Cognifide Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Cognifide Polska Sp. z o.o.

Łukasz

Cześć, ile zarbia Junior Java Developer w Cognifide ale tak do ręki?

Tomasz
@JavaDeveloperZCognifide 21.08.2017 13:55
2500zł

a na jakie zarobki może liczyć Java Software Developer?

Pracujący
@JavaDeveloperZCognifide 21.08.2017 13:55
2500zł

To chyba jakaś kpina. Przepraszam najmocniej, dla programisty? Człowiek po studiach technicznych ma zarabiać tyle, co kasjer w Lidlu, który ma tylko maturę?

A ja sobie cenię. Pracuję tu już prawie 3 lata jako programista i uważam, że jest to dobra firma. Atmosfera w firmie jest super, są przyzwoite benefity oraz możliwość wyjazdów (UK, RPA, USA, Australia). Zarobki mogłyby być wyższe ale nie zawsze tylko o kasę chodzi - jak kto lubi. Firma daje możliwość rozwoju w wybranym przez siebie kierunku i jest bardzo otwarta na pomysły. Osobiście polecam !

charlie

Staż 1500zł i to jeszcze najlepiej przez Uczelnie płacony bo oni nie bardzo chcą płacic za staż.

Ankaqa

Jakie jest wynagrodzenie na stażu?

aros

Za mocno się podniecają w tej firmie. Są takie błazny co w Javie nic sami zrobić nie potrafią, nawet nie wiedzą ze obiekt trzeba zainicjować, jedyne co potrafią: (szukaj w kodzie - skopiuj - przerób analogicznie), dosłownie jak małpy. No ale jak podliżesz się PM i innym to zostaniesz i będziesz lubiany. Jak to lubi.

Javos

Byłem tam na stażu rok temu. Na początku wszystko fajnie, każdy miły. Po jakim czasie atmosfera opadła i monotonna praca. Kiepska płaca jak na staż w porównaniu np z innymi firmami organizującymi staże w Poznaniu. Najlepiej żebyś robił na początku za free. Ludzi bardzo różni, od ogarniaczy, którzy na prawdę biją wiedzą i umiejętnościami. Nie brakuje również ściemniaczy, osób całkowicie nie posiadających większych umiejętności.

PozPoz

całkiem spoko, firma sama w sobie - nothing Special podobnie rozwój i robota = rutyna niestety ale warto dla samej atmosfery i ciekawych ludzi którzy tam pracują (oczywiście nie wszystkich, bo jest kilka kwiatków ;)

Zostaw opinię o Cognifide Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cognifide Polska Sp. z o.o.