Opinie o Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. w Czerwonak

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. w Czerwonak

Mali Nowy wpis

Cześć, w ogłoszeniu dla Inżyniera Sprzedaży jest krótko napisane, że istnieje możliwość awansu. Na jakie konkretnie stanowiska i jak zasady współpracy wtedy się zmieniają? Nie ukrywam, że interesują mnie zarobki. Te bieżące ile mniej więcej wynoszą?

Danuta

nie znam slangu chyba, więc proszę o odniesienie się do tej ostatniej opinii, gdzie ktoś napisał, że jest tu lepiej niż u typowego janusza. Co to miało oznaczać? orientuję się, bo jest jeszcze szansa, żeby papiery złożyć na młodszego konstruktora mechanika, bo oferta jeszcze parę dni dostępna będzie a niestety stawki nie uwzględnili.. widełki da radę podrzucić? Ogólnie to warto, żeby partner aplikował? widziałam też jak pisali tu kiedyś odnośnie zasad wypłacanych premii, do dziś są niezmienne?

Młody Nowy wpis
@Danuta

Kto nie aplikuje ten traci. Nie wszyscy podają warunki finansowe. Nie wszyscy podają prawdę w ogłoszeniu. Dlatego aplikuje tam gdzie interesuje mnie stanowisko pracy. Na rozmowie o pracę pytam o wiele szczegółów. Innymi słowy sprawdzam co tak naprawdę zawiera oferta. Dzięki temu mogę wybrać najlepszą ofertę. W PET pokazali mi wszystko, nawet biurko gdzie będę pracować. Otrzymałem informację na temat elastycznych godzin pracy, premii, szkoleń, zasadach awansu.

Karol

Jak firma zapatruje się na studentów ?

@Karol

Firma jest otwarta na studentów. Dotyczy to zarówno staży i praktyk, zatrudnienia w trakcie studiów, jak i od razu po studiach (pełen etat lub część etatu). Osoby, które były na praktykach lub stażu bardzo często zatrudniane są na stałe. Firma bardzo chętnie szkoli nowych pracowników zarówno w formie wewnętrznych szkoleń, jak i zewnętrznych oraz szkoleń w Chorwacji w Koncar D&ST

Edward
@R

To naprawdę super, bo ciężko się dostać gdzies na praktykę, albo zaraz po skończeniu studiów. Jak mają płacone takie osoby bez doświadczenia? Dostaną na początek więcej niż najniższa krajowa?

@Edward

Tak, powyżej najniższej krajowej

@R

Kurcze, no to elegancko! Fajnie że doceniają takie osoby, które dopiero co wchodzą na rynek pracy. A mogą też liczyć na jakieś dodatki do pensji?

@Marta

Na niektóre tak, ale np. premia w pierwszych 3 miesiącach pracy jest trochę niższa niż później.

Adam Nowy wpis
@R

Jaka premia jak te robiłem nie było czegoś takiego jak premia podwyżki.

Danuta Nowy wpis
@Adam

O widzisz, pytanie tylko kiedy tak naprawdę tu robiłeś? Możliwe, że przez ten czas tak sporo się zmieniło? Chyba, że to różnice stanowiskowe? Na każdym przysługuje premia? Jakie średnie wysokości? Kiedyś pisali o 20%. Co do podwyżek możliwe, że są stażowe? Po ile lat ludzie tu pracują?

Jest lepiej niż u typowego Janusza, dla mnie ok

Mateusz

Czy firma oferuje jakieś benefity (np. luxmed itp.)?

Hmmm
@Mateusz

Jeśli chodzi o pracę na produkcji, to jedynie jest kilka stówek na święta w formie karty, kilka stówek wczasowego i to wszystko. Czy mają coś w biurze, to nie wiem.

Helena
@Hmmm

Rozumiem, a czy poza tymi dodatkami okazjonalnymi są też jakieś premie w firmie? Czy w czasie pandemii coś się zmieniło w tej kwestii? Chciałabym jeszcze wiedzieć, jak jest obecnie z nadgodzinami w Power Engineering.

Hmmm
@Helena

Tak, jak było pisane wcześniej jest około 20% premia co miesiąc. Na czas pandemii nic się w kwestii wynagrodzeń i premiowania nie zmieniło. Jeśli chodzi o nadgodziny, to fizyczni mają płatne 50%, a umysłowi do odebrania w formie wolnego.

Kupa
@Mateusz

Nie ma żadnych bonusów ani dopłat do wakacji jak piszą

Katarzyna
@Hmmm

Kilka stówek to kilka stówek tam to sporo. Nie każdy może się pochwalić czymś takim. Ale jakichś takich pozafinansowych benefitów nie ma?

@Hmmm

Dofinansowanie na wakacje (wczasy pod gruszą), karty przedpłacone na święta , paczki dla dzieci na święta. Nadgodziny 50% oraz 100% na produkcji w biurze elastyczny czas pracy

Wojciech
@R

Super, fajnie że napisałeś tak dokładnie :) A jakie są godziny pracy? Mówisz, że czas pracy jest elastyczny, ale jakieś core hours są?

@Wojciech

Na produkcji sztywne godziny 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. W biurze między 7:00 a 9:00 do 15:00 a 17:00.

@R

Super, a powiedz, na produkcji wyznaczają Ci, która zmiana, czy sam wybierasz? Dzięki z góry ;)

@Anna

Zmiany są z góry ustalane przez Mistrzów i Kierownika Produkcji. Praca na dwie zmiany jest praktycznie cały czas, trzecia zmiana uruchamiana jest sporadycznie. Najczęściej grafik jest ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem.

Wojciech
@R

Nadgodziny się często zdarzają?

Ogłoszenie na Elektryk do Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Kaban

Nie polecam pracowałem 8 lat w firmie bałagan (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym większość to same konfitury firma ledwo zupie nadgodziny wypłacane w premii bez ZUS

@Kaban

W ogóle nie płacili zus?!

Kto ma wiedzieć to wie

Siema istnieje nadal firma kiedyś pracowałem na elektrycznym jeździłem na delegacje z kupą i Pawłem miało to padać i co dalej to jest .

Czy w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pracuś

W przypadku pracy na pełen etat, firma zatrudnia tylko w formie umowy o pracę.

R

Tylko umowy o pracę. Umowy zlecenie bardzo rzadko i tylko w przypadkach pracy dorywczej w wakacje, stażu, czy praktyk.

on

@Ormianin hmm czyli koniec końców jakaś premia raczej zawsze wpadnie co kwartał?

@on

Kwota (procent) premii ustalana jest raz na kwartał, ale wypłacana co miesiąc wraz z wypłatą.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.?

Ormianin

W firmie ustalona jest kwota bazowa i każdy pracownik ma współczynnik, przez który mnoży się tą kwotę, np. 1.8 lub 2.5. Każde stanowisko ma ustalone widełki, w ramach których współczynniki są przydzielane, a zależą one od np. stażu, wykształcenia lub typu zadań, z których na danym stanowisku należy się wywiązywać. Do tego dochodzi premia kwartalna do 30% wynagrodzenia. Z reguły jest to jednak 20 lub nieco ponad 20%, bo żaden dział nie może przekroczyć bodajże 22,5%, a więc jak komuś nie zabiorą, to nikt dużo więcej nie dostanie. Premię jest stracić bardzo trudno, a najłatwiej po prostu chorując, ale to i tak zabierają po kilka procent. Natomiast wysokość wynagrodzeń trudno mi ocenić. Są mniej lub bardziej sprawiedliwe i dla jednych 'w miarę', a dla innych zbyt niskie. Ale tak jest wszędzie.

Ormianin
@Ormianin

Przepraszam. Premia jest comiesięczna, natomiast ustalana jest na cały kwartał.

Choć firma działa dopiero kilka lat ale wypracowała sobie wysoką pozycję i do tego jest dobrym miejscem do pracy, tu szanuje się pracowników.

Roman
@Paweł

Hehe wstydu pan oszczędź szanuję się ludzi śmiech to chyba jakiś pseudo kierownik pisał.

Romero
@Paweł

Hehe dobry jesteś sebiks na dodatek biurowy na pewno to piszę szanuję ludzi ale dobre śmiech.

Nierób
@Romero

Zrób miejsce innym. Dziś wiele osób szuka pracy a ty marudzisz, że ktoś każe ci pracować.

Pracuś

Pracuję tu ponad 15 lat. Kiedyś było zdecydowanie gorzej. Teraz są jakieś perspektywy. Chorwaci planują inwestycje w nowe maszyny. Premia jest co miesiąc 10%. Wiele osób dostało dodatkowo podwyżkę.

@Pracuś

Chyba (usunięte przez administratora) te podwyzki dostali, pracuje tu 8 lat i chooj wielki tu jest zarobki 1000 i troche, zwalniam sie za chwile z tego syfu w sklepie placa duzo wiecej,ludzie uciekajcie z tego syfu.

@Konkret

Konkret, Nie zapomnij, że tam też będzie trzeba pracować. A co zrobisz jak będą sprawdzać czy pracujesz?

@Pracuś

Maga bo pracy się nie boje za pieniadz godziwy.

@Konkret

Mogą sprawdzać pracy się nie boję za pieniądz godziwy.

Nierób
@Konkret

Czyli jak Twoim zdaniem dobrze nie płacą to nie robisz? Lepiej pokaż im jak zarabiasz krocie gdzie indziej. Tutaj się tylko marnujesz chłopie...

Tymoteusz

Gdyby prawdą było to, co tu wypisują niektórzy ,to firma nie miały dobrej opinii potwierdzonej przez setki osób!!

Wici
@Tymoteusz

Gdzie masz te setki osób dobry jesteś .

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.?

Odpowiedź

80% potoczny, 20% biznesowy

Czy rozmowa rekrutacyjna w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Rezydent

Język w którym przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna zależy od stanowiska - komunikatywna znajomość języka jest wymagana na wszystkich stanowiskach biurowych. Dla pracowników produkcyjnych nie ma takiego wymogu.

Warsztat

No to się Klaudiuszek doczekał!

Romek
@Warsztat

Co mu się gamoniowi stało że się doczekał , wziął ślub ze swoim przydupasem z biura czy ktoś mu dziecko zrobił.

Czy można liczyć w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Romek

Nie można liczyć na nic ,patologia i regeneracja w tym zakładzie ,kierownictwo chamy .

Czarek

Czy szukają osób do działu technicznego? Jakie wymogi? Jaka umowa i stawka?

Bolesław Bródka
@Czarek

Szanowny Internauto, W Dziale Technicznym rekrutacja trwa nieustannie od wielu lat. Nawet jak nie ma ogłoszeń o pracę w znanych i lubianych portalach, chętnie nawiązuję kontakty z potencjalnymi kandydatami do pracy. Większość osób, które zostały przyjęte do pracy to absolwenci Politechniki Poznańskiej. Część z nich rozpoczęła współpracę z firmą jeszcze podczas studiów przy realizacji starzy i praktyk studenckich. Obecnie poszukujemy inżynierów (magistrów także) mechaników z doświadczeniem zawodowym oraz tych zaraz po studiach. Wymagania stawiane kandydatom to umiejętność obsługi oprogramowania CAD 3D (preferowany AutoDesk Inventor), wyobraźnia przestrzena, podstawy materiałoznawstwa, życzliwość i uprzejmość. Zaczynamy pracować w zespole wielokulturowym, dlatego umiejętność języków obcych jest mile widziana (w szczególności język angielski). Naszym inwestorem strategicznym jest firma z Chorwacji, stąd istnieje możliwość wyjazdów na szkolenia do fabryki w Zagrzebiu. Kwestia wynagrodzenia w firmie została dość jasno opisana za pomocą regulaminu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub @. Dane kontaktowe są zawarte na naszej stronie www. Z poważaniem dr inż. Bolesław Bródka

elektryk

Widać już kierownictwo się wzięło za poprawianie wizerunku. Komentarze pozytywne prawie tak jak by próbowali oszukać tych co tam pracują pozdro 600 szybciej biegajcie to wam bródki porosną

Bolesław Bródka
@elektryk

Szanowni Państwo, W Dziale Technicznym pracuje zaledwie kilka osób. Większość z nich to osoby młode, które konstrukcji transformatorów nauczyli się w firmie. Osobiście zatrudniałem większość z nich. Z absolwentów stali się w pełni wykwalifikowanymi konstruktorami. Nie ukrywam, że większość wiedzy nabyliśmy poprzez bardzo dobrą współpracę mojego działu z pracownikami produkcji. Pierwsze jednostki powstawały na podstawie niewielkiej ilości dokumentacji, a doświadczenie pracowników firmy nabyte podczas remontów pozwalało na wykonanie i montaż całego transformatora. Firma przez ostatnie lata wypracowała własny produkt, który z powodzeniem konkuruje z rodzimymi jak i zagranicznymi produktami. Dziś pomimo dużo większej wiedzy i bogatego doświadczenia w produkcji nowych transformatorów pozornych problemów przybywa. Co dziwne, część pracowników, którzy niekiedy brali udział w tworzeniu nowego produktu dziś nie potrafią wykonać tego co sami stworzyli. Fabryka stała się obiektem zainteresowania inwestora z branży i otrzymała nowe możliwości. Uważam to za efekt pracy całej załogi firmy. Próby usprawnienia produkcji nie wszystkim się podobają, co objawia się negatywnymi wpisami. Jak ktoś wcześniej zauważył, minimalne wynagrodzenie w naszym kraju nie umożliwia na wypłatę w wysokości wymienionej w poniższym wpisie. Nikt w naszej firmie nie ma wynagrodzenia minimalnego. Ostatnio przyznana była niewielka podwyżka oraz wprowadzono comiesięczną premię. Wszyscy pracownicy pracują na umowach o pracę.

Bardo
@Bolesław Bródka

Są płace minimalne człowieku w tej firmie

Bardo
@Bolesław Bródka

Chłopie, ty jesteś kierownikiem w tej firmie, więc masz dobra wypłatę, a ta moja premia jest taka że dostaje mniejszą wypłatę niż przed wprowadzeniem tej jałmużny i wogle jest nieodczuwalna, podwyzki to ja niedostalem od 6 lat, a firma sporo składek odciaga, bo aż 14 pozycji jest ! Nie polecam nikomu tej firmy jesli chodzi o pracowników fizycznych.

Roman ptp
@Bolesław Bródka

Zejdź na ziemię człowieku płacę minimalną ma kilkanaście osób z działu , gdzie ty żyjesz chłopie ,masz premie za wypisywanie takich głupot ,bolero nie świruj

Karol

Może nie jest idealnie, zawsze można popracować nad zmianami na lepsze!

Zostaw merytoryczną opinię o Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. - Czerwonak

• Jak się pracuje w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gdyńska 83
    62-004 Czerwonak

Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.