"ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI

Kraków

Opinie o "ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI

gutek
użytkownik zarejestrowany

Jak ja teraz szukałem ofert pracy od Art of finance to żadnych nie znalazłem, chyba nikogo nie poszukują w takim razie. Szkoda, bo podobno w firmie jest serio dobra atmosfera i dobry system socjalny. Pozdrawiam.

zespół AOF

W odpowiedzi na opinie p. xyz.: Wartościowym pracownikom staramy się zagwarantować jak najlepsze perspektywy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, branża w której działamy wymaga dynamicznego działania i elastyczności, także ze strony pracowników. Do naszego zespołu zapraszamy właśnie takich ludzi.

Stazysta aof

Ja akurat dobrze wspominam staż w aof. Zespół jest zgrany a właściciel nie zajmuje sie bezpośrednio kadrami.

xyz

Nie, nie warto :) Zero perspektyw i słaba kasa. Jednak największym problemem jest chyba właściciel...

zainteresowany

szukają kogoś do pracy - czy warto z nimi zaczynać? ;)

Zostaw opinię o "ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI