TEB Edukacja Sp. z o. o.

Opinie o TEB Edukacja Sp. z o. o.

Dzień dobry, proszę o opinie Technium TEB w Katowicach o profilu informatyka.

Aneta

Zastanowiło mnie pytanie na forum o to czy szkoła wystawia świadectwo swoim uczniom. A z pracownikami jak jest? O świadectwo pracy nie trzeba się martwić? Widziałam na głównej stronie, że prowadzone są nabory. Co napiszecie na temat pracy jako specjalista do spraw wsparcia IT? W każdym mieście warunki pracy są podobne? To akurat dotyczyło Poznania. Jaki zespół obecnie się tam zatrudnia? I jakie szkolenia konkretnie są oferowane? Co z zarobkami?

Uczeń

Czy to jeszcze kierunek technik informatyk czy już ogólnokształcące? Od kiedy płaci się za nie wykonanie usługi? Czy ta szkoła na pewno wydaje świadectwa ukończenia wydane przez MEiN? Czy ktoś z Ministerstwa kontroluje w.w szkoły?

Michał X

Pracowałem z szkole TEB w woj. kuj-pom. Do plusów na pewno można zaliczyć atmosferę w pracy, super ludzi. Dyrekcja bo tak na prawdę jest to sporo osób, więc jedni faktycznie do dogadania i w porządku, inni tylko po to żeby byli (pionki). Największa bolączka to pieniądze, relatywnie niskie niż w innych szkołach. Kompletny brak benefitów, a nawet jeśli są jakieś zdeklarowane przez pracodawcę to ostatecznie okazuje się, że ich nie ma. Premie? Nigdy żadnej nie dostałem. Dlatego zamierzam zakończyć współpracę z najbliższym czasie po informacji i podwyżce, która w tym roku z powodu inflacji powinna być konkretna.

@Michał X

Powinna być ale nie będzie? Odnośnie premii jeszcze to jakie są w takim razie zasady ich przyznawania, że w teorii można było się ich spodziewać? Zastanawia mnie obecny sposób weryfikacji wyników z pracy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Grażyna

NIE polecam, najgorsza ze szkół w Opolu....., kierunek bezpłatny a umowa tak skonstruowana że i tak trzeba zapłacić za m-c nawet jak się zrezygnuje pisemne , po 3 dniach od zapisania.

ASIA
@Grażyna

HEJ KAZALI CI ZAPLACIC ZA CALY MIESIAC CZY ZA CALY SEMESTR?? JA WLASNIE WYSLALAM REZYGNACJE PO 2 TYGODNIACH PISEMNĄ , NIE CHODZIŁAM JUŻ NA ZAJECIA TO PEWNIE TEZ KAŻĄ MI ZAPŁACIC ?? BEZ SENSU TA SZKOŁA

Halina
@Grażyna

Co? To co tam jest napisane w tej umowie, że trzeba zapłacić za miesiąc skoro niby miało być darmowe?

Xxx
@Halina

To, że przy darmowym kierunku za rezygnacje nic nie płacisz, jak zrezygnujesz z końcem miesiąca i nie będziesz mieć min. 50% frekwencji to naliczy się opłata za brak frekwencji, jeżeli na bezpłatnym kierunku złożysz rezygnacje z końcem semestru i nie będziesz chodzić to co miesiąc będzie trzeba zapłacić opłatę za brak frekwencji. Jeżeli masz kierunek płatny i chcesz zrezygnować natychmiast to wyliczana jest opłata za miesiące które zostały do końca semestru i wtedy czesne promocyjne jest zamieniane na czesne bez promocji, a jak rezygnujesz z końcem semestru to trzeba płacić czesne według harmonogramu w umowie do końca danego semestru i nie nalicza sie opłata za brak frekwencji. Na prawdę wystarczy czytać umowy ze zrozumieniem i słuchać co mówią osoby z rekrutacji podczas wizyty. Nic tutaj nie jest tajemnicą.

Lion
@Xxx

To jest forum na opinie pracowników tebu, a jak widzę tych jest tyle co kot napłakał...

Zabawne
@Xxx

Od razu widać że pisał to pracownik sekretariatu… zalosne

anka
@Halina

Nauka jest bezpłatna jeśli chodzi się przynajmniej na połowę zajęć w miesiącu. Trzeba spełniać frekwencję. Jasno jest to w umowie zapisane.

Mieczysław
@anka

A jeśli nie można przyjść z powodów zdrowotnych to i tak trzeba płacić? Umowa przewiduje jakoś takie przypadki?

:D
@Zabawne

I co w związku z tym?

En
@Mieczysław

Tak, w szkołach dla dorosłych nie są uwzględniane zwolnienia lekarskie.

@:D

Jemu chodziło chyba o to, że podważa merytorykę tej wypowiedzi w takim układzie. Ale czy słusznie? Są tu moze jeszcze jakieś niedogodności, na które warto zwrócić uwagę?

Natalia
@Lion

To proszę znaleźć miejsce w necie, gdzie moga się wypisać uczniowie i rodzice! Ciekawe, dlaczego takiego miejsca BRAK. Bardzo znaczące.

Mich
@Natalia

W googlach jest miejsce na opinie dla każdego oddziału, ktoś podał przykład Bydgoszczy, wystarczy wpisać teb Bydgoszcz i wyskakuje wizytówka google, gdzie można zamieścić opinię zarówno dla technikum jak i szkoły dla dorosłych. Widzę, że przerasta to niektórych.

Ada

W 2020 roku zaczęłam szkołę policealną w TEB edukacja w Bydgoszczy na kierunku ortoptystka. Na samym początku przy rekrutacji wraz z pozostałymi chętnymi zostałyśmy oszukane. Powiedziano nam, że zajęcia będą odbywać się w systemie weekendowym od piątku do niedzieli. Już we wrześniu okazało się że zajęcia owszem odbywają się w weekend ale również w różne dni tygodnia np. Czwartek, Środa. Praktyki możliwe tylko w tygodniu od rana do południa. Szkola chyba nie ma pojęcia, że słuchaczami są osoby dorosłe, które pracują i mają pewne zobowiązania. W związku z powyższym do 4 semestru zostały 4 osoby. Ostatni semestr wiązał już się z przygotowywaniem do egzaminu, ale dostałyśmy pismo o zamknięciu kierunku z powodu za małej liczby słuchaczy. Przez 1.5 roku nie było problemu, że są 4 osoby a przy samym końcu jednak problem się pojawił. Kpina! Zamykanie kierunku przed samym końcem! Stracony czas i pieniądze! Nikomu nie polecam tej szkoły!

Paula
@Ada

Ortoptystka jest kierunkiem dziennym i to, że zajęcia są 5 dni w tygodniu nie jest wymysłem szkoły, tylko jest to ustalone odgórnie przez przepisy. Tak samo praktyki, na każdym kierunku są na tygodniu i liczba godzin też jest ustalona odgórnie, a nie dlatego, że szkoła sobie tak ustaliła. I to w każdej szkole tak jest. Niestety decydując się na naukę w formie dziennej ciężej jest pogodzić pracę z nauką, ale da się to zrobić. Wiem z doświadczenia. Nie wiem dlaczego nikt Wam nie powiedział, że dzienne kierunki mają 5 dni zajęć co tydzień.

absolwent

Najgorsza szkoła policealna w Krakowie.Sekretariat ignoruje maile, nie odbierają telefonów. Nauczyciele co semestr inni, połowa z nich to jakieś nieporozumienie:osoby które nie wiedzą jak uczyć. Przyklad: na finansach publicznych po III semestrze zmienili nam babke, która dobrze uczyła a dali nam młokosa po studiach, który prowadził wykład czytając książkę słowo w słowo z rachunkowości budżetowej. Inni niewiele lepsi-albo zajęcia przenoszone na ostatni moment przed końcem semestru albo nauczyciele w ogóle nie raczący pojawiać się na zajęciach.Skoro tak funkcjonują szkoły policealne to nie dziwie się dlaczego w MEN-ie polikwidowano wszystkie zaoczne ekonomiki.

