Studio 369

Poznań

Opinie o Studio 369

Adam

anonim - 2011-05-05 22:41:47 Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]!!! Na rozmowie oferują 1200 zł podstawy + premia zależna od wielkości sprzedaży. Po dwóch tygodniach pracy łaskawie przelali mi na konto 200 zł!!! Przestrzegam wszystkich przed tymi oszustami. Sorry - pomyłka - nie chodzi o studio 369 tylko Studio 39

Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]!!! Na rozmowie oferują 1200 zł podstawy + premia zależna od wielkości sprzedaży. Po dwóch tygodniach pracy łaskawie przelali mi na konto 200 zł!!! Przestrzegam wszystkich przed tymi [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Studio 369 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio 369