Opinie o Spirvent Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spirvent Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Spirvent Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spirvent Sp. z o.o. w Oborniki

Co jaki okres czasu w Spirvent Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Co jaki okres czasu w Spirvent Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

Ludzie ogarnijcie się. Ta firma już od roku nie istnieje więc pytanie o podwyżki jest śmieszne.

Marzena
@MP

Zastanawiające. Z ciekawości zaczęłam szukać informacji o Spirvent i nigdzie nie ma nic na temat tego, że firma już nie istnieje. Skąd zatem posiadasz taką wiedzę? Sam może tam pracowałeś? Proszę, powiedz coś więcej.

MP Nowy wpis
@Marzena

Już raz to tu pisałem/wklejałem. O tym że Spirvent padł wiem bo mam ich kulejący inwerter i nie ma już go kto naprawić. Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu, XI Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 23 lipca 2019 r. wydanym w sprawie o sygnaturze akt XI GU 613/19 o ogłoszenie upadłości dłużnika SPIRVENT spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej z siedzibą w Poznaniu (KRS 0000536174), dokonał zabezpieczenia majątku dłużnika przez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Barbary Kaneckiej-Kaczmarek, nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego 587.

serwis Nowy wpis
@MP

Suchowola 34, 98-332 Rząśnia Telefon: 666-967-342, e-mail: chmura@pvsolarproject.pl

Pytanie Nowy wpis

Czy w Spirvent Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Marek Nowy wpis
@Pytanie

No pojawiła się jedna i to zasadnicza. Firma Spirvent zbankrutowała i już nie istnieje.

Jaki jest wkład kierownictwa Spirvent Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

Sirwent już nie istnieje więc pytanie o atmosferę w firmie jest trochę śmieszne.

Marmix
Klient

Falownik się przegrzewa 4KW i tylko 4,6Kwp panele porażka , kupili płytki w hinach i wciśli do obudowy bez radiatora porażka do kwadratu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek

Czy to prawda, że Spirvent jest w trakcie upadłości?

Robocop

Witam wszystkich Czytelników forum. Jestem instalatorem PV i miałem ze Spirventem do czynienia już wielokrotnie. Na początku kiedy firma się rozwijała sam Prezes jeździł do instalatorów pokazywał Woltę 3kW i zachwalał jaki to cudowny inwerter. To był początek branży w Polsce. Pomyślałem - no fajny. Nikt takiego niema. Więc rozpoczęliśmy współpracę. Kupiłem kilka inwerterów i zainstalowałem u klientów. Do dziś tego żałuję. Wszystkie, podkreślam wszystkie inwertery wymagały serwisu. Mało tego. U dwóch klientów miałem tyle akcji serwisowych, że klienci zażądali wymian inwerterów. Wymieniłem na Froniusy i problemy się skończyły. Awaryjne Wolty zwróciłem do Producenta i zaczęły się kolejne problemy. Nie mogłem odzyskać kasy. Po wielu miesiącach batalii o pieniądze zdecydowałem się w rozliczeniu wziąć Dragony. Bo pomyślałem że te Chińskie są bezawaryjne ponieważ sprzedaję Chińskie inwertery i z nimi nie mam żadnych problemów. Rada dla potencjalnych nabywców. Chcesz się przekonać czy firma funkcjonuje? Zadzwoń a właściwie spróbuj dodzwonić się do ich serwisu. Myślę że więcej nie trzeba komentować.

Janusz
@Robocop

Całkowicie potwierdzam opinię. Spirwent to wielka porażka

Janusz
@Janusz

Zapomniałem dopisać że już 1,5 roku mam zainstalowany Spirvent o mocy 4kW.

Adrianek

Potwierdzam fatalną jakość obsługi. Nie będę opisał jakimi argumentami się posługują, ale potwierdzam fakt że mają klientów w głębokim poważaniu czyli w 4 literach. Nie dają na przykład kodów czyli PINów do inwerterów. Cały soft czyli monitoring w chmurze to porażka. Dane niewiarygodne, masa błędów, rekordy nie nadają się do żadnej analizy. Mało tego, zdalnie kasują dane z samego falownika co ma utrudnić reklamację. Firma jest niema czyli "nie żyje". Może mają kilku dobrych inżynierów ale zapewne są mocno stłamszeni. Chyba umierają...

Hugo

W Gmini Rząśnia zamontowano .Miał to być pokazowy projekt , duma GMINY . No i jest pokaz ale nieudolności , teraz nie ma kto naprawiać dziadostwa . Gmina wdrożyła monitoringi wisiał u nich taki na ścianie , ciekawe czy jeszcze to mają ? Pewnie duma leży gdzieś w piwnicy .

Czy w Spirvent Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Bardzo luźna. :) Firma w upadłości. Nikogo w firmie nie ma. Luźniej tam być nie może.

MP

Czy firma Spirvent jeszcze istnieje?

Gość

Zero kontaktu z firmą szrot!!! Nie polecam .od maja czekam na usunięcie usterki

Jacek

Od jakiegoś czasu nic się na wątku nie dzieje. Jestem ciekawy ,czy firma zapewnia stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego w swoich strukturach? Proszę o o odpowiedź.

Marcin1122

w tym całym zamieszaniu nazwę firmy też pomyliłem firma spirvent przepraszam jak kogoś obrazilem

Marcin1122

Miałem przyjemność skorzystać z usługi firmy sprivent sp. Z o.o sp. K ul. Polna 2c 64-600 Oborniki w roku 2017r. Firma zainstalowana instalację i ta zaczęła funkcjonować Po niemałym roku zaczęły się pierwsze problemy Po wizycie w zakładzie energetycznym w sprawie rozliczenia bilansu energii okazało się że instalacja wyprodukowała min 50% energii niż zapewniał wykonawca pierwsze rozczarowanie Kilka miesięcy później wystąpią usterka zwarcia instalacji na jednym inwentarza po wielu zaznaczam wielu monitach udało się namówić kogoś by w końcu łaskawie przyjechał i usunął usterkę Pracownik który przybył absolutnie nie wiedział o co chodzi nie miał żadnych narzędzi do demontażu inwestora pomogłem mu go zdemontować Zabrał i powiedział że w ciągu kilku dni będzie naprawiony niż tych rzeczy od dwóch miesięcy nie mogę się do pracowników ani do szanownego Pana prezesa Pana Łukasza Sułkowskiego dodzwonić nie odbiera tel ani nie odpisuje na SMS i e-maile ma to kompletnie gdzieś więc zgłaszam sprawę na policję w sprawie kradzieży mojej własności i kieruje sprawę do sądu bo innej drogi nie widzę nie mam urządzenia ani nie działa instalacja ta firma to prawdziwy krzak nie polecam kompletnie ich usług chyba że chcecie mieć podobną sytuację totalna porażka firma sprivent. Po zakupie brak obsługi technicznej INFORMACJI I w ogóle niczego nie robią sobie nic z klientów a miało być tak dobrze ten pan proponuje by wrócił do przedszkola i szkoły i nauczył się podstawowych zasad kultury i odpowiedzialności SPRIVENT FIRMA TO SAME PROBLEMY

PM

Dałem sobie zainstalować inwerter tej firmy, bo firma polski i miał być szybki serwis z racji że produkcja w Polsce. Na początku (rok temu) można się było do serwisu dodzwonić i zgłosić problem. Nic z nim nie robili, ale można było się dodzwonić. :) Dzisiaj kontakt z serwisem jest ZEROWY. Żaden telefon firmy Spirvent nie jest odbierany. Nie jestem nawet pewien czy firma jeszcze istnieje.

ja
 Rekomendacja

Podzielam pogląd, że powinniśmy wspierać krajowy biznes i lokalne firmy. Mam jednak wrażenie, że w przypadku tego pracodawcy plany troche rozminęły się z rzeczywistością. A najsmutniejsze jest to, że ucierpieli też pracownicy, którzy miesiącami nie otrzymywali wynagrodzenia.

Co słychać w firmie Spirvent Sp. z o.o. w mieście Oborniki? Czekamy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Spirvent Sp. z o.o., który ma jakieś wieści?

@Administrator

Wygląda na to, że Spirvent miał problemy (pytałem potwierdzili że mieli problemy z płynnością, więc posty że "nie płacą dostawcom" mogły być prawdziwe). Natomiast jako profesjonalista z branży PV (uprawnienia UDT od 4 lat) zachwyciłem sie ostatnio ich produktami, które są zdecydowanie bardziej zaawansowane technicznie/informatycznie niż konkurenci z Chin i Europy. A co najważniejsze, to polska myśl techniczna i się rozwija dzięki naszym pieniądzom (NCBiR ) i jest szansa na modyfukacje których potrzeba w POlsce a nie dopasowywanie się do (np II taryf) funkcjonujących na zachodzie. Ja jestem zadowolony (dziś) i nie interesuje mnie, że mieli kiedyć problemy - niech podniesie pierwszy kamień ten, kto w Polsce nie miał przejściowo problemów... Dziś nie mają i to jest ok :-)

Andrzej
@Jacek

Polska myśl techniczna? Chyba tylko naklejki. Oferowane przez firmę Spirvent inwertery to chińczyki produkcji PurpleRubik(usunięte przez administratora)

Tomek
@Jacek

A kto od nich nakłamał, że nie mają już problemów finansowych?

Tom
@Andrzej

Byłem na szkoleniu i wszystko jest w Polsce robione , a w chinach to ciebie zrobili. Ważne aby kupować POLSKIE produkty.

Andrzej
@Tom

Szkoda, że nie było to szkolenie z samodzielnego myślenia, bo wtedy wpisałbyś w wyszukiwarkę "purple rubik presola" i przekonał się, że Dragon i jakże polski Husar to chińskie Mercury, Venus oraz Jupiter. Podejrzewam jednak, że doskonale o tym wiesz, bo jesteś kimś ze Spirventu, a jeśli nie, to gratuluję mądrze wydanych pieniędzy na "szkolenie". W Chinach mnie nie "robili", na szczęście w polsce też nie.

Łukasz

Kontakt zerowy,(usunięte przez administratora) Obsługa koszmar, dzwonią tylko w tedy kiedy coś potrzebują. Nie warto współpracować z takimi firmami, finał w sondzie. To już któryś raz z rzędu próba, współpracy za każdym razem to samo. Współczuję osobą które mają falownik z tej firmy, będą płakać.

@Łukasz

(usunięte przez administratora) Onie nie produkują wałowników tylko falowniki ;-) Ja nie miałem z nimi żadnego problemu ! To najlepsze produkty na polskim rynku

Peet

Mam falownik spirvent działa i bez problemów - przynajmniej się nie rozłącza w święta przy nadmiarze w święta jak mój stary fronius

Katarzyna

Firma nie płaci kontrahentom.

Zostaw merytoryczną opinię o Spirvent Sp. z o.o. - Oborniki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Spirvent Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polna 2C