TK MAXX

Poznań

Opinie o TK MAXX

Pasaż Łódzki

W TKMaxx Pasaż Łodzki też nie jest lepiej - większość ludzi jak zobaczy jak to wszystko wygląda to rezygnuje. Najgorsza jest tam Team Leaderka - blachara o inicjałach A.H. wprowadza bardzo złą atmosferę i mści się na pracownikach. Kto dopuścił taką osobę to bycia kierownikiem?

Dżejkob

Bonarka Kraków Tragedia ! Managerowie pracownikow traktują jak (usunięte przez administratora) i tak tez do Ciebie mówią .. pozdrawiam Cie Dario ! ;) Tylko.. gdyby nie Ci debile to nie siedzieli by w biurze i nie pierdzieli w stołek tylko musieliby zap***dalać na sklepie ;) W Bonarce brak jakiegokolwiek rygoru.. wszyscy schodzą na przerwy jak chcą i ile chcą. Rano jest garstka ludzi, mozna zliczyć na palcach u jednej ręki a sklep jest mega duży, .. Wcale sie nie dziwie, ze doświadczeni pracownicy uciekają stamtąd .. Juz sie naszczescie jestem na okresie wypowiedzenia ale moja znajoma jeszcze tam pracuje i tez juz na dość ... Czy ktoś z was orientuje sie gdzie moge zgłosić lekceważenie kierownictwa na wszystko ? Dosyć tego ;)

Wkurzony Pracownik
@Dżejkob 14.11.2017 23:40

A dlaczego nie napiszesz o tym ze siedza w biurze bo musza non stop ogarniac grafik bo dookola same l4, tego nie powiesz? Nie napiszesz ze idą nam zawsze na rękę gdy coś nam wypadnie? Moim zdaniem kierownik jest mega spoko zawsze da sie z nim dogadac z reszta roznie ale tez jest ok,

ziqzak

DO PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW TK MAXX! Jeżeli nie lubicie kontaktów z klientem-nie idźcie tam. Do tego sklepu przychodzą specyficzni klienci lubiący się wywyższać bo są w "markowym sklepie" . Ktoś tu wspomniaŁ, że atmosferę tworzą ludzie... Owszem zgodze się z tym ale proszę wziąć pod uwagę to że jeśli pracujesz 4 lata na 1/4 etacie to jest to po prostu śmieszne a przyjdzie nowy pracownik przepracuje 3 miesiące okresu próbnego i nagle dostaje cały etat. LUDZIE TO JEST NIE POWAŻNE! NIE DZIWI MNIE TO ŻE PSUJE TO ATMOSFERĘ ! PO 4 LATACH PRACY TU W MOMENCIE GDY ZŁOŻYŁAM WYPOWIEDZENIE OTRZYMAŁAM OFERTĘ CAŁEGO ETATU OD KIEROWNIKA ! :D ps. nie skorzystałam z propozycji :)

Anonim
@ziqzak 21.06.2017 20:36

Sama prawda.

Anonim 2
@ziqzak 21.06.2017 20:36

a może zastanów się nad tym "jak" pracujesz a nie "ile" to znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego masz taki niski etat

Zainteresowana

Ktoś z Was pracuje może teraz w Tikeju w Bonarce. Zmienili niedawno store managera może atmosfera i sam tikiej też się zmienił?

Zainteresowana
@yalo 24.09.2017 10:53
a kim był poprzedni/ poprzednia store manager ?

Nie wiem jak się nazywał. Obecny to Piotr

Anonim
@yalo 24.09.2017 10:53
a kim był poprzedni/ poprzednia store manager ?

Juz go nie ma. I nie jest wart tego, by o nim pisać.

acid

TK MAXX Poznań Malta - omijajcie to miejsce szerokim łukiem

Nick

kawa w tikeju za darmo więc polejcie sobie:)

andzia

co tu tak cicho ? :p

agnieszjk

no to grubo. masakra.... ;/ też pracowałam w Krakowie w Bonarce etat 1/10. wstyd ;/ nie polecam tam pracować !!!! każdemu odradzam z całego serca!!

A.A.

