Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Hurra Lg Hem

Firma ochrony poszukuje Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej na stanowiska Dowódców i ich zastępców Miejsce Pracy: Biskupice Podgórne od 01 sierpnia 2019 r jesteśmy eL Dż Skontaktuj się z nami, jeśli: - znasz przepisy prawne z zakresu ochrony osób i mienia, - posiadasz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, - posiadasz legitymację osoby uprawnionej do posiadania broni z wpisem „B” (niekonieczne), - jesteś osobą odpowiedzialną, spostrzegawczą, dyspozycyjną, - jesteś osobą sprawną fizycznie, - jesteś osobą gotową do pracy w godzinach nocnych, - posiadasz umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office, - znasz język angielski (stopień komunikatywny). Na Twój dzień pracy będzie się składać: - zarządzanie załogą i wspieranie koordynatora, - podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi zagrożeniami, - prowadzenie dokumentacji ochronnej zgodnie z obowiązującymi procedurami. U nas zyskasz: - stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, - pensję zawsze na czas i premię miesięczną, - służby 12h. No i teraz kilka podpowiedzi : Po osobistym kontakcie i nazwijmy bełkocie (wprowadzenie) przedstawiciela G.Solid można wnioskować co następuje ,praca nazwijmy polega głównie na lataniu pomiędzy posterunkami lub telefonowaniu do "baranów" z własnego telefonu bo nie zapewnili łączności ...,strój przystosowany do obsługi maszyn rolniczych a nie do wystawania w 30 stopniach , SAFETY Inspector (BHP) nic na to itd... czas Pracy 12 rbh na dobę owszem ale dzień po dniu bo nie ma załogi. Bez płacenia za rbh nocne i świąteczne .No i jeśli dojezdni to nie wychodzi 12 rbh tylko minimum 15 rbh brak zwrotu za dojazdy. I tak sobie można policzyć : minimalna płaca w 2019 r. wynosi 2250 zł brutto (ok. 1634 zł na rękę) za normę godzin sierpień 168 rbh minimalna stawka godzinowa wyniesie 14,70 zł brutto X 168 + premia to znaczy zlecenie które może być albo nie.Czyli pracując jak wyżej po 15 rbh x 21 din robocze w sierpniu wyjdzie = 315 rbh to oznacza premie :- 0. Czyli praca za jakieś 9.pln na rękę bez składek i ubezpieczenia. można długo jeszcze pisać lecz szkoda czasu -lewizna...

El ge
@Hurra Lg Hem

naprawdę to jest super praca pod warunkiem że jesteś muł bagienny , w kłodzku zapowiedzieli nam że będziemy dowożeni bi nie ma mułów do roboty

rychu
@Hurra Lg Hem

dokladnie tak jak mowisz tragedia , ludzie nawet nie idzcie do tej firmy dzkoda nerwow

KTOŚ
@Hurra Lg Hem

Widzę, że konkurencja nie śpi :) trochę zabolało co?

heh konkurencja
@KTOŚ

ta firma nie ma konkurencji wszystkie sie przy nich umywaja , oczywiście w negatywnym wzgledzie kazda firma ochroniarska jest lepsza niz solid

Ważny

Odradzam wszystkim pracę w firmie Solid b. SŁABE STAWKI GODZINOWE 12 zł. netto. Inne firmy już od dłuższego czasu dają więcej, a na dodatek ta umowa zlecenie jest śmieszna, co 2 miesiąc jest odprowadzana składka ZUS!!! SKANDAL!!!

mlody
@Ważny

dokladnie , umow nie ma , a juz nie wspomne o osobach nad nami ktorzy chodza i buntuja ludzi przeciwko sobie , ze tej osoby czy tamtej mam nie lubiec , haha zalosne zachowanie na poziomie dziecka z podstawowki.

mysza
@mlody

typowe zachowanie dla solidu

Szlabanowy

Pracuje w biskupicach podgornych w lg,solid przejał obiekt i ani widu ani słychu umów które podpisywałem na żmigrodzkiej. Czy to prawda że w ogóle nie ujrzymy umów zlecenia? Pozdro

szlaban ELdżi
@Szlabanowy

Jakie umowy tłumaczenie że są w warszawce są i tyle .Tobie poco pytanie i tak masz zus płacony za 1 miesiąc bo zlecenia są na 2 miesiące i 2-ugi miesiąc jest zamykane więc nie ma konieczności płacenia składek dlatego tyle ich podpisywałeś... Już z Wałbrzycha .Nowej Rudy ,Kłodzka,Świdnicy,Dzierżoniowa,Ząbkowic będą kazali dojeżdżać szlałfowa(usunięte przez administratora)nam już zakomunikowała,bo nie ma chłopa ni kobity do niby fajnej roboty.

Alekjan

Jesteście do bani.(usunięte przez administratora).A koordynatorzy mają gdzieś pracowników.No i nie zwracacie pieniędzy za przejazdy z i do pracy

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Xyz

Ile płacicie netto na umowie o pracę o takich miastach jak Kraków i Wrocław Jeśli ktoś ma grupę stopień umiarkowany

wroclaw Wojtek
@Xyz

płacimy 2250 brutto bo jesteś orzeczony warunek umiarkowany lub znaczny jeszcze lepiej,symbol 02-P,01-U,06-E... czekamy praca od zaraz i 300 rbh do wyrobienia w ramach premii nie zapewniamy warunków zgodnych ze stanowiskiem pracy do schorzenia ..powodzenia.

Xyz
@wroclaw Wojtek

ogólnie Gdy pracowałem jeszcze w Polsce w firmie ochroniarskiej Bodajże nawet waszej robiłem mniej więcej 170 do 200 godzin jaką to daje kwotę netto w waszej firmie przy stopniu umiarkowanym na umowie o pracę po prostu chciałbym wiedzieć na czym stoję i ile etatów mam wziąć żeby się utrzymać we Wrocławiu

wrocław Wojtek
@Xyz

jak wyżej napisano -----na co liczysz , trzeba robić żeby zarobić------lokum ci damy na obiekcie , jedzenie se zamówisz i coś odłożysz... 300 rbh do wyrobienia 7 umów ??? zleceń dasz radę ...

haloo haloo to jest jak pisza

Tak jest od lat i nic sie w tej firmie niezmienia to co pisza to prawda jest 100,procent to tyle.

lola kasia monola z kłocka
@haloo haloo to jest jak pisza

ja miałam takiego kolege inspektorka piotrka co kazał sobie wynośić towary z media ex. z carrrrefo.rossma.itd...... sam handlouje autami ,sprzedała mu audi a on jeszce z reszta wisi miał robote za 3000 tysi w solidarności załatwić a on mi tyle że musze zapinać za własne .Od wałbycha do wrosławia kupa nie dyrektor.

siwa
@haloo haloo to jest jak pisza

dokladnie dziwie sie ze , taka firma funkcjonuje wogole, a koordynatorzy tam tragedia

Mieszam rano wódke z redbulem

Bardzo nie kompetentna firma która jeśli masz mało godzin to masz więcej pieniedzy a jeśli masz dużo wyrobionych to mniej kasy dostajesz ja przeżyłem już 3 inspektorów bo ich obowiązki były duże a kasa szkoda gadać firma porażka najlepiej trzymać sie z daleka (usunięte przez administratora) przekręciarze i kupe szmat :)