Teb Gdańsk. Bardzo żałuję że zapisałem moją córkę do tej szkoły, po rozpoczęciu roku szkolnego języka angielskiego uczniowie nie mieli z dwa miesiące co chwilę nie mają pojedynczych lekcji ,przyszły tydzień cały wolny co oczywiście pasuje mojej córce, nie chce zmieniać szkoły bo córka poznała się już z klasą, uważam że przez pandemię dzieci straciły Bardzo dużo i po szkole która bierze co miesiąc pieniądze oczekiwałbym dużo więcej. Pozdrawiam

No cóż...

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w Technikum TEB w Bydgoszczy. Zacznę od początku: umowy o pracę są ustalane indywidualnie, bez względu na stopień awansu. Kogo "góra" bardziej lubi, temu dam więcej. Niestety, tak jest ze stawką godzinową jak i z dodatkami, które podobno uzależnione są od ilości uczących uczniów z orzeczeniami. Plan lekcji zmienia się jak w kalejdoskopie - raz w miesiącu jak nie częściej. Rozumiem okres praktyk, kiedy zmniejsza się liczba klas i gdy odchodzą klasy maturalne. Pracownie: ostatnimi czasy nie było czegoś takiego, ponieważ w większości to nauczyciele przechodzili z sali do sali, a uczniowie pozostawali w tych samych salach przez większość dnia, zazwyczaj zajęcia, w których potrzebne były komputery odbywały się w pracowniach informatycznych, chociaż też nie zawsze. Dyrekcja... ta kwestia pozostawia wiele do życzenia. Panie, które zarządzają szkołą nie szanują pracowników szkoły. Ciągłe pretensje, niedomówienia, nakazy, pomówienia, natomiast empatii brak. Rzadko mówią coś wprost, większości można dowiedzieć się od kogoś innego. Obowiązków dla nauczycieli coraz więcej, a szacunku wręcz przeciwnie. Panie dyrektor dają do zrozumienia, że nauczyciele w ich szkole nie robią nic, natomiast to one są filarem i mają ręce pełne roboty. W sytuacji, gdy do kuratorium wpływa skarga od ucznia bądź rodzica od razu zaczyna się "trząśnięcie portkami". Często mówiono nam, że najważniejsze są zdane egzaminy zawodowe i maturalne. Interesuje ich tylko to, że co najmniej 75% uczniów ma zdać egzamin zawodowy. Do pracy w Tebie przychodziłam wieczne zdenerwowana, przerażona i nie była to wina uczniów. Niejednokrotnie spotykałam się z opinią wśród uczniów, że "Pani dyrektor jest niemiła, niesympatyczna, boję się jej". Podsumowując: żal mi w tym wszystkim dzieciaków, które naprawdę chcą się czegoś w tej szkole nauczyć, a zamiast tego co chwilę mają zmianę nauczycieli, wychowawców, przez co ciągle muszą zaczynać od początku. Ja natomiast wreszcie czuję się uwolniona od ciągłych nerwów i stresów.

Dawny
@No cóż...

Nie tylko w Bydgoszczy takie sytuacje maja miejsce. Ten opis można by przypisać do każdego oddziału.

@No cóż...

@Były pracownik Pani głos jest dla nas ważny. Weźmiemy go pod uwagę planując organizację szkoły na kolejny rok szkolny, skupimy się także na kwestii relacji międzyludzkich w oddziale.

Izabela
@No cóż...

Ale rozumiem, że mimo wszystko nie ma możliwości, aby nauczyciel pracował na umowę zlecenie prawda? Czy mimo stawki godzinowej mogliście liczyć na jakieś premie czy inne benefity?

No cóż...
@Izabela

Umowę zlecenie mają niektórzy nauczyciele przedmiotów zawodowych, lecz nie mogę powiedzieć na ten temat nic więcej

@No cóż...