Jestem byłym pracownikiem w TK Maxx Rzeszów, dlaczego odeszłam? Oto zaledwie kilka powodów: - umowy na 1/4, 1/2 etatu brak możliwośći podjęcia pracy na pełny etat, życie w ciągłej nadzieji o umowę o pracę na czas nieokreślony, - niskie zarobki, w innych sieciówkach (np. H&M) płacą lepiej, - brak szkoleń, poza tymi w spotkaniu z menadżerstwem w LUKR po pracy w sobotę, ale uwaga! - oferta tylko dla wybranych i wtajemniczonych, - praca samej na kasie, na parterze kasy są zamknięte a na piętrze jest max 2 kasjerów, podnoszenia szmat z podłogi, bieganie po przymierzalni i zbieranie dziesiątki zabezpieczeń, proszenie o odświerzacz bo smród zabija! - masa lewych zwrotów, przekrętów i oddawanie zużytych sukienek po imprezach i co najważniejsze - brak ochrony!!! apel do złodzieji - wolna droga, napier***j! - awans? - tylko poprzez lizodupstwo menadżerek, a jeśli jesteś lesbijką, zaawansujesz szybciej;) - jesteś uczciwa? po co taki pracownik? takich się zwalnia bo są niepotrzebni! - za dużo widzą, za dużo wiedzą, z nimi nie pokombinujesz... - ukończyłaś dodatkowe kursy, szkolenia, chcesz awansować? haha!:D nie tutaj! tutaj nie przyjmą mądrzejszego od siebie, Ty masz być tu nikim! - jest jakiś problem na sklepie? i co z tego! załoga zamknięta w kanciapie wpierdziela kolejne żarcie z mikrofali i popija darmową kawę, radź sobie sam! Reasumując, praca dla biednego studenta który poszukuje pracy tymczasowej i nie przejmuje się atmosferą w pracy, który i tak za 3 miesiące oleje tikeja ciepłym moczem wraz całą jego załogą. A ja bym zaproponowała kierownikowi XYZ aby skontrolował i zobaczył jak pracują jego pracownice, co porabiają w czasie pracy, jakie koleżanki zapraszają i po co to robią. Skontrolować wszystkie po kolei i ich uczciwość oraz podejście do pracowników niższego szczebla, obliczyć ile godzin spędzają na pracy a ile na nicnierobieniu. Dodam jeszcze że w Rzeszowie nazywają tikeja SZMATEKSEM, na dole pięć szmat na krzyż, na górze szmatek dla bogatszych. Byłam, widziała, nie polecam:) Andzia:)

Andzia:)
@były tikejowiec 06.09.2017 12:49
Współczuje Ci tego,że nie masz odwagi spojrzeć w oczy osobom,o których to piszesz.Podawanie nazwisk najlepiej zacząć od swojego...

Tym osobom spojrzałam w oczy odchodząc z tego szmateksu:) Nie pozdrawiam Cię koleżanko:)

pracownik tkmaxx
@Andzia:) 12.09.2017 14:12

Masz rację! Pracowałam w tk maxx 2 miesiące przez okres wakacji, atmosfera pseudo kierowniczek sprawia, że w tym sklepie jest stale rotacja... Jest jeden plus - darmowa kawa, herbata, piłkarzyki i ciągle na obrotach mikrofala = 8 godzinna praca "kierowniczek". Zwolniłam się bo na dłuższą metę nie wytrzymałabym z tymi paniami. Nie polecam pracy w korporacji, dla nich nie jesteś "człowiekiem" tylko kolejnym numerem pracowniczym, tanią siłą roboczą, którą i tak wymienią na nową ze względu na wypalenie zawodowe które podobno następuje po 4 latach pracy hehe Nie polecam.

Jaaa

Nikomu nie polecam pracy w tk maxx chyba ze lubi sie lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i byc poslusznym na kazde zawolanie. Pracuje ponad rok i obiecuja gory... zawsze mowia ze bedzie duzo godzin w tym miesiacu ze plany sa robione wiec bedzie duzo godzin -w grafiku na dany miesiac nawet duzo godzin, ale co chwila dzwonia ze godziny uciete ze ma sie wolne(nie szanuja ze ktos juz jakos dzien sobie ulozyl albo z czegos zrezygnowal) i wychodzi ze na chleb nie starczy. Karza zapieprzac jak dziki reks by wyjsc 5 minut wczesniej by tk maxx zaoszczedzil. Team leaderki niekonpetentne same sie nie znaja a wyzywaja na pracownikow ze Nic nie wiedza. Nikt nikogo o niczym nie informuje, non stop jakies zmiany, ktory nic nie wnosza. Najgorsze ze osoba na stanowistku powie ze cos zrobic, a pozniej ktos przychodzi ze to jednak zle i trzeba siedziec pod miotla bo jak zaczniesz sie klocic o swoje to juz mozesz sama sie zwolnic.

TK Maxx Poland

Ujawniamy zarobki miesięczne w TK Maxx w Polsce (netto): 1. Team Leader - 2200-2500 PLN 2. Floor Manager - 3000-3500 PLN 3. Store Manager - 5000-6000 PLN 4. District Manager - 8000-10000 PLN 5. LP - 2500 - 4000 PLN + premie od wyników

Robert

Czy ktoś się orientuje jakie są stawki brutto/netto w TKMAXX w UK ?

Tk maxx's associate

Tk Maxx Londyn Pracuje 6 miesięcy w Tk maxx jako associate. Po 5 miesiącach propozycja szkolenia na biżuterię. Po 6 miesiacach propozycja bycia team leaderem. W ciągu 6 miesiecy dwie podwyżki. Jedyny minus kontraktowe godziny ale taka ich polityka. I dodam że jestem studentem i o tą pozycję specjalnie się nie starałam, poprostu byłam sobą. Uczę się zupełnie w innym kierunku i kompletnie nie spodziewałam się takiej kolei rzeczy a do Tk maxx przyszłam w celu nabycia nowego doświadczenia. Wiadomo bariera językowa zawsze jakaś jest ale dla chcącego nic trudnego. Praca w Tk maxx jest dla wytrwałych, pewnych siebie osób. Osobiście polecam.

Tk maxx
@Tk maxx's associate 02.05.2017 03:57

Pracuję w TK Maxx Warsaw i planuję w niedalekiej przyszłości przenieść się do Londynu. Czy mogłabyś zdradzić jakie są stawki godzinowe w UK ? dla sprzedawcy jak i team leadera ?

Majkel
@Tk maxx 03.05.2017 15:27

Stawki w Londynie sa obecnie nastepujace: Associate £9,15/h HPA same as associate Team Leader 10,55/h 37,5 h contract AM 29-40k/a year 42h contract Store Manager 40k+/ a year Wszystko zależy od lokalizacji storu. W Londynie stawki zdecydowanie są najwyższe. Praca jest wymagająca jak każda inna ale warto cieżko pracować, żeby coś osiągnąć a atmosfere tworzą ludzi a niestety w Polsce nasza mentalność jest jaka jest każdy wie... Ja doszedłem do TKja odrazu jako team leader, ponieważ zaoferowano mi tą prace, początki bardzo trudne jesli nigdy nie pracowalo sie w retail, ale po miesiacu czlowiek wszystko juz zaczyna ogarniac????????

ana

no to pracuj w PL, to nie będziesz już taka zadowolona

QWERTY

BONARKA KRAKÓW ma naprawdę złą opinię....kierownictwo w ogóle nie widzi problemu, albo udaje, że nie widzi. Dno, dno i jeszcze raz dno! Szczerze i z całego serca nie polecam. Te menadżerki zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały! Paranoja jakaś..... Kolejna sprawa - rozmowa kwalifikacyjna - wszystko jest przedstawione ładnie, pięknie i złote góry obiecuje ta blondyna - niestety tak nie jest...ostrzegam i przestrzegam przed pracą w TK MAXX BONARKA KRAKÓW.

Maciej
@QWERTY 23.03.2017 18:47

Zgadzam sie niestety w 100% ! Tyrasz i robisz ankiety dla kierownika a Ty nic nawet z tego nie masz (robisz mu przysłowiowo dobrze) Pozdrawiam były pracownik !

tk

Ładne bzdurki z tym "nie lizaniem dupki". Żeby cokolwiek osiągnąć w tym sklepie trzeba lizać i lizać... i lizać. Inteligentni odchodzą, lizodupy awansują. Pozdro karierowicze bez przyszłości.

Ktoś

Pracuję w Tk Maxx Bonarka Kraków i powiem Wam, ze to jakaś PORAŻKA co sie tam wyprawia.. rano miedzy 11-12 są 2 osoby na sklepie Haha porażka! Kolejka mega a kierownictwo nie widzi problemu. Gdy dzwonisz i mówisz ze jest reklamacja otrzymujesz słowo "to rozpatrz to" a w biurze siedzi ich czworo ale co tam ! Kto by sie fatygował jak ma murzynów od tego :) Osoby które szkolą sie na stanowisko team lider bądź sa team'mi czuja sie panami życia i każdego z błotem mozna zmieszać .. ludzie zastanówcie sie czy warto tam wgl iść ! Na początku pracy nie spodziewajcie sie nawet żadnych szkoleń bo firma trzepie tyle kasy ze ich nawet na szkolenia nie stać .. a co do rannych zmian to należy sie tylko tym co przesiadują w biurze nic im sie nie chce i dupę liżą, store nie widzi problemu bo jak on jest to udają ze pracują :) serio śmiech na sali !

Ktoś

Adaś
@Ktoś 08.03.2017 21:10

To czemu tam siedzisz ? Rusz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i szukaj innej roboty może jakiejś gdzie ktoś ci zapłaci za pierdzenie w satolek

Rafał
@Adaś 15.09.2017 10:44

A ci co siedzą tam w biurze to za co im płacą ?!?!?! właśnie za pierdzenie w stołek. Że podejść nawet nie mogą gdy jest problem przy kasie. i nie denerwuj mnie swoim głupim pisaniem. Nie znasz sytuacji to się nie odzywaj. Patola w tej Bonarce i tyle.

Pasaż Łódzki

Czytam opinię i trochę dziwią mnie niektóre reakcje? Czego Wy oczekujecie? Albo idę do pracy i pracuję, albo siedzę w domu przed kompem i nic nie robię. Wiadomo, że w każdym sklepie jest inaczej. Oczywiste jest, że atmosferę tworzą ludzie. Także każdy z Was. Ale każdy ma inne oczekiwania, więc albo się trafi na swoje, albo nie. Ja pracuję w TK 1,5 roku. Umowę mam na 3/4 etatu (30h) i wcale nikomu "dupki lizać" nie musiałam. Atmosfera jest super, ze wszystkim można się dogadać. Grafik w pełni elastyczny. Kierownicy świetni. A zły dzień może mieć każdy. Również ja je miewam. Klienci różni, ale przecież tak jest wszędzie. Jeśli nie podoba się praca w handlu i bezpośredni kontakt z klientem, idźcie do biurowców, albo na produkcję. Jeśli chodzi o awanse, wszystko zależy od pracowników i ich aspiracji. W końcu po to są rozmowy półroczne, żeby o tym mówić. Oczywiście, jeśli ktoś się nadaje. Ja jestem w trakcie realizacji programu rozwojowego na Team Lidera i o to też nikomu "dupki nie lizałam". Jeśli chce się coś osiągnąć, trzeba się wykazać, a nie siedzieć na dupie i marudzić. A za samo istnienie raczej nikt Wam niczego nie da. TK Maxx Pasaż Łódzki - POLECAM i zapraszam!

karola

Czesc! Chciałam się dowiedzieć ile zarabia w Polsce Menadżer Tk Maxx?

Ryry
@karola 10.02.2017 14:50
Czesc! Chciałam się dowiedzieć ile zarabia w Polsce Menadżer Tk Maxx?

Team leader 2,5 floor manager 3,6 store manager w dużym mieście prawie 6

Mała

Jestem ciekawa, czy dalej jest jak za moich czasów: - 4 pełne etaty na cały sklep, przy ekipie prawie 75 osób? - wszystkie weekendy pracujące poza 1 niedzielą w miesiącu, którą ustawowo trzeba mieć wolną? - takie same stawki dla nowych i doświadczonych pracowników? 15 zł brutto / h? oh... przepraszam.... po 2,5 roku doczekaliśmy się podwyżki! dla osób posiadających staż powyżej dwóch lat, było to już 15,30 brutto / h.... 30 groszy brutto podwyżki - pamietam, że się wtedy wzruszyłam. Serio. - początkowa informacja, że nie można awansować we własnym sklepie, a potem osoby najlepiej się przymilające awansujące nagle? - faworyzowanie w grafiku w zależności od tego kto kogo bardziej lubi? i nagle sie okazuje, że są osoby pracujące tylko od poniedziałku do piątku i tylko na poranne zmiany? Dalej tak jest?

nmd
@Mała 13.01.2017 09:41

Dalej tak jest! :D nic a nic się nie zmieniło. przyszłam z myślą, ze dostanę umowę o pracę na pełen etatu, a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] xd na rozmowie kwalifikacyjnej co innego, a w rzeczywistości jest co innnego. ;/ kupa ...

oazaspokoju

Czemu pracujesz w UK, a nie w PL?

nika
@oazaspokoju 12.01.2017 12:49
Czemu pracujesz w UK, a nie w PL?

:D BO płacą 5razy więcej?:D

nika4226

Hmm...ja pracuję w TkMaxxie w UK i jestem zadowolona :) praca na cały etat, 6tygodni płatnego urlopu (100%), menagerowie w porządku, klienci w większości normalne osoby a to, że trzeba sklep sprzątać bo "szmaty na podłodze" to norma - bo ludzie robią syf jak zawsze i wszędzie. Pozdrooo :)

Nick

Ja pracuje w sklepie Lodz Manufaktura i też wtrącę swoje trzy grosze! Praca oczywiście adresowana jest dla studentów lub innych osób chcących sobie dorobić. Roboty jest dużo , lekko nie jest ale do pracy mimo wszystko przychodzi się z chęcią. SM Agata oraz pozostały zespół kierowniczy to naprawdę fajni ludzie. Dużą furorę w zespole robi też młody LP, który jest niezwykle sympatycznym człowiekiem. Podsumowując - zapraszam wszystkich tych, którzy narzekają na tikeja do Łodzi!

WERONIKA

@Pracownik 2016-12-21 23:29:49 Drogi Pracowniku! Nie ważne ile tam pracowałam/ pracuje. ważne jest to, że piszę prawdę jak jest w tym sklepie i w tej pracy! bez odbioru! ps. atmosfera do bani!

Alohomora

Ja uważam że praca w Tikeju głównie adresowana jest do studentów chcących dorobić, jednak utrzymać się z tych pieniędzy na dłuższą metę faktycznie się nie da. Kultura organizacji jest bardzo fajna, rewelacyjna prywatna opieka medyczna, stawka godzinowa też ekstra - około15 zł brutto za godzinę pracy. Ja studiowałam i pracowałam i czułam satysfakcję ze swojej pracy. Wiedza na temat procedur, czy departamentów- owszem, wymagana, jak w każdej robocie. Amtosfera - super! Nigdy nie przypuszczałam że mozna poznać tylu wartościowych ludzi w jednym miejscu. Nawet wykanczające popki nie były dramatem, bo idąc do pracy z tyłu głowy była świadomość kto tm na mnie czeka. Minusem oprócz niskich etatów jest podejście do klienta, niestety zazwyczaj zbyt pobłażliwe. Na dłuższą metę trzeba przestać na siłę upierać się przy swoim, by nie stracić nerwów. Praca w Tikeju dla mnie osobiście to super sprawa, polecam - trzy miesiące okresu próbnego to czas by sprawdzić czy odpowiada nam taka robota, mi się udało trafić dobrze ;)

tomasz

zgadzam się ! Kraków - łapka w dół :/

WERONIKA

Najgorszy chłam w jakim pracuje - TK MAXX KRAKÓW BONARKA - NIE POLECAM!!!! pracujesz na 3/10 etatu , nie mozesz wziąć L4, ani urlopu. Na rozmowie kwalifikacyjnej było mówione, ze dostaniemy pełen etat, a okazuje się, ze wcale tak nie jest. Są jakie departamenty na nauczenia, jest w ciul działów - i są też nocne zmiany ;/ masz godzinną przerwę np pracujesz 14:00-22:45 ( za 15 minut Ci płacą, a za 45 nie). Jest w ciul dziewczyn, nikt Ci nie pomoże, gdy będziesz prosić o pomoc. Kasy- mnóstwo zwrotów klientów. kolejki aż po przymierzalnię. Sprzątanie - ciągłe podnoszenie szmat z podłogi. Klienci robią bałagan, a Ty musisz za nimi chodzić i sprzątać - czyli dla kogoś, kto lubi za kimś ciągle sprzątać. Jest istny syf i bałagan na sklepie. Przymierzalnia - taki sam bałagan. Ludzie nawet majtki mierzą ! :/ CHAOS . W SKLEPIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, JEDZENIE, BUTY, UBRANIA, KOSMETYKI, ZABAWKI, ART.DO DOMU. 12 h w tygodniu, a dostajesz niby więcej "nadgodzin" Ogólnie NIE polecam pracy w TK MAXX. CHYBA, ZE LUBISZ PODNOSIĆ SZMATY Z PODŁOGI :)

@WERONIKA 15.12.2016 12:03

Cześć Weronika ! Pracujesz jeszcze w Bonarce czy juz sie zwolniłaś? Podstawowe pytanie. Ile tam pracowałaś ?:D

Jessika

A ja myśle ze w tk Malta jest ok... Pracowałam tam okolo roku i było mi dobrze

stary znajomy

kiedy zrozumiecie że jesteście planktonem w strukturze firmy i nikt w nikogo nie ma zamiaru inwestować. Inwestuje się w handlowców, może mylicie to stanowisko ze "sklepikarzem-sklepikarką", która/ry jest pracownikiem fizycznym i jego zadania kończą się na przychodzeniu do pracy na czas nie chorowaniu i szybkim wykonywaniu prostych i żmudnych czynności. Awansowanie ludzi za to, że pracują 5 lat w firmie również świadczy tylko o braku rozumowaniu zasad zarządzania. To, że ktoś wytrzymał w firmie tyle lat bądź też jest idealnym i lojalnym pracownikiem fizycznym nie oznacza, że ma predyspozycje do zarządzania ludźmi. Sami zresztą takie błędne awanse możecie obserwować w sklepie.

ef

@ anonim - to powiem szczerze dziwi mnie dlaczego nei cvhcą in westowac w aktualnych pracowników...przecież wiadomo nie od dziś, że inwestycja w obecnych pracowników dużo bardziej się opłaca...no i przede wszystkim pracownik czuje sie doceniony ...

Największym problemem w tej firmie jest przyjmowanie nowych ludzi zamiast inwestowanie w obecnych, dobrych pracowników, którzy już są w firmie. Należałoby to naprawić - to niedopuszczalne żeby w takiej poważnej firmie miały miejsce takie rzeczy. Bardzo negatywnie wpływa to na zespół, któremu po prostu się odechciewa patrząc jak osoba bez bladego pojęcia o pracy staje się nagle przełożonym kogoś kto haruje w firmie np. kilka lat

Praca w Tk Maxx poznan - pracowalem tam ponad rok - ogólnie wrażenie okej - ja robiłem co do mnie należało, kierownictwo było zadowolone i sie nikt nie czepiał . Kierownictwo początkowo Joanna bardzo spoko, pózniej Przemek tez ok. Jedynie można by było przyczepić sie do team leaderki K (Karoliny) albo B bo znana jest z dwóch imion - ta dziewczyna w tym sklepie jest zupełnie przypadkiem, przypadkowo awansowana- tak fałszywej osoby w życiu nie spotkałem, najpierw obrobi tyłek Justynie z Sandra a potem Sandrze z justyna i działa tak wobec prawie każdego pracownika. Do tego brak znajomosci zasad pracy w sklepie, jak przychodził klient z reklamacja czy jakimś problemem to jedyne co potrafiła powiedzieć to przepraszam i dać rabat działając na szkole firmy lub od razu oddać pieniądze aby moc dalej obgadywac innych i szukać intryg rownież angielskiego ni z ząb, Asia P Sandra ogarniały i mega fajnie sie z nimi pracowało. Nie wiem jak wyglada teraz sklad i czy soe cos zmieniło - od roku już tam nie pracuje

6latwfirmie
@Były pracownik 26.09.2016 09:58

Znajomość angielskiego nie jest wymagana w firmie by nie zamykać nikomu możliwości rozwoju :) Pozdrawiam

nowy

są jakieś nowe opinie o tk maxx Rzeszów??

andy

Jeżeli chodzi o Łódź Manufaktura to ja też nie mogę powiedzieć złego słowa. Miła atmosfera i zgrany team powodują, że pracuje się po prostu przyjemnie. Roboty jest sporo, ale to chyba nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem jeśli spojrzy na to z perspektywy ilości rzeczy w sklepie oraz jego powierzchni.

