Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów

Poznań

Opinie o Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów

Kazimierz

Czy Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów potrzebuje ludzi do pracy? Jak się tu pracuje?

Weronika

Na jakich zasadach prowadzona jest rekrutacja w Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Czy prowadzona jest może rekrutacja wewnętrzna? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Poznaniu będzie to ważna informacja.

uczciwy oszukany rodzic

Szczerze nie polecam Piarów w Poznaniu. Fałszywa sekta nie mająca nic wspólnego z chrześcijaństwem. Mafia, która zniszczy każdego kto nie zapłaci/nie zajmie się sekciarstwem/nie stanie się fałszywcem chwalącym coś co jest mirażem i jest NIEGODNE wspomnienia patrona założyciela szkół pijarskich. Stawiam ocenę "mierny", a nie "niedostateczny" za to, że świetnie udają uczciwych. Gorzej byłoby tylko gdyby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ukrywali swoich machlojek

Weronika

A kto pracuje w Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów? Jak oceniacie pracę w tym miejscu?

Ulka

My te mamy w tej szkole córke i jestesmy zadowoleni. Czesne obejmuje wszystkie zajecia dodatkowe, ktorych jest sporo i przynajmniej dziecko nie nudzi sie w swietlicy, jak to bywa w innych szkolach. Poza tym wysoki poziom, bezpieczenstwo, fajni nauczyciele. Polecamy!

Lilik

Uważam, że szkola reprezentuje wysoki poziom. Mam córkę, która przeszła z innej szkoły. Żałujemy, ze tak późno ją przepisaliśmy. Nauczyciele są wymagający, ale potrafią wytłumaczyć. Dzieci mają basen i ściankę wspinaczkową, co jest dużą atrakcją. Koleżanki i koledzy są mili i pomocni. Polecam

Lilik

adel

z racjio wakacji chciałabym tylko zamieścić info że od 27 czerwca do 8 lipca oraz od 16 do 31 sierpnia sekretariat będzie czynny w godzinach 9.00 - 14.00

Piotr

Dlaczego nie polecasz? Pytam, bo rozwazamy z zona poslanie syna do tej szkoly za rok. Sasiedzi sa zadowleni, no ale dobrze byloby znac rozne opinie

Rodzic

Nie polecam.

anna

to, ze nauczycielki zachodza w ciaze to raczej normalne... W tej szkole, z tego co moja kolezanka mowila (do podstawowki chodzi jej corka i jest bardzo zadowolona), to grono pedagogiczne jest swieckie (i w wiekszosci dosyc mlode), wiec czego sie mozna spodziewac? Z tym, ze poziom wysoki to chyba prawda. Szkola platna, ale kolezanka mowila, ze lekcji i zajec dodatkowych maja tyle, ze juz nie musi corki zapisywac na dodatkowy jezyk i inne.

laila

Szkoła naprawdę świetna! Młodzież cudna i tolerancyjna. Nauczyciele (z jednym wyjątkiem) bardzo chętni do pomocy. Ojcowie bardzo mili i opiekuńczy. W szkole panuje radosna atmosfera.

mFDc

Moje dziecko uczęszcza do GIMNAZJUM. Jest zachwycone, a ja razem z nim. Nie może doczekać się poniedziałku, aby spotkać się z kolegami i koleżankami. Nauczyciele wymagający, ale o to chodzi. Gotowi do pomocy w napotykanych trudnościach edukacyjnych przez ucznia. Ojcowie opiekunowie, najwyższy poziom. Szkoła z kręgosłupem moralnym. Jak widać, nie dla każdego rodzica i ucznia. Dlatego jeżeli ktoś reprezentuje inne wartości to zapraszam do publicznej.

Angeb

W szkole panuje epidemia ciąż. Co chwile jakaś pani nauczycielka jest w ciąży, oczywiście wszystkie są straszliwie zagrożone, w związku z czym natychmiast panie lądują na L4. Ciąże oczywiście trafiają się jedynie w roku szkolnym, wakacji sobie nikt nie psuje. Burdel nieziemski. Rodziców nikt nie informuje, Dyrektor kompletnie wyalienowany, udaje, że nic się nie dzieje. Kanał.

Gimnazjum

Ostatnie wydarzenia całkowicie przekonały mnie ze Dyrektor juz nie kontroluje szkoły. Nauczyciele robią co chcą i za nic maja zdanie rodziców. Zero zasad. Bezwzględne wykorzystywanie pozycji w stosunku do uczniów. Poziom wysoki bo rekrutują kujonow z innych szkół. Czesc ambitnych nauczycieli nie ma głosu. Wieszcze szybki zjazd w rankingach co widać juz po coraz gorszych wynikach egzaminów.

Lucyna

Atmosfera nieprzyjemna,wiele osób jest przyjmowanych do pracy z polecenia znajomego proboszcza, stowarzyszeń rodzin wielodzietnych czy innych kółek różańcowych, nawet jeśli ich kwalifikacje zawodowe i umiejętności pedagogiczne są wątpliwe. Osoby te nie przykładają się do pracy, a wszelkie sukcesy uczniów biorą się z pracy ich rodziców i tego, że uczniowie są selekcjonowani.

Ja

Szkoła wspaniała i naprawdę godna polecenia.

ula

ale bzdury...

NIC

Nie polecam podstawówki. Wyścig szczurów. Katolicki charakter ma tylko w regulaminie. Nie ma z kim porozmawiać, jeżeli wystąpią jakieś problemy "wychowawcze". A jeżeli już się uda, to dziecko dostaje łatkę trudnego, a rodzice są określani mianem trudnych. Można też zostać odsądzonym od czci i wiary.

Mago

Witam, rozważam zapisanie mojej córki do nowej szkoły Pijarów na katowickim osiedlu Bażantów. Proszę o opinie o tej szkole lub innych szkołach prowadzonych przez ten zakon.

Pijarzy

Moje dziecko chodzi do szkoły Pijarów. Myślę o przeniesieniu jej do innej szkoły, Poziom owszem jest, ale problemy prześladowania zarówno wychowawca jak i reszta zamiata pod dywan. Jest to szkoła katolicka, ale młodzież niestety (usunięte przez administratora) słabsze jednostki. Proszę Państwa nie warto wysyłać tam swojego dziecka - ja z moim muszę udać sie do psychologa ponieważ grupa osób "trzymająca władzę" w klasie - czyli jedna dziewczyna i jej cztery koleżanki przez trzy lata nauki mojego dziecka w szkole wykończyła je psychicznie.

unikajcie Pijarów
@Pijarzy 08.11.2011 20:27

Dyrektorka i wychowawcy z tego co wiem zawsze winę zrzucają na rodziców. Kuratorium nie ma nad nimi władzy tylko Ojciec Prowincjał. Nie polecam :/

kama
@unikajcie Pijarów 24.05.2017 12:48

ale to co napisalas/ napisales dotyczy szkoly w Poznaniu czy w Katowicach? Bo z tego co wiem, to w Katowicach jest O. Dyrektor, a nie dyrektorka...

Zostaw opinię o Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów