Magda Nowy wpis

@jacek może jednak są jakieś pozytywy współpracy z nimi?

bhj Nowy wpis

hej! Dawno nikt tu nie zaglądał! Czy może ktoś udzielic mi jakichkolwiek informacji na temat firmy - jak się pracuje, jak atmosfera, czy w ogóle warto aplikować. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Jacek Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o całej tej firmie. Naprawde nie warto.

Stalowy Nowy wpis

Zenon chyba nie wiesz o cxzym mówisz. Uczciwa firma. Firmy Krzaki, niepłacące ZUS i udające że pomgają przedsiębiorcom, nie opłacajcie żadnych abonamentów to ściema na kólkach, a ZUS i tak Was dopadnie że nieopłacone socjalne i fundusze tak że nie ma sie co udzić besave nie pomoże Wam w biznesie a raczej narobi roblemów.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ddddd

to idź do ZUS niech wydadzą Ci zaświadczenie o niezleganiu wówczas sie przekonasz czy wszystko jest OKI. Też mam problemy z tą firmą. Poprostu nie płacą składek ZUS a na tym miało to polegać.

zenon

Powiem krótko. Nie potwierdzam ani jednego słowa z powyższej wypowiedzi. przystąpiłem, pracuję, wszystko jest w porządku.

Uwaga na tą firmę i cały system BESEVE nie polecam jak ktoś chce mieć problemy z ZUS to niech wejdzie w ten biznes ale moim zdaniem nie warto sie w to zagłębiać lepiej płacić ZUS i mieć spokój z Panem Zbyszkiem i całą bandą. JAk macie podobne doznania napiszcie lepiej ostrzec innych przed oszustewem.

Uwaga na tą firmę i cały system BESEVE nie polecam jak ktoś chce mieć problemy z ZUS to niech wejdzie w ten biznes ale moim zdaniem nie warto sie w to zagłębiać lepiej płacić ZUS i mieć spokój z Panem [usunięte przez moderatora] i całą bandą. JAk macie podobne doznania napiszcie lepiej ostrzec innych przed oszustewem.

Zostaw merytoryczną opinię o Besave - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.