Axer Sport Zbigniew Słopiecki

Kraków

Opinie o Axer Sport Zbigniew Słopiecki

życzliwy

Witam . Co do Firmy to wiadomo mi tylko ,że to jest Firma rodzinną. Natomiast chciałbym się wypowiedzieć na temat zatrudnionych w tej Firmie pracowników . Bo to chyba najważniejsze ,ponieważ to oni pracują na opinię i markę FIRMY ! Niektórzy panowie zatrudnieni jako regionalni przedstawiciele są bardzo nie profesjonalni ,a mianowicie obcasowi , nie kulturaoni . Jestem klientem ,byłem klientem tej firmy i niestety wiem co mówie . Proszę ,aby szefowstwo się tym zainteresowało . Ponieważ jak tak dalej będzie to nie tylko z mojej strony usłyszy prezes te słowa . Myślę ,że jest jeszcze parę osób ,które by coś na ten temat powiedziało ,ale wstrzymały się od głosów . Przykre jest to , że niektórzy przedstawiciele nie zdają sobie sprawy ,że 90% swojej pracy jaką muszą włożyć to jest to nie jak się sprzedaja , zachęca do kupna marki ,towaru , dużo robi w jaki sposób oni się reprezentują ! Jak cię widzą tak cię piszą ! Nie wiem jak by się starał ,opowiadal i zachęcal to musiw jjakiś sposób się reprezentowac ! Brudny ,po wczorajszej imprezie ...chyba nic nie wskora ! A jeszcze do tego nie miły , obcasowy ! Żenujące ! Pracodawco spojrz kogo zatrudniasz ! Może jakieś szkolenia ?!? Ale nie typu pogawędki ,później impreza i powrót do rzeczywistości ! (usunięte przez administratora) ! Norma ! Może warto sprawdzać w jaki sposób pracują podwładni ! Życzliwy !

konkret

konkrety: podstawa 1500-1700, szansa na premię na tym terenie max 1-2 razy do roku - jak by było inaczej zastanów się pewnie poprzedni ph by tam pracował a nie zwolnił się z dnia na dzień:) jednym słowem daj sobie siana

abc

Witam, jest rekrutacja na woj. lubelskie. Interesują mnie konkrety: podstawa, szansa na premię, narzędzia pracy itd. Interesuje mnie też rotacja pracowników na tym obszarze i ewentualnie powody odejścia / zwolnienia. Z góry dzięki.

Dindek

Plansprz - 2013-02-22 11:13:57 Witam. Jak wyglada wynagrodzenie w tej firmie ? Jaki jest plan sprzedazy ? Moze ktos powiedziec ?Tez bardzo bym prosil o informacje. Interesuje mnie aby zostac handlowcem w tej firmie. Prosilbym o informacje jak wyglada wynagrodzenie i plan sprzedazy ?

zainteresowana

Witam, zostałam zaproszona jutro na rozmowe w sprawie pracy w firmie Axer na teren woj.podlskiego, czy moge dostac jakies opinie lub porady jak wyglada taka rozmowa??( usunięte przez administratora ) mowil ze ok.godziny. z gory dzieki.

Plansprz

gall

ja się starałem ale się nie dostałem, z tego co wiem przyjęty koleś zrezygnowal po dwoch czy trzech tygodniach wiec chyba nie zaluje bo opinie wyzej sie raczej potwierdzają

Zostaw opinię o Axer Sport Zbigniew Słopiecki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axer Sport Zbigniew Słopiecki