SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o SKF Polska S.A..

Fundamentami naszej specjalizacji są projektowanie, konstruowanie i wytwarzanie łożysk, uszczelnień oraz systemów smarowania. Ponadto świadczymy usługi oceny eksploatacyjnej kondycji maszyn, utrzymania ruchu zorientowanego na niezawodność, a także regeneracji i przebudowy.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie firmą SKF, dlatego zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na forum oraz wyrażania swojej opinii. Wszystkich zainteresowanych obecnych pracowników SKF Polska S.A. zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z Obszarem Personalnym.
Wkurwiony
@Niewarto

Można w SKF wolą tych że wschodu

Bardzo dziekuję w imieniu emerytów za naprawdę udany festyn pracowniczy.Moglismy sie spotkać ze znajomymi i miło spędzić czas.Atmosfera i organizacja a także jedzenie na najwyższym poziomie.Do zobaczenia za rok ;)

Wkurwiony

Jak piszesz o sobie to TAK WYPAD ZWIĄZKI

Pracownick Nowy wpis

Ktoś słyszał o wypłacaniu socjalnego/wakacyjnego po wakacjach? Tzn po ich wykorzystaniu? Ciekawe co na to powie Sąd Pracy?

Pracodawca Nowy wpis
@Pracownick

Teraz wszyscy na l-4 w sierpniu jak będzie wypłacane wakacyjne ????

oooo, firma daje wszystkim podwyżki, czy tylko wybranym? to są inflacyjne podwyżki i każdy dostanie tyle samo, czy w zależności od stażu i zaangażowania? orientujesz się jakie kwoty to będą?

robol

Jak szukasz nowej pracy jako nowy pracownik to idź do Marsa tam lepiej płacą

Żebyś wiedział
@robol

Wszyscy powinni wyśmiać ten zrujnowany SKF. Proponują ludziom z 20 letnim doświadczeniem w firmie 4350 brutto a byle jaka produkcja w promieniu 5 km zaczyna od 5000- 5500 za naciskanie jednego przycisku... Zostawcie ich niech sami sobie robią a te podsówane po cichu oferty za minimalną krajową wsadza sobie w nos. Dobry przykład dla innych jak zrujnować firmę.

@Żebyś wiedział

A wiesz że teraz szukają ludzi do pracy i agencje dzwonią do byłych pracowników skfu i proponują im 4700 brutto , to jest dopiero robienie ludzi w ciula . Pozdrowienia dla Pracodawcy

Szczesliwy Nowy wpis
@Żebyś wiedział

Praca jako robol zadna ujma ale dawac sie wykorzystywac i jak ostatni smiec podpisywac to co szefostwu na reke karygodne cii co sie na to godza ludzie bez honoru brak slow !!!!!

Nina

Pip bardzo kocha poczynania zarządu Skf Polska

Wkurwiony Nowy wpis
@Nina

Ni co??

Janusz

Ktoś coś wie o wynikach kontroli inspekcji pracy??

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Ja już chodzę do pracy tylko żeby odpocząć

Kobieta

My jesteśmy tylko numerem ewidencyjnym dla firmy

Dyrektor

Za 5500zl bym sie nie przebierał do pracy

Nic
@Dyrektor

O tej kwocie to 90%ludzi w SKF to może pomarzyć

Jaa
@Dyrektor

6%po ciężkim boju ludzi wybranych przez was więc jesteście taka cebula że nawet. już to jest śmieszne nie żałosne ale nastroje załogi wzrosły bo związki walczą

Bffffff

Nie zdajecie Sobie sprawy jak wyglądają rozmowy płacowe. Zwiazki chcą zawsze jak najlepiej. Pracodawca może zawsze dać tyle ile uważa albo wcale nie dać bez porozumienia stron. To że związki podpisały to napewno była lepsza oferta niż ta z czym wyszedł SKF na początku. Na tym polegają negocjację. Jak jeden z drugim jesteście lepsi to idzie na rozmowę(usunięte przez administratora)Szanujcie związki dopóki są.... jak ich nie będzie będzie gorzej. !

Sylwia
@Bffffff

W tym zakładzie nie ma od wielu lat żadnych związków , jest co najwyżej kilka osób ktore walczą o własne przywileje. Ilu macie członków? Ile osób się wypisało na przestrzeni ostatnich lat? To raczej nie świadczy o waszej skuteczności! Czy wy jesteście czy was nie ma , to dla pracowanikow nic nie zmienia. Niech Was rozwiążą przynajmniej (usunięte przez administratora) będziemy płacić! Tyle ile podpisaliście to tyle ile od początku proponował zakład, nie ugraliście nawet pół procenta!!

Uff
@Bffffff

Czy było wam ciężko zrobić zebranie z ludźmi i przedstawić sytuację tego zabrakło każdy musiał się domyślać ewentualnie z plotek jak przebiegają rozmowy

JA
@Bffffff

Pewnie że tak jest ,kazdy ma swoje prawo i rację ( pracownik, pracodawca).Najważniejsze jest to aby trzymać się razem i konsekwentnie, pamiętaĵcie ze zgranym zespołem gorzej się kieruje,zawsze mozna robić mniej,gorzei itd. I nie pobierać premi za to ze ludzi goni się do pracy jak psy, tyczy się to liderow zmiam ,kanałowych itd. Którzy bardziej boją sie o swoje stanowiska i swoje premię. A jezeli chodzi o zarobki to uwieżcie 50% załogi zarabia powyżej 8kilo

@JA

Aż takie tempo pracy narzucone przez liderów i nadzór nad ludźmi? Premie dostają za wyniki pracowników? Jak lider ma dodatkowe pieniądze to ci co na nią robią też? Cały zespół dostaje?

Żywiec

W Castoramie sobie dorobisz✌️

Kurator
@Żywiec

Jak coś piszesz to z sensem czy masz (usunięte przez administratora)

W5
@Żywiec

Lepiej nie bo z Castoramy wraca się i tak do skf finalnie

Szczesliwy
@Kurator

Mysle ze ludzi bez godnosci jest tutaj duzo wiecej zamiast szukac pracy w lepszych firmach to czekaja na laske pana i czy w ogóle jakas jalmuzne raczy wyplacic

Bb
@W5

Ale boli że ktoś wrocil wynegocjawal sobie fajna kasę az niektórym żal (usunięte przez administratora) ściska ze robicie po 20 lat i macie mniej

Jagakab

Jak tam dzielne związki co wywalczyły?buahahah

GajKan

Blablabla związki co załatwiły dziś?

Wpis

Panowie związkowcy może jakieś krótki komunikat ewentualnie zebranie jak przebiegają rozmowy na temat podwyżek chyba nie jesteście objęci tajemnicą

W4
@Wpis

My na walkach dostalismy juz podwyzki.Od 4800 do 5500 kazdy z nas ma.Walczcie o swoje.!!!

Edziu
@Wpis

A ci (usunięte przez administratora)związkowcy prowadzą jakieś rozmowy? Oni podpisuja wszystko co im podsuną , prawie jak nasz prezydent.

Ojojoj

Lepiej pilnujcie szlifierek i dogładzarek wtedy sondy pójdą Ok bo jak się gimele najedzie to i setny raz ustawianie nie pomoże .Mniej siedzenia na stołówce i latania na pierdoły to kamera i sondy jakoś to udźwigną

Kojot

Ja chcę walczyć!!!!!

W5

W Castoramie gorzej płacą hahahaha!!!!!!

Siara

Panowie przewodniczący zdaje mi się że zapomnieliście o co walczycie i w jakim celu powstały związki zawodowe. Związek zawodowy to dobrowolnie istniejąca organizacja pracowników, której zadaniem jest reprezentowanie grupy zatrudnionych, stanie na straży przestrzegania praw, interesów zawodowych i socjalnych oraz negocjowanie lepszych warunków pracy !!!! Niestety wy jednak poszliście ostro w drugą stronę , miejmy jednak nadzieję że tym razem staniecie po właściwej. Jeżeli jednak zdarzy się tak że znów dużo mówicie a dla ludzi niewiele robicie i podpiszecie to co chce pan wąskoportny to mam nadzieję że reszta ludzi która została w związkach się z nich wypisze. Gdy jednak stanie się tak jak na ogół bywa że ludzie zapewniają i jednak nadal zostają to nie powinni potem narzekać że znów ten śmieszny system obowiązuje. Czekamy z niecierpliwością na wyniki spotkania z reprezentantami firmy. Czasami mam wrażenie że ludzie którzy kierują fabryką w Poznaniu są z innego świata lub użyje tutaj określenia ‘’odklejeni od rzeczywistości’’.

