EB TAXI Małgorzata Dobkowicz-Gapczyńska

Poznań

Opinie o EB TAXI Małgorzata Dobkowicz-Gapczyńska

tutka

z tego co się orientuję to firma nie istnieje, zobaczcie sobie aktualizacje w KRs i podany tam adfres strony, wnioski wyciagają się same, a konkurencja pewnie nie śpi w taksówkach

wiki2011

nie powinni istnieć

wiki2011

jeśli chodzi o zarudnienie telefoniste/dyspozytorek stanowczo odradzam warunki pracy okropne stare komputery klawiatura bez znaków w biurze gdzie to wizytówka okropny bałagan brud i syf nie na darmo maja ksyfkę "świniopasy" a pracodawca no cóż zatrudnia bez umowy proponując wysokie stawi a co potem 6 zł/godz to by było wszystko nie na

mlody

moge wspolpracowac a nie pracowac tj, roznica oni nie sa pracodawcami taksowkarzy tylko kolegami z pracy a co ciekawego oferoja?

Zostaw opinię o EB TAXI Małgorzata Dobkowicz-Gapczyńska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EB TAXI Małgorzata Dobkowicz-Gapczyńska