Opinie o Dom Development Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dom Development Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dom Development Wrocław Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Development Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław

Po ostatnim wątku i odpowiedzi udzielonej przez jednego z pracowników zastanawiam się czy maja oni jakieś sceptyczne podejście do osób nowych i czy niechętnie szkolą te początkujące…? Szkoda by było bym natrafiła na jakaś nieprzyjemna atmosferę a ten komentarz jakoś nie zachęca do współpracy. Widziałam tym samym, że poszukiwana jest właśnie asystentka wsparcia sprzedaży i teraz nie mam pojęcia czy warto aplikować. niby podkreślone jest, że znajomość rynku nieruchomości jest tylko mile widziana. Na dzień dzisiejszy na spokojnie przyuczą na miejscu?

Sabrina Nowy wpis

Na ich stronie jest coś takiego jak rekrutacja stała do działu sprzedaży we Wrocławiu. Tylko po kliknięciu przekierowało mnie od razu do formularza, a chciałam poczytać o wymaganiach, warunkach i co tam ciekawego oferują ogólnie. Pomoże ktoś? Czy stawka jest na poziomie rynkowym, przy okazji fajne premie można zgarnąć? Sprzedaż jest na słuchawce czy odwiedzamy też klienta osobiście?

Ewa Nowy wpis
@Sabrina

Sabrino droga, nie masz pojęcia o branży deweloperskiej, a tym bardziej o sprzedaży nieruchomości. To nie sprzedaż garnków, czy marchewki. Aby być sprzedawcą u dewelopera, trzeba mieć doświadczenie w branży i dużą wiedzę w tym zakresie. Daruj sobie rekrutację.

@xyz

Prześledziłam opinie, dużo z nich odnosi się do sprzedaży. A jak wygląda sytuacja w dziale controllingu? Czy ktoś z obecnych tu osób może się wypowiedzieć? Czy kiepska atmosfera, brak rozwoju, brak samodzielności i decyzyjności w działaniu, sterowalność z Warszawy dotyczy niemal każdego działu we wrocławskim oddziale? Co z spółkami powiązanymi, typu Dom Construction?

Odp
@@xyz

Wszystko wyglada podobnie. Spółki powiązane? Oczywiście tez

Emilia
@Odp

Podobnie, czyli nieciekawie? Nie warto aplikować?

Xyz Nowy wpis
@Emilia

Warto! Żeby pójść na pogawędkę, zobaczyć jak królowa lodu w kotle atmosferkę gotuje

Elżbieta

Jaka sytuacja teraz na dziale handlowym? Bo tu czytałam że w trakcie kryzysu bywało kiepsko

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
blablabla

Na zewnątrz wszystko super, a w środku redukcje - praktycznie cały dział handlowy zwolniony :(

X
@blablabla

W tym dziale są wieczne zmiany zespołu a atmosfera taka, że tylko szukać innej pracy.

Mieczysław
@X

Z czego wynika tak częsta rotacja w tym dziale w Dom Development Wrocław Sp. z o.o.? Możesz też napisać jak kształtuje się wynagrodzenie w tej firmie, mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na ten temat.

X
@Mieczysław

W tym dziale- wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie, kto robi atmosferę. Zreszta w pozostałych działach to tez jest na niskim poziomie, tylko ludzie starsi i boja się zmian - tak się tu trenuje ludzi, żeby nie liczyli na lepsze opcje. Zarobki jak zarobki, podstawa po totalnej glebie i reszta od wyniku.

Sylwia
@X

Jak wyglądają normy w Dom Developmencie, które trzeba wyrobić by być zadowolonym z wynagrodzenia i o ile wzrasta nam wtedy jego wysokość? Czy jest to trudne do osiągnięcia?

była p

Asystentka działu sprzedaży. Stanowczo odradzam prace na tym stanowisku. Kierowniczka ta sama co w Warszawie na go work dom development Warszawa jest dokładnie opisane jaki to człowiek odsyłam. Marne zarobki, stres i brak życia prywatnego bo firma uważa, ze praca to każdego całe zycie

Ja też
@była p

Potwierdzam. Na dodatek na zewnątrz oczywiście wszyscy idealni i łork lajf balans, ale spróbuj nie być do dyspozycji 100% albo nie przezywać wewnętrznych dram... kierowniczki największe plotkary. Wiadomo o kim mowa.

Witold

Dom Development Wrocław szuka menedżera ds. akwizycji nieruchomości gruntowych. Jak trzeba się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej? Trzeba mieć konkretne kwalifikacje żeby się dostać? Ile etapów trzeba przejść?

Zwykły facet

Dzień dobry. Chciałbym opisać po krótce swoją historie doświadczeń z ta firmą. Na etapie zatrudnienia wszystko wyglada ok. Kasa ujdzie (ale jest lekkie poczucie, że prosi się o zbyt wiele i na tyle nie do końca się zasługuje), atmosfera neutralna bez emocji, zakres pracy jasny. Później jest jednak nie do końca tak. Po pierwsze: jak jesteś facetem to albo hołdujesz hiper rodzinnemu trybowi życia albo masz pod górę. Kobiety pewnie podobnie. Nie masz żony? Dzieci? Nie marzysz o tym? Nie tedy droga. Na każdym kroku spotkasz się z przytykami. Dziewczyny maja tak samo, może nawet gorzej- bo przecież trzeba mieć parcie na rodzenie dzieci. Bardzo mocna inwigilacja stylu życia i oceniająca postawa ze strony „góry”. Albo tak albo źle. Masz inne poglądy? Nie wychylaj się lepiej. Tylko dlaczego kogoś to interesuje w pracy skoro to życie prywatne? Nie ma podziału na praca i po pracy. Później dochodzi rozliczanie z każdej wydanej (służbowo) złotówki- kiedy roboczogodzina pracownika szukającego minimalnej oszczędności przewyższa ewentualny z tego zysk o kilkaset procent. Pensja najchętniej byłaby obcinana, jeśli się nie zostaje po godzinach albo nie wysyła maili po nocach. Stres i napięcie. Nie polecam. Chyba ze chcesz zyc po dyktando wartości i korporacyjnych zagrywek innych ludzi.

Sławek

Atmosfera już na etapie rekrutacji mocno średnia. Spore napięcie w biurze. Wywiad środowiskowy po fakcie potwierdza, że nerwowo i bez perspektywy zmiany.

zibi

@Wiktor a jak długo tu pracujesz ?

Wiktor

Zanim kogoś oczernimy warto sprawdzić bo nie znając powodu trudno być obiektywnym. Firma prężna i praca jest ok.

???
@Wiktor

Kogo niby oczerniamy??? Dawaj wiec prawdę obiektywna, sprawdzam!!

Krystek
@???

„Krystek 12.08.2020 12:25 @Tamara Tak były zwolnienia na koniec kwietnia około 25 osób ze wszystkich spółek zwolnili, w maju już tylko kilka osób. Na koniec kwietnia sporo osób dostało obniżki pensji na 3 miesiące , obniżka o 40% , jeśli się nie zgodzisz to mają przygotowane wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym„

Pytam

Witam, czy ktoś mógłby mi powiedziec jak się ma rekrutacja i jaka kasa do fabryki w Miękinia

Kryspin

Przez prace w tej firmie nabawiłem się RAKA z nerwów! Brawo DD!

Mieczysław
@Kryspin

Powiedz mi proszę jakie są obowiązki pracownika Dom Development Wrocław. Piszesz że straciłeś sporo nerwów, co konkretnie się stało i jaka była tego przyczyna? Liczę na więcej szczegółów, daj znać koniecznie.

Mariusz

@kiki chciałem złożyć cv ale zależy mi na rozwoju. Czyli nie ma co szukać w tej firmie ?

