Opinie o Setugo sp. z o. o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Setugo sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Setugo sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Setugo sp. z o. o. w Poznań

Pracownica Nowy wpis
Pracownik

Widzę, że większość wypowiedzi dotyczy giełdy tekstów. Ja chciałam wypowiedzieć się jako pracownica setugo. Świetne warunki pracy, super kontakt z innymi pracownikami, pod kątem pomocy, jak i zlecania działań potrzebnych do wykonywania swojej pracy. Co dla mnie jest ważne - szybkie reakcje - kontakt przez różne platformy, stały dostęp do szefa firmy, jeśli jest potrzeba wyjaśnienia czegokolwiek. Pro ludzkie podejście, elastyczne pod kątem godzin pracy, normalny kontakt, bez spiny. Wypłata zawsze na czas, wszystkie warunki jasne.

J.Jacek Nowy wpis
Były pracownik

Jako były pracownik Setugo, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że stosunek jakości do ceny ich usług jest na naprawdę wysokim poziomie. Przez cały czas mojej pracy obserwowałem, jak treści są tworzone nie tylko z myślą o użytkownikach, ale także optymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google. Setugo nieustannie dąży do doskonalenia swoich metod pracy poprzez regularne szkolenia i konsultacje z ekspertami, co pozwala na adaptację do najnowszych trendów w SEO. Ich podejście jest holistyczne, z głębokim zrozumieniem semantycznego wymiaru Google, co sprawia, że oferowane treści są nie tylko atrakcyjne dla odbiorców, ale także skuteczne w zdobywaniu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Zdecydowanie polecam Setugo każdemu, kto szuka solidnego partnera w zakresie tworzenia wartościowych treści online.

zbyszek Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Stanowczo odradzam współpracę z firmą Setugo. Unikalne teksty pisane z palca w specjalistycznej branży, zamieszczone w piątek zostają odrzucone w poniedziałek ze względu na rzekomy plagiat. Prośba o okazanie wyniku programu antyplagiatowego pozostaje bez odpowiedzi. Okazuje się, że jest to nagminna praktyka tej firmy. Brak telefonu na stronie giełda i stronie Facebook utrudnia kontakt, na mejle brak reakcji. Setugo może się szczycić technologią AI, bo odrzucone teksty pisane z palca można wrzucić do mieszarki AI i uzyskać coś wartościowego w wielu egzemplarzach. Nie twierdzę, że tak robią, ale niesmak pozostał. Może weryfikator przyszedł do pracy na kacu i odrzucił wszystko jak leci? Po moich interwencjach w końcu uzyskałem zdawkową odpowiedź, że mogę zamieść je do ponownej weryfikacji. Zbytek łaski! Na rynku istnieje wielu odbiorców wartościowych tekstów. Nie polecam gieldytekstow! Szkoda czasu.

Brak perspektyw – copywriting Nowy wpis
Były pracownik

Przeciętne wynagrodzenie copywritera waha się między 6-12 zł za 1000 zzs. Ilość zleceń jest niewielka, co w miesiącu daje wynik kilkuset złotych. Dominują zlecenia na artykuły po 3000 zzs na blogi. Stawka za nie wynosi przeciętnie 7-8 zł za 1000 zzs. Górna granica podanych wcześniej widełek rzadko jest widywana. Klienci stali, większość to zbieranina firm z różnych sektorów. Na podwyżki raczej nie ma co liczyć, zwłaszcza po zwrocie w kierunku AI, którym szczyci się szefostwo. Kilka lat temu Setugo było dobrym miejscem do dorabiania sobie po godzinach. Przy obecnych stawkach nie opłaca się włączać komputera.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Setugo sp. z o. o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager
Gdańsk
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
Warszawa
DOTCOM Sp. z o.o.
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mar_k
Kandydat

Proces rekrutacyjny to jakiś żart. Pani z SETUGO odpisuje z maila rekrutacyjnego Giełdy Tekstów informując, że nie rekrutuje na giełdę tekstów tylko do Setugo. Użyjcie innego maila. W tekście próbnym poprawki dla samych poprawek, bo zdania "brzmią źle". Ani jednego błędu stylistycznego lub ortograficznego. Wiedza i rozumienie SEO zerowa. Firma raczej stawia na stare "dobre" relacje szef-podwładny, a nie na relację biznesową opartą na zaufaniu. ;)

123
Kandydat

Bardzo odradzam branie udziału w procesie rekrutacji. Pisze się tekst za darmo, a po jego weryfikacji nie można liczyć nawet na wyszczególnienie potknięć. Otrzymałam informację, że tekst zawiera "dość błędów". Mimo dwukrotnych próśb nie odesłano mi tekstu z opisanymi uchybieniami. Dostałam jedynie informację, że "teksty z uwagami odsyłamy tylko wtedy, kiedy bierzemy pod uwagę dalszą współpracę". To bardzo wiele mówi o podejściu firmy do kandydatów. Szkoda czasu.

