Opinie o V-Tac Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie V-Tac Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie V-Tac Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V-Tac Poland Sp. z o.o. w Poznań

Baśka Nowy wpis

Witam. nie mam do końca pewności ale czy przypadkiem z miesiąc temu nie było prowadzonych naborów dla magazynierów? Mam taka zajawke na Koziegłowy z zewnętrznego portalu. chłopak może by aplikował gdyby warunki pracy były dla niego odpowiednie. Jak je oceniacie?

Sebastian Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z mojego czasu spędzonego w V-TAC Poland. To firma, która naprawdę dba o swoich pracowników oraz współpracowników i stawia na rozwój zawodowy każdego członka zespołu. Atmosfera pracy jest przyjazna. Zarówno kierownictwo, jak i moi współpracownicy byli zawsze otwarci na pomysły i sugestie, co dawało mi poczucie, że moja praca naprawdę się liczyła. Mimo że z przykrością informuję, że opuszczam V-TAC Poland, to z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę jako pracodawcę dla każdego, kto poszukuje satysfakcjonującej pracy.

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Na ''zewnątrz'' wszystko pięknie wygląda, ale tak naprawdę jest (usunięte przez administratora) i praca na 200% cały czas.

V-TAC Nowy wpis
@były pracownik

Stawiamy sobie ambitne cele na 200%., mocno pracujemy nad rozwojem , firma się dynamicznie rozwija i jest dużo ciekawych nowych zadań projektów .

Halo. Mam zagwozdkę na temat szczegółów współpracy. Czy istnieje szansa podjąć pracę na niepełen etat? Dziękuje serdecznie za wskazówki.

Dzień dobry - uważam, że najlepiej pytać u źródła :) Proszę o wiadomość na adres: bok@vtac.com.pl - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Pozdrawiam!

Januszex

Ta firma to prawdziwy Januszex. Umowy o pracę tam nie dostaniesz. Właściciel oczekuje że będziesz dawał z siebie 200% - praca wieczorami, w weekendy, święta to oczywista oczywistość . Ma milion pomysłów na minutę i każdą również glupią koncepcję trzeba realizować.

V-TAC Nowy wpis
@Januszex

Mamy różne propozycje umów ale szukamy zawsze optymalnych rozwiązań dla obu stron

Czy rozmowa kwalifikacyjna w V-Tac Poland Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

W Złotniki V-Tac Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia V-Tac Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odp.

Telefon każdy ma swój i jest nacisk żeby udostępniać swój numer online,żeby klienci mogli w każdej chwili się z tobą skontaktować.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w V-Tac Poland Sp. z o.o.?

gość

Umowy na stałe raczej nie dostaniesz... firma lubi zatrudniać na B2B albo zlecenie bo jest taniej i więcej może wycisnąć z pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o V-Tac Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w V-Tac Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy V-Tac Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

V-Tac Poland Sp. z o.o.
  • Obornicka 330