TK MAXX Rzeszów

to prawda że menagerki w Rzeszowie traktują ludzi na "lepszych i gorszych". Słyszalam że wystarczy im lizać d*pe a i etat większy i szkolenie na team'a. Co chwile ktoś odchodzi......

ja pier

@ja pier 18.05.2016 18:03
melanże po zamkach ;D przy takiej pracy i ludziach z patologii pozostaje już tylko picie po pracy hahah ;D...

mówisz o Rzeszowie czy Poznaniu? :)

Halo Halo Rzeszów! czekam na opinie

kanka
@TK MAXX Rzeszów 28.04.2016 22:19
Halo Halo Rzeszów! czekam na opinie

jeśli chodzi o Tk w Rzeszowie to atmosfera na początku przez pierwszy rok była super, wspolne wyjscia, pomoganie, wszyscy zaangazowani, ale po pewnym czasie jest juz coraz gorzej. Mało godzin, ludzie się niestety podzieli na tych lepszych i gorszych, widac, ktore menagerki lubia kogos bardziej a kogo mniej. Na zamkniecia jest za mało osob i trzeba się ogimnastykowac zeby posprzatac sklep... to juz nie ten sam Tk Maxx Rzeszow co kiedys, troche osob juz odeszło...

Prawda prawda

Najlepsi ludzie już poszli z tkeja :)Została ich garstka. Pracowałam z nimi prawie dwa lata. Niezapomniane nocki, wykładanie towaru, processingi, melanże po zamkach, imprezy :) Zwykłe rzeczy ale sprawiały radość. To były czasy... :) Ekipa nie do podrobienia. Impreza Wigilijna w Czekoladzie gdzie wszyscy bawili się do samego rana jak jedna wielka paczka. Troche brak mi tego :) Mając świadomosc, ze nie wróci :) Pozdrawiam wszystkich z wielkiej ponad 80 osobowej paki z lat 2014/2015 ;)

TK MAXX Rzeszów

a jakie macie opinie na temat Tk Maxx Rzeszów Millenium Hall? Pracował ktoś? pracuje? jaki zespół?

zaprawiony

W końcu store będzie tam gdzie jego miejsce i kompetencje ;D

prawda

Sytuacja wewnątrz firmy jest co raz gorsza, brak podwyżek, rozwoju dla najstarszych pracowników o największej wiedzy powoduje frustrację i w rezultacie zwolnienia. Chęci do pracy są żadne. Jak dalej tak pójdzie to na kasach zostanie sam Store Manager. Z firmy zwolnili się lub zwalniają w najbliższym czasie najlepsi pracownicy. Tam w Anglii powinni zmienić swój tok myślenia i wiedzieć że Polska nie jest już krajem trzeciego świata.

zaprawiony

10 na godzine netto zatrudniają na 1/4 etatu z grafikiem czasem się zgodzą ale nie licz na to raczej będziesz robić weekendy i zamknięcia jak każdy nowy. Ranne godziny są dla szlachty sklepikar;). W okresie świątecznym więcej godzin dostaniesz a na wyższy etat to licz ... po 3 miesiącach jak będziesz się spoufalał z "kierowniczkami". Po 1-2 latach jak będziesz tyrać jak osioł i nigdy złego słowa nie powiesz. Oczywiście odbieraj telefon jak dzwonią że masz przyjść za kogoś nawet jak masz wolne ... no chyba że chcesz przez 5 lat robić 1/4 etatu. PS no i mam nadzieje że lubisz szmaty z ziemi podnosić.

Bolek

Coś się zmieniło w TK Maxxie? Zauważyłem, że szukają do pracy u mnie w mieście i zastanawiam się czy nie spróbować zmienić pracy. Dają umowę o pracę, z tym, że ja chciałbym to pogodzić ze studiami - pytanie czy idą na rękę z grafikiem? I jak z kasą? Ile można zarobić w TK?

prawda

Nie trzeba doświadczenia możesz jak Hubcio awansować za 10 lat stażu i lizanie dupki i kapowanie na kolegów nawet jak jesteś gimbusem bez szkoly.

