ARTUR TRAVEL BARŁOWSCY SP.J.

Kraków

Opinie o ARTUR TRAVEL BARŁOWSCY SP.J.

yowza

Witam serdecznie. Czy ktoś może ma aktualne informacje dotyczące zatrudnienia oraz atmosfery pracy w firmie Artur Travel? Byłabym wdzięczna za informacje :)

Alisesa

Witam, jestem byłym pracownikiem firmy. Firma podpisała ze mną umowę o pracę za najniższą stawkę, a resztę pieniędzy wypłacała pod stołem. Za to obniżam ocenę. Bardzo nie pro-pracownicze.

Wielu osobom szukającym pracy potrzebne są świeże informacje o ARTUR TRAVEL BARŁOWSCY SP.J.. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnychinformacji o tej firmie? czekamy na twój wpis

Zostaw opinię o ARTUR TRAVEL BARŁOWSCY SP.J. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTUR TRAVEL BARŁOWSCY SP.J.