Setugo

Gliwice

Opinie o Setugo

art
użytkownik zarejestrowany

no to kurce troszkę rotacje są, ale nie powiecie chyba, że to źle wpływa na waszą pracę, bo pomimo, że tak jest to i tak każdy wie co ma robić i nikt nie zastanawia się co teraz z nim będzie się działo

Marta

Nie polecam ze względu na DRAMATYCZNIE niskie stawki, czysty wyzysk.

Jan Kinal

Witam, pragnę poinformować, że jeszcze nie zdarzyło nam się nie zapłacić za teksty, teksty próbne również opłacamy. Obecnie współpracuje z nami około 50 pisarzy, nikt nie zgłaszał nam takich problemów i nikt nie miał problemów z wypłatami. Rozpowszechnianie takich nieprawdziwych informacji o naszej firmie spotka się z naszą reakcją na drodze sądowej.

pismak

Nie mam z tą firmą absolutnie żadnych problemów. A piszę od niemal pół roku!

klon

jedna wielka ściema, niby zatrudniają copywrighterów, a po napisaniu paczki tekstów kontakt sie urywa, i nie odpowiadają na maile.

Zostaw opinię o Setugo - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Setugo