rekrukretyn
@Mieszam rano wódke z redbulem

Agencja ochrony osób i mienia poszukuje: Pracowników Ochrony Miejsce pracy: Legnica (obiekt handlowy) Czego możesz się spodziewać? Monitoring: - Obserwacja ruchu na obiekcie - Kontrola pracowników - Nieustanny kontakt z pracownikami ochrony Linia kas: - Obserwacja osób na wejściu/ wyjściu klientowskim - Reakcja po uruchomieniu się alarmów zgodnie z obowiązującymi procedurami - Obserwacja kasjerów - Wsparcie pracowników sklepu Wymagania: - Dyspozycyjność - Gotowość do pracy zmianowej - Sumienność - Niekaralność Mile widziane, ale niekonieczne: - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Studenci i pełnoletni uczniowie poszukujący pracę na okres wakacyjny Oferujemy: - Pracę od zaraz - Miłą atmosferę pracy - Zdobycie doświadczenia zawodowego - Stawkę 11-11.50 zł/h - Elastyczny grafik - Umowę o pracę po okresie próbnym - Szkolenie wstępne, - Zawsze terminowe wynagrodzenie.

Byłybil

Na szczęście nie zabawiłem tam za długo. Brak szkoleń, brak podstawowych narzędzi do pracy, a nader wszystko „ dyrektor „ który zoslicza za coś co nie należy do twoich obowiązków, wielki jegomość co to w pracy gościem jest a zgrywa bóg wie kogo - słoma z butów . Wszystko za niego odwalają inni. A jak się do niego góra o coś przyczepiła to szukał kozła ofiarnego .Dziwie się ze Warszawa na to wszystko pozwala.

wał-z- brzycha
@Byłybil

Witam byłych i obecnych jeśli chodzi o mnie to już były.(usunięte przez administratora).Ano zacznę o tego aby stać się pracownikiem czyt.członkiem....co trzeba zrobić - wkupić się(usunięte przez administratora) potem pełna swoboda w działaniu pod warunkiem stosownego rozliczenia z w/w.a wygląda to tak że dostajesz rozkaz jeśli to handlówka bierzesz to co droższe rtv ,perfumy,odzież itd.jeśli przemysłówka to wszystko od papieru do podciru do paliwa ze służbówek lub laptopów pracowników lub portfeli z szafek jak to w GE kłodzko i wszytko jest dobrze .Grupa działa jest chwalona a dyrektor dobrze się ma i co dziwne że Wrocław jak i Warszawa dz.kontroli tego nie chce widzieć i to toleruje. Zresztą jak pan taki kram .(usunięte przez administratora)

telengus

pracowałem w tej pseudo firmie rok i jest to o rok za długo każda firma ochroniarska to jest (usunięte przez administratora) bez dna zatrudnią każdego nawet osobę z żółtymi papierami, siedziałeś w więzieniu żaden problem i tak cię zatrudnią facet z ochrony molestował koleżanki z empiku, co mu zrobiono nic . facet przeniesiony na inny obiekt bo jest niepełnosprawny . Słowa kierownika" tylko (usunięte przez administratora) nie oglądajcie na kamerkach " pensja na czas dobre sobie w magnolii nie raz interweniował sam prezes magnolii bo pracownicy solidu nie mieli wypłacanych pensji przez dwa lub trzy tygodnie a jak mieli to okazało się że za mało bo ktoś robił machlojki na godzinach w systemie wypłaty szły w trzech transzach z różnych kont natknąłem się kiedyś na ogłoszenie o prace gdzie obiecano nie wiadomo co o tylko brak dopisku umowa o prace dla ludzi z niepełnosprawnością pra Moje sugestie dla Solid Security: takie firmy powinny się zamknąć i nigdy nie wrócić Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć firmę

Bartosz
@telengus

co do magnoli to dodam że obecny szef ochrony to niekompetentny cymbal ktory minal się z powołaniem powinien zarządzać co najwyżej łopata na budowie nie rozumie tej pracy i nie ma wyksztalcenie nawet na bycie szefem. Wymaga dużo a na niego liczyć nie mozna. A co do samej firmy to pracowalem krótko w niej ale kasa na czas i zgodnie z godzinami.

Łysy

Gratuluję Solidowi super ochrony w Magnolii we Wrocławiu.25 na 26 grudnia (usunięte przez administratora) wyczyścili sklep z biźuterią.Super ochrona!BRAWO!

