31 Baza Lotnictwa Taktycznego

Poznań

Opinie o 31 Baza Lotnictwa Taktycznego

Leszek

Firma potrzebuje pracowników? Podpowiedzcie coś więcej.

Robson
@Leszek 25.03.2018 17:42

Potrzebuje, byli pracownicy i poszli

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego?

adam

W 31. BLT w Poznaniu już nie pracuję bo tam się nie da normalnie pracować, w tej jednostce nie szanują osób którzy mówią prawdę i są uczciwi takie osoby z-ca dowódcy (koniec grudnia 2017r. został przeniesiony do kadry rezerwy) także może nowy dowódca zrobi porządek w tej jednostce bo były zastępca dowódcy wysyła do psychologa i psychiatry i chce się takich osób pozbyć. Niestety mobbing w tej jednostce jest stosowany wobec żołnierzy i pracowników cywilnych.Robili nam zbiorowe spotkania z psychologami z Warszawy-nie wiem jaki to był cel. Dużo osób skarży się że są źle traktowani jest mobbing ale zastępca zamiatał wszystko pod dywan niestety. Takie osoby są w jednostce nie wygodne i dlatego tak ich traktują. W tej jednostce to gdyby przyszła nowa kadra chodzi o tych na wysokich szczeblach to może by było lepiej.Wstyd mi że w takiej jednostce pracowałem. Nawet przewodnicząca Związków Zawodowych tylko przeklina na portalach internetowych wypisuje głupoty nie przystoi to kobiecie nie broni dobrych pracowników bo ilu już odeszło z tej jednostki. A mówią o tej jednostce że to ELITARNA chyba jakiś żart. Dobrze że odszedłem bo w takim (usunięte przez administratora) to kto by chciał pracować.

bean

No dobra, ale najwważniejsze dla mnie jest to, żeby wypłata była zawsze respektowana, a skoro dbają o to, żeby wynagrodzenie mogło być na czas, to nic dziwnego, że są teraz tak bardzo popularni na rynku. A socjale jakie się pojawiają u nich? Pozdrawiam

RU
@bean 02.10.2016 17:23

TO NAJWAŻNIEJSZE ,, CZY SIĘ LEŻY CZY SIĘ ŚPI 2000 SIĘ NALEŻY" STARE POWIEDZENIE. A PODATNIK PŁACI NIEROBOM PŁACI ZA TO ŻE SĄ, BO TO SŁUŻBA A NIE PRACA. NIEDAWNO GEN. DREWNIAK WYSTAWIŁ OPINIĘ WOJSKU POLSKIEMU SIŁY POWIETRZNE STRACIŁY BY KONTROLĘ NA NIEBIE PO KILKU GODZINACH. DODAM ROSJANIE WYSTARCZY ŻE UŻYJĄ RAKIET ISKANDERÓW I ZNISZCZĄ PAS STARTOWY F16 UZIEMIONY, ZNISZCZYĆ MAGAZYN BRONI I WOJSKO BEZBRONNE, I TAK JEST BEZBRONNE. JEDNYM SŁOWEM STADO BAR....NIESZKOLONYCH.

żołnierz

Czy nadal na Izbie Chorych w tej jednostce jest ta pseudo psychoprofilaktyk..mam propozycje pracy w tej j.w. z tego co się dowiedziałem w 2009-2010 załatwiła jednego podoficera ( po psychoteście wystawiła opis i skierowała tą osobę na komisję lekarską) Dziwi fakt..psychoprofilaktyk powinna pomagać, a nie podrzucać koperty na komisję...Zastępca dowódcy to jakaś porażka nie ma ludzi, oficerów normalnych...przecież na tą osobę było zgłoszenie na telefon do Warszawy (mobbing) w 2009 r.

niedługo cywil banda
@żołnierz 12.07.2017 18:59

Nikt chory nie był, co do psychoprofilaktyk prawda psychotest przeprowadziła i co? osobiście pracowałem z tym sierż. pokazał nam dokumenty jakie wsadziła do koperty którą wręczyła jemu (do przekazania na komisji) nie wynikał że jest nienormalny, czy ma problemy, dziwi fakt , że można takie bzdury wysyłać na komisję, wręczać kopertę żołnierzowi z poleceniem przekazania komisji lekarskiej. Jak wrócił z komisji lekarskiej opowiedział mi i co tak naprawdę się stało: na komisji lekarze siedzący w komisji orzekającej, wysyłający osoby na poszczególne badania jak otworzyli tą kopertę i przeczytali ten dokument od psychoprofilaktyk za głowę się chwycili ( bzdury) nie wynikało że jest chory, coś się stało, co mogło być przyczyną wysłania na komisję. A jednak jakieś znaczenie miało psychiatra zareagował (to służba mundurowa, praca w wojsku bronią itd) Niestety ale każdego żołnierza spotkałoby to samo, dobry sposób na usuwanie z wojska używając do tego komisję lekarską. Psychiatra reaguje niestety i wysyła na obserwację, powód to konflikt powstały, a w wojsku praca z bronią itd Niema akceptacji przełożonych co do pracy żołnierza, z powodu komentowania warunków służby , przełożonych itd. Obserwacja w szpitalu i psychiatra to element systemu, maszynki do usuwania z wojska niewygodnych osób. Po obserwacji nic nie stwierdzono u tej osoby, nie było akceptacji przełożonych aby dalej służył ( powód wyraził opinię o służbie w 31 BLT i w wojsku ) ktoś donosił, opowiadał i stało się. Dobrze że miał wysługę te 16 lat, położył wypowiedzenie, na L4 posiedział od psychiatry na wypalenie zawodowe, i pa pa żegnaj syf .. wojsko polskie prowizora obronności kraju. Psychiatra w takim przypadku jak powstaje konflikt nie wyraża akceptacji do dalszej pracy w wojsku. Dodam te wszystkie dokumenty z komisji i z Bazy widziałem ja ( kolega) i wiele innych osób reakcja nasza to brak zaufania do przełożonych w wojsku polskim traktowanie ludzi przedmiotowo, to był żołnierz wojska polskiego służył dla ojczyzny a potraktowali jak?? To Polska kraj dziwny. Ten sierż. pracuje poza wojskiem i ma się dobrze, przeszedł badania psychotesty, zdał egzamin na licencje i śmiga z bronią w ochronie, jest zdrowy, wspomina nie miło o wojsku ( po prostu syf ). Jedna rada w tym syfie nie dzwońcie czasem na telefon zaufania w MON i nie komentujcie pracy w wojsku, można szybko tą pracę stracić. W tym okresie MON dokonało czystki w kadrach 31 Bazy, osoby poodchodziły np lekarz jednostki wojskowej złożył wypowiedzenie, w kadrach też zmiany, szef sztabu odszedł itd. cieszy mnie jedno, los przeznaczenie wymierzyło karę za całokształt , mają ministra Obrony Narodowej (: Mają teraz teraz fajnie (: Obecnie wojsko polskie ma problem z wydaniem mundurów polowych, powód wszystko idzie na wojsko OT. Niedługo żegnaj syfie.

żołnierz emeryt

A ty na jaki etat, patrząc na treść Twojego wpisu, edukacja na poziomie szkoły specjalnej? nie obrażając ludzi z zaburzeniem sprawności intelektualnej, dziecko na poziomie szkoły podstawowej potrafi pisać lepiej, zdanie rozpoczyna się od dużej litery, osoba inteligentna wie, posiada inf. dotyczy naboru do wojska polskiego, to nie pierwszy wpis na tej stronie świadczący o niskim poziomie inteligencji. Ma to na celu ośmieszyć ludzi pracujących w wojsku, osoby które zamieściły inf. opinię, pokazać..? Ciekawe ???

podoficer

Po szkole podoficerskiej służę w tej jednostce wojskowej, zarobki nie małe, mundurówka, 13 pensja, urlopowe, miła atmosfera pracy, przełożeni oky, mieszkanie dostałem z WAM, dojazd dobry. Jest super jakiś czas temu na terenie 31 bazy udostępniono ośrodek sportu (baseny, hale do gry w piłę nożną itd, bieżnia do uprawiania lekkoatletyki). Polecam

żołnierz z 31 BLT
@erdogan 26.09.2016 04:18

Normalne, chopie zostaw ten temat było minęło, sprawę załatwili gość odszedł na emeryturę. Minęło z 6 lat. Jak jest tak jest świata nie naprawisz.