ona

znizka pracownicza jedynie 10%

fantagiro

JEST ŹLE BO PRZEZ 5LAT BĘDZIESZ ROBIĆ NA 1/4 ETATU + JAK BĘDZIESZ POTRZEBNY Z NADZIEJĄ NA NORMALNĄ ROBOTĘ... POTEM SIĘ OKAZUJE ŻE JAK DUPKI NIE POLIŻESZ ALBO NIE POTYRASZ JAK IDIOTA GODZAC SIĘ NA WSZYSTKO JAK LUDZKI ŚMIEĆ TO NAWET 1/2 NIE DOSTANIESZ WIĘC LEPIEJ NIE SKLADAJ DO TEGO LUMPEXU.

tęsknię

Litości a gałę tęż zrobisz? Jestem kierownikiem w korpo... a widzę, że Twój profil odpowiada łykaniu wszystkiego jak pelikan :] chętnie zaleję formę.

lol

To chyba miała być pozytywna opinia, a pokazała jak tam wygląda w rzeczywistości. Menago wcale nie ogarniają, a podlizywali się gdzie trzeba.

Litości

Witam wszystkich pracowników jak i przyszłych kandydatów. Oczywiście jak to zwykle bywa jak można być anonimowym to nagle wychodzi środowisko „hejtu”. Zadziwia mnie to z paru powodów, zastanawiam się czy wy nie macie co robić w życiu? Czy jesteście aż tak fałszywi, że w pracy każdy każdego lubi a za plecami ciśniecie? Skoro wam się praca nie podoba to może warto skończyć z hipokryzją i zamiast narzekać na wszystko i wszystkich po prostu się zwolnijcie. Zrobicie tym samym przysługę i sobie i innym w tym momencie. Rynek nie kończy się tylko na jednej sieci, szukają pracowników wszędzie, droga wolna. Jeśli ktoś uważa że praca w TK jest ciężka to chyba po prostu nigdy w życiu nigdzie nie pracował, praca jest adekwatna do zarobków. Jest bardziej wymagająca niż normalnie ale nie bądźmy śmieszni że jest cieżka, bo nie jest. A jak ktoś uważa że jest to bez problemu znajdzie zwykłą pracę w sklepie za 7zł na rękę na godzinę i niech się tym cieszy :) Obudźcie się, to jest korporacja a nie spożywczak, ma swoje zasady, mniej lub bardziej sensowne tak już po prostu jest i nic tego nie zmieni. Mamy tu ponad 80 osób, relacje sa różne, każdy sobie zawsze znajdzie coś co mu nie pasuje, albo kogoś. Jak Ciebie boli że skończyłaś studia i jesteś tylko pracownikiem a są inni wyżej co są mniej wykształceni to cóż, masz problem. To że jesteś wykształcony nie znaczy, że faktycznie się do czegoś nadajesz, wszyscy dobrze wiemy, że skończyć studia to nie jest problem żaden w aktualnych czasach. W awansie korporacyjnym chodzi o to by dobrze ogarniać swoją pracę a nie to na jakim jest sie poziomie edukacyjnym, za to powinien być plus dla firmy a nie minus. Jeśli kogoś jednak to boli to niech szuka pracy w zawodzie, skoro jest taki dobry to na pewno ją znajdzie:) Nasz główny menadzer jest okej, ma bardzo ludzkie podejście do pracowników bo gdyby chciał to mógłby kazać wam biegać i robić trzy rzeczy na raz i nikogo by nie obchodziło, że byście się zwalniali bo nie jesteście niezastąpieni i zawsze sie znajdzie ktoś kto wejdzie na wasze miejsce. Cieszcie się więc że jest jak jest bo mogło by być o wiele gorzej. Jeśli narzekacie na godziny to nie ma się co oszukiwać ale raczej jest to praca bardziej dla kogoś kto chce dorobić a nie dla kogoś kto się chce tego utrzymać. Jak ktoś chce się utrzymać to chyba nie podpisuje umowy na 12 h w tygodniu? to by było troche bez sensu prawda? Skoro są miejsca gdzie masz etat na wejściu. No ale może ja nie rozumiem ludzkiej logiki. Dlaczego tak ciężko o etat? Dlaczego nie ma godzin? Bo taka struktura korporacji i tyle. Przestańcie narzekać i robić problemy w miejscach gdzie ich nie ma i zmieńcie pracę na taką która was będzie zadowalać.

Zostaw opinię o TK MAXX - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TK MAXX