Cogitech

Poznań

Opinie o Cogitech

Jacek

Myślę, że szczęście ma również firma w której nie pracują już niektóre osoby.

ja

biuro to jakas suterena na winogradach, szef zgrywa luzaka, a kaze mowic do siebie PAN, umowy zlecenie, wyplaty sie opozniaja, nie ma sprzataczki. w poznaniu sa spoko software housy, ale cogitech to jakas pomylka. praca wylacznie dla stazystow / juniorow.

na szczescie byly pracownik
@Marcin 15.01.2018 13:23

jak zwykle sam wlasciciel pisze sobie opinie, co za zal... unikac jak ognia!

na szczescie byly pracownik
@Marcin 15.01.2018 13:23

swoja droga to bardzo przykre, ze wlasciciel firmy PŁACI za usuwanie negatywnych opinii

ddd

Ogólnie nie polecam. Właściciel usunął z 50 opinii po czym potworzył własne. Oczywiscie wciaz mam zapisana swoja opinie na kompie ktora dodam jak odpale osobistego lapka. DNO DNO DNO!!!! (usunięte przez administratora) ZAL.PL

Programista

Jako, że moja opinia została usunięta z niewiadomych mi powodów wstawiam ją jeszcze raz. Praca dobra dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy. ( usunięte przez administratora ) Biuro jest małe i latem jest bardzo gorąco, brak zainstalowanej klimatyzacji, (usunięte przez administratora) Typowego socialu dla pracownika nie ma, ew. "flaszka" na Boże Narodzenie i urodziny. Atmosfera w firmie bardzo dobra, współpracownicy w porządku.

HarryPotter

Stefan? Nikt taki nie pracował w tej firmie, kolejna fejkowa opinia - gratuluje wyobraźni osobie, która je wystawia. Firma kogucik - nie polecam :)

Stefan

Polecam

Filip Wojtek i Stado Minionkow

Dziwne nie pamietam zadnego Filipa i Wojtka. A jesli chodzi o cogitech to jest dramat. Szkoda strzepic ryja.

Filip

W cogitechu byłem na stażu po którym zostałem na dłużej. Fajna atmosfera, projekty dla dużych marek. Bardzo dużo się nauczyłem. Zarobki - dostałem ile oczekiwałem. Uczciwa firma.

Jakub
@Filip 27.06.2017 13:15

Filip ? Nikt nigdy o takim imieniu nie pracował, ta opinia to fejk :)

Wojtek

Polecam

Ciekawe projekty, fajna atmosfera, uczciwe warunki, jest ok.

haski

m91, ja własnie podobnie się zastanawiam, bo ogłoszenie na młodszego programistę PHP jest nadal dostepne, tu na gowork. Oferuja nawet imprezy firmowe, spotkania integracyjne, nieograniczony dostęp do kawy, latem chłodne napoje, czy korzystne rabaty u partnerów (szkoły wyższe, językowe, obiekty sportowe i rekreacyjne).

m91

Witam, Jak wygląda u nich rekrutacja? Znalazłem ogłoszenie na młodszego programistę php i zastanawiam się czy mam szansę (czaje się od kilku dni, żeby do nich napisać). Bardzo mi zależy na pracy programisty, tylko nie chce się wygłupić. Z góry dzięki za jakieś informacje ;)

Karolina

Naprawdę solidny pracodawca. Polecam wszystkim współpracę z firmą cogitech. Karolina

Marcin

Super miejsce do pracy i rozwoju, sympatyczny i potrafiący docenić szef, bardzo fajny zespół.

Paweł

Świetna atmosfera i współpracownicy i uczciwy pracodawca.

Tomek

Bardzo fajna atmosfera pracy (żarty i anegdoty współpracowników), wyrozumiały i spokojny szef, brak problemów z wypłatą, możliwość rozwoju, służbowy sprzęt, otwartość na nowe pomysły i świeże podejście. Wszystko w jak najlepszym porządku :)

Piotr

Uczciwy pracodawca, fajna atmosfera, pieniądze zawsze przed terminem.

Zostaw opinię o Cogitech - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cogitech