Opinie o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Michal Nowy wpis

Gdzie spędzacie przerwy w firmie?

Basia Nowy wpis

Bardzo fajne przedszkole miła kadra uśmiechnięte twarze moje dzieci są bardzo zadowolone z całego serca mogę polecić to miejsce.W placówce odbywa się bardzo dużo zajęć dodatkowych z czym nie spotkałam się do tej pory. Oby tak dalej.

Kasia Nowy wpis

Czy są jakieś wolne wakaty w tym miejscu? Widzę super opinie dlatego jestem ciekawa jak to teraz wyglada

Ola Nowy wpis
 Rekomendacja

Witam, A ja pracowałam w Baśniowym Domu przez ostatnie lata (przeprowadziłam sie do swojej rodzinnej miejscowości) i wiem, że to miejsce, w którym dba się o dzieci i kadrę. Faktycznie, trzeba pracować i się starać bo wymagane jest zaangażowanie na każdym poziomie, w pracy edukacyjnej, wychowawczej, opiekuńczej, w kontakcie z Rodzicami. Dyrekcja bardzo tego pilnuje i o to dba. Ale czy to źle? Moim zdaniem to daje dzieciom dobre warunki, nam, nauczycielom pewność tego co się robie, a Rodzicom spokojną głowę, że ktoś o to dba. Poza tym to miejsce z pomysłem i miłą, miedzynarodową atmosferą. Nie pisze tego ,żeby zrobić komuś reklamę, tylko, że tak własnie jest w mojej opinii, a niestety wiem jaki jest hejt w siecie. Wszystkich Rodziców i Pracowników zachecam do sprawdzenia samemu, pójscia i zobaczenia Przedszkola. To zawsze najlepiej weryfikuje wszystkie opinie! :) miłego wieczoru.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Administrator

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Baśniowy Dom Przedszkole? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

sxdcfvgbhnjm

hej@ Czy szukają może przedszkolanki do Przedszkola Baśniowy Dom? mam doświadczenie w pracy z dziećmi i powiem szczerze intensywnie poszukuję pracy. Będe wdzięczna za infrormację czy są jakieś oferty.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mama1

Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem, miałam tam dwójkę dzieci. Wszystkie problemy, które tam się pojawiają zamiatane są pod "dywan". Złe traktowanie pań pracujących przez dyrektorkę, ciągła wymiana personelu, w ciągu roku zmiana dwóch wychowawczyń. Ciągłe zatrucia pokarmowe dzieci, ogólna zła atmosfera zagłuszana grającym radyjkiem na korytarzu. Przestrzegam wszystkie panie przedszkolanki i wszystkich rodziców, którzy chcą dobra dla swoich dzieci, aby omijać to miejsce szerokim łukiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Komo

WItam, właściciel faktycznie dokonał zmian na stanowisku dyrektorki. Pania Kasia z Irysowej sprawdzała się super. Właściciel to faktycznie niezły ..., skoro go jeszcze ani razu nie widzieliśmy w przedszkolu. Wyręczał się panią Kasią, która mimo wszystko broniła standardów przedszkola. W dodatku kłamie,że to byłą decyzja Pani dyrektor sugerując, że nie dawała rady.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jajasa

a czy ktoś wie coś na temat Baśniowego domu na Irysowej? tam słyszałam że sa tez awantury i słabe jedzenie dla dzieciaków?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mama

A moze poprosimy o wiecej szczegolow, bo od dluzszego czasu zastanawiamy sie w grupie nad zabraniem z Milobedzkiej naszych Dzieci, dodatkowe informacje pomoga nam szybciej podjac decyzje, widzimy ze przedszkole jest fatalnie zarzadzane, jest brudno i kadra faktycznie wymienila sie chyba cala, prosze o dodatkowe informacje... Dziekujemy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Os. Rusa 120
  61-245 Poznań
 • NIP: 7822518005 REGON: 301623640 KRS: 68502
Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom