Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja

Bydgoszcz

Opinie o Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja

Edyta

@Były uczeń, powyżej pytałam o konstrukcję umowy, która jest zawierana z Niepubliczną Policealną Szkoła TEB Edukacja. Nikt mi nie odpowiedział na to pytanie, a w sumie Twój opis tej jej dotyczy. Na pewno są tam zapisy o opłatach i skreśleniach z listy słuchaczy. Możecie napisać do jakich działań szkoła ma prawo?

byly uczen

Szkoła kompletne dno powinno się ja zamknąć ! Najpierw człowiek płaci za egzamin 150 zł pojdzie na egzamin i po 2 tyg zostaje wyrzucony ze szkoły, po czym przychodzi pismo o zapłatę 160zł za brak frekwencji na zajęciach. Banda naciągaczy i złodziej ! NIE POLECAM TEJ SZKOŁY !!!!!!!!!!

Edyta

@Nata to o której lokalizacji mówisz? O Bydgoszczy? W jakim sensie firma może zrujnować (jak rozumiem, w Twoim przypadku studenta) finansowo? Czy umowa zawierała jakieś ukryte koszty? Zazwyczaj są one bardzo jasno skonstruowane, natomiast możesz jednak rozwinąć swoją myśl?

Nata

W teb bydgoszcz tragedia. Oszukują i uczniów i nauczycieli. Czesto z nami rizmawiaha o problrmach iv bronia nas. Ale sami maja tam teagedie. Czytajcie umowy przed podpisaniem bo was zrujnuja finansowo. Sekretariat nieprzyjemny,sfochany,arogancki. Dyrekcja dramat- potrafią tak denili z uczniów zrobić że rzecz nie pojeta. Zajęcia ciągle się nie odbywają bo wciąż zmiany nauczycieli ... ciekawe czemu. Na rekrutacji są mili itd Ale jak zaczniecie naukę to was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mają i tylko kasa się liczy... nieszczęście skończyłam tam naukę w czerwcu. Ale szczerze żeby niektórzy nauczyciele to połowa nas dawni bym stamtąd uciekła. Nie idźcie tam.!!!!! Jak jest w Toruniu nie wiem.

Aga

W Toruniu tragedia sekretariat do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cznie z nauczycielami kompletna dezorganizacja aby nadrobić inne przedmioty na 2 roku było to niemożliwe bo tak na zrobili plan ze wszystkie 3 przedmioty mieliśmy na jedna godzinę w ten sam dzień z zapytaniem czy mam się rozdwoic usłyszałam ze mogę sobie wybrać na który chodzić. Nie. Nie mogę bo muszę to zaliczyć dziwne i nienormalne. Do tego pracują tam niewykfalifikowane osoby byłam na 2 roku farmacji i farmakologii uczyła mnie typiara z biologii która kompletnie nie miała pojęciach o czym mówi. Szczerze to nie mam pojęcia ale prezentacje to chyba ktoś jej musiał przygotowywać bo jak zapytałeś nie na temat to już brak odpowiedzi mało to nie wywiązują się z umowy gubią dokumenty w tym zaświadczenia lekarskie arkusze ocen i inne sprawy ponadto jeszcze mają do ciebie pretensje. Z żalem muszę powiedzieć ze na 1 roku byłam w lepszej szkole niestety zamknęli ja z powodów finansowych przenosząc się tutaj mieliśmy być na takich samych warunkach oczywiście co się okazało byliśmy traktowani jak byśmy conajmniej na tyfus chorowali miala nam szkoła załatwiać praktyki Za darmo a okazało się ze jak sobie sami nie poszukamy to za każdy tydzień praktyk trzeba bulic 120 zł. Dzwoniąc z zapytaniem jak już coś jest na rzeczy to bezczelnie udają ze gubią zasięg rozłączają się i nawet nie zadzwonią ponownie cwaniaki. Takie szkoły powinno się od razu zamykać bo to szkoda pieniędzy

sęp

warto szukać dokładniej albo nawet skontaktować się z bni8mi w sprawie zatrudnienie bezpośrednio, mają kontaklt przecież podany na stronie. biorąc pod uwagę koniunkturę na takie usługi edukacyjne i to że mają 40 kierunków to mogą sporo ludzi potrzebować

Mania

Miałam okazję pracować w Teb Edukacja. Serdecznie nie polecam !! no chyba, że chcecie się dorobić uszczerbku na zdrowiu. Manipulacja to ich mocna strona.

do Mania
@Mania 03.02.2016 23:00

Mania czy mozesz napisac cos więcej, co byo nie tak konkretnie. Widzialam ogloszenie rekrutacyjne i zastanwiam sie, cz aplikowac... Z gory dziekuję. Pozdrawiam, ciekawa

czesław śpiewał

Lipa na kołach, są lepsze szkoły i nie czarujcie.

kkrysiaaa

Zgadzam się, z opinią powyżej,szkoła jest załosna placisz za kierunki które w innych szkołach sa damowe...Naprawde nie polecam Tej Szkoły z całym szacunkiem :) Placiłam pół roku i mialam moze z 4 zjazdy a płacić trzeba w spróbuj jak zapłacisz pózniej na 2 dni to juz cię sądem straszą...Jednym słowem Jest wiele innych szkół które są naprawde warte o wiele lepszej opinii ... Za nim sie wybierzecie do Teb-u sprawdzcie wszystko i popytajcie wiele osób powie to co ja napisałam. Moim zdaniem to najgorsza szkoła policealna w Bydgoszczy. Maja doba reklame ale nic po za tym.

darax

to chyba bylismy w innej szkole teb w bydgoszczy ... ta szkola jest zalosna... [usunięte przez moderatora]nic wiecej gdy maja zaplacone za szkole nic wiecej ich nie obchodzi.. a odchodzisz tylko z kwitkiem, zajecia przepadaja a ty i tak za nie placisz

Delik

tak czytam te komentarze i nasuwa mi się tylko jeden wniosek...ilu Polaków tyle opinii. Ja zakończyłam naukę w tym roku na kierunku higienistka stomatologiczna i jestem bardziej niz zadowolona. Bardzo fajna kadra i sale. Widocznie wiele sie zmieniło od ostatnich wpisów :)Ale niech każdy przekona sie sam...

Zostaw opinię o Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja