Opinie o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dalpo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dalpo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

poznan

Witajcie, czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy na stanowisku specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim. Jak atmosfera? Praca?

Witam wszystkich. Moje pytanie brzmi . Czy przyjmują też pracy kobiety ?

Sekretariat
@Anonim

... a cóż to za dziwaczne pytanie ??? przecież to nie 19 wiek !!! ;)

Zadowolony

Firma Dalpo jest godna polecenia.Prcuje już dłuższy czas i mogę coś powiedzieć.Wyplata jest na czas,bogaty pakiet socjalny ,idzie się dogadać w każdej sprawie z przełożonymi.Cos od siebie należy też dać a jest to nagradzane.

@Zadowolony

Witaj @Zadowolony, a powiedziałbyś, że wynagrodzenia w Dalpo są konkurencyjne w branży? Zakładając, że jesteś od dłuższego czasu związany zawodowo z firmą, czy możesz liczyć na jakąś podwyżkę?

Artur

Byłem kiedyś na rozmowie i zastanawiam sie jak ludzie mogą tam pracować za takie psie pieniądze,praca mogła by wyglądać fajnie ale pieniądze które proponują to oni nigdy prwcowników nie znajdą.

Ktoś
@Artur

Dlatego ludzie zaczną odchodzić. Już zaczęli. Przy tych założeniach, terminach, cenach nie ma szans na nic, oprócz marnej podstawy

Zrozpaczony poziomem komentarz
@Ktoś

Marność nad marnościami - wszystko marność. To już było w starym testamencie. Czytając Twój komentarz mam wrażenie, że wychylasz się z okna na 16 piętrze wieżowca lub stoisz nad wanną z żyletką w ręku... Nie ma idealnych miejsc pracy i wszędzie dobrze, gdzie Nas nie ma :) Ludzie zawsze rotowali między firmami i tak będzie zawsze, bo na takie decyzje wpływają bardzo rożne czynniki. Miłego dnia i rozchmurz się ! :D

@Artur

Cześć @ Artur, koniecznie napisz na jakie stanowisko aplikowałeś. Z Twojego wpisu wnioskuję, że wynagrodzenie jakie Ci zaproponowali w Dalpo, nie było dla Ciebie wystarczające. Może chociaż wspominali o jakichś fajnych bonusach?

@Ktoś

Hej, czyli spora rotacja pracowników w Dalpo? Powiedz, czy jeżeli w firmie zwalnia się jakieś stanowisko, organizowana jest w pierwszej kolejności rekrutacja wewnętrzna? ( zakładając, że nie jest to stanowisko niskiego szczebla)

Czy po rozmowie w Dalpo Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
Beata

W jaki sposób sprawdza się poziom języka na rozmowie kwalifikacyjnej w Dalpo na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży z językiem francuskim? Powiedzcie, czy będzie to rozmowa, czy też może test gramatyczny?

Xyz

Cześć, Możecie mi coś powiedzieć o stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości w Niepruszewie. Jakie godziny pracy (czy też praca weekendowa), zarobki, atmosfera. Będę bardzo wdzięczna.

Abc
@Xyz

Podpinam się pod pytanie, jak wygląda praca w kontroli?

@Xyz

Wiadomo jak wygląda praca tego młodszego asystenta?

@Abc

Czy coś wiesz na ten temat?

Ciekawski

Czy przy tych bardzo ambitnych/mało realnych jak na dzisiejsze realia budżetach, wizja zarabiania gołej podstawy przez dział handlowy motywuje Was koledzy i koleżanki do rozpoczęcia poszukiwania nowej pracy? Premii kwartalnej również pewnie już nie zobaczymy... Jakie są Wasze odczucia i plany?

Zzzz

Jak wygląda praca młodszego specjalisty do kontroli jakości?

Czy Dalpo Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Paker

Tak, Dalpo daje możliwość uczestnictwa w programie multisport. Można sobie po robocie skatować bicka na siłce lub uformować pośladki na zumbie :D

Firma rozwija się czy stoi w miejscu?

