Opinie o Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic w Kraków

Ja Nowy wpis

Tu pracowników i pacjentów dzieli się na tych niższej i wyższej kategorii. Pensja jest niska, a praca jest na akord. Toksyczna, poniżająca atmosfera. Mnóstwo odpowiedzialności i masa obowiązków za marne grosze wśród wampirów energetycznych. W takiej pracy poczucie wartości diametralnie spada. Nie polecam.

Kasia Nowy wpis
@Ja

Pacjenci tez odczuwaja ta toksyczna atmisfere...

Czekamy na aktualne info jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic w miejscowości Kraków. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic - Kraków

Firma Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pielęgniarka - Położna - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ośrodek Medyczny Osteomed S.C.Mirosław Szlachcic Ewa Szlachcic
1/5 Na podstawie 1 ocen.