Opinie o Modertrans Poznań w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Modertrans Poznań, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Modertrans Poznań o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modertrans Poznań w Poznań

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Modertrans Poznań możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Radosław S Nowy wpis
Kandydat

Czy rozmowa o pracę w firmie Modertrans oddział Biskupice odbywa się zdalnie czy bezpośrednio w firmie? Proszę o odpowiedź.

Damian Nowy wpis
@Radosław S

Nornalnie stacjonarnie. Tylko w maseczce.

Radosław S Nowy wpis
@Radosław S

Czy w oddziale Modertrans Biskupice zatrudniają pracowników na stanowisko Ślusarz? Jakie są wymagania na tym stanowisku?, Jakie są zarobki na tym stanowisku, warunki pracy, benefity itp?

Czy Modertrans Poznań ma ściśle ustalone godziny pracy?

max
@Pytanie

Tak, 6.15 - 14.15.

Kamil

Można pracować na pół etatu?

M
@Kamil

Jedynie na umowę zlecenie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Modertrans Poznań po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. zakupów – branża elektryczna. Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Teresa

Od paru miesięcy w wątku firmy pojawiają się same wpisy od osób zainteresowanych pracą w Modertrans. Zadawanych jest sporo pytań a niestety nikt na nie nie odpowiada. Dlaczego nikt z pracowników tu ostatnio nie zagląda? Odezwijcie się i udzielcie proszę jakichś odpowiedzi.

Damian

Witam czy ktoś wie kiedy będzie otwarcie nowych hal w Poznaniu na ul. Stalowej? i czy to będzie dział produkcji pudeł? Czy produkcja od a do z

Mlody

Ile można zarobić w modertrans w biskupicach

Jurek

@nikt dlaczego ? Pracowałeś w firmie? Napisz coś więcej!

Czarek

Firma z opinią dobrego pracodawcy ale to wie tylko dobry pracownik!!

Opinioman

Firma się rozwija i ciągle uczy (również na swoich błędach- umowy lojalnościowe z poprzednich opinii). Z potwierdzonego źródła wiem, że w ostatnim roku były aż trzy podwyżki w tym jedna z awansem. Dodatkowo pracownicy dostali roczne premie. Wypłacane są Katarzynki, dopłata do wczasów, bony na święta. Jest multisport i grupowe ubezpieczenie z opieka medyczna. Jeśli jesteś ok w stosunku do pracodawcy to pracodawca tez jest ok. Jeśli nastawiasz się na lenistwo w pracy to zdecydowanie nie jest firma dla Ciebie. Obowiązków jest dużo, praca dla ambitnych. Pracodawca zatrudnia osoby w rożnym wieku. Za nadgodziny wypłacane są pieniążki/konieczność wcześniejszego uzgodnienia. Generalnie fajna ekipa, dużo młodych osób, bardzo pomocni. Oczywiście zdarza się czasem jakiś error, ale to chyba w każdym zakładzie pracy. Jak to mówią- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Opinioman

A jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego w Modertrans Poznań? Czy oferowane są szkolenia wewnętrzne (nie tylko obowiązkowe z BHP) lub możliwość udziału w certyfikowanych kursach poza firma? Zachęcam Ciebie do poruszenia tej kwestii w wypowiedzi, ponieważ użytkowników może interesować, co firma ma do zaoferowania swoim pracownikom.

Ann
@Opinioman

O 3 podwyżkach pierwsze słyszę. Chyba że liczymy dział konstrukcyjny, produkcję i biura osobno. Słyszałam od znajomych, że na produkcji była premia roczna i podwyżka pod koniec roku.

anonymous

Widzę że firma szuka do działu zakupów, prosiłbym o opinie odnośnie zarobków, atmosfery oraz dlaczego szukają nowej osoby

Hydra
@anonymous

Zarobki pewnie mniej niż 3000 netto. Atmosfera specyficzna ze względu na kierownika. Szukają bo nie chcieli dać więcej zarobić doświadczonemu pracownikowi i po prostu odszedł.

@Hydra

Czy posiadana przez Ciebie wiedza spowodowana jest tym, że jesteś pracownikiem Modertrans Poznań? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie do napisania czegoś odnośnie pozapłacowych benefitów w firmie. Pracodawcy często utrzymując stały poziom wynagrodzenia rekompensują go dofinansowaniami do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej lub pełnego pakietu socjalnego.

faszi

nie polecam male zarobki a obowiazkow za dziesieciu i zero slowa dziekuje

faszi

nie polecam male zarobki a obowiazkow za dziesieciu i zero slowa dziekuje

@faszi

Czy ze względu na ilość pracy, Modertrans Poznań zapewnia Wam dodatkowe świadczenia pozapłacowe? Dla co trzeciego pracownika w Polsce, jest to bardzo istotna kwestia przy wyborze miejsca zatrudnienia. Pracodawcy oferują możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego lub zapewniają służbowy samochód i telefon. Myślę że, użytkowników zainteresuje poruszenie tego tematu w kontekście Modertrans Poznań.

Borys
@Beata

Tylko karta Multisport, nie ma żadnej prywatnej opieki czy jakiegokolwiek innego pakietu socjalnego.

SPL
@Borys

Socjal jest bardzo ubogi jak na sytuację rynkową. To jest firma z mentalnością PRL, tam nie ma żadnych dodatków poza jakimiś groszami jednorazowo 200-400 zł na wakacje i święta. Zarobki fatalne, na wstępie jak dostaniesz 2200 netto to jesteś kozak. Ludzie pracują tam 3 lata bez żadnego awansu. Wieczny referent, a obowiązki często podobne jak kierownik.

@SPL

Czy atmosfera panująca między pracownikami i innymi strukturami firmy jest pozytywnym elementem pracy w Modertrans Poznań? Czy tworzycie zgrany zespół, którego praca przebiega w sposób niezakłócony i efektywny? Napisz proszę, jaka jest Twoja opinia w tej kwestii.

Opinioman
@SPL

Mało prawdy w tej wypowiedzi.

Kolejorz

Na stronie Modertransu jest oferta dla Lakiernika i Ślusarza. Ja jestem Lakiernikiem i myślę nad wysłaniem CV. Lepiej na podanego maila wysyłać czy osobiście iść? Jakie zarobki mają lakiernicy? Praca na 1 zmianę? Proszę o informacje

Przemysław

@anonymous, gdzie znalazłeś otwartą rekrutację do działu zakupów? Gdyż na stronie internetowej Modertrans Poznań ogłoszone są dwie oferty pracy na stanowisko ślusarza i lakiernika. Przy okazji dla osób zainteresowanych kandydowaniem do firmy dodaję link: http://www.modertrans.pl/firma/kariera/

Henry

Nie zgodzę się z taką wypowiedzią. Firma jest bardzo dobra i niestety konkurencję to mocno uwiera!!

Witold

Konkurencja bardzo pracuje nad pogorszeniem wizerunku firmy?

@Witold

Konkurencja nie musi pracować nad pogorszeniem wizerunku. Firma sama to robi.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Modertrans Poznań na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Poznań i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Czy szukają teraz może elektryków do firmy?

Przemysław

@Pawełek, absolutnie nie chodzi na naprowadzanie na konkretną osobę. Po prostu poprosiłem o uargumentowanie swojej wypowiedzi innego użytkownika. Dużo osób wchodzi na forum, ponieważ ma zamiar aplikować i chciałoby się czegoś dowiedzieć na temat Modertrans Poznań. Wyczerpujące wypowiedzi są istotne dla takich osób, ponieważ pomagają im w odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Przemysław

@Gość, dlaczego tak uważasz? Umotywuj treść swojej wypowiedzi. Dokładna argumentacja wypowiedzi jest bardzo pomocna.

Pawełek
@Przemysław

Dokładna odpowiedz łatwo naprowadzanie na konkretną osobę. Firma opiera się o tanią siłę roboczą czyli studenci i Ukraińcy. Jest też paru dziadków. Może napiszę inaczej - polecam! Super firma! Super atmosfera! Super zarobki! Nigdzie nie zarobisz 14zł/h brutto! Polecam

Feliks

Super firma, dobre zarobki i atmosfera. Polecam

anonymous
@Feliks

Takiej opinii nie mogła napisać osoba normalnie zatrudniona w tej ,,firmie''. Ale żart całkiem dobry :)

Gość
@Feliks

Przestroga do kandydatów do tej firmy. To nie jest możliwe żeby pracownik napisał taką opinię, poczytajcie raczej pozostałe opinie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Modertrans Poznań - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Modertrans Poznań
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Forteczna 2