A kwestia tych zachęt i nagród, o które pytała? No na zleceniu to pewnie nie przysługują... Ale ogólnie?

były_pracownik
@Aneta

jak Ci się uda i w danym roku będą przyznawane, to za szczególne osiągnięcia max 1000 w roku łącznie (choć i tyle to i tak powiedziane z dużym zapasem). I powtórzę "jak dobrze pójdzie". Brak 13, talonów na święta, pod gruszą, stażowego i jakichkolwiek innych dodatków lub pieniędzy wpadających dodatkowo. Zakładaj raczej, że tyle ile masz na umowie tyle zarobisz.

@były_pracownik

No dobrze, rozumiem. To jeszcze tylko jeśli o umowę chodzi to stawka podlega jakiejś większej negocjacji czy na to też nie ma co liczyć?

były_pracownik
@Aneta

To zależy tylko od tego, jak szybko są w stanie wymienić Cię na kogoś innego... I nie mówię tu o kwalifikacjach lub umiejętnościach, bo to mało ważne. Jeśli chodzi o podwyżki, to często jest to 1 lub 2zł podwyżki na godzinie rocznie, ale to i tak zależy od jakiej kwoty wychodzisz

@były_pracownik

No cóż... A dużo tych chętnych faktycznie jest? Nie no niby się mówi, że nie taki diabeł straszny... Czyli jeśli dobra stawka na start by wyszła to może dałoby radę przeżyć. Fajnie by było jakby ktoś jeszcze się do tego wszystkiego odniósł tak dla pewności

@Aneta

Dla tych zszarganych nerwów nie warto

@No cóż...

Mi założyli sprawę w sądzie cywilnym o dług... Historia wygląda tak...byłam w tej szkole tylko raz na zajęciach i zapłaciła. Za cały miesiąc.... Przyszła pandemia więc zadzwoniłam że że szkoły rezygnuję..... wysyłałam również maila w tej sprawie który prawdopodobnie do nich w ogóle nie dotarł a pani z sekretariatu kazała złożyć rezygnację na piśmie .... Co mogłam zrobić dopiero po pewnym czasie.... Teraz muszę niby zapłacić za czesne 2000 zł ....odwoływałam się poprzez listy i maile ale na próżno..... Teraz przyszedł mi list z sądu....co ja mam zrobić... płacić za nic?

set
@Gość

2000 złotych to gdybyś przyszła do mnie (nie wiem czy ten kierunek co ja nauczam) ale byś miała 66 godzin nauki indywidualnej.

@Gość

Można się zapytać jak po takim czasie to Wszystko rozwiązałaś? udało się to jakoś może skonsultować i wyjaśnić? pytam bo jeśli już sąd w to wchodzi to raczej trzeba było podjąć ostateczną decyzję?

Maria

3 lutego mój mąż dostał SMSa, że został kreślony z kierunku "Programowanie JAVA" w Krakowie ze względu na "brak ocen". Ale problem polega na tym, że a) w ciągu ROKU nie było żadnej pracy kontrolnej b) zajęcia, które musiały się odbyć w styczniu zostały przesunięte na 4-5.02! Szkołą (usunięte przez administratora) naszą rodzinę na 2000 zł (bo pieniążki za kurs zostały zapłacone, mąż chodził na zajęcia i zaliczał projekty, ale jakimś cudem został skreślony). NIE POLECAM tej szkoły. Człowiek chodzi na zajęcia, płaci za kurs, a miesiąc przed egzaminem szkoła przesuwa zajęcia i skreśla słuchacza DZIEŃ przed ostatnimi zajęciami! Czy to jest zgodne z prawem? Nie sądzę!

@Maria

U mnie dokładnie to samo. Tylko poza tym co piszesz to tam nic nie było nauczane.

Vhg

W Krakowie nie można dodzwonić się do sekretariatu szkoły medycznej. Nikt nie odbiera. Na maile też nie odpisuje. Dopiero dzwoniąc na centralne do Poznania uzyskałem informacje. Już na starcie rezygnuje, skoro jest takie ignoranctwo.

