anonim :)

Kraków

Opinie o anonim :)

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii... pracuję już chwilę w tej firmie... Przychodzę kiedy chcę, nie raz nawet przychodzi się w danym dniu i można zająć stanowisko :) Atmosfera no cóż ludzie są różni :) 2 liderów zupełnie się nie orientuje ale reszta spoko, pomocni motywują, to że poprawiają jest oczywiste, trzeba umieć przyjąć krytykę w końcu to praca z ludźmi :) No i oczywiście to tylko praca dorywcza więc nie rozumiem tych negatywów w stylu nie ma ciągłości projektów... czasem nie było miejsca.. projekt szybko się skończył.... To nie jest praca na stałe tylko luźna praca żeby dorobić kilka złotych więc nie zniechęcajcie ludzi!!!

Zostaw opinię o anonim :) - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie anonim :)