SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Teczowy

Witam. Czy macie wrazenie ze liderki na walkach sobie nie radza? Rządy na walkach jat jakas porazka... najlepij ze nazekaja bo ludzi nie ma. A co zrobili jak ludzie byli,albo pozwalniali albo sami sie pozwalniali. A zwalniac sie jesscze beda

PD

Pytanie do Macieja D kto odgrzybia i myje te dystrybutory które stoją w pseudo stołówce na PD-2 warto tą wodę zbadac w sanepidzie POZDRAWIAM

Analek
@PD 09.08.2018 12:13

Woda czysta jak (usunięte przez administratora) u cyganki

Onanista

A bila się kręci jeszcze?

Rozgoryczony

Podejrzewam że to nie tylko moje odczucie ale w takich warunkach praca to koszmar. Na hali jednej czy drugiej ponad 30 'C. Przerwa dodatkowa 10 minut i luzik. Woda z baniaków ogólno dostępnych tragiczna jak z kanału burzowego. W innych firmach już dawno wycofano tą wodę ale wiadomo u Nas opóźnienie albo z dłuższym poślizgiem albo wcale zadnych zmian. W biurach klima i nikogo nie widać na hali.

Ktos
@SKF 07.08.2018 12:29

Skoro jest tak swietnie to nie macie sie czego bac

Wkurwiony

Związki zawodowe ten post to do was.. Na hali 35 stopni.. Gdzie woda z mikroelementami dla pracowników??? Macie to gdzieś bo przecież wam zapewniono wodę i soki a ludzie przy maszynach kranówke maja pić???? Co za zakład.. Pracownik to już się kompletnie nie liczy...

News

A w pewnym ponoć najlepszym dziale wg ponoć pewnej oceny gdzie zarządza ponoć najlepszy manager ... cdn

Ha
@News 19.07.2018 18:06

Czy w godzinach pracy można pisać pracę dyplomową ?. Wybrańcy mogą.

Gall

Ciekawe czy zapewniono operatorom dodatkowe przerwy i nieprzerwany dostęp do chłodnych napojów ?.

News

Kolejny postój zakończony sukcesem . Wykonano więcej pracy, w krótszym czasie, mniejszą liczbą ludzi. Kolejny cud. I to znowu w pewnym najlepszym dziale. Można wrócić do spotkań towarzyskich w pracy za niezłą pensję. A związki już wróciły z wakacji. Nie, bo oni mają ciągłe wakacje.

NA POZIOMIE

LIDER DAREK TAK TRZYMAĆ UKRAINA JEB Ć

Xxx
@NA POZIOMIE 15.07.2018 12:24

Darka poziom to spanie w pracy za przyzwoleniem przełożonego. Porażka

Nygus

Lider Darek L teraz jak zwykle leży na stołówce. Nawet na 1 zmianie nie ma roboty. Ciekawe kto na to pozwala ?. Dlaczego na tej brygadzie jest taka absencja ?. Czy tj dobry przykład ?. Co na to przelozeni ?. Chyba nic....

Xxx
@Nygus 10.07.2018 10:32

Lider Porażka

Zainteresowany

Dlaczego w tak dobrej firmie brakuje ludzi do pracy na produkcję ?.

Wasyl

Narzekają i beczą.A to ze mało na godzine a to ze ten śpi a tamten siedzi a inny gazetę czyta.ZA ROBOTE SIE WESCIE NYGUSY.Dobrze ze macie nas - Ukraińcow.My wam pokazemy jak sie pracuje a wy sie obgadujcie dalej.Tylko to umiecie

Robol
@Ruslan 09.07.2018 06:28

I h..j im w dupcie.e

Stary pracownik

Ludzie!! Pracuję tu dziescia lat i powiem wam jeśli chcecie aplikować do tego syfu to wasza sprawa ale radzę wam poszukać pracodawcy na poziomie a nie takich co mają robiła za śmiecie!!!!! Młoda gwardia rządzi a raczej próbuje bo wiedzę mają 000000!!!!! Jak zarobic chcecie godziwie to tu wam to nie grozi ODRADZAM

Witajcie

Czy kogos popiescilo z tymi obiadami w takiej formie? Tak jak to bylo dzis przedstawione to 20 lat temu na bema ruskie sprzedawali. 1. Gdzie mam to odgrzac? W kuchence mikrofalowej to tak jak bym kalosza zjadl. 2. Cenna tragedia. 3. Czy skf nie stac na zrobienie kantyny z prawdziwymi obiadami? Tak jak to jest w firmach na normalnym poziomie. 4. I wszedzie w zakladach gdzie sa obiady firma to sponsoruje.

Oliwa
@Witajcie 28.06.2018 15:18

Kto zarządza tym SKF Polska ? Czy naprawdę nikt nie widzi, że zakład nic nie robi by utrzymać pracowników. Przecież jest ewidentnie rynek pracownika. Fluktuacja rośnie w zastraszającym tempie. Niestety zacznie brakować pracowników. Mało tego część tych do 40 roku życia bez problemu znajdzie zatrudnienie na lepszych warunkach w innych zakładach. Realia pokazują - zostaną tylko 50+ z niskim poziomem motoryki. To ci co tu tak narzekają. SKF nie oferuje absolutnie nic pozostałym. Są inwestycje ale maszyny będą stały bo nie będzie kim pracować.

Niemoc

Jacy ludzie taka firma. Jak postawili automat z zupa to wiara w słoiki nosiła do domu. Okradziona szafa sterownicza czy wyniesione imadło. Jak? Czasem sie zastanawiam czy to nie zakład karny tam pracuje. Wstyd być Polakiem

Desperado
@Niemoc 26.06.2018 22:32

To się (usunięte przez administratora) wyprowadz z Polski śmieciu

News

W firmie same sukcesy a ludzie się zwalniają. Ciekawe zjawisko. Jakaś fatamorgana. Nawet w pewnym najlepszym dziale ludzi brak.

