Opinie o Premium Pożyczki S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Premium Pożyczki S.A., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Premium Pożyczki S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Pożyczki S.A. w Poznań

Jakub

Jak widze wielu niezadowolonych... Współpracowałem ok roku, firma jak każą inna, leżysz to Cię nie głaszczą, pracujesz jest ok, to nie praca dla takich co im wszystko zawsze przeszkadza

Klientka
Klient

Dzień dobry. Najlepiej zwrócić się na forum większość ludzi zauważy. Czy przedstawiciele bądź klienci mieli dziwne sytuacje w zachowaniu ze strony kierownika danego rejonu ja niestety tak dlatego postanowiłam opublikować post czy ty tylko ja byłam w niezręcznej sytuacji.Nie bójcie się odpowiadać.

lovenus Nowy wpis
@Klientka

A dokładnie o jakiego kierownik a chodzi? Bo ja też miałam niezręczna sytuację w tej firmie z jednym z kierownikow

Wanda Nowy wpis
@lovenus

Trochę Was rozumiem, że pewnie boicie się pisać dokładniej, żeby się nie narazić na proces o zniesławienie. No, ale w tym momencie, to zupełnie nie wiadomo, o co Wam chodzi. Niezręczna sytuacja to że nie odpowiedział na dzień dobry, czy że podstawił nogę? Strasznie to zawoalowane.

LUKASZ12 Nowy wpis
Klient

Witam serdecznie nie polecam zdecydowanie Tej firmy miałem kiedyś pożyczkę wzorowo spłacałem jedna potem druga. Po dłuższej przerwie postanowiłem znowu odezwać się o pożyczkę efekt zmarnowany czas i odmowa z powodu uszkodzonego lekko dowodu osobistego, rozumiem nowy klient to tak, ale byłem klientem spłacałem ok a teraz od owa zdecydowanie nie polecam tej firmy

Jakub

Soll
@Jakub

Tylko szkoda ze klientów którzy mają nadpłaconą pożyczkę źle się teaktuje i wydzwania przed czasem raty i się go traktuje jak złodzieja a jest jednym z najlepszych klientów wstyd rejon Janikowo kujawsko pomorskie

Michał
@Soll

Spoko dał mi to będzie ok

Weronika Nowy wpis
@Jakub

Hej Jakub, a jakie konkretnie stanowisko obejmowałeś w PP? :) Podpowiedz, czy jeśli chodzi o zarobki, to jest podstawa plus prowizja? Czy opierają się one głównie na prowizji? Jak one są liczone? Ile przeciętny pracownik z małym doświadczeniem jest w stanie miesięcznie zarobić w firmie?

Śmiech na sali
Klient

Nie polecam. Przy udzielaniu pożyczki w kwocie 2200 pobrana zostaje miesięczna rata w kwocie 220zl . Przy pozyczce na 52 tygodnie rata tygodniowa wynosi 52.72 zł. Mija 35 tygodni spłaty pożyczki co wynosi spłatę 1845,20zl a masz spałcone 1900zl.. To jak jest możliwe że ma się zadłużenie.. Skoro ma się więcej spałcone niż powinno mieć. I grozenie że jeśli nie wpłaci się tyle ile kierownik zarząda to sprawa trafia do windykacji. Zadłużenie powstaje bo są raty tygodniowe a Pani płaci miesięcznie to po co dają wybór jak Pani chce płacić skoro przez to niby powstaje zadłużenie bo nie ma tygodniowych wpłat. Chore... To o co tu chodzi. Wiem że nie które miesiące mają 5 tygodni. I rata wtedy wyniesie nie 220zl ale 270zl. Ale jak można mieć zadłużenie skoro ma się więcej spałcone niż się powinno mieć. Nie polecam.

Halina
@Śmiech na sali

Na pewno tak nie jest a Ty coś mylisz ... Raty liczy system więc nie ma możliwości żeby się pomylił.

Kierownik sekcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Dziwna rozmowa, która chyba miała podbudować ego rekrutera. W standardzie nawet brak odpowiedzi po rozmowie. Żenada. Nie polecam.

Pytania

Nie było.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co jaki okres czasu w Premium Pożyczki S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Pytanie do Prezesa

Czy zastraszanie pracowników w Pana firmie, to sposób na biznes czy świadczy o kiepskiej kondycji finansowej firmy ?

@Pytanie do Prezesa

Widzę że nie tylko u mnie tak było. Może wkońcu zauważa kto był zastraszany.

Weronika

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Premium Pożyczki? W jaki sposób trzeba się wykazać by móc liczyć na zatrudnienie? Chętnie dowiem się jakie wymagania ma pracodawca względem kandydatów. Napiszcie.

mart
Klient

Śmiechu warte!! Czekaliśmy 3 dni na odpowiedź i dostaliśmy że nie obsługują naszej miejscowości Pani wpisując miejscowość tego nie wiedziała?? Haha to może pora zmienić pracę? Już dawno z innej instytucji po telefonie przedstawiciel by był w ten sam dzień. NIE POLECAM!!

Bartosz

Przede wszystkim to jest forum pracownicze a uwagi do firmy lepiej tam kierować,

Klient

Drodzy klienci Premium Pożyczki, uważajcie na przedstawicielkę tej firmy z Trzcianki. Nie dość, że obsługuje klientów jakby była pod wpływem środków odurzających, to jeszcze każe przelewać raty z pożyczek na swoje prywatne konto. Jest to osoba niekompetentna i nieuczciwa. Wielokrotnie zgłaszałam tą sytuację do firmy, ale zero reakcji.

Mila

Masakra z ta firma czekam już trzeci tydzień na refinansowana pożyczkę bo przez wirusa wstrzymali i tak będzie przez 6 miesiecy

PF
@Mila

Droga Pani niestety ale większośc branży nawet banki wstrzymał sprzedaż kredytów jak tylko sytuacja się uspokoi wszystko wróci do normy. Prosze postawić się na miejscu firmy np. Firma udziela pożyczek na 1000zł 100 osobą daje to 100.000zł podczas pandemii ginie 50 osób firma jest w plecy 50.000zl

Mila
@PF

Pozyczki są ubezpieczone wiec nie tracą na tym nic. A sytuacja się poprawi dopiero za 6 miesiecy jak nie lepiej

PF

Praca jak praca raz lepiej jak gorzej, teraz jest gorzej gdyż wirus wstrzymał sprzedaż ogólnie ocena w skali 1-10 Podejscie do pracownika: 8 Wynagrodzenie: 5 Regularnosc:10 Premie i bonusy:9 Nie jest źle ale nie jest też rewelacyjnie

Uczciwy

Praca jako kierownik to praca dla desperatów i nie jesteś żadnym kierownijem a jesteś sterowany przez firmę, taki robol po którym jeżdżą i obwiniają za wszystko a Ty tylko robisz co mówią a wina jest Twoja, bardzo zakłamani ludzie, (usunięte przez administratora) brak umowy o pracę a jest kontrakt bez szacunku dla osoby nawiązującej współpracę bo by się od pozwów za mobbing nie opedzili. Średniowieczne zarządzanie, osoby tam pracujące jako Dyrektorzy nie są menadżerami i nawet takiej funkcji nie powinni pełnić. Nie dość że nie wyrobisz premii przez ich wygórowane plany nierealne to jeszcze zabiorą Ci z podstawy za to np że ludzie u nich nie chcą pracować. Zamiast dbać i szanować osoby świadczące im usługi to oni się z nimi wcale nie liczą. Na początku to jest robienie dobrej miny do złej gry a później zaczyna sie wszystko. A jaka to jest dziadoskaaaa firma dowiesz się gdy będziesz odchodziła. Wielkie Dziadooossttwooo.

AGA

Witam, jak wyglądają zarobki w tej firmie?

Weronika
@AGA

Dzień dobry, to pewnie zależy na jakim stanowisku. Osoby, które pisały wcześniej na GoWork nie zbyt sobie chwalą stanowisko przedstawiciela finansowego. Ale czy ktoś jakieś konkrety co do zarobków na tym stanowisku w Premium Pożyczki przedstawi?

Mirka
@Weronika

Wypłaty raz w miesiącu- jak się nie upomnisz nie dostaniesz paska . Wyplaty masakra - co miesiac mniej przy takiej samej pracy. Parametry na wyższa premie nie do wykonania- tak że większość ma za zbiórkę 5% brutto. Przy 100 kl ciężko zarobic 1 tyś w miesiacu. Nawet jak zarobisz ten tysiąc to połowę wydasz na paliwo. Praca dla desperatow. Takie wynagrodzenia jak w Premium to były ponad 10 lat temu. Teraz w konkurencji to za tydz pracy mam tyle ci za miesiąc w Premium.

@Mirka

Ja mam 9% ale trzeba pracować i budować rejestr a nie napisać 100 umów i się zatrzymać i tylko zbierać to tak nie dziala.

Byli razem

Dla każdego pracownika kierownika czy pf praca tu to największy błąd w życiu.

@Byli razem

Czemu tak uważasz?

Major

Źle o tej firmie piszą osoby, z którymi rozwiązano kontrakty. Widocznie nie sprawdziły się w kolejnej firmie finansowej. Doświadczenie to nie wszystko, trzeba jeszcze rzetelnie wykonywać pracę .

Aga34

Moim zdaniem, można zaufać tylko sprawdzonym i w 100 bezpiecznym pożyczkodawcom. Dla mnie taką firma jest Szybka Gotówka, zaciągam u nich pożyczki co jakiś czas i jestem bardzo zadowolona - polecam każdemu!

Lola

Hejka! Wicie czy ta firma daje multisport?

wojtek

pozyczki online lista-firm.com.pl bez baz

Paw

firma się już kończy to już ostatnie podrygi szukają kasy wszędzie obcinają wynagrodzenia zmieniając procedurę wprowadzając wygórowane plany A jeszcze u nich zabiorą ci z podstawy pieniądze

@Paw

Skąd takie przypuszczenia?,

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Pożyczki S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Premium Pożyczki S.A.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Paczkowska 26