JJ87.09
@Łysy

Świadczy to tylko i wyłącznie o tym jak kompetentni byli pracownicy którzy mieli zmianę tego dnia.

Hdicrkbwrc

Koordynator obiektu Magnolia park Pan P.Ł człowiek ten nie jest godny zaufania ani przyjaźni pracownikow. Kłamca i oszust obiecuje stawki i premie przy zatrudnianiu pracowników a jak przyjdzie co do czego to 11,50 za godzinę i jeszcze kary. Poza tym jest to osoba nie kompetentna która nie nadaje się na swoje obecne stanowisko. Pozwala sobie zabierać ludzi przez innych koordynatorów na inne obiekty mimo sprzeciwu pracowników pod groźba kary finansowej. Jest to człowiek bez uczuć ani zrozumienia dla osób w potrzebie nie polecam pracy we wrocławskiej magnoli dla nikogo kto ma chociaż troszkę szacunku dla siebie. Firma sama w sobie oszukuje na każdym kroku ale pan koordynator przyczynia się do tego ponad miare. Nie polecam nikomu pracy w magnoli pomimo mydlenia oczu i fałszywych uśmiechów koordynatora. Moje sugestie dla Solid Security: Koordynator obiektu Magnolia park Pan P.Ł człowiek ten nie jest godny zaufania ani przyjaźni pracownikow. Kłamca i oszust obiecuje stawki i premie przy zatrudnianiu pracowników a jak przyjdzie co do czego to 11,50 za godzinę i jeszcze kary. Poza tym jest to osoba nie kompetentna która nie nadaje się na swoje obecne stanowisko. Pozwala sobie zabierać ludzi przez innych koordynatorów na inne obiekty mimo sprzeciwu pracowników pod groźba kary finansowej. Jest to człowiek bez uczuć ani zrozumienia dla osób w potrzebie nie polecam pracy we wrocławskiej magnoli dla nikogo kto ma chociaż troszkę szacunku dla siebie. Firma sama w sobie oszukuje na każdym kroku ale pan koordynator przyczynia się do tego ponad miare. Nie polecam nikomu pracy w magnoli pomimo mydlenia oczu i fałszywych uśmiechów koordynatora. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić stawki zgodne z prawem obowiązującym w RP i zgodne z danym stanowiskiem.

Herszt

Jelenia Góra oferta do grupy interwencyjnej za 11 netto dla prawego i 11.5 netto dla kierowcy. A podwyżki noworoczne? No i przecież tyle zarabia się już na szlabanach!

beznazwisk

Po pewnym czasie od zatrudnienia zaczęły pojawiać się same niespodzianki na niekorzyść pracownika. Brak prowizji tłumaczone dziwnymi zasadami o których nie miałem pojęcia, ucinanie podstawy, obciążanie kosztami za błędy, wykonywanie zadań niezwiązane ze stanowiskiem. Oczywiście na początku wszystko wyglądało kolorowo. Piszę tę opinię tylko po to, aby przestrzec osoby zastanawiające się nad współpracą z tą firmą. Jeśli się ktoś jednak się zdecyduje , to polecam od samego początku żądać na maila albo pisemnie wszelkie informacje dotyczące rozliczenia, umowy i zasad. Od dawna nie jestem pracownikiem, a smrody ciągną się za mną do dziś

Karol

Mogę się wypowiedzieć o Wrocławskiej Grupie Interwencyjnej, a raczej patrolu. Podstawą jest czy masz prawo jazdy nie myślcie sobie ze bycie kpo to jakiś dodatkowy atut. Chyba że kpo + pozwolenie na broń. Niestety i z bronią stawka niska jak karzeł. Niemal groszowa różnica w porównaniu z Panem Andrzejem co ma tylko prawko. Jak już zdecydujecie się pracować w GI solid. Kierownik to w porządku facet z którym idzie się dogadać. Niestety kij ma dwa końce. Lepiej się nie wychylać, nie mieć własnego zdania i tańczyć jak ci zagra. Inaczej może dojść do tego że będzie cie szantażował zwolnieniem lub cię zwolni. Nie ma znaczenia czy wcześniej sie poświęcałes i robiłeś jak chciał liczy się tylko dzień w którym pozwoliłes sobie na posiadanie własnego zdania. Kończy się to tym że co mądrzejsi odchodzą lub są zwalniani. Bo i tak w kolejce do zatrudnienia czeka Seba i ma prawo jazdy i nie ważne że nie jest kpo. Inaczej wygląda sprawa jeśli jesteś kpo z bronią, masz wtedy coś do powiedzenia bo jesteś na wagę złota, ponieważ sporo ludzi z kwiatami odeszło a nikt nie chce za tą kasę przyjść. Sama praca w GI do łatwych nie należy 24h w gotowości, bardzo dużo obiektów i duże rejony co przekłada się na sporą liczbę alarmów. Częste alarmy napad, biedronki, stacje paliw itp co bywa niebezpieczne a stawki marne. Jako prawy, dużo kwitów do pisania i obsługa telefonu aplikacji, często tankowanie auta. Kierowca natomiast niczym szofer wozi tylko z punktu a do punktu B. Kwity go nie obchodzą a i są asy którym się na interwencję wyjść z auta nie chce. Sami ludzie zatrudnieni to często swiezaki z łapanki lub starsi stażem za to leniwi lub idioci. Na szczęście są starsi wiekiem i stażem pomocni doświadczeni pracownicy i młodsi pełni zapału. Jest też sporo gburow, stara gwardia która nawet nie odpowie na cześć. Przekłada się to na samą pracę ponieważ później musisz z takim człowiekiem jeździć 24h i go znosić. Jest też kolesiostwo chyba jak wszędzie. Największą wadą jest natomiast puszczanie solo patrolow. Sam jeździsz 24h robiąc podwójna robotę za te same pieniądze, ryzykujesz nie mając wsparcia, mimo to dostajesz alarmy napadowe. Nikogo nie obchodzi że jesteś sam albo że jesteś sam i nie jesteś kpo. Ważne że na alarm dojechałes i byłeś. Jest to w tej firmie nagminne po części przez kierownika a po części przez pracowników dla których przyjście do pracy według grafiku to często rzecz przekraczającą ich możliwości. Właśnie dlatego musisz iść na rękę kierownikowi i byc potulny oraz tyrac solo. Prócz tego koledzy gbury będą mieli ci za złe jeśli nie wyjedziesz solo bo będą musieli obskoczyc 2 rejony. Jeśli natomiast uważasz że ryzykowanie enty raz i wyjazd solo za śmieszną stawkę wyczerpało twoją cierpliwość to odejdź ponieważ stawianie się kierownikowi skończy się najpewniej zwolnieniem. Prócz tego wystarczy robić swoje, przykładać się chociaż w minimalnym stopniu i nikt nie powinien mieć do ciebie pretensji ani uwag. Na przetarcia w GI zobaczenie jak to wygląda od kuchni, polecam. Natomiast osobą z bronią i kpo bez którzy chcieliby zostać na dłużej zdecydowanie odradzam.

@Karol

Niestety kij ma dwa końce. Lepiej się nie wychylać, nie mieć własnego zdania i tańczyć jak ci zagra. Inaczej może dojść do tego że będzie cie szantażował zwolnieniem lub cię zwolni. Nie ma znaczenia czy wcześniej sie poświęcałes i robiłeś jak chciał liczy się tylko dzień w którym pozwoliłes sobie na posiadanie własnego zdania. Kończy się to tym że co mądrzejsi odchodzą lub są zwalniania - tak oto wygląda ten cały (usunięte przez administratora) na stacji w Poznaniu - przełożony sobie patrzeć lubi...

Burdello bum bum

Popieram w całej rozciągłości!!! Zaangażowania nikt nie docenia, tylko gnojebie i agresja - sami w tym jadzie się posraja

bum bum
@Burdello bum bum

Popieram w całej okazałości są pod lizusy niestety nie tykalni kierownictwo stoi za takimi a człowiek flaki wypruwa sobie by stan załogi się zgadzał dadzą starych dziadków którzy nie są zbyt kumaci człowiek im tłumaczy co służbę co się robi na danym obiekcie a oni nic z tego nie pamiętają i z takimi musimy się męczyć nie wolno zwrócić nawet uwagi takiemu bo to pupil kierownika.

Klient

Nie polecam tej firmy biorą kasę za fuszerkę i mają klienta w (usunięte przez administratora) poraszka

Kłamcy_W_Opiniach

Ludzie którzy piszą "Nie prawda! Solid jest super!" i tego typu opinie..są to najprawdopodobniej Ludzie którzy mają płacone by to pisać.. absolutnie NIC pozytywnego nie można o tej firmie napisać..dosłownie wszystko co się da jest w tej firmie na zasadach przekrętu. Wypłaty nie na czas, Patrol przyjeżdża po godzinie, Traktowanie ludzi jak śmiecia, Zwalnianie ludzi zdrowych i zastąpienie ich ludzi z Orzeczeniem..nawet jeśli pracujesz tam 10 lat to i tak na drugi dzień dostajesz sms od przełożonego o utracie pracy, Ciuchy i tak ci nie wymienią na inny rozmiar więc kup sobie sam. Przełożeni mają w Du.. problemy w twojej pracy.. nie interesują się wgl..Kadry to (usunięte przez administratora) bałagan z dokumentami, 0 kontaktu z dyrektorem/przełożonymi (Tylko sms, kiedy coś jest na ciebie, a tak to nikt ci nawet nie odpisze co dopiero odbierze telefon lub oddzwoni!) Oczywiście pozew złożony, może urząd pracy ich jakoś nawróci. NIE POLECAM NIKOMU CHOĆBY KONTAKTU Z TĄ FIRMĄ.

#szkodaGadać

jedyny plus- praca dla osób bez doświadczenia i to najlepiej na max. 1rok minus- wszystko inne. Nie wiem w jaki sposób ta firma dalej funkcjonuje. Liche wynagrodzenie, kombinowane umowy, brak aut służbowych, oszczędzanie na wszystkim co się da. Brak jakichkolwiek benefitów a o kadrze zarządzającej nie wspomnę. Omijać szerokim łukiem.

Tom

Bardzo negatywnie oceniam pracę solid we Wrocławiu. Odradzam te firmę,już lepiej czekać na policję niż na patrol solid. Nie legitymuja tak jak powinien czyli bez hasła bez dowodu odwołują,patrol przyjeżdża np po 45 min od włączenia alarmu. Naprawdę odradzam,biorą duże pieniądze a w ogóle się nie wywiązują że swoich obowiązków tak jak wymaga tego umowa.

Nie lubię imbecyli.
@Tom

Co ty q-wa pomyliłeś strony tu jest strona dla pracowników byłych przyszłych i obecnych.Pracownikow ostrzegarz przed pracownikami A H.. nas to obchodzi ile ty na patrol czekasz ..Zatrudnij sie to zobaczysz jak to fajnie się użerać z takimi pajacami jak ty.I wtedy na legalny na tej stronie z czystym sumieniem będziesz mógł napisać,,Byłem idiotą "przepraszam.

Ile

Witam.Jaka jest stawka netto na Grupach interwencyjnych?

Natalia

@zleceniodawca, widzę, że negatywnie wspominasz swoją współpracę z Solid Security. Możesz dokładnie na tym forum napisać, co bezpośrednio przyczyniło się do takiego postrzegania przez Ciebie tej firmy? Z Twoim doświadczeniem chętnie zapoznają się inni użytkownicy.

@Natalia

Witam. Pracuje na zlecenie w firmie solid security jak oni naliczaja jeżeli zacząłem pracę od 20.07.2018.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security