Opinie o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Michal Nowy wpis

Gdzie spędzacie przerwy w firmie?

Basia Nowy wpis

Bardzo fajne przedszkole miła kadra uśmiechnięte twarze moje dzieci są bardzo zadowolone z całego serca mogę polecić to miejsce.W placówce odbywa się bardzo dużo zajęć dodatkowych z czym nie spotkałam się do tej pory. Oby tak dalej.

Kasia Nowy wpis

Czy są jakieś wolne wakaty w tym miejscu? Widzę super opinie dlatego jestem ciekawa jak to teraz wyglada

Ola Nowy wpis
 Rekomendacja

Witam, A ja pracowałam w Baśniowym Domu przez ostatnie lata (przeprowadziłam sie do swojej rodzinnej miejscowości) i wiem, że to miejsce, w którym dba się o dzieci i kadrę. Faktycznie, trzeba pracować i się starać bo wymagane jest zaangażowanie na każdym poziomie, w pracy edukacyjnej, wychowawczej, opiekuńczej, w kontakcie z Rodzicami. Dyrekcja bardzo tego pilnuje i o to dba. Ale czy to źle? Moim zdaniem to daje dzieciom dobre warunki, nam, nauczycielom pewność tego co się robie, a Rodzicom spokojną głowę, że ktoś o to dba. Poza tym to miejsce z pomysłem i miłą, miedzynarodową atmosferą. Nie pisze tego ,żeby zrobić komuś reklamę, tylko, że tak własnie jest w mojej opinii, a niestety wiem jaki jest hejt w siecie. Wszystkich Rodziców i Pracowników zachecam do sprawdzenia samemu, pójscia i zobaczenia Przedszkola. To zawsze najlepiej weryfikuje wszystkie opinie! :) miłego wieczoru.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Baśniowy Dom Przedszkole? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

sxdcfvgbhnjm

hej@ Czy szukają może przedszkolanki do Przedszkola Baśniowy Dom? mam doświadczenie w pracy z dziećmi i powiem szczerze intensywnie poszukuję pracy. Będe wdzięczna za infrormację czy są jakieś oferty.

mama1

Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem, miałam tam dwójkę dzieci. Wszystkie problemy, które tam się pojawiają zamiatane są pod "dywan". Złe traktowanie pań pracujących przez dyrektorkę, ciągła wymiana personelu, w ciągu roku zmiana dwóch wychowawczyń. Ciągłe zatrucia pokarmowe dzieci, ogólna zła atmosfera zagłuszana grającym radyjkiem na korytarzu. Przestrzegam wszystkie panie przedszkolanki i wszystkich rodziców, którzy chcą dobra dla swoich dzieci, aby omijać to miejsce szerokim łukiem.

Komo

WItam, właściciel faktycznie dokonał zmian na stanowisku dyrektorki. Pania Kasia z Irysowej sprawdzała się super. Właściciel to faktycznie niezły ..., skoro go jeszcze ani razu nie widzieliśmy w przedszkolu. Wyręczał się panią Kasią, która mimo wszystko broniła standardów przedszkola. W dodatku kłamie,że to byłą decyzja Pani dyrektor sugerując, że nie dawała rady.

jajasa

a czy ktoś wie coś na temat Baśniowego domu na Irysowej? tam słyszałam że sa tez awantury i słabe jedzenie dla dzieciaków?

Mama

A moze poprosimy o wiecej szczegolow, bo od dluzszego czasu zastanawiamy sie w grupie nad zabraniem z Milobedzkiej naszych Dzieci, dodatkowe informacje pomoga nam szybciej podjac decyzje, widzimy ze przedszkole jest fatalnie zarzadzane, jest brudno i kadra faktycznie wymienila sie chyba cala, prosze o dodatkowe informacje... Dziekujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom
5/5 Na podstawie 1 ocen.