Opinie o World School Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie World School Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w World School Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły podstawowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o World School Sp. z o.o. w Suchy Las

Jadwiga

Proszę Państwa rzadko piszę negatywne opinie o miejscach i ludziach, ale tym razem muszę dla dobra dzieci by ostrzec rodziców przed wysłaniem tam swoich dzieci. Prezes I właścicielka szkoły to osoba pozbawiona empatii, etyki, zainteresowana tylko sobą i robieniem biznesu. Nastawiona wyłącznie na siebie. Zastraszona kadra nic nie mówi bo boi się stracić pracę ale porządna kontrola w szkole z kuratorium jest tam bardzo potrzebna. Takie kontrole powinny być regularnie. Tam nie ma poszanowania człowieka. Rodzica, ucznia, pracownika. Szkoła ma wychowywać, a ta szkoła psuje. Wstydzie się za nich, dziwię się że jeszcze istnieją. Czy ktoś podziela moją opinię? Proszę piszcie o nich więcej, ja mam dużo do powiedzenia o rym miejscu. Może sie skrzykniemy i napiszemy skargę do Kuratorium. Pozdrawiam ( chrońmy nasze dzieci przed takimi jak ta szkoła) Pozdrawiam

@Jadwiga

Myślę że chyba Pani pisze o innej placówce. Moje dziecko uczęszcza do placówki i nie wyobrażam sobie innej .

Pracownik - Kasia

Pracuję w World School od ponad roku. Nie wiem skąd wynikają takie opinie, ale jest nieprawdą, że w szkole jest duża rotacja. Wręcz przeciwnie. Stawia się komunikację, wymianę doświadczeń i rozwój. Dzieci są najważniejsze oraz ich samopoczucie i rozwój. Zdecydowanie polecam World School jako miejsce pracy i miejsce edukacji dla dzieci.

Chodziło przy tym o rotacje nauczycieli czy dzieci? obecnie ktoś od marketingu jest teraz potrzebny, widnieje oferta na takim portalu, pytanie tylko czemu na forum nikt nie odnosi się do pracy na tym stanowisku? jak duży jest dział? Nie było wzmianki o zespole w opisie, czy to stanowisko samodzielne?

Możliwe by doszło w opiniach do pomyłki względem placówek, tak jak zostało to zasugerowane teraz niedawno przez jednego z Rodziców? Zastanawiające jest dla mnie przy tym to ogłoszenie do dyrekcji, które od paru dni jest widoczne na pewnym portalu. z jakiej przyczyny jest poszukiwany ktoś całkiem nowy? I czemu preferowana jest osoba z zewnątrz?

@Sabina

(usunięte przez administratora) Tak jak już wspominaliśmy, pracujemy z najlepszymi. Dbamy o Ich rozwój w ramach placówki i cenimy Ich zaangażowanie. Powyższe opinie, jakoby w naszej szkole był problem ze stałym personelem - nie są prawdą. Jednakże najlepiej jakbyście Państwo poznali nas osobiście. Zobaczyli, jak pracujemy, jaki mamy program i jaką opiekę możemy zapewnić Państwa dzieciom. 2 marca organizujemy drzwi otwarte. Serdecznie zapraszamy.

Aleksandra Nowy wpis

Witam, czy jest tu może aktualny native speaker? Interesuje mnie oferta z internetu na nauczanie języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-6 lub 7-14 lat. jest to umowa o pracę w pełnym wymiarze ale zastanawiam się czy nie można wziąć sobie po prostu kilku godzin w tygodniu?

brak słów Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 minuty.

niestety negatywne opinie o szkole i przedszkolu są prawdą. Kadra przedszkolno - szkolna to wspaniali ludzie niestety niedoceniani i gnębieni przez byłą panią kurator a obecnie dyrektorkę, a o panu dyrektorze szkoda się rozpisywać i tracić nerwy - bardzo niekompetentny człowiek. Mają w głowach tylko własny interes i siebie samych, uważają rodziców za idiotów, którzy nie widzą co się dzieje i malują trawę na zielono. Nie słuchają, wiedzą najlepiej. Dopiero postawieni pod ścianą zaczynają słuchać, ale tylko przez kilka dni. Rotacja jest olbrzymia, były przypadki, że po kilku dniach pracy, pracownicy rezygnują, nie nalicze już ile razy zmieniał się psycholog. W przedszkolu jest stała rotacja cioć do pomocy. kadry jest za mało. Był przypadek, że w najmłodszej grupie przedszkolnej z dnia na dzień zmieniły się wszystkie opiekunki - chyba nie musze pisać jak dzieci to przeżyły. Dyrekcja o niczym nie informuję rodziców (zmiana nauczyciela, nowe ciocie, nowe dzieci) poprostu któregoś dnia przychodzi się do placówki i jest ktoś nowy, którego ani my ani dzieci nie znamy. Argumentem zawsze jest RODO, które akurat w tym przypadku jest nadużyciem z ich strony. Podczas pierwszych rozmów obiecują złote góry, a jak przyjdzie co do czego to zmieniają zdanie i wypierają się tego co powiedzieli. Ciągle rosnące ceny (o tym oczywiście informują). Mundurki - jak szyto je poza placówką, ceny były znośne, teraz szyte są przez placówke i ceny są tak duże, że aż przerażają. Był catering, dzieci jadły, smakowało im, to pani prezes wymyśliła sobie kuchnie i logowane kubeczki. Oczywiście to rodzice dostali już któryś raz podwyżkę kosztów za jadzenie. A na co komu logowane kubeczki jak na Orlenie? Niestety mam wrażenie, że placówka została otworzona na hura. Zero pokory kadry zarządzającej. Miało być fajne miejsce, w którym każdy czuję się dobrze - dzieci na szczęście się czują bo opiekują się nimi wspaniałe NIEDOCENIONE ciocie, a rodzice każdego dnia walczą ze ścianą zarządzającą.

Już w kwietniu tamtego roku ktoś pytał o stanowisko informatyka, mnie również taka forma zatrudnienia by interesowała, mam przed sobą ofertę sprzed roku. wszystkie opcje na prace są już raczej zajęte skoro nie są wznawiane? Należy czekać na rotacje w sekcji IT czy może będzie potrzeba więcej osób do prowadzenia zajęć?

Karol Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Osobiście poszedłem pod szkołę i spytałem 3 rodziców odnośnie rotacji nauczycieli . Ku mojemu zaskoczeniu wszystkie opinie były bardzo negatywne więc już nie wiem komu mam tutaj wierzyć . Nie tylko rodzice narzekali na bardzo duża rotacje ale bardzo złe zarządzanie szkoły przez (usunięte przez administratora). W tym roku wracamy z rodzina ze Szkocji i chcielibyśmy znaleść międzynarodową szkole dla chłopaków . Kładziemy nacisk na naukę w międzynarodowej kadrze wliczając native speakerów. Jeden z rodziców powiedział mi że szkoła nie ma ani jednego nativa w szkole ??? Jest podobno ktoś w przedszkolu ale nasze dzieciaki już są poza wiekiem przedszkolnym. Bardzo proszę o odpowiedź rodziców dzieci z World School na tym forum . To dość ważne aby mieć świadomość że nasze dzieciaki są w najlepszym miejscu -szkole. Dziękuję

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie World School Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. wychowawczych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

World International School

Szanowny Panie/ Pani Prowadzimy wiele projektów rekrutacyjnych, gdyż bardzo dynamicznie się rozwijamy. Nie znaczy to, że zawsze z kimś się rozstajemy. Tak jest w tym przypadku. Kultura pracy i współpracy jest dla nas bardzo ważna i dajemy zawsze możliwość rozwoju naszym nauczycielom i pracownikom. Pozdrawiamy i zapraszamy na drzwi otwarte.

Karol

Dzien dobry , czy naprawdę tak zle to wygląda ? Chcieliśmy posłać synów do World School ale widzę że opinie są różne. Czy naprawdę jest tak duża rotacja ? Każda zmiana dla dzieci nie jest korzystna tym bardziej w szkole . Dziękuję

Sabina
@Karol

Witam, jest to najnowszy komentarz odnoszący się do rotacji, na podstawie czego konkretnie zostało zadane takie zapytanie? Czy te zmiany są tak duże, że faktycznie mogłyby wpłynąć na same dzieci? mam zamiar aplikować do placówki, ale nie wiem o co może chodzić? liczę na najnowsze informacje i stabilna prace

@Sabina

Już w jednym komentarzu kiedyś było napisane, że stawia się na wymianę doświadczenie i rozwój, teraz niedawno zostało to podkreślone podczas nawiązywania do kultury pracy. zastanawiam się jak należy konkretnie rozumieć ten cały wspomniany rozwój? w czym konkretnie się on przejawia?

Jadwiga

Marlena
@Jadwiga

Totalnie nie zgadzam się z tą opinią. Od 3 lat jestem pracownikiem tej szkoły i bardzo chwalę sobie zarówno współpracę z Panią Dyrektor, jak i całym gronem pedagogicznym. W kwestii uczniów natomiast—gwarantuję, że wszyscy nauczyciele chcą dla nich jak najlepiej. Bardzo dbamy o to, by dzieci czuły się u nas bezpiecznie. Proszę o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

zadowolony
@Jadwiga

Widać tu ewidentnie sfrustrowanego rodzica, którego poziom roszczeniowości sięga zenitu. Nie rozumiem co takie opinie robią na portalu gowork.pl. Jako klient poznałem panią Prezes z zupełnie innej strony - zawsze miła, uśmiechnięta, merytoryczna i zaangażowana w rozwiązywanie problemów. Widać że szkoła powstała z pasji, a nie egoistycznych pobudek. Znakomity poziom języka angielskiego i najlepsza kadra, która daje z siebie wszystko co najlepsze. Jakość, prestiż i znakomita atmosfera. Mój syn nie mógł trafić lepiej.

WORLD SCHOOL
@Jadwiga

Szanowna Pani Jadwigo, czujemy się w obowiązku, by odnieść się do zarzutów, jakie rozpowszechnia Pani za pośrednictwem serwisu GoWork.pl. Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec Pani komentarza. Uważamy, że jest on bardzo niesprawiedliwy, krzywdzący, a przede wszystkim niepoparty żadnymi konkretnymi dowodami i argumentami. Pani fałszywa opinia o szkole uderza w wiarygodność nauczycieli oraz Dyrekcji. Nasza placówka przechodzi standardowe, cykliczne kontrole, które nigdy nie wskazywały żadnych uchybień. Dlatego też apelujemy o pozostawienie oceny kompetentnym i specjalnie wyznaczonym do tego organom. Na koniec chcemy zaznaczyć, że zarówno dzieci, jak i ich rodzice, są dla nas priorytetem. Podczas pobytu w placówce uczniowie mają zapewnioną najlepszą opiekę, a komunikacja z opiekunami przebiega bardzo sprawnie. Z poważaniem Dyrekcja Szkoły World-School

Rodzic
@Jadwiga

Zgadzam się z @Jadwiga. Mieliśmy dziecko w World Primary School. Wszystko to jest prawdą. Nauczyciele zmieniają się cały czas. Zdesperowani rodzice zabierają swoje dzieci. Odchodzą fantastycznie ludzie którzy liczyli na wysoki poziom nauczania i doskonali nauczyciele, pedagodzy właśnie z uwagi na kierownictwo. Notoryczne braki kadry powodują że zajęcia są odwoływane. Obietnice szkoły jeśli nie są w umowie to nic nie znaczą. Pierwsza rozmowa z kierownictwem jest fantastyczna a potem wpada się w chaos. Pani Dyrektor na poczekaniu wymyśla zasady które stają się obowiązujące. Jeśli ktoś myśli o posłaniu tam swojego dziecka lub rozpoczęciu współpracy to polecam dopytać o staż nauczycieli i ilu uczniów już zrezygnowało ze szkoły. To świadectwo tej szkoły.

World School
@Rodzic

Szanowni Pani, to, co Pani napisała, jest bardzo krzywdzące i w dodatku niepoparte żadnymi konkretnymi dowodami. Ciężko jest nam odnieść się do tych ogólnych zarzutów, szczególnie w sytuacji , gdy nie wiemy kim Pani jest. Publikowanie nieprawdziwych, animowanych opinii o naszej szkole jest naszym zdaniem mało profesjonalne. Dlatego, jako że jesteśmy zwolennikami wyjaśniania spraw na bieżąco, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie z Panią porozmawiamy i wysłuchamy wszystkich zażaleń. Chcielibyśmy wiedzieć, z kim mamy przyjemność korespondować i w jakiej tak naprawdę sprawie.

@World School

Czy te wspomniane rotacje są z czasem stosunkowo mniejsze? W innych opiniach z wcześniejszych okresów również o nich pisano i ciekawiło mnie właśnie czy sytuacja się nieco ustabilizowała? Doszło może do zmian w warunkach zatrudnienia?

@Jadwiga

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę World School Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Marketingu? Pojawiło się 19 września na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

To teraz nauczyciel zarobi z 7 tysięcy czy może od kolejnego roku będzie jeszcze więcej? ja akurat widziałam ofertę sprzed paru miesięcy na takie stanowisko, widzę po wpisach, że tez na inne poszukiwano pracowników dla przykładu do działu marketingu. Czy wszystkie ze sobą jakoś współpracują? Czy relacje z większością rodziców mogą być nieco słabsze? Mam na myśli te ostatnie opinie na forum…

Cześć, jaka jest ogólna struktura szkoły? W oko wpadło mi to ostatnie zapytanie w jednym wątku, w którym ktoś odnosił się do stanowiska związanego z marketingiem. Taka oferta nie ukazuje mi się w sieci, czy wygasła? Mam doświadczenie w marketingu oraz reklamie, dlatego się zainteresowałam. Nie wiem tylko czy warto?

Pracownik - Kasia

Andriu
@Pracownik - Kasia

Osobiście jestem zadowolony że posłałem syna do tej szkoły, wydaje się że kadra też jest zadowolona z pracy i ma bardzo dobry kontakt z dziećmi! To moja subiektywna obserwacja...mam nadzieję że pozory nie mylą ;)

Czy oferta sprzed 3 miesięcy dla 3 nauczycieli języka jest już nieaktualna? Zapewne się spóźniłam, jeżeli jednak od września brakuje kogoś do kompletu kadry pedagogicznej, to chętnie się dowiem. Czy stawka 5 500–7 000 zł brutto, podana w ofercie, obowiązuje? To podstawa, czy są tu już wkalkulowane premie?

Jakiś czas temu firma World School Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Informatyk? Jakie wrażenia?

Nicki van Brab

Poslalismy dzieci do tej szkoly od pierwszego dnia powstania placowki. Jedno podstawowa szkola drugie przedszkole. Od wrzesnia dzieciaki beda uczeszczac do innej placowki, swietna kadra po pierwszym roku albo sie sama zwolnila albo szkola zwolnila bo nauczyciel chcial zmian aby zwiekszyc poziom, p AB nie ma mozliwosci jakiejkolwiek konwersacji dojscia do konsensusu , szkola ma rodzica i ucznia za nic! Pani prezes to osoba ktora ewidentnie powinna zajac czyms innym niz prowadzenie szkoly bo na tym polu brak jej kompetencji, szkole ratuja jeszcze anglojezyczni nauczyciele, ale jezeli sie tam nie zmieni bardzo wiele rzeczy nie wroze im Qdnej rewelacji.

Teach

Nie zgadzam się z opiniami powyższymi dotyczącymi zatrudnienia. Pracuję w placówce i jest wsparcie, a także możliwość normalnej rozmowy z dyrekcją na różne tematy. Ustalamy zadania, można mieć własne zdanie i powiedzieć własną opinię, a także ustalić kompromisy. Mamy fajny team, lubię nasz zespół i przykro, że ludzie, którzy nie widzą swoich błędów na tego typu portalach.

@Teach

No to jak atmosfera jest taka jak piszesz to tylko pozazdrościć. Powiesz jeszcze na jakiej umowie tu przyjmują? Współpraca jest na B2B czy jak ktoś chce to może dostać umowę o pracę z płatnym urlopem? Ty na jakiej jesteś zatrudniona?

Rodzic@

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Placówka stanęła na wysokości zadania, dzieci mają wspaniałą opiekę. Kadra jest bardzo miła i sympatyczna, jak również zarząd!

Ciocia

Nie szanują pracowników, po pierwszym roku zwolnili połowę świetnej kadry. Dyrekcja i właściciele oderwani od rzeczywistości. Jako miejsce pracy porażka. Nie polecam!

Mikael
@Ciocia

Prężnie rozwijająca się szkoła ze statusem międzynarodowej, świetne miejsce pracy, miła atmosfera! Serdecznie polecam jako Pracownik!

Ani
@Ciocia

Pracuję w World Primary School od ponad roku. Nie zgodzę się absolutnie z tą opinią. Współpraca jest na najwyższym poziomie! Polecam z całego serca!

Nauczycielka
@Ciocia

Jeśli ktokolwiek twierdzi, że w tym miejscu pracownik jest szanowany, albo przynajmniej traktowany jak człowiek, to widocznie tam nie pracowal :) Kilkanaście osób zwolniło się samych, poznałam już takich, którym wystarczyła rozmowa kwalifikacyjna, by podziękować (Ci mądrzejsi niż ja), to nie wynikało raczej z zadowolenia... :)

Asia

Polecam szkołę. Światowy poziom.

Szkoła godna polecenia. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o World School Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w World School Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy World School Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w World School Sp. z o.o.?

World School Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Obornicka 124
    62-002 Suchy Las