Silka
@Mariusz

Nie ma co, zdecydowanie możesz znaleźć coś lepszego :)

Kiki

Zanim zdecydujesz się na podjęcie pracy w Dom Development we Wrocławiu, przeczytaj uważnie poniższą opinię i zastanów się, czy warto podjąć tam pracę. 1. Jeśli chcesz uczestniczyć w plotkach, układach i układzikach, bądź przygotowany na donosicielstwo do Pani Prezes. Raczej nie zaprzyjaźnisz się tam z nikim. 2. Spójrz na ilość stanowisk, na jakie trwa rekrutacja do Dom Development Wrocław - rozwój firmy? Owszem też, ale przede wszystkim masowe zwolnienia, ludzie sami odchodzą, a ci którzy wciąż pracują i tak zostaną prędzej niż później zwolnieni. Zapytaj o staż osoby pracującej najdłużej. 3. Atmosfera w pracy tragiczna, spychologia, chaos, zakres obowiązków najszerszy i otwarty i oczywiście nie na papierze, żeby śladu nie było i można było więcej wycisnąć z pracowników. 4. Praca po godzinach to standard. Zapomnij o 8h trybie pracy, bo mimo wskazanych godzin, twój zakres obowiązków raczej tobie na to nie pozwoli, a rozliczany z wykonanych zadań będziesz skrupulatnie. Nie jest to sporadyczne zostawanie po godzinach, bo każdy chyba czasami zostać może, lecz raczej codzienne. Wynagrodzenie za nadgodziny 0 zł brutto. Godziny do odbioru, ciężko to udowodnić. Dobre słowo Pani Prezes, zapomnij, raczej "opr.", że znowu czegoś nie zrobiłeś. 5. Pani Prezes jest kobietą opanowaną i dbającą o pracowników, ale tylko wtedy, jak "patrzy Warszawa". Świetny specjalista od zakupu działek, a od zarządzania ludźmi najgorszy menedżer, z jakim miałam nie-przyjemność. Dręczenie pracowników odbywa się w białych rękawiczkach, ale skutecznie. Kobiety w pracy płaczą przez Panią Prezes i nagminnie biorą tabletki uspokajające, mężczyźni zaciskają zęby ze złości lub zwalniają się w nanosekundę. Premie lub dobre słowo, a nawet zwykłe "dziękuję" tego nie zaznasz, to słowo w słowniku tej Pani nie istnieje. I w ten sposób pracownicy chodzą sfrustrowani, zresztą taką minę ma zazwyczaj sama Pani Prezes. Mimo młodego wieku, myśli że mamy lata 90. i o pracownika dbać nie trzeba. 6. Im bardziej firma się rozwija, tym bardziej oszczędza się na wszystkim, nawet na wodzie mineralnej i na kurierach, nie wspomnę o materiałach marketingowych. Nikt nawet nie śmie pytać o podwyżki. 7. No ale wypłata zawsze na czas :). 8. Informacje dotyczą tylko Wrocławia.

@Kiki

To wszystko prawda. Szkoda zdrowia na tę kobietę, bo przez swoje mądre zachowanie wszystko uchodzi jej bezkarnie.

Elasłoń
@Kiki

A czy są jakieś mądre osoby w firmie? Takie które potrafią uratować sytuację, wesprzeć czy zmotywować?

Lololo
@Kiki

Czy mówiąc o Pani prezes masz na myśli Panią z Warszawy, ktora jest we Wroclawiu pare razy w miesiącu?

@Lololo

Nie- jest na miejscu, lokalna.

@Kiki

Nie wiem jak było wcześniej i jaka była tu atmosfera. Natomiast nic z tego o czym przeczytacie powyżej nie ma obecnie miejsca. Atmosfera jest bardzo przyjazna i pracownicy lubią się nawzajem, ale rzeczywiście 70% zespołu to nowi ludzie i może dlatego atmosfera jest inna. Co do pracy po godzinach - zdarzyło mi się to zaledwie kilka razy i nikt mnie do tego nie zmuszał. Pracownicy nie płaczą po kątach, nie widzę tu nikogo sfrustrowanego ani biorącego leki uspokajające :) Słowo dziękuje również jest w tej firmie zarówno przez Panią Prezes jak i przez innych przełożonych często używane. Nie oszczędza się na materiałach biurowych czy marketingowych, są wyjścia i wyjazdy firmowe i biednie to też nie wygląda, wręcz przeciwnie :) Podsumowując polecam jednak spróbować i wyrobić sobie opinię samemu.

Elżbieta

Dzięki za wyjaśnienie. Na jakim stanowisku pracujesz w Dom Development. Czy w weekendy i święta też przychodzicie do pracy?

Kiki

Ooo, cześć dział marketingu DD! :) Widzę, że próbujecie być zadowolonymi pracownikami?

@Kiki

Nie trafiłaś :) Ale można się było spodziewać takiej odpowiedzi.

Pati

Czy to prawda, że na stanowisku asystentki ds. Sprzedaży można liczyć tylko na umowę zlecenie bez możliwości przejścia na umowę o pracę? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na takim stanowisku?

x
@Pati

Prawda. Ciśnienie i ciśnienie, nie warto. Pracujesz 6 dni w tygodniu i jak chcesz dzień wolny to musisz się prosić.

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

Tomasz

Mam wrażenie, że ktoś szuka przysłowiowej dziury w całym. Zawsze można zmienić pracę i nie narzekać!!

Ad-Tomasz
@Tomasz

Pewnie, ze można i powinno się tak zrobić, żeby nie tracić czasu, nerwów i zdrowia!

Kilian

Polecam się dobrze zastanowić przed podjęciem pracy. 1. Bardzo duży bałagan - nigdy nie wiesz, co jest w twoich obowiązkach, a i tak rozliczą się za kwestie, za które wcześniej nie odpowiadałeś. Oczywiście nie dostajesz na piśmie żadnego określonego zakresu pracy. 2. Pracujesz nad czymś, a później bez słowa jest to wyrzucane do kosza i zamiast tego wrzucany jest "genialny" pomysł kogoś innego. 3. Ten ktoś inny to oczywiście osoba z centrali w Warszawie, bo bez złudzeń, to jest firma z Warszawy i tylko oni mają władzę. 4. Kolesiostwo i jeden wielki układ, bez znaczenia jak pracujesz.Żebyś tylko wiedział, z kim dobrze żyć, oczywiście z Warszawy. 5. Jak potrzebujesz od kogoś pomocy to jej nie dostaniesz, bo to w niczyim interesie. 6. Typowy korpo-stres, ale kasa za to mocno odbiegająca (na niekorzyść) od stawek warszawskich. 7. Nigdy do końca nie wiesz, kogo się słuchać, bo pięć osób chce od ciebie pięciu różnych sprzecznych rzeczy. 8. Zawsze któraś z dziewczyn płacze po kątach albo wpada w histerię. Stres, presja, sprzeczne wymagania, decyzje bez sensu, taka codzienność. Jeśli pracujesz na swoje nazwisko w branży to nie polecam, chyba że chcesz świecić oczami za niedecyzyjny Wrocław.

Elżbieta

@Kiki, ważne, że zdecydowałaś się na rozpoczęcie dyskusji o Dom Development Wrocław jako pracodawcy. Napisałaś ważną informację w kwestii rozwoju tej firmy. Czy wraz z nim jest ciągłe zapotrzebowanie na nowych pracowników? Jeżeli tak, to jakie warunki pracodawca proponuje na rozmowie kwalifikacyjnej swoim przyszłym pracownikom?

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Development Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dom Development Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Development Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dom Development Wrocław Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dom Development Wrocław Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o.
  • Kazimierza Wielkiego 1
    50-077 Wrocław

Dom Development Wrocław Sp. z o.o.