Chyba się zwolnię

Drogi ZARZĄDZIE - chcemy podwyżek!!!

A jakiej?
@Chyba się zwolnię

Normy?

Chyba się zwolnię
@A jakiej?

Wynagrodzenia zasadniczego oczywiście. Podwyżki cen mamy przecież za sobą ????

Na co czekasz
@Chyba się zwolnię

Jak nie pasuje to po co się męczyć...

Anonymus

Przy tych grubo zarobionych milionach jakoś powinni docenić ludzi, którzy tą sprzedaż generują. W końcu taki przyrost nie był zaplanowany i kasa wpadła niechcący. Finansowo stoimy w na samym dole wynagrodzeń w branży opakowaniowej bez możliwości zarobienia więcej i więcej...

Happy employee
@Anonymus

...ale uśmiech "dyrektora" w zupełności nam powinien wystarczyć! Ważne, że wszystko na wykresach i w słupkach się zgadza - przez to możemy czuć się spełnieni zawodowo ;)

Też stały.
@Anonymus

Pracujesz na określonych warunkach i masz pretensję, że nie "dają" więcej? Pokolenie 500+.

@Też stały.

Pracownie na określonych warunkach, na które oczywiście każdy się godził-to jedno, natomiast dodatkowe kilka groszy za miniony rok, dodam najlepszy w historii firmy to zupełnie inny rozdział. Mnie 500 + nie dotyczy więc po co cynizm.

Firma Dalpo nie szanuje pracowników. Liczą się wyłącznie układy między pracownikami a przełożonymi. Reszta jest zarzucona praca często do późnej nocy. Jeśli dla kogoś ważna jest atmosfera pracy to zdecydowanie nie polecam tej firmy. Można się tu nabawić nerwicy a i premii za Twój ciężki wkład możesz nie dostać, bo i takie sytuacje się zdarzały. Z ręka na sercu nie polecam tej firmy, bo można stracić tutaj wiarę w siebie i w swoje możliwości.

Przy okazji w Dalpo istnieje coś takiego jak problem pokoleń i oczekują swoich standardów u młodych. Kiedyś jak odbijało się kartę żeby wyjść do toalety to nikt sobie nie ufał i właśnie zarząd jest tego typu pokoleniem. Miną lata zanim zrozumieją, że ludzie pracując w domach są równie wydajni jak w biurze i nikt nie musi ich sprawdzać 50 razy w ciągu dnia. Dlatego świetnie odnajdują się tu ludzie po 40stce.

GoWork'er Wszechmogący

Ooo tak ! Lubię to. Czekałem na kolejny nieuzasadniony, rozpaczliwy hejt :D Zanim jednak przejdę do konkretów droga KOLEŻANKO, to słów kilka. Znam tę firmę prawie od początku i wydaje mi się, że atmosfera jest dobra. No chyba, że śmiechy które słyszę z biur, to efekt jakichś zaburzeń psychicznych... :O Przy okazji... wydaje mi się, że bez względu na wiek od każdego w pracy oczekuje się tego samego - zaangażowania :) Wiadomo, że lepiej posiedzieć na fejsie i czytnąć pudelka, ale chyba nie za to nam płacą. No cóż... nie ta branża ;( Na koniec rada ode mnie - więcej wiary w siebie ! Ja wierzę, że podołasz dzisiaj na tym HOME OFFICE. P.S. regularnie korzystaj z toalety, bo z fizjologią nie ma żartów !

@GoWork'er Wszechmogący

Spokojnie to żaden rozpaczliwy hejt, bo obecna praca sprawia mi dużo satysfakcji:) tylko konstruktywna opinia:)

Maciuś
@GoWork'er Wszechmogący

Pachnie aż miło opinią BD lub AW ...

Anonymus

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Dalpo!!

Weronika
@Anonymus

Ciekawa jestem kto to napisał, może któryś z kierowników?

