis.

gggg

jak cała firma :D

Paweł

To forum to jakaś kpina.

ooo

" morela87 - 2016-03-09 14:07:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) a ja was zaskoczę bo mam dobre zdanie o tej firmie a jeszcze nie jestem jej pracownikiem. ale chciałabym być. wiem że oferowali jakiś czas temu staże w dziale marketingu ale nie wiem czy ton jeszcze nadal aktualne, napiszcie proszę" napisany DOBRY komentarz tego samego dnia co na 2 portalu o firmie -> zobaczcie sami !!! "moke - 2016-03-07 17:59:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) @eee nie to nic nadzwyczajnego ale pracować na umowe o pracę i dobrze zarabiac to juz jest nadzwyczajne. @hihi z tego co widzę to teraz nikogo nie szukaja" http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,821805 myślą, że głupich mają ze sobą jak zmieniają tylko NICK i bronią tej żałosnej firmy...

morela87

Kabaret.

loo

Mam znajomą osobę w firmie VARICO, która powiedziala mi,ze tak wlasnie dziala VArico. Broni sie dobrymi komentarzami pisanymi przez pracownikow firmy

MaxSwoboda
@loo 07.03.2016 13:27

Potwierdzam, maksymalnie kilka dni po negatywnym komentarzu pojawia się broniący :D

IgaDamy

Spec IT ma 3 tysiące na ręką ale nie w tej firmie! :D

Kasa

Te 3 tysiące to trochę przestrzelone :P Brak benefitów

Janek

Zarobki na stanowisku Doradcy IT to ok 2000zł brutto. Duża rotacja pracowników...

no

co za bzdury !!! Ludzie, sam podejrzałem i WSZYSTKIE pozytywne opinie o firmie, które sie tutaj wypisuje są pisane przez... zarzad !!! Sciema. Sam pracuje. Najniższa krajowa, zero awansow i ciagle sie u nas ludzie zwalniaja. Sam tez szukam pracy. Ciezki rynek, dlatego ciagle w tym gownie tkwie...Nowy rok moze w koncu cos lepszego znadje. Mam kredyt, dlatego siedze tu... odrazam...

Lechu

Jaki mają zespół programistów? Fajni ludzie? Ilu ich jest?

Ted

CO ZA ŚCIEMA !!! AŻ NIE DA SIĘ TEGO CZYTAĆ !!!Sam byłem pracownikiem tej fimy i za każdym razem trzeba było wypełniać kwestionariusz na rozmowie kwalifikacyjnej ! Pytania dotyczące ILE ZARABIAŁEM W POPRZEDNIEJ FIRMIE !!! To trzeba gdzieś zgłosić !!!! Dorian- na jakim stanowisku pracowałeś? Jakich awansów byłeś świadkiem? Mniemam, że sam go nie dostąpiłeś, bo byś napisał.

Dorian

Polecam. Pracowałam w Varico i fajnie mi się pracowało. Z tym awansem to jest nie prawda. Jest możliwość awansu tylko wszystko zależy od zaangażowania i ścieżki własnego rozwoju. Mi się fajnie pracowało. Wszyscy byli mili i zawsze pomocni.

biss

Nie polecam

o

Nie ma awansów ... w tej firmie ... od lat pracownicy nie awansują- mają jedynie "słowny awans" ale stanowisko to samo. Podwyżka może z 20 zł brutto

nik

a na jakim stanowisku pracowałaś??? Chce tam złożyć cefalke ale teraz to nie wiem po tym co tutaj sie wypisuje...

Kasia

Pracowałam w firmie jakiś czas temu. Dużo się nauczyłam. Robiliśmy projekty na aplikacje mobilne. Świetni ludzie i atmosfera.

bystrzak

jak szukają już chyba z pół roku pracowników to chyba zbyt dobrze o firmie nie świadczy, z dobrej pracy nikt nie odchodzi ...

o

Nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś. Pochwal się. Czego się nauczyłeś? A jakie ciekawe projekty miałeś?

Ari

Ja z kolei polecam pracę. Dużo można się nauczyć, zdobyć doświadczenie. Sam pracowałem sporo czasu i atmosfera jest ok. Fajne spotkania integracyjne, każdy chętnie pomaga, ciekawe projekty, po krótkim czasie otrzymałem podwyżkę. Trzeba jednak trochę się wykazać.

ooo

Postanowiłem też napisać. Pracowałem jeszcze niedawno w tej firmie. To to się tutaj działo ! Dyrektor nie pomaga sam się nie zna na niczym. Denerwuje innych pracownikow glupimi tekstami. Ciekawy jestem czy osoby ktore maja troche oleju w glowie moga tam jeszcze pracowac. Mnie obiecywal rozwój. Zapomniałem ze w tej firmie przy tym czlowieku nie ma.

eryk

Dyrektor oddziału w Bydgoszczy który mnie rekrutował był dziwny. Zaproponowano mi premię i prowizję plus najniższą krajową. Obowiązki które miałbym wykonywać były nieadekwatne do zarobków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYZYSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szukajcie czegoś ambitnego !!!!!!!!! Na pytanie co dalej można robić w tej firmie- uśmiechnął się. Zrezygnowałem.

probi

Praca poniżej oczekiwań. Wynagrodzenie poniżej krytyki. Nie można awansować. Pracuje dość długo i atmosfera w firmie obłudna. Jak ktoś jest lepszy to najczęsciej zostaje zwolniony. Sam byłem świadkiem wielku rezygnacji oraz zwolnień tylko dlatego że dyrektor czuł się zagrożony. Sam nie magistra. Chce się też zwolnić. Dużo osób już to zrobiło.

chrabia ziemniaczek

też również nie wierzę aby można było za godzinę na rękę zarabiać 3 zł, a nawet jeśli jakimś cudem ktoś by taką ofertę złożył to przecież nikt by się na to nie zgodził. a tak na serio, może ktoś napisać ile zarobię netto jeśli teraz złożę do firmy Varico papiery o pracę i uda mi się przejść rekrutację?

prawda
@chrabia ziemniaczek 29.01.2015 16:10

około 8zł na rękę

maksima

ISO to jest taka ściema . Niby wszystko robione według jakiś standardów , że w razie kontroli pokazuje , że wszystko działa super a w rzeczywistości to jest prowizorka. Pracowałem w wielu firmach gdzie ISO zawsze to jest naginanie zasad!!!

Varicus

Byłem na rozmowie w firmie Varico. Ta "poważana firma z oprogramowaniem IT" mieści się w domu jednorodzinnym - masakra! Rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Sprzedaży wygląda w następujący sposób. Przychodzi twój przyszły kierownik. W pierwszej kolejności jest do wypełnienia ankieta / kwestionariusz. Standardowe pytanie: imię , nazwisko, dotychczasowe zatrudnienie , pytanie typu opisz jakbyś rozmawiał z klientem, jakie cechy ma twój idealny kierownik oraz masz napisać jakie są twoje oczekiwania finansowe. Na wypełnienie ankiety masz 15-20 minut. Potem przychodzi kierownik na rozmowę i omawiacie ankietę. Wszystko wygląda standardowo , dopóki nie dojdziesz do zakładki oczekiwania finansowe. Byłem na rozmowie i mam doświadczenie w sprzedaży kilkuletnie więc moja minimalna stawka to jest od 2000 tys netto w górę. Kierownik zadał mi pytanie czy ja to już liczę z premią? Z doświadczenia wiem , że jeśli ktoś w trakcie rozmowy o pracę zadaje takie pytanie to znaczy , że firma nie płaci kokosów, czytaj podstawa 1200 (najniższa krajowa) i max z premii 500 zł. Jeśli nie masz doświadczenia( a na takich jeleni firma stawia) i chcesz mieć wpis w CV, że pracowałeś w oprogramowaniu IT to startuj. Natomiast jeśli masz już doświadczenie i nie chcesz psuć sobie CV poważana firma z oprogramowaniem IT, która mieści się w domu jednorodzinnym to omijaj szerokim łukiem!

AA

Atmosfera nie jest zła, jednak zarobki są po prostu żenujące... Odejmowanie od stawki godzinowej 3 zł, gdy wyjątkowo trzeba wyjść z pracy 15 min (15!!!!!) wcześniej jest po prostu śmieszne. Tym bardziej, że zostając innego dnia to pół godziny dłużej, dodatkowych pieniędzy NIGDY SIĘ NIE OTRZYMAŁO!

not found

Firma nie jest taka straszna, a przynajmniej kiedyś nie była. Jeżeli jest się ambitnym to raczej ciężko tam dłużej pracować, ale dla wielu osób firma ta była bodźcem do założenia własnego biznesu lub poszukania sobie lepszej pracy dzięki zdobytemu doświadczeniu. Na pewno praca tam jest męcząca, jednak z działu programowania wyszło naprawde wielu fajnych ludzi którzy dobrze sobie radzą na rynku pracy, a zaczynali jako praktykanci. Do serwisu też często biorą ludzi bez doświadczenia i po kilku miesiącach do roku jak się jest kumatym można poszukać już ciekawszej pracy. Co do niskich zarobków to są takie na jakie się zgodzisz przy rekrutacji. Jeżeli nie masz doświadczenia to lepiej chyba pracować za minimum i je zdobywać?

Marta

Najniższa krajowa, obiecują premię, ale robią wszystko by ci jej nie przyznać. Stosunek szefa tragiczny. Tylko między pracownikami jest w miarę atmosfera. Odradzam tam pracę. Ciągła rotacja pracowników nie świadczy o firmie dobrze.

zniesmaczona

Dokładnie tak!! Kiepsko to wygląda... Wychodzi na to, że jeszcze nikogo nie zatrudnili a już szukają haka na potencjalnego zatrudnionego. Coś się nie spodoba w sposobie twojej pracy = "skłamałeś" w kwestionariuszu -> wylot z roboty! Ehhhh....żal.pl :/ Czy w tym zakichanym poznaniu są jeszcze normalni pracodawcy chcący zatrudnić porządnego marketingowca ???? :/:/:/:/

spec

a teraz ciekawostka, firma szuka specjalisty komunikacji marketingowej! a zeby wziac udzial w rekrutacji nalezy wypelnic obowiazkowo ich kwestionariusz, w ktorym oprocz o kompetencje pytaja ile zarabialem u poprzedniego pracodawcy!! a na koncu jest takie zdanie 'podanie fałszywych informacji może być przyczyną rozwiązania ze mną umowy o pracę bez wypowiedzenia'. Powinna sie tym zajac Inspekcja Pracy i GIODO - rażący brek kultury i znajomości przepisów!!!

robol

Jako robol więcej zarobisz, niż w tej firmie.

miszczu

Ponizajace zarobki. Brak mozliwosci awansu i rozwoju.

Zostaw opinię o Varico w biznesie warto na nas liczyć - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Varico w biznesie warto na nas liczyć