Mumin

Diego napisał dajcie okulary 3d uda się rozszyfrować bo padnę, niestety prawda.

Chor
@Mumin 29.02.2016 02:16

Erratę wstawię to co napisał gość jest prawdą, warto poprawić aby można było przeczytać ,,Dobrze, że to ująłeś na stronie tej j.w. opisałeś, to był podoficer informacji lotniczej gościa przenieśli na etat do Zespołu dowodzenia/ przedelegowali powód to nie odpowiadała mu praca tam trzeba było wcześnie pojawiać się w pracy zapierdal itd, horror dla tego gościa zaczął się na Zespole Dowodzenia zobaczył rozpierduchę budynek rudera niedogrzany w zimę znajduje się na PKT dowódca tego zespołu był mjr po przejściach jednym słowem wszyscy którzy tam byli swoje przeżyli nie miłe sytuację w j.w. tzw poczekalnia na etat normalny. Ten sierżant jak tam przybył zobaczył to tą rozpierduchę był zaskoczony. Na stanie stara broń, hełmy nocniki blaszkami wszystko stare. Gość wyraził opinię kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do sztabu i stało się na gościa szukali bata udało się na łeb, dowódcy Zespołu ktoś z góry kazał napisać meldunek brak przydatności do służby no i stało się łaził z dowódcą na Izbę Chorych do lekarza powód miał być wysłany na komisję, bez powodzenia znaleźli haka psychoprofilaktyk test mu zrobiła potem stwierdziła w opisie że pojawiła się przesłanka choroby umysłowej, sierż pokazał te papiery, my rechotaliśmy ze śmiechu, chamstwo itd Stało się poszedł na komisję przeszedł całą chłopak zdrowy ale u psychiatry nie, otworzył kopertę i skierował na obserwację. W sztabie cieszyli się ci co mieli. Posiedział z tydzień z czubkami nie powrócił do jednostki odbieraliśmy L4. Gość zorganizował spotkanie przed odejściem opowiadał, że był w szpitalu w Bydgoszczy na oddziale psychiatrycznym siedzieli tam żołnierze po Iraku, cywile, i gość którego wysłali na komisję powód zgłosił kradzież czegoś tam paliwa w jednostce wojskowej itd Mamy armię NATO. Polska taki mamy klimat. Mnie zwolnili z armii po 12 latach taka ustawa. Gość rozliczył się, mundury sierż. sprzedał na jednostce i wyjechał z jednostki bez pożegnania. A główny zainteresowany podkładaniem świni i wysyłania na komisję był obecny zastępca dowódcy Bazy,awansowali. A smród został.Osobiście przy pierwszym spotkaniu napluł bym w twarz." Przeczytałem to dzisiaj ktoś odważył się to opisać, zamiatanie pod dywan nic nie pomogło, smród zostanie, słowa kluczowe to trzeba być człowiekiem a po jakimś czasie miło spotyka się ludzi na chodniku którzy mówią dzień dobry, a nie plują w twarz.

Szeregowy były

Przepraszam za błędy doczytacie tą opinię napisałem siedząc na imprezie z byłymi żołnierza wspominany na tablecie mi ciężko się pisze, w stracie zrobiłem edycję i skopiowałem 2 razy tekst, pozdro

szer zawodowy

Dla heniek (: Jest możliwość podjęcia pracy w wojsku polskim: Dla osób z cywila: Podstawa to komisja lekarska, nacisk stawiają na badania psychologiczne testy, zdrowie, trzeba przejść egzamin ze sprawności fizycznej na jednostce wojskowej, nie jest łatwo :( szer zawodowy - wykształcenie gimnazjum, żołnierze rezerwy, którzy mają odbytą zasadnicza służbę, z NSR, podoficer - średnia szkoła, żołnierz rezerwy, którzy mają odbytą zasadnicza służbę wojskową, przeniesieni do rezerwy żołnierze zawodowi oficer - wyższe j/w Można zdawać na szkołę wojskową: Wyższa Szkoła Oficerska, podoficerska. Osoby bez wykształcenia wojskowego, przeszkolenia wojskowego nie mają możliwości zostać żołnierzem zawodowym. Uwaga dla Heniek: człowieku ja mam ukończoną szkołę średnią, jak mnie pamieć nie myli, w szkole podstawowej potrafiłem pisać, przełożyć myśli na papier, patrząc na to co napisałeś masakra

mjr

Jestem za wprowadzeniem parkingu od szer zawodowego do mjr, ppłk, płk, generał nie (:

żołnierz

( usunięte przez administratora ) polecam, dziwne, nie polecam tej jednostki wojskowej, od 2010 nic się nie zmieniło, była nadzieja,że po zmianach kadrowych, zmiana dowódcy, szef sztabu, okazało się, że zastępca dowódcy został :( Dowódca i szef sztabu bez uwag, zastępca dowódcy :( Parking dla ,, od ppłk"

Jan

Jak analfabeta ,,lox" ,,a jako kogo mogą tam zatrudnić?" Ukończyłeś podstawówkę ? Zdania po polsku nie potrafisz zbudować, ograniczony? Szkoła specjalna podstawowa?

żołnierz

Krótki odstęp czasu, bo opinię wystawiło kilka osób, na spotkaniu

kpr

Zgadzam się z opinią chłopaków nie chciałbym aby ta osoba dowodziła mną porażka, nie lubię jego

rezerwista

Szefa sztabu i dowódcę bez uwag normalni spokojni ludzie, ale co do zastępcy dowódcy tej j.w niech ciał bym aby ta osoba dowodziła mną, myślałem,że w 2010 wyślą jego do cywila albo sam odejdzie. Za czasów 2009 - 2010 był przełożonym chłopaków służących na zespole dowodzenia budynek nieogrzewany w zimie, warunki służby itd porażka

żołnierz

Widziałem też nie służę w tej jednostce od dawna ale jest masakra, (usunięte przez administratora)

errata - nie chciałbym (:

żołnierz

Masakra to moje zdanie, nie chciał bym nikogo obrazić tym wpisem, służyłem w tej jednostce, jak zobaczyłem kto został zastępcą dowódcy masakra, daleko od tej jednostki wojskowej

kpr

Zgadzam się z tą opinią służę w innej jednostce, służyłem w tej j.w. masakra, z tego co wiem zmieniło się dużo, obecnie

sierż rezer.

Służyłem w tej jednostce od 2009 - 2011-08-31, zarobki nie złe, na etacie sierż. U5 po 15 latach służby dostawałem 2945 zł na rękę, nie miła atmosfera służby, instruktarze przed służbą u szefa sztabu masakra jak służyłem nie znałem takiej formy instruktarzy, ludzie przed instruktarzem zestresowani. mój pierwszy instruktarz przed służba w tej jednostce i klapa nie dopuszczony do służby, powód brak znajomości nazewnictwa poszczególnych obiektów w tej jednostce, w innych jednostkach jak służyłem instruktarz był prowadzony w formie: szef sztabu inf żołnierzy o planach jakie będą realizowanie w danym tygodniu cząstkowo, o przyjeździe ważnych osób do jednostki, i zwracał uwagę na znajomość zadań, regulaminów, nie trzeba było wkuwać na pamięć i recytować wyrywkowo jak na olimpiadzie wiedzy co jest napisane w instrukcji. Posłużyłem w tej jednostce potem na L4 i wypad do cywila miałem dość, brak szacunku do ludzi. Obecnie ktoś wziął się za ta jednostkę zmienił się dowódca, w kadrach zmiany, szef sztabu się zmienił. Patrząc na nazwiska osób na dobre.