Domowe przedszkole

Moi drodzy uważam że każdy odpowiada za siebie i wszyscy indywidualnie powinni walczyć o swoje ... A widzę że jest wiele osób ,które tylko mówią pod nosem buntują innych i czekają aż im manna skapnie, ślizganie się po innych i szukanie osłów co za innych walczyć będą o podwyżki ....A potem wieszają psy na innych ....Każdemu według zasług jak to mówią....

Zgoda
@Domowe przedszkole

Jest w tym jakaś logika ale nie do końca 1- jak sobie wyobrażasz że każdy ma walczyć indywidualne 2-firma nie dostrzega dobrych pracowników 3- jesteśmy grupą ludzi i powinniśmy trzymać się razem 4-mamy niby związki zawodowe to one powinny walczyć o dobro pracownika 5- związki powinny wysłuchać załogi i przenieść to na stół negocjacyjny 6- czy indywidualne coś wskórasz ? jeśli tak to będzie to po cichu żeby nie było szumu (to tylko jednostka zyska a co z resztą)

Marija
@Domowe przedszkole

True

Siara

Może i ja porzucę swoje 5 groszy . Mam pytanie do panów walecznych związkowców którzy Nas reprezentują jak idą rozmowy płacowe i rozmowy na temat kończącego się systemu tzw. zrównoważonego? Tak na marginesie systemu który tylko i wyłącznie działa na korzyść pracodawcy bo wg mnie pracownik nie ma żadnych . Praca w sobotę i wolne w tygodniu lub nadgodziny 8 godzin płacone na koniec okresu rozliczeniowego to po prostu parodia. Dla osób którzy są u władzy w SKF Poznań my się już kompletnie nie liczymy . Myślę że oni nie biorą pod uwagę iż mamy rodziny , znajomych, swoje hobby i inne rzeczy które robimy oprócz pracy. Praca jest bardzo ważna lecz to nie wszystko w życiu i nie można jej poświęcać większości swojego czasu. Tak na koniec pracuje na wałach i takiego (usunięte przez administratora) i braku organizacji nie było nigdy dotąd. W przypadku gdy te nasze waleczne lwy znów podpiszą lub może już podpisały tylko na razie cisza ten śmieszny system wiele osób przynajmniej z wałków zacznie szukać innej pracy . Niektórzy już to robią i powiem Wam że jestem jednym z nich. Miłego dnia dla wszystkich.

Na tego młodszego planistę łańcucha dostaw trzeba mieć jakiś KONKRETNY kierunek studiów? Zwracam na to uwagę, bo widzę że w ogłoszeniu jest mowa o wyższym wykształceniu, ale nie podali, o jakie kierunki studiów im chodzi jaki stopień dokładnie. To z licencjatem też wezmą?

Szczesliwy

Prawda jest taka ze firma jest(usunięte przez administratora)to wszyscy wiedza ale winni sa ludzie którzy podpisuja ugody na 4300 bo to ewidentnie jest proba tego ile mozna(usunięte przez administratora)pracownikowi z stawki ktora sobie latami wyrobil ciekawe ze aut sluzbowych sie nie pozbywaja skoro taka kiepska koniunktura na rynku mysle ze karma wraca i zaraz beda szukac naiwniaków do pracy za grosze ale Ukraińców juz nie ma a normalni ludzie szukaja normalnej pracy

Colo

To jak to jest mamy w firmie dwa (usunięte przez administratora) ludzi jedni dostają podwyżki a drudzy nie!!!!

Covid

Poszegolne osoby dostają podwyżkę a co z resztą,mają się pozwalniać?

Czy w SKF Polska S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Bohdan

Tak 15 i 16 emerytura oraz 500plus na drugiego pracownika

Daga
@Bohdan

A coś bardziej stałego? Mam na myśli przykładowo, tak jak miałam w poprzednim zakładzie, premie od wyników i tzw. absencyjną, że ci dawali, jak się na l4 nie poszło. Jak tu ogółem patrzą właśnie na to, jak ktoś pójdzie na zwolnienie?

Jeszcze przez trzy dni można słać im CV na stanowisko Młodszy Planista Łańcucha Dostaw. Więc mam szybkie pytanie do Was, jak działa pakiet relokacyjny? Dają mieszkanie służbowe, czy dopłatę do wynajmu w Poznaniu? Pilne, plizzz.

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.