TEB SA. Polska Centrala

Poznań

Opinie o TEB SA. Polska Centrala

niezadowolony

Szkoda słów, zwłasza o tak zwanym "For Tebie" czyli bandzie idiotów , którzy prowadzą szkołe a nie firmę. Wszystkim obcinają premie tylko nie sobie i swoim poplecznikom, w końcu tak ciężko pracują... biedactwa. Prezes z dwoma sekretarkami, które i tak nic nie robią. Traktowanie ludzi przedmiotowe, tak starają się tuszować swoje braki w wiedzy. Prowadzenie szkół - Dyrektorzy Szkół w większości beznadziejni, a traktowani jak bogowie. Słuchaczy mają za zero, traktowani jak kwota w rachunku zysku i strat. Bałagan dokumentacyjny... Wyjątek Opole.

Zostaw opinię o TEB SA. Polska Centrala - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEB SA. Polska Centrala