Poznań

Dalpo Sp. z o.o.

Opinie o Dalpo Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grzesiek

Dalpo ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nawet jeśli są jakieś błedy to się poprawia i tyle!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dalpo Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ARASLEŚNY

Pracuję w Dalpo od kilku lat i bardzo cenię sobie firmę oraz ludzi w niej zatrudnionych. Firma prężnie się rozwija, nasz zasięg na rynku europejskim I NIE TYLKO jest coraz większy. Wkładamy w to dużo pracy, ale daje nam to satysfakcję, a to świetne uczucie. Czuję, że rozwijam się ciągle, brnę do przodu, szkolę języki obce, a nie tępo zerkam w ekran komputera. Dla mnie jest to bardzo ważne, aby nie było nudno, aby czuć, że szare komórki są na chodzie. Przede wszystkim jednak atmosfera jest cudowna. Pomagamy sobie, śmiejemy się, spędzamy czas poza pracą. Wyplata i premia zawsze na czas! Osobiście do pełni szczęścia, brakuje mi kilku stów więcej, wiadomo, ale wierzcie mi, pracowałam wcześniej w kilku miejscach i nigdzie nie grało wszystko tak bardzo, jak w Dalpo. Polecam z czystym sumieniem.

Fanta
@dawid 29.01.2018 17:33

No tak, bo przecież zadowolony pracownik nie ma prawa się wypowiedzieć.

Bartek

Firma mająca opinię bardzo dobrego pracodawcy też ma swoich hejterów!!

Dalpo Sp. z o.o.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową : http://dalpo.pl/jakim-jestesmy-pracodawca Lub do bezpośredniego kontaktu z działem HR, w którym otrzymają Państwo najrzetelniejszą informację o warunkach zatrudnienia - również tych finansowych.

jarek175

pracowałem w Dalpo przez kilka lat. moje zarobki przekraczały znacznie średnią krajową. pracowałem na umowę o pracę i zawsze dostawałem kasę w terminie. Oprócz kasy liczyła się dla mnie dobra atmosfera w tej firmie. Są lepsze firmy, ale ja nie czułem się oszukany a wręcz doceniany. Do dzisiaj utrzymuję kontakt z kilkoma osobami.

zniesmaczona

Jak to wyglada na chwile obecna? Rotacja w firmie zahacza o absurd. Ludzie z produkcji rzucaja masowo wypowiedzenia za wypowiedzeniem - a to dopiero POCZATEK!!!. Wiele osob szuka juz innej pracy (w tym rowniez ja) czesc czeka na podwyzki (ktorych nie bedzie). Dyrektorzy i Zarzad w ogole nie reaguja. Nie ma jakichkolwiek rozmow, zeby zatrzymac wieloletniego pracownika przy sobie. Na produkcji jest coraz gorzej. Jesli chodzi o zarobki to operatorzy maszyn zarabiaja duzo, duzo mniej niz kiedys. W okolicach jest bardzo wiele firm, ktore płaca duzo wiecej na samym wstepie. Praca na akord, a robota jest coraz gorsza. Operatorzy sa po prostu znudzeni ta monotonna i ciezka praca za smieszne pieniadze (2500zl na reke). Gora na razie nie widzi problemu - kiedy w koncu pojda po rozum do glowy? Jak juz bedzie za pozno? Kto normalny przyjdzie do pracy w tak fatalnych warunkach i przy tak niekonkurencyjnych stawkach. Jesli chodzi o stanowiska biurowe. Tu rowniez nie jest kolorowo i jest coraz gorzej. Dalpo to dobra firma na sam poczatek kariery zawodowej. Nic wiecej. Wynagrodzenie w okolicach 2100 na reke, gdzie w innych szanujacych sie firmach dostaniesz co najmniej 3000 netto! Na podwyzke nie masz co liczyc. Atmosfera w biurowych jest calkiem przyjemna, ale jak dlugo ludzie beda pracowac za tak smieszne pieniadze? Tutaj tez coraz wiecej osob, chce opuscic po nowym roku progi tej firmy. Dalpo w ogole nie jest konkurencyjne pod wzgledem wynagrodzen. Pracuje ponad 5 lat i juz zapomnialam co to jest podwyzka. Ale czesto tak jest, ze wola dac 200 zl wiecej nowemu pracownikowi lub Ukraincowi niz osobie, ktora wypluwa sobie flaki dla tej firmy. Ukraincow jest coraz wiecej. Na dodatek dochodzi do sytuacji, gdzie czesto zarabiaja wiecej niz Polacy!!! Czy to juz nie jest absurd? Jesli Zarzad i Dyrektorzy nie zmienia swojego podejscia i nie zaproponuja WSZYSTKIM podwyzek (i nie mowie tu o podwyzkach 200 zl BRUTTO, tylko co najmniej 500 zl NETTO!!!), od nowego roku mozna liczyc sie z jeszcze wieksza iloscia wypowiedzen i przejsc do konkurencji. Radze z daleka omijac Dalpo!!! Nie polecilabym tej firmy nawet swojemu najwiekszemu wrogowi.

Mlody

Widze ze w firmoe dalpo sie nic nie zmienilo,ludzie przejzyjcie na oczy albo zaraz stracicir wielu pracowników, bo juz wielu szuka pracy, bo wyplaty coraz mniejsze a robota coraz gorsza,noech wlasciciele wyjda do ludzi pogadaja co jest nie tak a nie zamiataja sprawe pod dywan i nobu wszystko jest ok,tak ok jest ale to przu biurku a nie na halach, ludzia niechce sie juz tu przuchodzic, operatorzy robia jako pomocnicy,sami sobie towar przywoza, gdzie te czasy ze ludzie dobijali sie do dalpo a teraz nie ma chetnych- jak sa proponowane tak smieszne pieniadze to wstyd! W firmach wokol operatorzy zarabiaj po 3500 jak nie wiecej a tu proponuja 2tys... naprawde obudzcie sie zanim bd za pozno.

Alwaro

A jak wygląda praca przedstawiciela i na jakie wynagrodzenie oraz narzedza można liczyć

Dalpo

Szanowna/y Pani/Panie Uprzejmie dziękujemy za przesłaną opinię. W odniesieniu do przesłanej wiadomości pragniemy poinformować, że opinie na temat naszych pracowników budujemy samodzielnie. Jednocześnie chcemy zapewnić, że każdy kto dołączy do zespołu Dalpo może liczyć na sprawiedliwą ocenę na podstawie wykonywanej pracy. Z wyrazami szacunku, Zespół Dalpo

Kruk

Ja poproszę o opinie Pracowników tejże firmy o zarobkach i atmosferze w pracy. A osobom które pracowały lub nie pracowały a piszą opinie o firmie na podstawie opowiadań pracowników to podziękuje.

Andrzej
@Kruk 23.09.2016 21:14

I jak nadal nie ma chetny h pracownikow?? No niestety nikt nie bardzo niechce przyjsc a firm wokol pelno wiec pracy do wyboru,tylko prosze nie pisac ze to pomowienia bo pracuja w firmie 2 osoby z rodziny wiec wiem co sie dzieje,zamiast dac podwyzke dobremu pracownikowi,ktory jeszcze pracuje kilka lat to po co lepiej zeby odszedl i STARAC sie szukac nowego za smieszne pieniadze, takie sa niestety realia, jak czlowiek moze odebrac wyplate 1450 ?? Dlaczego mi pani nie odpisala czy chcialaby pani zeby maz taka wyplate przyniosl,bo jest pani glupio odpisac zeby pani niechciala a sama szuka pracownikow za takie pieniadze...

Kruk

Szukam pracy, może ktoś, coś doradzi i opowie o pracy w Dalpo, najlepiej żeby to byli pracownicy na stanowiskach produkcyjnych a nie Panie siedzące w biurze. Interesuje mnie czas pracy i zarobki oraz jaka umowa. No i dlaczego non stop sa ogłoszenia że szukają?

@Kruk 19.09.2016 18:23

Zalezy na jakim stanowisku zarobki,czas pracy na 2,3 zmianowy, a dlaczego sa non stop ogloszenia ze szukaja to zloz cv przyjedz na rozmowe i sie przekonasz sam...

trynki

Nie bylem pracownikiem Dalpo, ale wiem jaka jest opinia teraz na rynku,pracowalo lub bylo na rozmowie paru moich znajomych i otrzymywali maila lub telefon ze bd zarobki powiedzmy 2200 a na rozmowie okazywalo sie ize 1700 taze co jest nie fair to raz dwa to uwaza pani ze zarobki sa adekwatne do wykonywanej pracy? To co sie mowi zza biurka w rzeczywistosci nie wyglada tak kolorowo,moze pani zaprosi kpgos znajomego i zaproponuje zeby chociaz tydzien popracowal jako np pomocnik jestem ciekaw jaka opinie by wystawil, a i jeszcze mam pytanie na ktore chcialbym uslyszec szczerej odp, ma np pani 2 dzieco uczacych sie i chcialaby pani zeby maz przyniosl pani wyplate 1700?? Kiedys opinoa o dalpo byla solidna i konkretna ale teraz niestety ludzie jak slysza co jest to nie bardzo chca przyjsc,opinia idzie w swiat niestety...

trynki

Zarobki w dalpo sa masalryczne pod wzgledem takim ze operatorzy zarobiaja od 3 tys w gore a pomocnik ktpry sie na szarpie i narobi jak wol dostaje1700 gdzie tu sprawiedliwosc?? To raz a druga sprawa to o ppdwyzkach mozna pomazyc ,jest to ciezki ztemat w tej firmie,zamiast dac podwyzke dobremu pracownikowi to wola zeby soe zwolnil i zatrudnic kogos nowego ktory pracuje 3 msc i juz nie przychodzi... Deczje zza biurka sa smieszne, robcie tal dalej...

buahahahaha
@Dalpo 05.09.2016 09:42

To musi być fantastyczna firma jeśli właściciel tak walczy na forach o dobre opinie!

Lubelak

Jak wyglada praca przedstawiciela regionalnego i na jakie salą zarobki?, czy przedstawiciel handlowy jeździ osobówka a może samochodem dostawczym z towarem? Proszę o odpowiedz gdyż myśle poważnie nad oferta i ile trwa okres próbny?

Orzeszek

Nie ma to jak opinia smarkaczy, którym się nie chce pracować i jedyne co potrafią to narzekać. Ja od kilku lat pracuję w Dalpo i jestem zadowolona. Od początku dostałam umowę o pracę, wypłata zawsze na czas. Atmosfera w pracy bardzo dobra.

buła

diamenty forbesa: przyznawane za innowacyjne rozwiązania w ochronie srodowiska. firma z unii pozyskała kase na budowe 70 procent swych budynków nie ma to nic wspólnego z traktowaniem ludzi.

haha
@buła 17.04.2014 17:37

1600 to z premiami jest ja sie wykarze

mlodociany85

ha ha firma garażowa: w zestawieniu Diamentów Forbesa zajęła pierwsze miejsce w kategorii firm średniej wielkości w Wielkopolsce i siódmą w ogólnopolskim,co do zarobków to jaka praca taka płaca= akord.

Zostaw opinię o Dalpo Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalpo Sp. z o.o.