TK MAXX

Poznań

TK MAXX

Opinie o TK MAXX

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przyszły

Ile trzeba płacić za kartę multisport pracując w tkmaxx?

Manufaktura

Czytam te wszystkie komentarze i jestem w szoku! Od pewnego czasu pracuje w sklepie w Manufakturze ! Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to atmosfera, nie spotkałam sie z taka w żadnej dotychczasowej pracy. Widać ze wszyscy są bardzo zżyci ze sobą , bardzo dobre wrażenie robi kierowniczka sklepu , widać ze to nie przypadek, ze jest na takim stanowisku . Pozostały zespół kierowniczy to strasznie mili i fajni ludzie . Choć praca momentami naprawdę jest bardzo ciężka to w takim zespole kompletnie zapomina sie o tym ! Piwka po zamkach i ciasta na kantynie to codzienność w tym sklepie ! Szkoda by mi było rozstawać sie z takimi ludźmi :)

Były pracownik Manu
@Manufaktura 30.07.2018 22:04

Zgadzam się z opinią w 100 % Do takich ludzi to aż chciało się przychodzić do pracy!

Litości

Witam wszystkich pracowników jak i przyszłych kandydatów. Oczywiście jak to zwykle bywa jak można być anonimowym to nagle wychodzi środowisko „hejtu”. Zadziwia mnie to z paru powodów, zastanawiam się czy wy nie macie co robić w życiu? Czy jesteście aż tak fałszywi, że w pracy każdy każdego lubi a za plecami ciśniecie? Skoro wam się praca nie podoba to może warto skończyć z hipokryzją i zamiast narzekać na wszystko i wszystkich po prostu się zwolnijcie. Zrobicie tym samym przysługę i sobie i innym w tym momencie. Rynek nie kończy się tylko na jednej sieci, szukają pracowników wszędzie, droga wolna. Jeśli ktoś uważa że praca w TK jest ciężka to chyba po prostu nigdy w życiu nigdzie nie pracował, praca jest adekwatna do zarobków. Jest bardziej wymagająca niż normalnie ale nie bądźmy śmieszni że jest cieżka, bo nie jest. A jak ktoś uważa że jest to bez problemu znajdzie zwykłą pracę w sklepie za 7zł na rękę na godzinę i niech się tym cieszy :) Obudźcie się, to jest korporacja a nie spożywczak, ma swoje zasady, mniej lub bardziej sensowne tak już po prostu jest i nic tego nie zmieni. Mamy tu ponad 80 osób, relacje sa różne, każdy sobie zawsze znajdzie coś co mu nie pasuje, albo kogoś. Jak Ciebie boli że skończyłaś studia i jesteś tylko pracownikiem a są inni wyżej co są mniej wykształceni to cóż, masz problem. To że jesteś wykształcony nie znaczy, że faktycznie się do czegoś nadajesz, wszyscy dobrze wiemy, że skończyć studia to nie jest problem żaden w aktualnych czasach. W awansie korporacyjnym chodzi o to by dobrze ogarniać swoją pracę a nie to na jakim jest sie poziomie edukacyjnym, za to powinien być plus dla firmy a nie minus. Jeśli kogoś jednak to boli to niech szuka pracy w zawodzie, skoro jest taki dobry to na pewno ją znajdzie:) Nasz główny menadzer jest okej, ma bardzo ludzkie podejście do pracowników bo gdyby chciał to mógłby kazać wam biegać i robić trzy rzeczy na raz i nikogo by nie obchodziło, że byście się zwalniali bo nie jesteście niezastąpieni i zawsze sie znajdzie ktoś kto wejdzie na wasze miejsce. Cieszcie się więc że jest jak jest bo mogło by być o wiele gorzej. Jeśli narzekacie na godziny to nie ma się co oszukiwać ale raczej jest to praca bardziej dla kogoś kto chce dorobić a nie dla kogoś kto się chce tego utrzymać. Jak ktoś chce się utrzymać to chyba nie podpisuje umowy na 12 h w tygodniu? to by było troche bez sensu prawda? Skoro są miejsca gdzie masz etat na wejściu. No ale może ja nie rozumiem ludzkiej logiki. Dlaczego tak ciężko o etat? Dlaczego nie ma godzin? Bo taka struktura korporacji i tyle. Przestańcie narzekać i robić problemy w miejscach gdzie ich nie ma i zmieńcie pracę na taką która was będzie zadowalać.

Litości, litości
@Litości 06.03.2016 23:39

Masz rację, ewidentnie nie rozumiesz logiki.

Mała

Jestem ciekawa, czy dalej jest jak za moich czasów: - 4 pełne etaty na cały sklep, przy ekipie prawie 75 osób? - wszystkie weekendy pracujące poza 1 niedzielą w miesiącu, którą ustawowo trzeba mieć wolną? - takie same stawki dla nowych i doświadczonych pracowników? 15 zł brutto / h? oh... przepraszam.... po 2,5 roku doczekaliśmy się podwyżki! dla osób posiadających staż powyżej dwóch lat, było to już 15,30 brutto / h.... 30 groszy brutto podwyżki - pamietam, że się wtedy wzruszyłam. Serio. - początkowa informacja, że nie można awansować we własnym sklepie, a potem osoby najlepiej się przymilające awansujące nagle? - faworyzowanie w grafiku w zależności od tego kto kogo bardziej lubi? i nagle sie okazuje, że są osoby pracujące tylko od poniedziałku do piątku i tylko na poranne zmiany? Dalej tak jest?

Olllaw
@Mała 13.01.2017 09:41

Cały czas

Bebe

Czy ktoś w końcu będzie miał odwagę użyć słowa mobbing?

Janusz
@Bebe 24.03.2018 08:40

Ja do dziś żałuję, że nie postanowiłem pójść do sądu pracy, bo faktycznie byłem mobbingowany i pomawiany przez jedną osobę z kadry menagerskiej. Miałem nawet na to świadków, ale dałem sobie spokój, bo w końcu karma wraca.

Córka ważniaka
@Będzie zabawnie 25.06.2018 12:56

Co jeszcze? Może sprzedaż komuś bajkę o latających smokach? :D Jakieś 18letnie naiwniaki może się nabiorą na Twoje gadki :D Już pewnie wszystkie instancje zajmują się Twoją "ważną sprawą" :D Obudz się, rano szybkir śniadanko i do roboty do tkeja. A straszyć sobie mozesz w swoich snach kolego. Tymczasem miej sie na uwadze bo to Twoje zachowanie w pracy jest zgłoszone pod mobbing i to Ciebie bedą osądzali za to i nie tylko. A dowody już mamy ;)

O.n.a

Może nie jest to TK Maxx Poznan, ale wypowiem się o TK Maxxie w Trójmieście. Jednym słowem - polecam. W żadnej poprzedniej pracy nie miałam na tak dobrego kontaktu z kierownictwem. Respektują dyspo jakie dajemy, nawet respektują nasze propozycje w bestach, jeśli chcemy np. zamykać FR-em, a nie Home, jak wczoraj itp. Większa stawka godzinowa, z urlopem też bez problemu, godzinna przerwa jak wszędzie, super ludzie i atmosfera, choć czasem bywa ciężko, podczas dostaw lub refreshu sklepu. Polecam TK Maxx 716 i 719 Aktualnie Tk maxx Gdansk

Iwona
@O.n.a 23.05.2018 16:31

A jak jest stawka godzinowa brutto?

Kamila

Jeśli wiecie coś w temacie najnowszych przyjęć do pracy w firmie TK MAXX oraz posiadacie informacje o aktualnych postępach tego pracodawcy to zachęcam was do nowych wpisów w tym wątku. Z miłą chęcią poznajmy najświeższe wieści dotyczące pracy w tej firmie, proszę Was również o kulturę wypowiedzi.

Szczera
@Kamila 10.06.2018 07:27

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie ,tlumaczysz sie dlaczego chcesz wziac urlop tak samo uż smieszne to ,managerowie pozamykani w biurach lub w kantynie na kawie juz nie wspomne o ochronie ktora non top na kawie siedzi i knuje z kierownictwem przeciwko tobie .

Bonarka (maj 2018)

BONARKA to juz totalne dno. Atmosfera do bani. Każdy z pracownikow ma juz dość, niektórzy płaczą zamknięci w szatni bo jest tak źle, albo ktoś z menago im coś obraźliwego powiedział .. większość szuka nowej pracy. Dyspozycyjność wpisywana jest w biurze, z każdego OFF musisz sie wytłumaczyć dlaczego nie możesz byc w pracy. Dodam ze niektórzy menago mówią do pracownikow na breef’ie cyt. „Albo będziecie zapier******alać albo zmieńcie sobie prace jak wam sie nie podoba”. Proszę wyjaśnijcie mi od kiedy tak sie oddzywa do pracownikow ? Gdzie tu jest szacunek ? Czy ktoś podpowie jak mozna takie coś rozwiązać ? Gdzie to zgłosić ? Managerowie traktują nas PRACOWNIKOW jak (usunięte przez administratora)

Mr White
@Prosze bardzo 31.05.2018 20:48

Dzieki. Dziś wysłałem. Napisałem jednocześnie do Inspekcji Pracy na Pl. Szczepanskim 5.

Kamila

Co możecie powiedzieć o aktualnym rozwoju firmy TK MAXX? A może ktoś z was posiada nowe informacje dotyczące rekrutacji do tej firmy? Jeśli tak, to zachęcam was do nowych kulturalnych wpisów! Przypomina wam również by przestrzegać regulamin serwisu gowork, gdyż komentarze obraźliwe oraz wulgarne będą usuwane przez administratora!

Kamila

@Bonarka (maj 2018), to co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, takie sytuacje możesz zgłosić np. do osób z wyższego kierownictwa firmy TK MAXX. Czy może udzielić ktoś informacji o obecnych warunkach pracy w firmie TK MAXX? Chętnie dowiemy się informacji związanych z godzinami pracy oraz kwestii związanych z urlopami, zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi! Jeśli wiecie coś w temacie nowych rekrutacji, to również podzielcie się tymi wiadomościami w tym temacie!

Prosze bardzo
@Bonarka (maj 2018) 22.05.2018 15:46

TJX UK 50 Clarendon Road, WATFORD, WD17-1TX United Kingdom

Zniesmaczona

BONARKA MANEGOROWIE potrafia zmieszac z blotem pracownika ,nowy kierownik to jakas porazka , nie zatrudnialam sie tutaj po to by znosic czyjes humory i zeby ktos wyladowywal na mnie swoje frustracje .. traktuja nas bardzo zle .. gdzie to zglosic by ktos w koncu zareagowal?

były pracownik tka

TK MAXX MALTA POZNAŃ zdecydowanie nowym pracownikom odradzam zatrudnienia się w tej firmie. Pierwsze 3-6 miesięcy spoko, wszyscy traktują Cię dobrze. Po pół roku zaczyna się jazda. Dyspozycyjność nie jest respektowana. Ciągle masz popołudniówki i nikt się tym nie przejmuje, BO MUSISZ BYĆ W PRACY BO TO TWÓJ OBOWIĄZEK na rano przychodzą tylko WYBRANI. Dodatkowo nagminnie odmawiane są pracownikom bez powodu urlopy na żądanie. TL MARIUSZ K. to największy (usunięte przez administratora) i prostak, robi pracownikom na złość nie zgadza się na nic o co poprosisz. Kolejny as to znany wszystkim GUSTI na początku jest spoko, a później zaczyna Cię jechać, robić z Ciebie debila i idiotę. Przeszukuje i szkaluje pracowników na każdym kroku. Tylko TL i AM i SM mają racje pracownik lepiej, żeby milczał bo jest idiotą i śmieciem ktory i tak się nie zna. Kolejna rzecz to jak masz swoje zdanie, to nagle w oczach GÓRY opuściłeś się i pracujesz co raz słabiej. Zdecydowanie na przestrzeni 2-3 lat atmosfera się zepsuła i raczej nie zanosi się na poprawę. POZDRAWIAM!