Errata
@Szeregowy były 29.02.2016 01:31

Dobrze, że to ujołeś na stronie tej j.w. opisałeś, to był podoficer informacji lotniczej gościa przenieśli na etat zespole dowodzenia/ przedelegowali powód to nie odpowiadała mu praca tam trzeba było wcześnie pojawiać się w pracy zapierdal itd, horror dla tego gościa zaczął się na Zespole Dowodzenia zobaczył rozpierduchę budynek rudera niedogrzany w zimę znajduje się na PKT dowódca tego zespołu był mjr po przejściach jednym słowew wszyscy którzy tam byli swoje przeżyli nie miłe sytuację w j.w. tzw poczekalnia na etat normalny. Ten sierżant jak tam przybył zobaczył to tą rozpierduchę był zaskoczony. Na stanie stara broń, hełmy nocniki blaszkami wszystko stare. Gość wyraził opinię kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do sztabu i stało się na gościa szukali bata udało się na łeb, dowódcy Zespołu ktoś z góry kazał napisać meldunek brak przydatności do służby no i stało się łaził z dowódcą na Izbę Chorych do lekarza powód miał być wysłany na komisję bez powodzenia znaleźli haka psychoprofilaktyk test mu zrobiła potem stwierdziła w opisie że przesłanką choroby umysłowej, sierż pokazał te papiery, my rwechotaliśmy że śmiechu, chamstwo itd Stało się poszedł na komisję przeszedł całą chłopak zdrowy ale u psychiatry nie, otworzył kopertę i skierował na obserwację. W sztabie cieszyli się ci co mieli. Posiedział z tydzień z czubkami nie powrócił do jednostki odbieraliśmy L4. Gość zorganizował spotkanie przed odejściem opowiadał szpital w Bydgoszczy oddział psychiatryczny siedzieli tam żołnierze po Iraku, cywile, i gość którego wysłali na komisję jak jego powód zgłosił kradzież czegoś tam paliwa itd Mamy armię NATO. Polska taki mamy klimat. Mnie zwolnili z armii po 12 latach taka ustawa. Gość rozliczył się mundury sierż sprzedał na jednostce i wyjechał z jednostki bez pożegnania. Agłównym zainteresowanym podkładano świni i wysyłania na komisję angażowania był obDobrze, że to ujołeś na stronie tej j.w. opisałeś, to był podoficer informacji lotniczej gościa przenieśli na etat w zespole dowodzenia/ przedelegowali powód to nie odpowiadała mu praca tam trzeba był wcześnie pojawiać się w pracy zapierdal itd, horror dla tego gościa zaczął się na Zespole Dowodzenia zobaczył większą rozpierduchę budynek Rydera niedogrzany w zimę znajduje się na PKT dowódca tego zespołu był mjr po przejściach jednym słowew wszyscy którzy tam byli swoje przeżyli nie miłe sytuację w j.w. tzw poczekalnia na etat normalny. Ten sierżant jak tam przybył zobaczył to tą rozpierduchę był zaskoczony. Na stanie stara broń, hełmy nocniki blaszkami wszystko stare. Gość wyraził opinię kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do sztabu i stało się na gościa szukali bata udało się na łeb dowódcy Zespołu ktoś z góry kazał napisać meldunek brak przydatności do służby no i stało się łaził z dowódcą na Izbę Chorych do lekarza powód miał być wysłany na komisję bez powodzenia znaleźli haka psychoprofilaktyk test mu zrobiła potem stwierdziła w opisie że przesłanką choroby umysłowej, sierż pokazał te papiery, my rwechotaliśmy że śmiechu, chamstwo itd Stało się poszedł na komisję przeszedł całą chłopak zdrowy ale u psychiatry nie otworzył kopertę i skierował na obserwację. W sztabie cieszyli się ci co mieli. Powiedział z tydzień z czubkami nie powrócił do jednostki odbieraliśmy L4. Gość zorganizował spotkanie przed odejściem opowiadał szpital w Bydgoszczy oddział psychiatryczny siedzieli tam żołnierze po Iraku, cywile, i gość którego wysłali na komisję jak jego powód zgłosił kradzież czegoś tam paliwa itd Mamy armię NATO. Polska taki mamy klimat. Mnie wystąpili z armii po 12 latach takaa ustawa. Gość rozpoczął się mundury sierż sprzedał na jednostce i wyjechał z jednostki bez pożegnania. A głównym zainteresowanym podkładania świni i wysyłania na komisję angażowania był obecny zastępcą dowódcy Bazy,awansowali. A smród został.Osobiście przy pierwszym spotkaniu napluł bym w twarz.

Słowa kojarzące się z 31 Baza Lotnictwa Taktycznego (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... wysoki. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...zdyscyplinowani . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można negocjować, niskie zarobki. Najbardziej podobało mi się w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego:charakter pracy. Najbardziej nie podobało mi się w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego:zarobki.

Zostaw opinię o 31 Baza Lotnictwa Taktycznego - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego