JTA Investment

Poznań

Opinie o JTA Investment

Jacek

Zastanawiam sie nad powodem tak długiej ciszy na forum. Chciałbym pracować w firmie i miałem nadzieję , że znajdę tu opinie pracowników!

Joanna

Pracujesz w JTA Investment? Podziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które myślą o aplikacji do firmy. Na jakie możliwości rozwoju oraz benefity mogą liczyć pracownicy? Co lubisz w swojej pracy? Twoja opinia może być bardzo cenna dla osób, które trafiły na ten wątek poszukując informacji na temat JTA Investment jako pracodawcy.

olek

nie ma określonej stawki @okon, musisz negocjować swoja stawkę

daro

Był ktoś na tej rozmowie? I w pracy? Dajcie info.

loli138

OLI z skąd piszesz ja tez mam 700 km może jesteś miejscowy

@loli138 14.01.2015 19:19
OLI z skąd piszesz ja tez mam 700 km może jesteś miejscowy

Jestem SPOD Staszowa a do Rzeszowa nie daleko

jak
@OLI 17.02.2015 13:03
Jestem SPOD Staszowa a do Rzeszowa nie daleko

hej był ktoś na rozmowie w tej firmie? jest sens się wybierać?

loli138

ma ktoś zaproszenie na rozmowę do firmy FADDO z Poznania z podkarpackiego to prosze o kontakt ja jestem z Rzeszowa i zabrałbym sie albo odwrotni pozdro i piszcie

domino
@loli138 14.01.2015 19:10

ja mam tez zaproszenie do faddo na rozmowe. Jestem z pod Rzeszowa. Z tego co wiem to jest praca jako podwykonawcy, nie wiem czy to jest dobry pomysł jechać do nich bo to wiaze sie z wszystkimi opłatami jako podwykonawcy, czyli ZUS itp. ale to trzeba sie dowiedziec, a nie moge sie do nich dodzwonic... Jesli mozesz to daj mi swoj namiar to sie zdzwonimy. Nara

OLI

DO EWWAP.JA MIAŁEM PROPOZYCJE SPOTKANIA SIĘ PREZESKĄ TYLKO ZA DALEKO AŻ 700KM W JEDNĄ STRONE I TYLKO Z TEGO ZREZYGNOWAŁEM,ALE KTO WIE MOŻE TRZEBA SPRÓBOWAC.JEŚLI PAN BYŁ TO PROSZĘ NAPISAĆ COŚ.DZIĘKUJE

xcv

kiedyś zdarzyło mi się pracować w tej firemce (wtedy JTA) dramat... wszyscy z mojego naboru pouciekali jak tylko cos znaleźli sensownego... znam tez 2 osoby które pracowały tam po mnie... zostały zwolnione lub odeszły same... Krótko: notoryczne braki towaru, totalna inwigilacja, jak zrobisz duży obrót, to licz sie wypowiedzeniem (kilka osob tak poleciało z firmy)- zamiast wypłaty prowizji wypowiedzenie... generalnie w szpitalach przez te wszystkie lata zasłużyli sobie na fatalna reputacje... szkoda ludzi, którzy nieświadomi przychodzą do pracy i świecą oczami za prezesika, który nie ma pojęcia o biznesie.

OLI

CZY KTOŚ PRACUJE CZY PRACOWAŁ W FIRMIE "FADDO"I JAK MOŻE TO POPROSZĘ O OPINIĘ JAK TAM JEST.Z GÓRY DZIĘKUJE

leonel3
@MK 26.01.2015 10:56
Również szukam informacji na temat firmy "Faddo" dostałem zaproszenie do Pznania, jednak praca jest na zasadach podwy...

I jak byłeś na tej rozmowie,bo ja też mam zaproszenie na rozmowę i nie wiem czy jechać bo mam 700 km (rzeszowskie).Przez tel. ciężko się coś dowiedzieć.Czy ktoś pracował w budowlance z tej firmy? Proszę o opinie

@ewwap 19.11.2014 12:02
do OLI, również szukam opinii na temat firmy FADDO i nic nie znalazłem. Jak widać firma powstała we wrześniu tego roku więc tru...

Podjąłeś pracę w tej firmie,jeśli tak to napisz coś o tej firmie bo ja mam spotkanie w tym tygodniu.DZIEKI

Dora

Olik, ostatni przedstawiciel zrezygnował z pracy w Nanogiene po dwóch tygodniach! To nie jest spora firma - w tej chwili pracuje tam mniej niż 5 pracowników (przynajmniej w Polsce). Tak jak napisałam powyżej - ja bym nie składała tam papierów.

Dora

Olik, pracuję w jednym ze szpitali, zamawiałam sprzęt od JTA. Były DRAMATYCZNE problemy z dostawami z ich strony. Jakoś w lutym pojawił się przedstawiciel z Nanogiene i oznajmił, że przejmują sprzedaż od JTA i obiecał, że to koniec problemów z dostawami. Niestety problemy były nadal. Z tego co wiem, chłopak szybko zrezygnował z pracy. Kilka tygodni temu była u nas przedstawicielka, która też już nie pracuje. Szkoda ludzi, dwie osoby w ciągu pół roku to nie jest dobra wizytówka dla firmy. A na stronie www Nanogiene znajdziesz ten sam sprzęt, te same opisy co JTA. Dziwne, ale w KRS jest wyraźna informacja, ze firma powstała w październiku 2013, na stronie jest, że istnieją od 2005 roku. Ja omijałabym tą firmę szerokim łukiem, bo są dla mnie przynajmniej mało wiarygodni. Zarówno jako dystrybutor jak i pracodawca.

Dora

Kilka miesięcy temu powstała "nowa" wersja JTA: Nanogiene, która przejęła wszystko po JTA: biuro, produkty, nawet część pracowników (obsługa w biurze to te same osoby). W zarządzie ten sam prezes. Te same problemy...

księgowa

Ta firma nie jest godna polecenia, nie płacone faktury i zaległości do podmiotów, wiecznie lawirowanie z wypłatami zaległości, wstyd:( Nie polecam

K.

Prawda jest taka ze wszyscy co piszecie te opinie to mieliście za dobrze ! w dzisiejszych czasach trzeba być obrotnym i sumiennym a nie płakać i pisać na forum swoje żale ! jak wam nie pasowało to trzeba było porozmawiać z Szefem ale widocznie lepiej wam pisać na forum.

Gula23

Jak ma na imię szef ? chcę się udać na rozmowę

testy

bzdury

Nie bardzo rozumiem wasze wypowiedzi. Handlowcy mają tu tak dobrze że w żadnej innej firmie tak nie ma. Zawsze idzie się dogadać z szefem w sprawie wolnego i innych spraw. Odpowiedzialność materialna jest w każdej firmie. Chyba nigdy nie pracowaliście naprawdę ciężko za psie pieniądze.

KM

Skrajnie nie kompetentny prezes tej firmy zamiast zajmować się poważnymi rzeczami bawi się w podpisywanie RMUA , skierowań na badania, kwitków za wywóz śmieci itd. itp. Pewnie nic innego nie potrafi, stąd firma cały czas znajduje się na krawędzi bankructwa. Do tego człowiek jest bez honoru i strasznie(usunięte przez administratora) Wymaga podpisywania odpowiedzialności materialnych, weksli itp. Przestrzegam przed tą firmą, wszystkich którzy siebie szanują i chcą rano móc patrzeć w lustro.

Zatrudniłeś się w tej firmie jako przedstawiciel ?? Zrobiłeś wielki target ?? Licz się z tym, że zamiast dostać wielką premię dostaniesz wypowiedzenie !!

Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)i jego prawej reki cokolwiek to znaczy (usunięte przez administratora)jestem ciekawy ilu jeszcze pracownikow (usunięte przez administratora)

doświadczony

były prawdziwe lecz zbyt dosadnie napisane, komuś się to nie spodobało...

JTA

Odradzam kategorycznie pracę w tej firmie !! 10 kamer na jednego pracownika, inwigilacja na każdym kroku. Totalna nieumiejętność zarządzania zarządu, odbija się na pracy.

nemesis

żenada szkoda gadac, byly tu bodajze 4 albo 5 opini bardzo trafnie napisanych chyba przez bylych pracownikw i nagle zniknely .....ciekawe

Zostaw opinię o JTA Investment - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTA Investment