AlleKurier Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o AlleKurier Sp. z o.o.

Agata

@Oszukana i jak się Twoja sprawa rozwiązała? Może to był nieszczęśliwy przypadek i wystarczy zgłosić się do placówki AlleKurier. Myślę, że ze względu na niefart nie ma co osądzać jak firma traktuje pracowników. Najlepiej ich o to zapytać. Czy jakiś pracownik powie o warunkach pracy w tej firmie?

Oszukana

Jutro idę na policję zawiadomić o popełnieniu przestępstwa - kradzież paczki, bo tak to można nazwać. Obciążyli mnie usługa, której nie wykonali, po drodze podobno w niewyjaśnionych okolicznościach paczka zginęła, ale pieniędzy mimo tego, ze termin rozpatrzenia reklamacji minął, nie oddali. Zrobili mnie w trąbę na blisko 3000 Przestrzegam klientów, pewnie tacy sami sa do pracowników.

Sharkan

Jeżeli prawcowników traktują jak Klientów to radzę trzymać się z dala od nich. Poziom obsługi dramatycznie niski. Potrafią tylko wyciągać kasę i za nic nie czują sie odpowiedzialni.

Sharkan

kajtek

hej! jak widze jest u nich oferta pracy jako Specjalista ds.obsługi klienta i można spokojnie na niej dużo zarobić jak widze.

Zostaw opinię o AlleKurier Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AlleKurier Sp. z o.o.