MisterM Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o MisterM Sp. z o.o.

Natalia

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale? Co warto wiedzieć o tej posadzie? W jaki sposób MisterM wyróżnia się na tle innych z branży? @swer widzę, że byłeś mocno zainteresowany dołączeniem do firmy. Czy udało Ci się ten plan zrealizować? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zmianą miejsca zatrudnienia.

swer

Hej czy ktoś z Was (obecnych, chyba...) wie czy firma zatrudnia teraz kogoś do pracy? Kurczaki szukam ogłoszeń pracy i na goworku i innych ale niestety nic nie ma, może ktoś wie będę wdzięczny za informację

Zostaw opinię o MisterM Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MisterM Sp. z o.o.