Agencja Reklamowa AXEL Sp. k.

Poznań

Opinie o Agencja Reklamowa AXEL Sp. k.

jam

czy nadal firma poszukuje grafika kreatywnego do pracy?

eks

firma lipa, wlasciciel to cwaniak i wykorzystuje wszystkich jak sie tylko da. reklama wtylko w nazwie. po 3 miesiacach pracy mówie PAS i z daleka od nich.

były pracowanik

agencja axel to porażka, ogromna rotacja, wlasciciel gra tylko do swojej bramki, osobiście czuje sie oszukana[usunięte przez moderatora] , z reklama nie ma nic wspolnego - kupują różne gadzety i sprzedają z duża marzą - ot i caly sekret. Omijac i to dalekim łukiem

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa AXEL Sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa AXEL Sp. k.