B2 Studio Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o B2 Studio Sp. z o.o.

nie warto

Z własnego doświadczenia mogę tylko przestrzec tych z Was, którzy posiadają wrażliwą naturę co dotyczy jak sądzę większości architektów. Nie idźcie tam. Można skończyć z przetrąconym "kręgosłupem". Szkoda Waszego zdrowia, no i czasu. Chyba, że jesteście zdesperowani i macie grubą skórę grubą, po której jak po kaczce spłyną wszelkie obelgi rozwścieczonego byle czym szefa (jednego z szefów). Pewnie w każdej firmie zachodzą w mniejszej lub większej formie jakieś patologie. A tutaj akurat mamy do czynienia z klinicznym przypadkiem choleryka, który potrafi naprawdę skutecznie zniechęcić do wykonywania tego wspaniałego w końcu zawodu. Potwierdzam, jeżeli to nie mobbing to co ? Nie warto!

biegły

Nie oferują umowy o pracę, rozliczenie tylko na faktury. Należy pamiętać, że projektant zabezpiecza się w ten sposób i zrzuca odpowiedzialność za projekt na wystawiającego fakturę. W razie kłopotów przysługuje mu roszczenie regresowe z polisy OC Architekta wystawiającego fakturę i ewentualne odszkodowanie, co przy dużych inwestycjach idzie w miliony, nie wiem czy warto za te 3000 netto ;-)

luckskywalker

Byłem ostatnio na rozmowie, bardzo dziwne bo prowadzą rekrutacje ale... usłyszałem że obecnie nie mają wolnych stanowisk do obsadzenia :-D, więc po co ta ciągła akcja rekrutacyjna? Strata czasu bo to raczej akcja marketingowa i sygnał dla obecnych pracowników o szybkiej rotacji jak coś im nie pasi ;-)

Smile

tak tak praca dość stresująca - chyba że się lubi wrzaski, stąd duża rotacja. Ci z kilkuletnim stażem to gruboskórni twardziele :)

architekt

wadera
@architekt 19.05.2015 14:06
Omijać szerokim łukiem. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Chyba, że ktoś lubi codzienny mobbing. UCIEKAĆ!...

Szukają teraz pracownika : http://www.pracuj.pl/praca/analityk-kierownik-dzialu-administracji-krakow,oferta,3924895, spełniam wymagania i dużo więcej, więc miałam zamiar aplikować, ale po tym wpisie mam wątpliwości...Możesz coś więcej napisać? Bo rozumiem, że atmosfera jest ciężka, ale czy na każdym stanowisku, czy np. jest jakiś "specyficzny" kierownik?

Zostaw opinię o B2 Studio Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B2 Studio Sp. z o.o.