@Vhg

Ja rezygnuję po 5 miesiącach uczęszczania. Inne miasto ale domyślam się, że zatrudniają tam ludzi albo po znajomości albo po rodzinie.

Rysiek
@henia

Proszę się zatrudnić i wtedy Pan/i zobaczy czy będzie miał/a czas cały dzień siedzieć przy telefonie będąc od wszystkiego, nie raz samemu na cały oddział, najłatwiej jest krytykować nie znając jak to wygląda od drugiej strony, niektórzy myślą, że sekretarki lub sekretarze to nic nie robią i tylko piją kawę, a tak nie jest. Zatrudnianie po rodzinie również jest bzdurą wyssaną z palca :)

@Rysiek

"Bzdurą wyssaną z palca" - to jak mam rozumieć fakt, że w jednej z placówek ma pewnym kierunku nie jest ABSOLUTNIE prowadzony żadne proces dydaktyczny. Człowiek który tam przychodzi żeby otworzyć salę albo został zatrudniony "po rodzinie" albo "po znajomości". Jak powiadomiłam o tym panią w sekretariacie to ta poprosiła, żeby napisać do pani dyrektor. Więc kto tam może zatrudniać tak jak nie dyrektorka? Chyba sprawę zgłoszę do kuratorium oświaty bo ponoć dyplomy są wydawane na państwowych drukach. Ja mam już swoje lata i widzę bardzo dobrze co ma miejsce.

Centrala - Poznań Potwierdzam, że wręczają wypowiedzenie po powrocie z ciężko przebytego COVID (dodam, że udokumentowanego dwoma dowodami - test oraz zwolnienie lekarskie wraz z opinią lekarza prowadzącego). Oczywiście absurdem jest brak podania powodu wypowiedzenia, ponieważ nie mają obowiązku informować o powodzie w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę na czas określony. Powiedziano mi, iż przyczyna jest tajemnicą przedsiębiorstwa. Wolą zainwestować w szkolenie nowego pracownika niż współpracować już z tym przeszkolonym, który nie miał żadnego wpływu na własne zdrowie - Covid i wywiązywał się dobrze ze swoich zadań. Dodam, że przed zachorowaniem przedłużono mi umowę oraz dano podwyżkę bez mojej prośby - ocena mojej pracy w samych superlatywach. Z perspektywy czasu cieszę się, że nie mam już do czynienia z tak nierzetelnym nieszanującym i nielojalnym pracodawcą oraz bezpośrednim przełożonym bez umiejętności zarządzania. Takie zachowanie świadczy jedynie o firmie TEB Edukacja Sp. z o.o. Sami oceńcie Państwo, czy warto w tej firmie pracować.

lala

miałam dokładnie taką samą sytuację. Jakbym czytała o sobie. Z perspektywy czasu cieszę się ogromnie że już tam nie pracuję, ponieważ trafiłam teraz w obecnej pracy na wspaniałego pracodawcę, bogaty pakiet benefitów, na pensję również nie narzekam. Pozdrawiam Panie Dyrektorki, mam nadzieję że nadal chodzą na paznokcie w godzinach pracy haha, parodia

Nie polecam pracy

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w sekretariacie tej szkoły, to bardzo, ale to bardzo odradzam. Dyrekcja ma swoich ulubieńców, widać z kim trzyma się lepiej, a kto jest odsunięty na margines. Informację o nieprzedłużeniu umowy dostałam na dwa dni przed jej końcem, oczywiście nie zabrakło "dasz sobie radę" i "wystawię ci referencje", które w praktyce nie przyniosły mi żadnej nowej pracy w biurze czy sekretariacie. Z perspektywy czasu cieszę się, że już tam nie pracuję. Nie raz i nie dwa wychodziłam z pracy z płaczem, współpracownice obgadywały wszystkim wszystkich i donosiły dyrekcji o naszych prywatnych rozmowach, a potem wyciągały rękę na zgodę, "trzymając za plecami nóż". Nauczyciele to święte krowy, którzy nawet ryzy papieru nie wyjmą z drukarki, trzeba im wszystko podać, bo to prywatna szkoła, masz obowiązek lizać buty, a w zamian za to ci nauczyciele doniosą na ciebie do dyrekcji, bo według nich odezwałeś się do nich nie takim tonem jak trzeba. Niesamowicie toksyczna firma, w której niby cię wspierają, ale po czasie okazuje się, że jesteś pierwszy do wywalenia. Przez kilka miesięcy miałam na głowie obowiązki dwóch osób, swoje i koleżanki, która była na zwolnieniu. Płakałam po kątach z bezsilności. Jeśli choć trochę zależy wam na zdrowiu psychicznym, to naprawdę zastanówcie się dwa razy nad złożeniem cv do tej firmy.

lala
@Nie polecam pracy

pewnie Rzeszów...to wszystko wyjaśnia. Tam żadna z osób w sekretariacie nie zagrzała dłużej miejsca.

Ols

Teb edukacja Lublin - programowanie aplikacji mobilnych i internetowych. 03.12.2022 "Wykładowca"(nie mam pojęcia w jaki sposób tam trafił) przez czas trwania zajęć wyświetlił na rzutniku 20 znaków, nie tłumacząc co to jest. Jakby przeliczyć ile zadają za naukę,to wszyscy za to zapłaciliśmy po 125 zlotych. Wcześniejsze zajęcia nie były lepsze. Pani dyrektor kompletnie nie ma świadomości co tam się wyprawia albo działa w złej wierze. nie wiem czy tego nie powinnam zgłosić do kuratorium oświaty albo prokuratury bo dla mnie to ma znamiona wyłudzenia.

@leksandra

Czesc , polecacie szkole Teb Edukacja w Lublinie? Czy da się pogodzić i pracę i naukę ? Jakie kierunki są najlepsze ?

Ola
@@leksandra

Policealna projektowanie aplikacji internetowych i mobilnych. 03.12.2022. "Wykładowca" przez czas trwania zajęć wyświetlił na rzutniku 20 znaków, bez żadnego wyjaśnienia co to jest. Po 125 złotych za to wszyscy zapłaciliśmy.Reszta zajęć poprzednich wyglądała prawie identycznie. Co chcesz więcej wiedzieć?

JanPomocny24

Uczniowie - STRZEŻCIE SIĘ! Korzystałem z oferty TEB w Bydgoszczy, a następnie po roku z TEB w Poznaniu na tym samym kierunku. Jedno słowo - tragedia, jeżeli chcesz się czegoś nauczyć, to szkoda czasu. Część zajęć się nie odbywa. Gdy żądasz zwrotu kosztów za zajęcia, które się nie odbyły otrzymujesz odmowę i stwierdzenie, że zajęcia odbędą się w innym czasie. Oczywiście zajęcia się nie odbywają, bo po co, skoro wcześniej wszyscy zostali zmuszeni do podpisania obecności na zajęciach, które się nie odbyły. Jeżeli obrany kierunek kończy się egzaminem państwowym to niestety czeka Was ogromny szok - wszyscy, którzy się nie uczyli sami nie zdadzą. Na moim kierunku z kilkunastu osób zdałem tylko ja, a były także inne osoby, które przykładały się do nauki. Tak więc TEB Edukacja ma na celu jedno - wyciągnąć od Was pieniądze, dając w zamian namiastkę nauczania. Wskazówka: nie podpisujcie obecności na zajęciach, które się nie odbywają. Mam nadzieję, że kiedyś zainteresuje się tym tworem Wydział Edukacji.

absolwent z Bydgoszczy
@JanPomocny24

Ja uczyłam się w TEB edukacja w Bydgoszczy i uważam, że mimo pandemii zostałam doskonale przygotowana do egzaminu i zawodu, który świadomie wybrałam. Mam wrażenie czytając wpisy i komentarze, że niektórzy to z przypadku się tu znaleźli. Cała moja grupa zdała egzamin a zajęcia odbywały się planowo. Atmosfera była tak przyjazna, że zastanawiamy się nad rozpoczęciem kolejnego pokrewnego kierunku.

set
@JanPomocny24

Dokładnie bardzo podobne doświadczenia.

