Opinie o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom o rekrutacji.


Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Joanna Nowy wpis
Pracownik

Pracuję w Przedszkolu "Baśniowy Dom" od kilku lat i cieszę się, że trafiłam do tej placówki. W Przedszkolu panuje miła atmosfera, wzajemne wsparcie i życzliwość. Zatrudniając się tu jako młody nauczyciel otrzymałam wsparcie od innych nauczycielek oraz Pani Dyrektor, które pozwoliło mi rozwinąć i wzbogacić swój warsztat pracy. Pani Dyrektor inspiruje i zachęca do doskonalenia zawodowego (studia, szkolenia, warsztaty). Każda indywidualna inicjatywa, projekt czy przedsięwzięcie, które ma na celu podniesienie jakości pracy placówki jest przyjmowana przez Dyrekcję z życzliwością i otwartością. To powoduje, że można wykazywać się kreatywnością, rozwinąć skrzydła, a w razie problemów i trudności liczyć na Jej wspracie i merytoryczną pomoc. Pani Dyrektor pozyskuje środki na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych (klocki Lego, Education, maty do kodowania, zestawy Ogrodów Willego do kreatywnego nauczania matematyki, kolor piano, tablice interaktywne) dzięki czemu można zaproponować dzieciom ciekawe zajęcia.

Izabela Nowy wpis
Inne

ktoś napisał, że panie wychowawczynie są źle traktowane przez panią Dyrektor. czy faktycznie tak jest? może ktoś to potwierdzić? i jeśli tak, to niby co takie się im dzieje, że są źle traktowane? szukam pracy, więc przyda mi się ta wiedza.

Michal Nowy wpis
Inne

Gdzie spędzacie przerwy w firmie?

Basia Nowy wpis

Bardzo fajne przedszkole miła kadra uśmiechnięte twarze moje dzieci są bardzo zadowolone z całego serca mogę polecić to miejsce.W placówce odbywa się bardzo dużo zajęć dodatkowych z czym nie spotkałam się do tej pory. Oby tak dalej.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kasia
Inne

Czy są jakieś wolne wakaty w tym miejscu? Widzę super opinie dlatego jestem ciekawa jak to teraz wyglada

Ola
 Rekomendacja

Witam, A ja pracowałam w Baśniowym Domu przez ostatnie lata (przeprowadziłam sie do swojej rodzinnej miejscowości) i wiem, że to miejsce, w którym dba się o dzieci i kadrę. Faktycznie, trzeba pracować i się starać bo wymagane jest zaangażowanie na każdym poziomie, w pracy edukacyjnej, wychowawczej, opiekuńczej, w kontakcie z Rodzicami. Dyrekcja bardzo tego pilnuje i o to dba. Ale czy to źle? Moim zdaniem to daje dzieciom dobre warunki, nam, nauczycielom pewność tego co się robie, a Rodzicom spokojną głowę, że ktoś o to dba. Poza tym to miejsce z pomysłem i miłą, miedzynarodową atmosferą. Nie pisze tego ,żeby zrobić komuś reklamę, tylko, że tak własnie jest w mojej opinii, a niestety wiem jaki jest hejt w siecie. Wszystkich Rodziców i Pracowników zachecam do sprawdzenia samemu, pójscia i zobaczenia Przedszkola. To zawsze najlepiej weryfikuje wszystkie opinie! :) miłego wieczoru.

sxdcfvgbhnjm

hej@ Czy szukają może przedszkolanki do Przedszkola Baśniowy Dom? mam doświadczenie w pracy z dziećmi i powiem szczerze intensywnie poszukuję pracy. Będe wdzięczna za infrormację czy są jakieś oferty.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mama1

Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem, miałam tam dwójkę dzieci. Wszystkie problemy, które tam się pojawiają zamiatane są pod "dywan". Złe traktowanie pań pracujących przez dyrektorkę, ciągła wymiana personelu, w ciągu roku zmiana dwóch wychowawczyń. Ciągłe zatrucia pokarmowe dzieci, ogólna zła atmosfera zagłuszana grającym radyjkiem na korytarzu. Przestrzegam wszystkie panie przedszkolanki i wszystkich rodziców, którzy chcą dobra dla swoich dzieci, aby omijać to miejsce szerokim łukiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Komo

WItam, właściciel faktycznie dokonał zmian na stanowisku dyrektorki. Pania Kasia z Irysowej sprawdzała się super. Właściciel to faktycznie niezły ..., skoro go jeszcze ani razu nie widzieliśmy w przedszkolu. Wyręczał się panią Kasią, która mimo wszystko broniła standardów przedszkola. W dodatku kłamie,że to byłą decyzja Pani dyrektor sugerując, że nie dawała rady.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jajasa

a czy ktoś wie coś na temat Baśniowego domu na Irysowej? tam słyszałam że sa tez awantury i słabe jedzenie dla dzieciaków?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mama

A moze poprosimy o wiecej szczegolow, bo od dluzszego czasu zastanawiamy sie w grupie nad zabraniem z Milobedzkiej naszych Dzieci, dodatkowe informacje pomoga nam szybciej podjac decyzje, widzimy ze przedszkole jest fatalnie zarzadzane, jest brudno i kadra faktycznie wymienila sie chyba cala, prosze o dodatkowe informacje... Dziekujemy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Os. Rusa 120
  61-245 Poznań
 • NIP: 7822518005 REGON: 301623640 KRS: 68502
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom
Przejdź do nowych opinii