Opinie o JTA Investment w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JTA Investment. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w JTA Investment o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTA Investment w Poznań

Robert Nowy wpis

Czy ta Firma jest w centrum poznania?

joker

Pracowałem w JTA kilka lat temu. Świetne szkolenie, i zaraz potem WIELKIE rozczarowanie. Szkoda wielka ponieważ moim zdaniem pomysł na biznes świetny. Prezes to zakompleksiony synalek bogatych rodziców nie mający pojęcia o szacunku do współpracowników. A przecież można normalnie, po ludzku. Zwłaszcza że ludziska żyły wypruwają .... Nie wszyscy to (usunięte przez administratora) jak wy !!! I każdy ma rodzinę i żołądek i potrzebuje godnie zarobić by godnie żyć. Ale karma wraca !!! ch wam w d

jarek Nowy wpis
@joker

Zgadzam się święte słowa

Joanna

Pracujesz w JTA Investment? Podziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które myślą o aplikacji do firmy. Na jakie możliwości rozwoju oraz benefity mogą liczyć pracownicy? Co lubisz w swojej pracy? Twoja opinia może być bardzo cenna dla osób, które trafiły na ten wątek poszukując informacji na temat JTA Investment jako pracodawcy.

jarek Nowy wpis
@Joanna

Zgadzam się święte słowa

Iza Nowy wpis

Idealnych firm nie ma. Jeśli komuś nie odpowiada praca to zawsze można zmienić.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JTA Investment? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Jacek

Zastanawiam sie nad powodem tak długiej ciszy na forum. Chciałbym pracować w firmie i miałem nadzieję , że znajdę tu opinie pracowników!

olek

nie ma określonej stawki @okon, musisz negocjować swoja stawkę

daro

Był ktoś na tej rozmowie? I w pracy? Dajcie info.

loli138

OLI z skąd piszesz ja tez mam 700 km może jesteś miejscowy

@loli138

Jestem SPOD Staszowa a do Rzeszowa nie daleko

jak
@OLI

hej był ktoś na rozmowie w tej firmie? jest sens się wybierać?

loli138

ma ktoś zaproszenie na rozmowę do firmy FADDO z Poznania z podkarpackiego to prosze o kontakt ja jestem z Rzeszowa i zabrałbym sie albo odwrotni pozdro i piszcie

domino
@loli138

ja mam tez zaproszenie do faddo na rozmowe. Jestem z pod Rzeszowa. Z tego co wiem to jest praca jako podwykonawcy, nie wiem czy to jest dobry pomysł jechać do nich bo to wiaze sie z wszystkimi opłatami jako podwykonawcy, czyli ZUS itp. ale to trzeba sie dowiedziec, a nie moge sie do nich dodzwonic... Jesli mozesz to daj mi swoj namiar to sie zdzwonimy. Nara

OLI

DO EWWAP.JA MIAŁEM PROPOZYCJE SPOTKANIA SIĘ PREZESKĄ TYLKO ZA DALEKO AŻ 700KM W JEDNĄ STRONE I TYLKO Z TEGO ZREZYGNOWAŁEM,ALE KTO WIE MOŻE TRZEBA SPRÓBOWAC.JEŚLI PAN BYŁ TO PROSZĘ NAPISAĆ COŚ.DZIĘKUJE

xcv

kiedyś zdarzyło mi się pracować w tej firemce (wtedy JTA) dramat... wszyscy z mojego naboru pouciekali jak tylko cos znaleźli sensownego... znam tez 2 osoby które pracowały tam po mnie... zostały zwolnione lub odeszły same... Krótko: notoryczne braki towaru, totalna inwigilacja, jak zrobisz duży obrót, to licz sie wypowiedzeniem (kilka osob tak poleciało z firmy)- zamiast wypłaty prowizji wypowiedzenie... generalnie w szpitalach przez te wszystkie lata zasłużyli sobie na fatalna reputacje... szkoda ludzi, którzy nieświadomi przychodzą do pracy i świecą oczami za prezesika, który nie ma pojęcia o biznesie.

OLI

CZY KTOŚ PRACUJE CZY PRACOWAŁ W FIRMIE "FADDO"I JAK MOŻE TO POPROSZĘ O OPINIĘ JAK TAM JEST.Z GÓRY DZIĘKUJE

ewwap
@OLI

do OLI, również szukam opinii na temat firmy FADDO i nic nie znalazłem. Jak widać firma powstała we wrześniu tego roku więc trudno cokolwiek znaleźć, może jeszcze działa uczciwie?! ciekawy jestem czy podjąłeś pracę w tej firmie ja dostałem propozycję i zastanawiam się co robić, może pomożesz?

MK
@ewwap

Również szukam informacji na temat firmy "Faddo" dostałem zaproszenie do Pznania, jednak praca jest na zasadach podwykonastwa i zastanawiam się czy warto jechać na tą rozmowę, sporo się naczytałem jak firmy polskie oszukują i nie wypłacają kasy.

leonel3
@MK

I jak byłeś na tej rozmowie,bo ja też mam zaproszenie na rozmowę i nie wiem czy jechać bo mam 700 km (rzeszowskie).Przez tel. ciężko się coś dowiedzieć.Czy ktoś pracował w budowlance z tej firmy? Proszę o opinie

@ewwap

Podjąłeś pracę w tej firmie,jeśli tak to napisz coś o tej firmie bo ja mam spotkanie w tym tygodniu.DZIEKI

Dora

Olik, ostatni przedstawiciel zrezygnował z pracy w Nanogiene po dwóch tygodniach! To nie jest spora firma - w tej chwili pracuje tam mniej niż 5 pracowników (przynajmniej w Polsce). Tak jak napisałam powyżej - ja bym nie składała tam papierów.

Dora

Olik, pracuję w jednym ze szpitali, zamawiałam sprzęt od JTA. Były DRAMATYCZNE problemy z dostawami z ich strony. Jakoś w lutym pojawił się przedstawiciel z Nanogiene i oznajmił, że przejmują sprzedaż od JTA i obiecał, że to koniec problemów z dostawami. Niestety problemy były nadal. Z tego co wiem, chłopak szybko zrezygnował z pracy. Kilka tygodni temu była u nas przedstawicielka, która też już nie pracuje. Szkoda ludzi, dwie osoby w ciągu pół roku to nie jest dobra wizytówka dla firmy. A na stronie www Nanogiene znajdziesz ten sam sprzęt, te same opisy co JTA. Dziwne, ale w KRS jest wyraźna informacja, ze firma powstała w październiku 2013, na stronie jest, że istnieją od 2005 roku. Ja omijałabym tą firmę szerokim łukiem, bo są dla mnie przynajmniej mało wiarygodni. Zarówno jako dystrybutor jak i pracodawca.

Dora

Kilka miesięcy temu powstała "nowa" wersja JTA: Nanogiene, która przejęła wszystko po JTA: biuro, produkty, nawet część pracowników (obsługa w biurze to te same osoby). W zarządzie ten sam prezes. Te same problemy...

księgowa

Ta firma nie jest godna polecenia, nie płacone faktury i zaległości do podmiotów, wiecznie lawirowanie z wypłatami zaległości, wstyd:( Nie polecam

K.

Prawda jest taka ze wszyscy co piszecie te opinie to mieliście za dobrze ! w dzisiejszych czasach trzeba być obrotnym i sumiennym a nie płakać i pisać na forum swoje żale ! jak wam nie pasowało to trzeba było porozmawiać z Szefem ale widocznie lepiej wam pisać na forum.

Gula23

Jak ma na imię szef ? chcę się udać na rozmowę

testy

bzdury

Nie bardzo rozumiem wasze wypowiedzi. Handlowcy mają tu tak dobrze że w żadnej innej firmie tak nie ma. Zawsze idzie się dogadać z szefem w sprawie wolnego i innych spraw. Odpowiedzialność materialna jest w każdej firmie. Chyba nigdy nie pracowaliście naprawdę ciężko za psie pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o JTA Investment - Poznań

JTA Investment