Pracodawca skorzystał z przysługującego mu prawa rozwiązania umowy. Zrozumiałe jest niezadowolenie ze strony pracownika, jednak podjęcie takiej decyzji zawsze poprzedzone jest wnikliwą analizą sytuacji.

Milena

mają najgorszego nauczyciela od matematyki .... zero tłumaczenia a wymagania jak na kierunku mat-fiz . Do tego ustala zasady w ciagu roku nie podając ich na lekcji organizacyjnej. Młody chłopak który chyba za swoje bóle chce wyładować na uczniach. Bardzo poważnie rozważamy zmianę szkoły i z tego co wiem nie tylko my ale i wiecej uczniów.

Mama

TEB Bydgoszcz to dramat totalna porażka, bałagan w szkole, dezorganizacja plan to układa chyba jakaś osoba oderwana od rzeczywistości. Nauczyciele zmieniają się średnio co pół roku mój syn to co roku miała zmianę wychowawcy co jak wiadomo jest bardzo nie dobre dla uczniów bo to wychowawca jest osoba z którą mogą rozwiązywać o wszelkich problemach i niejasnościach lub być doradca w razie wątpliwości. Czytajcie umowy przed podpisaniem, bo wynika z nich później że płaci się za wakacje, czyli kiedy uczeń nie korzysta z zajęć oraz w przypadku ukończenia nauki będąc w klasie maturalnej i nie podchodząc do matury i nie uczestnicząc już w zajęciach w maju i czerwcu również jest inkasowana opłata 95 zł Dużo bym mogła tu jeszcze pisać o tym niekompetentnym miejscu. SZCZERZE NIE POLECAM !!!! ponad 4 tys. kosztowała mnie ta porażka. Nie dajcie się nabrać tym bardziej jeśli chcecie się czegoś nauczyć, a nie mieć tylko świstek na koniec edukacji. Nie pozdrawiam pani dyrektor.

TEB Edukacja
@Mama

Przykro mi, że odniosła Pani takie wrażenia. Szkoła dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wysoki standard nauczania. Jeśli ma Pani merytoryczne zastrzeżenia do zrealizowanej usługi proszę o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji bydgoszcz@teb.pl

Uczeń
@TEB Edukacja

Szkoły nie polecam.Wybralem szkole płatną ale po pierwszych zajęciach zorientowałem się że to nie dla mnie więc napisałem meilowo rezygnację mimo tego do dnia dzisiejszego jestem nękany o zapłatę nie pomagają wyjaśnienia wysyłane i pisane Muszę zgłosić się do Rzecznika Praw Konsumentów ile to zajmuje czasu i nerwów . Wybór tej szkoły to totalna porażka.

@Mama

Jestem zainteresowany kursem foto w tej szkole. Jednak jak obserwuję osoby po tych kursach to dramat. Nie znają nawet podstaw i to po rocznym kursie a co tu dużo mówić o szkole dla ucznia. Czy zerwanie umowy nie da rady załatwić przez UOKiK a jeśli trzeba to nawet poruszyć MEN? Aż takie (usunięte przez administratora) niezgodne z umową są?

@Zainteresowany

Dokładamy wszelkich starań, aby warunki umowy były przejrzyste. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub uwag merytorycznych jesteśmy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu z sekretariatem lub poprzez adres e-mail: bydgoszcz@teb.pl

Kk
@Uczeń

Mam taka samą sytuacje i nie wiem jak to rozwiązać.

Zostaw merytoryczną opinię o TEB Edukacja Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w TEB Edukacja Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEB Edukacja Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEB Edukacja Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEB Edukacja Sp. z o. o.