SieDzieje

Ostatnio proces rekrutacji na produkcję to fikcja. Zatrudnia się jak leci po ogólniaku itp humanistów itp. Pracy mnustwo a na zmianie połowa nic nie umie. Brak procedur wdrażania nowego. Tak jak budowa - jeżeli spierdzieli majster fundament to jak długo postoi taki dom ? Żadnego normalnego szkolenia. Kręcą się a młodzi a miesięcznie dostaną tyle co pracownik z 10letnim stażem. Dojście do wiedzy takiego młodego jest szalenie trudne. Pilne zamówienia - stary pracownik musi zapieprzać - wsparcia wyszkolonego pracownika BRAK !!! nieustanne zmaganie się z szefem, żeby organizować czas na szkolenie takich. Jak już są organizowane to i tak nikt nie weryfikuje poziomu ich wiedzy i tak dostajesz pomocnika wykwalifikowanego na papierze. A on nic nie umie... Festyn - słabo zorganizowane. Co to za kolejka była - gdyby ktoś pomyślał opaski rozdał by dzień przed. .... Mała ankieta ? ilu z was jest zainteresowane zmienić pracodawcę ?

Pg
@SieDzieje 27.06.2018 17:18

A dziwisz sie, ze biorą kogo popadnie? A kogo maja wziasc jak nie ma chetnych ( a pamietam jak jeszcze jakis czas temu jeden " wielki" menager mowil ze jak cos komus nie pasuje to droga wolna za brama jest kolejka chętnych). Ale nie problemem jest to jakie kto ma wyksztalcenie czy jaki wyuczony zawod jesli chce sie nauczyc a zeby to zrobic to najpierw musi byc jakis system szkolen, przyuczania itp a nie ze ciagle nie ma na nic czasu. A co do dysproporcji zarobkow miedzy nowoprzyjetymi a pracownikami 5-10lat to kpina - roznice na poziomie 50gr-1zl. To menagerm trzeba bylo auta dac, finansowac paliwo, i inne rzeczy choc nie ma to zadnego uzasadnienia ale niby jak to mowil Prezes taki jest teraz "standard" a my nie mozemy sobie pozwolic by ich stracic:) ale pracownikow fizycznych z doswiadczeniem to juz " doceniac" nie trzeba bo i po co.

Zuzanna

@Olek, zdecydowałeś się aplikować? Jeśli tak to podziel się potem wrażeniami z procesu rekrutacyjnego, takie informacje wiele wnoszą. @Gall, widać że pracujesz w SKF, jesteś zadowolony z warunków pracy? Jak wygląda atmosfera w firmie? Warunki płacowe są w porządku?

@Zuzanna 25.06.2018 18:20

Atmosfera jest zła. Zarobki bez rewelacji. Zarzadzajacy managerowie brak słów.

PIP

W związku z informacjami o braku umów o pracę zawieranych z pracodawcą przypominamy o konieczności jej zawarcia przed ROZPOCZĘCIEM świadczenia pracy na rzecz pracodawcy. Wszelkie odstępstwa prosimy zgłaszać do miejscowego oddziału inspekcji pracy.

Gall

W pewnym dziale nadal sielanka. Przed weekendem odbywały się spotkania towarzyskie. Pewnie na produkcji nie ma większych problemów.

Olek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Warto aplikować?

Grzechu Warte

Jak to możliwe że pracownicy przebywający na L4 byli na festynie??Szefostwo powinno zabrać całe chorobowe..jakim to trzeba być kretynskim małżeństwem żeby na L4paradowac na imprezie..

pg
@Grzechu Warte 17.06.2018 22:20

Darmowej wyzerki odpuscic przeciez nie mogli!!! A i pewnie plecaki z ktorymi byli tez wypełnili po brzegi to na caly miesiąc starczy.

zainteresowany

Czy warto pracować w tej firmie ?.

Cr
@zainteresowany 15.06.2018 21:19

Wez sobie odpusc, nie warto

Gumis

Czy forum ma jakiś interes w usuwaniu niewygodnych opinii ?.

Michał R.

Wolne ma elita dla której jest ten festyn. Reszta jak zwykle jest traktowana jako groszy sort. Ktoś mocno się stara że niewygodne tematy są usuwane. Prawda kluje w oczy ?. Np w UR ?.

Grzegorz Brzenczyszczykiewicz

A sobotni festyn to dla kogo jest?? Chyba dla kadry menadzersko - kierowniczej bo napewno nie dla zwyklego pracownika - pierwsza zmiana i nocka z soboty na niedziele normalnie pracuje! Dobrze ze laskawie 2 zmiana ma wolne. A co na takie swieto pracownika zwiazki?? Jak zawsze to samo czyli NIC!!

Ja
@Grzegorz Brzenczyszczykiewicz 14.06.2018 22:21

Kto ma wolne to ma wolne. Brygadowka na Pd-12 idzie normalnie bo" pilne "

Ja

Kto ma wolne to ma wolne brygadowka na Pd 12 idzie normalnie bo "pilne"...

Michał

Obecnie na rynku są lepsi pracodawcy.

elektryk

W utrzymaniu ruchu jest najgorsza atmosfera.

Czy warto aplikować do utrzymania ruchu ?.

@Pytanie 13.06.2018 22:18

Nie, nie warto. Najgorszy dział w tej firmie.

Zostaw opinię o SKF Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKF Polska S.A.