Pozdrowienia
@były pracownik tka 21.04.2018 13:41

Najpierw trzeba zacząć PRACOWAC a nie PRZYCHODZIC DO PRACY a dopiero później się wypowiadać. ;)

Smutny pracownik

Widzę,że dział HR nadal nie jest zainteresowany tym,co dzieje się w firmie.Na ile gnębienia jeszcze pozwolicie?Odchodzą kolejni ludzie,m.in.TL.Między innymi,a może przede wszystkim?Czy ktoś w końcu dojrzy w czym,albo raczej w kim jest problem?Mowa o jednym ze sklepów na południu.Odchodzą ludzie kompetentni,zaangażowani,którzy lubią w tym sklepie pracować,ale nie pozwolą sobie na takie traktowanie.Smutne jest to,że jedna czy dwie osoby potrafią doprowadzić do takiej sytuacji,a "góra" przymyka na to oko czy może bardziej znajomości biorą górę?

Zainteresowana

Ktoś z Was pracuje może teraz w Tikeju w Bonarce. Zmienili niedawno store managera może atmosfera i sam tikiej też się zmienił?

Haha
@Zainteresowana 19.09.2017 22:50

Był Paweł był chociaż rygor, wszystko funkcjonowało. A na temat Piotra miałem lepsze zdanie. Jest kłamcą i hiprokrytą.

Wiola

Świetny sklep. Bardzo miła, serdeczna i szybka obsługa. Ciekawy i bardzo obszerny asortyment sklepu. Porządny towar. Sklep dla każdego. Polecam wszystkim!!!

Janina Chwast

Weszłam ostatnio do Tikeja, patrzę, a tam Bożena/Karolina. Jak to jest, że tak toksycznej i prawdopodobnie niezrównoważonej emocjonalnie i psychicznie osoby nikt ie zwolnił? Przecież sama pamiętam jak ze mną obgadywała kogo się da, a potem słyszałam jak to obgadała mnie. Typowy beton tikejowy? Ktoś mi powie czy Hubercik nadal pracuje? Pamiętam jak mu kazali zaganiać kolegów i chłopak awansował.

anonymous
@Mały 12.01.2018 18:09

Oj oj chyba z probówki... bo jak nie to szkoda mi chłopaka :(

Big Majk

Moi drodzy forumowicze ,jesli ktoś czuje sie przez ta firme skrzywdzony badz potraktowany jak smiec ,zachecam raczej o wystosowanie listu do głownej siedziby firmy ,bo uzalanie sie tutaj nic nie da i wszystko zostanie zgaszone w zarodku juz w Polsce ,natomiast jesli to dojdzie do Anglii gwarantuje ze odbije sie to duzym echem i niejeden spadnie z wlasnego stolka.wiem jak dziala na nich cos czego nie umieją kontrolowac .szczerze zachecam do takiego zalatwienia sprawy

Bondi
@Duzy 07.02.2018 18:37

Kolego podpowiedz jak ogarnać pewne tematy mam ich pare i razem mozna to zalatwic

Doril

Orientuje się ktoś ile trzeba dopłacić do karty multisport pracujac w tk ?

Nik
@Nicki 14.02.2018 21:34

Zero benefitow tak jak kolega wyzej dopisal niby duza firma a praktycznie doplacaja do karty tyle co kot naplakal

TK Maxx Poland

Ujawniamy zarobki miesięczne w TK Maxx w Polsce (netto): 1. Team Leader - 2200-2500 PLN 2. Floor Manager - 3000-3500 PLN 3. Store Manager - 5000-6000 PLN 4. District Manager - 8000-10000 PLN 5. LP - 2500 - 4000 PLN + premie od wyników

Szary
@Szczery 19.01.2018 21:40

Awans za dobra sumienna prace?? Hahaha i jeszcze raz ha .tylko i wylacznie wtedy kiedy jesteś znajomym panów z zarzadu lp ,jesli nie jestes znajomym to mozesz pomyslec o awansie tak jak o trafieniu 6 w totka ,absolutnie nie polecam.

Luidzi

A może każdy zajmie się swoją pracą? Niektórzy mają wielkie parcie na stanowiska a sądzę, że swojej pracy nie potrafią wykonać!!

A.A.

Jestem byłym pracownikiem w TK Maxx Rzeszów, dlaczego odeszłam? Oto zaledwie kilka powodów: - umowy na 1/4, 1/2 etatu brak możliwośći podjęcia pracy na pełny etat, życie w ciągłej nadzieji o umowę o pracę na czas nieokreślony, - niskie zarobki, w innych sieciówkach (np. H&M) płacą lepiej, - brak szkoleń, poza tymi w spotkaniu z menadżerstwem w LUKR po pracy w sobotę, ale uwaga! - oferta tylko dla wybranych i wtajemniczonych, - praca samej na kasie, na parterze kasy są zamknięte a na piętrze jest max 2 kasjerów, podnoszenia szmat z podłogi, bieganie po przymierzalni i zbieranie dziesiątki zabezpieczeń, proszenie o odświerzacz bo smród zabija! - masa lewych zwrotów, przekrętów i oddawanie zużytych sukienek po imprezach i co najważniejsze - brak ochrony!!! apel do złodzieji - wolna droga, napier***j! - awans? - tylko poprzez lizodupstwo menadżerek, a jeśli jesteś lesbijką, zaawansujesz szybciej;) - jesteś uczciwa? po co taki pracownik? takich się zwalnia bo są niepotrzebni! - za dużo widzą, za dużo wiedzą, z nimi nie pokombinujesz... - ukończyłaś dodatkowe kursy, szkolenia, chcesz awansować? haha!:D nie tutaj! tutaj nie przyjmą mądrzejszego od siebie, Ty masz być tu nikim! - jest jakiś problem na sklepie? i co z tego! załoga zamknięta w kanciapie wpierdziela kolejne żarcie z mikrofali i popija darmową kawę, radź sobie sam! Reasumując, praca dla biednego studenta który poszukuje pracy tymczasowej i nie przejmuje się atmosferą w pracy, który i tak za 3 miesiące oleje tikeja ciepłym moczem wraz całą jego załogą. A ja bym zaproponowała kierownikowi XYZ aby skontrolował i zobaczył jak pracują jego pracownice, co porabiają w czasie pracy, jakie koleżanki zapraszają i po co to robią. Skontrolować wszystkie po kolei i ich uczciwość oraz podejście do pracowników niższego szczebla, obliczyć ile godzin spędzają na pracy a ile na nicnierobieniu. Dodam jeszcze że w Rzeszowie nazywają tikeja SZMATEKSEM, na dole pięć szmat na krzyż, na górze szmatek dla bogatszych. Byłam, widziała, nie polecam:) Andzia:)

Duzy
@A.A. 26.07.2017 13:47

Potwierdzam w 100% powyzsze wypowiedzi moglbym dodac wiecej do tego szamba

Barabasz
@Nick 14.09.2017 13:47

90 zloty na miesiac na 70 pracownikow

Punischer

Najlepsze w tej firmie jest to ,ze zarzadzaja toba ludzie ktorzy wogule nie posiadaja pojecia o wykonywanym zawodzie a jesli nie jesteś znajomym to w zyciu tutaj nie awansujesz .jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy .

ziqzak

DO PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW TK MAXX! Jeżeli nie lubicie kontaktów z klientem-nie idźcie tam. Do tego sklepu przychodzą specyficzni klienci lubiący się wywyższać bo są w "markowym sklepie" . Ktoś tu wspomniaŁ, że atmosferę tworzą ludzie... Owszem zgodze się z tym ale proszę wziąć pod uwagę to że jeśli pracujesz 4 lata na 1/4 etacie to jest to po prostu śmieszne a przyjdzie nowy pracownik przepracuje 3 miesiące okresu próbnego i nagle dostaje cały etat. LUDZIE TO JEST NIE POWAŻNE! NIE DZIWI MNIE TO ŻE PSUJE TO ATMOSFERĘ ! PO 4 LATACH PRACY TU W MOMENCIE GDY ZŁOŻYŁAM WYPOWIEDZENIE OTRZYMAŁAM OFERTĘ CAŁEGO ETATU OD KIEROWNIKA ! :D ps. nie skorzystałam z propozycji :)

Zigzak
@Anonim 2 21.11.2017 12:43

Ze co proszę ?! Skoro tak zle pracowałam to dlaczego został mi zaproponowany wyższy etat w momencie złożenia wypowiedzenia ?! Kim kolwiek jestes zastanów sie co piszesz.. zawsze za moich czasów na cały duży sklep z 3 miały pełny etat.. Szkoda gadać .. nie potraficie doceniać pracownikow za osiągnięcia to macie za swoje .. i dobrze ! Niby skąd zawsze taka duża rotacja pracownikow ?! Wszyscy sa tacy be? A może najwyższa pora wyszkolić pracownikow a nie dawac ich na głęboką wodę ?! Może najwyższa pora zastanowić sie skąd tyle złych opinii? Zacznijcie robić przede wszyskim odpowiednie szkolenia by wymagać. Wszyscy są be tylko ludzie z biura święci Haha, wybacz.. bez komentarza ;) Tak sie właśnie traktuje tutaj ludzi przez „managerów” nie tylko anonimowo ;) Idźcie- przekonacie się.

Dżejkob

Bonarka Kraków Tragedia ! Managerowie pracownikow traktują jak (usunięte przez administratora) i tak tez do Ciebie mówią .. pozdrawiam Cie Dario ! ;) Tylko.. gdyby nie Ci debile to nie siedzieli by w biurze i nie pierdzieli w stołek tylko musieliby zap***dalać na sklepie ;) W Bonarce brak jakiegokolwiek rygoru.. wszyscy schodzą na przerwy jak chcą i ile chcą. Rano jest garstka ludzi, mozna zliczyć na palcach u jednej ręki a sklep jest mega duży, .. Wcale sie nie dziwie, ze doświadczeni pracownicy uciekają stamtąd .. Juz sie naszczescie jestem na okresie wypowiedzenia ale moja znajoma jeszcze tam pracuje i tez juz na dość ... Czy ktoś z was orientuje sie gdzie moge zgłosić lekceważenie kierownictwa na wszystko ? Dosyć tego ;)

Dżejkob
@Wkurzony Pracownik 21.11.2017 13:01

Proszę Cie .. nie rozśmieszaj mnie .. nie wiem komu idą na rękę ale mi nigdy nie poszli.. z poprzednim Storem nigdy nie mogłem sie dogadać .. owszem sam store obecny jest mega spoko reszta kierownictwa niestety nie! Serio lubisz jak mówią do Ciebie jak do idioty ? Bo tak nas traktują zwłaszcza floor menago ;) Każdy ma prawo do wyrażenia opinii .. coraz gorsza atmosfera tam i tyle. Nie powrócę juz tam za nic ! Pozdrawiam i powodzenia życzę !

Pasaż Łódzki

W TKMaxx Pasaż Łodzki też nie jest lepiej - większość ludzi jak zobaczy jak to wszystko wygląda to rezygnuje. Najgorsza jest tam Team Leaderka - blachara o inicjałach A.H. wprowadza bardzo złą atmosferę i mści się na pracownikach. Kto dopuścił taką osobę to bycia kierownikiem?

acid

TK MAXX Poznań Malta - omijajcie to miejsce szerokim łukiem

andzia

co tu tak cicho ? :p

agnieszjk

no to grubo. masakra.... ;/ też pracowałam w Krakowie w Bonarce etat 1/10. wstyd ;/ nie polecam tam pracować !!!! każdemu odradzam z całego serca!!

Zostaw opinię o TK MAXX - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TK MAXX