besave

Kraków

Opinie o besave

bhj

hej! Dawno nikt tu nie zaglądał! Czy może ktoś udzielic mi jakichkolwiek informacji na temat firmy - jak się pracuje, jak atmosfera, czy w ogóle warto aplikować. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Jacek

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o całej tej firmie. Naprawde nie warto.

Stalowy

Zenon chyba nie wiesz o cxzym mówisz. Uczciwa firma. Firmy Krzaki, niepłacące ZUS i udające że pomgają przedsiębiorcom, nie opłacajcie żadnych abonamentów to ściema na kólkach, a ZUS i tak Was dopadnie że nieopłacone socjalne i fundusze tak że nie ma sie co udzić besave nie pomoże Wam w biznesie a raczej narobi roblemów.

ddddd

to idź do ZUS niech wydadzą Ci zaświadczenie o niezleganiu wówczas sie przekonasz czy wszystko jest OKI. Też mam problemy z tą firmą. Poprostu nie płacą składek ZUS a na tym miało to polegać.

zenon

Powiem krótko. Nie potwierdzam ani jednego słowa z powyższej wypowiedzi. przystąpiłem, pracuję, wszystko jest w porządku.

Uwaga na tą firmę i cały system BESEVE nie polecam jak ktoś chce mieć problemy z ZUS to niech wejdzie w ten biznes ale moim zdaniem nie warto sie w to zagłębiać lepiej płacić ZUS i mieć spokój z Panem Zbyszkiem i całą bandą. JAk macie podobne doznania napiszcie lepiej ostrzec innych przed oszustewem.

Uwaga na tą firmę i cały system BESEVE nie polecam jak ktoś chce mieć problemy z ZUS to niech wejdzie w ten biznes ale moim zdaniem nie warto sie w to zagłębiać lepiej płacić ZUS i mieć spokój z Panem [usunięte przez moderatora] i całą bandą. JAk macie podobne doznania napiszcie lepiej ostrzec innych przed oszustewem.

Zostaw opinię o besave - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie besave