Opinie o Varico w biznesie warto na nas liczyć w Poznań

<p align="justify"> <font color="black">Varico: w biznesie warto na nas liczyć</font> </br> Jesteśmy poznańską firmą z tradycjami, funkcjonującą na rynku IT od 1989 roku. Zapewniamy Klientom z mikro, małych i średnich firm kompleksową obsługę w zakresie IT. Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania finansowo - księgowego i magazynowego. Naszą wizją jest efektywne przetwarzanie danych biznesowych, które pozwoli na dalszy rozwój małych i średnich biznesów. Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, zdobyliśmy zaufanie wielu tysięcy Klientów, którzy są z nami od lat. To razem z nimi kreujemy innowacyjną przyszłość. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Varico w biznesie warto na nas liczyć w Poznań

bystrzak

jak szukają już chyba z pół roku pracowników to chyba zbyt dobrze o firmie nie świadczy, z dobrej pracy nikt nie odchodzi ...

o

Nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś. Pochwal się. Czego się nauczyłeś? A jakie ciekawe projekty miałeś?

Ari

Ja z kolei polecam pracę. Dużo można się nauczyć, zdobyć doświadczenie. Sam pracowałem sporo czasu i atmosfera jest ok. Fajne spotkania integracyjne, każdy chętnie pomaga, ciekawe projekty, po krótkim czasie otrzymałem podwyżkę. Trzeba jednak trochę się wykazać.

ooo

Postanowiłem też napisać. Pracowałem jeszcze niedawno w tej firmie. To to się tutaj działo ! Dyrektor nie pomaga sam się nie zna na niczym. Denerwuje innych pracownikow glupimi tekstami. Ciekawy jestem czy osoby ktore maja troche oleju w glowie moga tam jeszcze pracowac. Mnie obiecywal rozwój. Zapomniałem ze w tej firmie przy tym czlowieku nie ma.

doradca techniczny

Miął i kulturalna rozmowa

Co wiesz o firmie Doświadczenie i umiejętności sprawdzenie wiedzy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
eryk

Dyrektor oddziału w Bydgoszczy który mnie rekrutował był dziwny. Zaproponowano mi premię i prowizję plus najniższą krajową. Obowiązki które miałbym wykonywać były nieadekwatne do zarobków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYZYSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szukajcie czegoś ambitnego !!!!!!!!! Na pytanie co dalej można robić w tej firmie- uśmiechnął się. Zrezygnowałem.

probi

Praca poniżej oczekiwań. Wynagrodzenie poniżej krytyki. Nie można awansować. Pracuje dość długo i atmosfera w firmie obłudna. Jak ktoś jest lepszy to najczęsciej zostaje zwolniony. Sam byłem świadkiem wielku rezygnacji oraz zwolnień tylko dlatego że dyrektor czuł się zagrożony. Sam nie magistra. Chce się też zwolnić. Dużo osób już to zrobiło.

chrabia ziemniaczek

też również nie wierzę aby można było za godzinę na rękę zarabiać 3 zł, a nawet jeśli jakimś cudem ktoś by taką ofertę złożył to przecież nikt by się na to nie zgodził. a tak na serio, może ktoś napisać ile zarobię netto jeśli teraz złożę do firmy Varico papiery o pracę i uda mi się przejść rekrutację?

prawda
@chrabia ziemniaczek

około 8zł na rękę

maksima

ISO to jest taka ściema . Niby wszystko robione według jakiś standardów , że w razie kontroli pokazuje , że wszystko działa super a w rzeczywistości to jest prowizorka. Pracowałem w wielu firmach gdzie ISO zawsze to jest naginanie zasad!!!

Varicus

Byłem na rozmowie w firmie Varico. Ta "poważana firma z oprogramowaniem IT" mieści się w domu jednorodzinnym - masakra! Rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu sprzedaży wygląda w następujący sposób. Przychodzi twój przyszły kierownik. W pierwszej kolejności jest do wypełnienia ankieta / kwestionariusz. Standardowe pytanie: imię , nazwisko, dotychczasowe zatrudnienie , pytanie typu opisz jakbyś rozmawiał z klientem, jakie cechy ma twój idealny kierownik oraz masz napisać jakie są twoje oczekiwania finansowe. Na wypełnienie ankiety masz 15-20 minut. Potem przychodzi kierownik na rozmowę i omawiacie ankietę. Wszystko wygląda standardowo , dopóki nie dojdziesz do zakładki oczekiwania finansowe. Byłem na rozmowie i mam doświadczenie w sprzedaży kilkuletnie więc moja minimalna stawka to jest od 2000 tys netto w górę. Kierownik zadał mi pytanie czy ja to już liczę z premią? Z doświadczenia wiem , że jeśli ktoś w trakcie rozmowy o pracę zadaje takie pytanie to znaczy , że firma nie płaci kokosów, czytaj podstawa 1200 (najniższa krajowa) i max z premii 500 zł. Jeśli nie masz doświadczenia( a na takich jeleni firma stawia) i chcesz mieć wpis w CV, że pracowałeś w oprogramowaniu IT to startuj. Natomiast jeśli masz już doświadczenie i nie chcesz psuć sobie CV poważana firma z oprogramowaniem IT, która mieści się w domu jednorodzinnym to omijaj szerokim łukiem!

AA

Atmosfera nie jest zła, jednak zarobki są po prostu żenujące... Odejmowanie od stawki godzinowej 3 zł, gdy wyjątkowo trzeba wyjść z pracy 15 min (15!!!!!) wcześniej jest po prostu śmieszne. Tym bardziej, że zostając innego dnia to pół godziny dłużej, dodatkowych pieniędzy NIGDY SIĘ NIE OTRZYMAŁO!

not found

Firma nie jest taka straszna, a przynajmniej kiedyś nie była. Jeżeli jest się ambitnym to raczej ciężko tam dłużej pracować, ale dla wielu osób firma ta była bodźcem do założenia własnego biznesu lub poszukania sobie lepszej pracy dzięki zdobytemu doświadczeniu. Na pewno praca tam jest męcząca, jednak z działu programowania wyszło naprawde wielu fajnych ludzi którzy dobrze sobie radzą na rynku pracy, a zaczynali jako praktykanci. Do serwisu też często biorą ludzi bez doświadczenia i po kilku miesiącach do roku jak się jest kumatym można poszukać już ciekawszej pracy. Co do niskich zarobków to są takie na jakie się zgodzisz przy rekrutacji. Jeżeli nie masz doświadczenia to lepiej chyba pracować za minimum i je zdobywać?

Najniższa krajowa, obiecują premię, ale robią wszystko by ci jej nie przyznać. Stosunek szefa tragiczny. Tylko między pracownikami jest w miarę atmosfera. Odradzam tam pracę. Ciągła rotacja pracowników nie świadczy o firmie dobrze.

zniesmaczona

Dokładnie tak!! Kiepsko to wygląda... Wychodzi na to, że jeszcze nikogo nie zatrudnili a już szukają haka na potencjalnego zatrudnionego. Coś się nie spodoba w sposobie twojej pracy = "skłamałeś" w kwestionariuszu -> wylot z roboty! Ehhhh....żal.pl :/ Czy w tym zakichanym poznaniu są jeszcze normalni pracodawcy chcący zatrudnić porządnego marketingowca ???? :/:/:/:/

spec

a teraz ciekawostka, firma szuka specjalisty komunikacji marketingowej! a zeby wziac udzial w rekrutacji nalezy wypelnic obowiazkowo ich kwestionariusz, w ktorym oprocz o kompetencje pytaja ile zarabialem u poprzedniego pracodawcy!! a na koncu jest takie zdanie 'podanie fałszywych informacji może być przyczyną rozwiązania ze mną umowy o pracę bez wypowiedzenia'. Powinna sie tym zajac Inspekcja Pracy i GIODO - rażący brek kultury i znajomości przepisów!!!

robol

Jako robol więcej zarobisz, niż w tej firmie.

miszczu

Ponizajace zarobki. Brak mozliwosci awansu i rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Varico w biznesie warto na nas liczyć - Poznań

• Jak się pracuje w Varico w biznesie warto na nas liczyć?

Zobacz opinie na temat firmy Varico w biznesie warto na nas liczyć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Varico w biznesie warto na nas liczyć?

Kandydaci do pracy w Varico w biznesie warto na nas liczyć napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Varico w biznesie warto na nas liczyć