Karolina
Inne
@123

Nie chcę być jakaś super podejrzliwa ale czy to możliwe, że w ogóle na niego nie spojrzeli?

123
Kandydat
@Karolina

Bardzo możliwe, bo odpowiedź dostałam po 20 minutach od odesłania zadania.

Maja
Inne
@123

rozumiem ze nie przeszlas dalej do kolejnego etapu rekrutacji ? dostalas o tym info i moze jakies podziekowanie za poswiecony czas czy tylko to info o bledach o ktorym pisalas wczesniej ?

123
Kandydat
@Maja

@Maja, zero podziękowań, tylko informacja, że nie podejmują współpracy. Informację o błędach otrzymałam dopiero po tym, jak dopytałam, co jest nie tak. Do dzisiaj jednak nie dali znać, w czym dokładnie zrobiłam błąd.

Jolanta
Inne
@123

A można wiedzieć jaki tekst musiałaś napisać w ramach tego zadania?

123
Kandydat
@Jolanta

Jeśli dobrze pamiętam, tekst był o tym, jaki powinien być kurier.

Karolina
Inne
@123

I to jest normalna tematyka?

Mar_k
Kandydat
@123

Potwierdzam stan na sierpień 2022. Właśnie dostałem w wielkim procesie rekrutacyjnym prośbę o poprawki w tekście próbnym. Zdania poprawne językowo i stylistycznie, ale brzmiących źle Pani Adzie. ;) Doświadczony copy wie, że nie ma sensu współpraca z firmą, gdzie są pracownicy, których jedynym zadaniem jest zlecanie poprawek dla samych poprawek. Pani stwierdziła, iż poprawianie jest naturalne w przypadku współpracy copy. No chyba nie do końca. Odradzam

Jolanta
Inne
@Mar_k

A czemu to nie jest naturalne Twoim zdaniem?

Wera
Były pracownik

Od czasu ostatnich opinii nic się nie zmieniło. Stawki nie rosną, osoby zamawiające teksty nie rozumieją naszej pracy, a managerowie nie starają się pokazać klientom na czym polega nasza praca i ile czasu zajmuje napisanie dobrego, wartościowego tekstu skrojonego na miarę. Szkoleń oczywiście nie ma, feedbacku dla osób początkujących również nie. Trzeba zgadywać, czego klient oczekuje, a co mu się nie podoba, tracimy zlecenia, gdy zrobimy coś źle, bez żadnych wyjaśnień, dlaczego tak się dzieje. Jednego miesiąca dostajemy 1 zlecenie, innego 5. Nigdy nie wiesz. Firma nie chroni również swoich pracowników, wyznając zasadę, że klient ma zawsze rację, nawet jeżeli jej nie ma. Być może to cecha poznańskiego skąpstwa, połączona z polskim wyzyskiem. Tak czy siak nikomu nie polecam współpracy z Setugo.

Karolina
Inne
@Wera

Strasznie to przykre tak szczerze. Jednym tekstem z pewnością ucięłaś skrzydełka wielu osobom. Jeśli wszystko co napisałaś jest prawdą to wypadałoby coś z tym zrobić. Myślisz, że ktoś z góry zobaczy ten komentarz i weźmie go sobie szczerze do serduszka? :(

Patrycja
Inne

Czy są jakieś szkolenia dla pracowników ?

nie ma
@Patrycja

nie ma szkole w tej firmie nie ma mowy o rozwiajaniu sie, człowiek stoi w miejscu

X
Pracownik
@Patrycja

Nie ma

Salvinorin
Pracownik

Współpracuję z tą firmą ponad trzy lata i naprawdę polecam, jako copywriter mogę się realizować i pisać na tematy, które lubię i czerpać z tego zysk.

Nataniel
Inne

@nie ma A jak z zarobkami, one też się nie zwiększają wraz ze stażem w firmie? Szukam pracy z możliwością awansu finansowego i jestem ciekaw jak to tutaj wygląda?

janusze biznesu

Firma absolutnie żenująca. Stawka: 5 zł brutto, co obraża rozum i godność człowieka na dzień dobry. Nie dogadaliśmy się, miałam mieć tylko zapłacone za tekst próbny, który się podobał i miał być zamieszczony na stronie klienta. Dostałam do podpisania umowę z 3 miesięcznym zakazem konkurencji PO JEJ USTANIU. Po mojej odmowie na podpisanie czegoś takiego na 1 tekst próbny (za marną kasę - 21 brutto/3000ZZS) firma zamiast wykreślić zapis z umowy, odmówiła umówionej wypłaty wynagrodzenia. Takiej żenady ze świecą szukać.

Kaja
@janusze biznesu

A czy firma proponowala wynagrodzenie za 3 miesieczny okresbez pracy? Tylko wtedy zapis o zakazie konkurencji moze byc stosowany.

Daria
Inne

Szanowni klienci powinni pisać woje spostrzeżenia na adres firmy ponieważ to jest forum pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ann

Ja też nie polecam nikomu współpracy z tą firmą. Lansują się na poważną firmę, wręcz na "agencję", a pojęcia nie mają jak napisać tekst na swoim blogu (polecam tam zajrzeć i zobaczyć ile jest błędów). Stawki 5 zł za 1000 znaków i zakaz konkurencji... Hahaha. Już nie mówię o sposobie pisania maili przez "szefową", która ewidentnie ma braki w podstawowym seo, a chce uczyć innych. Frazy do tekstów podaję na zasadzie "wymyśl coś, to nie ważne" albo "prośba o nagłówki seowe" - co to znaczy? Serio?? Żadna szanująca się agencja copy czegoś takiego nie robi. Szkoda czasu na nich, oni są po prostu nieuczci i szukają ludzi, którzy napiszą cuda za marne grosze, a sami od klienta wezmą dużą kasę.

Wacek
@Ann

Potwierdzam słowa Ann i również NIE polecam. Zamówiłem u nich 2 teksty, mało że pisali i prawili ich miesiąc, tak nawet nie udało się im poprawnie bez blędów napisać w tekście nazwę mojej firmy...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
987654

Beznadziejnie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wojciech
Inne
@987654

Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Jaki aspekt tej firmy oceniasz negatywnie? Może udało Ci się mimo wszystko znaleźć coś pozytywnego?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta
Inne

@Ann, czy możesz napisać w jaki sposób zainteresowałaś się właśnie firmą Setugo? Rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom organizacyjny firmy. Czy w przypadku fraz miałaś na myśli słowa kluczowe? Ich dobór często zależy od treści tekstu oraz tematyki strony. Może twoja przełożona liczyła po prostu na twoją kreatywność w tym aspekcie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ann
@Edyta

Kreatywność kreatywnością, ale to nie mam wiedzieć co potrzeba klientowi. Poza tym, za 5 zł to ja kreatywności nie sprzedaje. Jeżeli dostaje temat, który ktoś narzuca, to wartałoby podać słowa kluczowe, bo to ma czemuś służyć. Współpracowałam ile wytrzymałam, podziwiam tych, którzy dalej piszą i tych, którzy zlecają tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wojciech
Inne
@Ann

Czy możesz napisać jak potoczyły się twoje dalsze losy zawodowe? Czy praca w firmie Setugo została doceniona przez twojego obecnego pracodawcę? Zawsze warto próbować swoich sił w kilku firmach. Dzięki temu poznajemy swoje wymagania względem pracodawcy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta
Inne

@janusze biznesu, czy tekst próbny miał być jednym z etapów rekrutacji? Czy wynagrodzenie za tekst próbny było regulowane odpowiednią umową? Czy współpraca z firmą Setugo miała odbywać się w formie zdalnej czy stacjonarnej? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
janusze biznesu
@Edyta

Tak, to był kolejny etap rekrutacji (po przejrzeniu mojego portfolio). Wynagrodzenie za tekst próbny było podane w mailu, nie było ani słowa o chorym zapisie 3 miesięcznego zakazu konkurencji w takim przypadku. Gdybym o nim wiedziała, nigdy bym się nie zdecydowała i z miejsca odrzuciła ofertę. Współpraca miała odbywać się w formie zdalnej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta
Inne

@Cezary, Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych. Obecnie młodzi kandydaci mają inne wymagania niż ich starsi koledzy. Współcześnie pracownicy doceniają dobrą atmosferę oraz wysokie zarobki. Ważne są też możliwości rozwoju. Czy którąś z tych rzeczy znalazłeś w firmie Setugo?

Cezary
Inne

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Ale widocznie są osoby które tylko narzekać potrafią!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anka

wysylanie dwóch wersji pitów - ok. Tylko, żę ja dostałam ich chyba z 5 zanim wreszcie dostałam taki, w którym wszystko się zgadzało. Jakoś trudno mi uwierzyć, że jedna osoba siedzi i wkleja komentarze o firmie setugo. Ludzie naprawdę mają co w życiu robić. A że firma nie potrafi wystawić raz a dobrze formularza PIT to szczera prawda. Niestety. Trzeba umieć przyznać się do błędu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
G
@anka

Ha! ja też (wprawdzie po wspolpracy z inną firmą Wydawnictwem) dopominałam się o pit. Trzykrotne próby, i nadal mam błąd w imionach. żenada. Dokumenty dostalam po czasie. sprawę zgłosiłam do US.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Setugo sp. z o. o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Setugo sp. z o. o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Setugo sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Setugo sp. z o. o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Setugo sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii