Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak w Poznań

Ramirez Nowy wpis

Polecam współpracę z panią Katarzyną Z. oraz Pauliną T..Patologia goni patologię.alkoholiczki.dzieci poodbierane przez sąd rodzinny.co drugie słowo (usunięte przez administratora) i chuj....kwalifikacje i umiejętności.dno.

Poukładana Nowy wpis
@Ramirez

Panie Jarosławie, nieładnie tak publicznie oczerniać i obrażać byłych współpracowników, zważywszy na fakt, że zgodnie z opinią innych, to Pan był głównym prowokatorem i nie "hamował" przykrych słów wypowiadanych szczególnie w kierunku osób płci żeńskiej. Proszę również zapoznać się z Art. 212 k.k. oraz Art 216 k.k., ponieważ w mojej opinii Pana wpis to piękny przykład pokazujący jak łatwo można popełnić wspomniane wyżej przestępstwo. Z wyrazami szacunku - Poukładana :)

Ramirez Nowy wpis
@Poukładana

Jeżeli popełniono przestępstwo z owych art.kk to należałoby oczywiście zawiadomić organy ścigania.wszyscy dobrze wiemy że dowody które ja przedstawił bym w sądzie napewno byłby wiarygodne dotyczące tych dwóch pań a które opisuję a wielu pracowników obecnych i byłych potwierdziłoby moje zezanania.pytanie czy zeznania alkoholiczek którym sąd podbierał dzieci byłby w sądzie wiarygodne .jeszcze raz potwierdzam z całym szacunkiem do kobiet te dwie panie to zwykłe żule w kobiecym wydaniu.

Bóbr Nowy wpis
@Poukładana

"Poukładana" co zastrasza artykułami. Haha. Żałosna i prymitywna. Tyle w temacie. Omijać tą firmę i jej właścicieli z daleka. Prostactwo, arogancja i chamstwo.

Kostek

Podpowie mi ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

micjakub

Polecam zarówno produkty jak i obsługę sklepu Verti Line. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny za produkt. Zachęcam do zakupów i kontaktu z bardzo profesjonalna kadrą pracownicza, zwłaszcza z Panią (usunięte przez administratora):) coraz mniej takich osób w branży sprzedażowej... Pozdrawiam

Tomasz

Idealnie to nigdzie nie jest więc takie biadolenie nic nie da trzeba pracować żeby poprawić to co przeszkadza ludziom!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
CIEKAWY

Pracowałeś,Pracowalaś w firmie VERTI LINE(usunięte przez administratora) POZNAŃ i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

uczciwie
@CIEKAWY

Szef, który ceduje wszystkie obowiązki na jedną, może dwie osoby, średnio myślący, żona szefa - można napisać bardzo wiele, ale wystarczy słowo mobbing, uprawiany z pasją i zaciętością w stosunku do pracowników, a raczej pracownic głównie biura, inwektywy, porównywanie do szympansa itp. jest na porządku dziennym; do tego totalny brak kultury, czy klasy, ale szefowa pełną gębą. Nie polecam żadnej inteligentnej, dobrze wyedukowanej osobie, która chce po prostu uczciwie pracować i dobrze wykonywać swoją pracę. W tej firmie można nabawić się jedynie depresji i nerwicy, o podniesieniu kwalifikacji czy rozwoju nie ma mowy. Płaca nie warta zachodu, podobnie warunki umowy. A praca w warunkach typu rozwrzeszczana i rzucająca inwektywami szefowa, która sama sobą prezentuje bardzo niski poziom jako osoba, nikomu nie służy.

@uczciwie

Osoba, która chce uczciwie pracować robi to, a nie spędza pół dnia na Facebooku, i robi to otwarcie do tego stopnia, że inni pracownicy zwracają uwagę jej i nam. Liczne błędy, które naraziły firmę na wielotysięczną stratę i kilka tygodni sprawdzania i poprawiania przelały czarę i pożegnaliśmy się z tą panią. Od siebie mogę dodać jedynie tyle, że utajnione zostało, że pani leczy się u psychiatry, co mogło wpłynąć na jakość pracy. Wskazuje na to również fakt, że pani nie zagrzała miejsca na dłużej, niż 3 miesiące w innym firmach i na stronie każdej zostawiła podobny wpis, nadużywając słowa „ mobbing” . Okazuje się, że wszyscy wobec tej pani stosując mobbing, a może jednak to pani chciałaby siedzieć i mieć płacone za nie robienie niczego...

Kazimierz
@anonymous

Pracujesz obecnie w firmie VERTI LINE? Zastanawia mnie, jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy w tej firmie. Czy pracodawca w jakiś sposób weryfikuję wiedzę i umiejętności pracowników, którzy zostali zakwalifikowani do etapu rozmowy? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

Rrr
@anonymous

Zdaje się, że pisała to osoba która nie ma pojęcia co znaczy twierdzenie "utajona"... Mało tego w tym serwisie były, lub obecny pracownik ma prawo wydania opinii o pracodawcy, natomiast nie ma w obowiązku spowiadania się ze swojego stanu zdrowia, które to na skutek mobbingu może być w nienajlepszej kondycji i nie ma się czemu dziwić. Mobbing jest formą agresji, a agresja jest czymś niedopuszczalnym również, a dokładniej tym bardziej w miejscu pracy. Mało tego mobbing jest karalny. Także pracodawca może się cieszyć, że nie zostało wszczęte postępowanie w tej sprawie. A Pani, którą próbowano tu oczernic, życzę powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym. Dobrze, że się Pani nie dała i nie poddała tak perfidnym działaniom.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Verti Line Grzegorz Sobkowiak
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Główna 30A
    61-007 Poznań