@Weronika

Nie, z działu sprzedaży

@Anonymus

A co napiszesz teraz, jak dział handlowy nie dostał ani złotówki premii?! Uderzyli w najczulszy punkt i to mimo zrobienia budżetów!

Anonymus

To prawda - nikogo nie mam zamiaru bronić w tej sytuacji bo takie ruchy nie powinny mieć miejsca. Finanse to Świętość i kasa zawsze ma się zgadzac!! oddali, ale niesmak pozostał

@Anonymus

Żeby coś oddawać, to trzeba najpierw zabrać. Przesunięcie wypłaty premii o kilka dnie nie jest raczej zabieraniem. Oczywiście u niektórych osób niesmak pozostał.

@Weronika

Czy tylko kierownik może być zadowolony ze swojej pracy?

Niewarto
@Gość

Ta firma to (usunięte przez administratora) w ogłoszeniach o prace chwala się ,że są nieruszenie przez pandemie a tu na forum widać ,że podwyżek nie ma czyli sa fałszywii dlatego skreślam te firemkę .

Stały81
@Niewarto

Patrząc na poziom Twojego wpisu śmiało stwierdzam, że jesteś jednym z tych, dla których zapewne nie ma pracy w tym kraju. Widzisz jakie to miłe, kiedy ktoś ocenia Cię po komentarzu? Zawsze można się do czegoś przyczepić... do koloru ścian, do zepsutych zębów u kierownika albo do plastikowej klapy w toalecie. Jak każda inna - nie jest to firma idealna, jednak kasa zawsze jest na czas i pracownik jest szanowany. Pracuje jako operator od kilku lat i na razie nie szukam innego zajęcia. Amen.

Artur

Miała to być praca przejściowa wyszedł z tego rok niestety nie do końca praca dla mnie ale naprawdę fajna atmosfera wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności podsumowując praca przyjazna

Dawid

Czy wynagrodzenie jest całe na koncie ?

Stały
@Dawid

Akurat jeżeli chodzi o kasę to nic firmie nie można zarzucić, wszystko na konto na czas, dodatkowe premie to co ma być to jest.

Mech

Witam, jak wygląda praca mechanika, za co ogółem odpowiada oraz jak wygląda 'zespół'. No i miło by poznać jakieś widełki zarobków ale to pewnie nikt nie napisze. ????

Ktoś z biura

Uważajcie na romana, bo to zwykła zaganiara. Za 100 złoty premii sprzedaje każdego jak leci. Nawet własną żonę sprzedał przed swoimi rodzicami, ze jej długi musi spłacać i liczył że coś wyżebra. Ale co się dziwić, genów nie oszuka. Oni mają to we krwi

Bartek
@Ktoś z biura

... to trzeba go oklepać i okleić Duct Tape'm, co by się mu Hot-melt nie wylał ;)

Ktoś na serio z biura
@Ktoś z biura

Serio komuś się wydaje, że jak podpisze się "ktoś z biura" to zepchnie z siebie podejrzenie kim może być ? Umysł ostry jak brzytwa... Załatwiajcie takie przepychanki między sobą, bo żenada czytać te prywaty...

Hahaha
@Ktoś na serio z biura

A kto przyznaje premie? No raczej, że ktoś z biura. A teraz się zastanówcie ile razy ktoś Was sprzedał a Wy nie wiedzieliście skąd kierownik o tym wiedział. Hmm

Chętny

Jak wygląda wynagrodzenie w dalpo? w jakich widełkach się mieści?

Bartek
@Chętny

widełki wynagrodzeń są jasno określone: od niesatysfakcjonującego do nierealnego !

Koniec gry

Rorow wynosi taśmy bez pozwolenia a następnie je sprzedaje w lakierniach samochodowych. Firma ładnie na tym traci

Zostaw merytoryczną opinię o Dalpo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dalpo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dalpo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalpo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalpo Sp. z o.o.